Telepatik Olun!

0
762

Zihninizin derinlerine işleyecek olan subliminal mp3’ümüzle duyusal algılamanızı artırın ve telepatik olun!

  • Telepatik olmak istiyor musunuz?
  • Sezgilerinizin güçlenmesini istiyor musunuz?
  • Psişik potansiyelinizi artırmak istiyor musunuz?
  • Diğer insanlara; onların düşüncelerine, duygularına daha açık olmak istiyor musunuz?

Hepimizin aile üyelerimizin veya partnerimizin frekansına girdiğimiz durumlar olmuştur, onların hayatlarında bir şeyler olacağına dair bir vizyon görmüşüzdür, veya onların bize ne yapacağını ya da ne söyleyeceğini hissetmişizdir. Bazen sadece çevremizdeki insanlarla ilgili şeyler görürüz. Bu durum telepatik olmanın ilk basamağıdır. Bunu fark edip sezgi seviyenizi artırabilirsiniz.

Albümümüz size psişik potansiyelinizi artırmanız ve daha sezgisel olmanız için, zihninizi içten düzenleyerek yardım edecektir. Özellikle size zihninizi açmanız, diğer insanların frekanslarına girmeniz ve nasıl telepatik olacağınızı öğrenmeniz için yardımı olacaktır.

Bu albüm size şöyle yardım edecek:

  • Sizin psişik potansiyelinizi uyandırarak – sizin duyusal algılamanızı ekstra artırır ve altıncı hissinizi geliştirir.
  • Zihninizi açıp insanların düşünce frekanslarına girmenize ve kendi düşüncelerinizle onlarınkini hizalamanıza yardım ederek.
  • Sizin sezginizi ekstra büyütüp gerçek telepatiye girmenizi sağlayarak
  • İnsanların ruh hallerini ve etrafa yaydıkları sinyalleri hemen görme yeteneği kazandırarak.
  • İnsanların size ne zaman doğruyu söylediğini, ne zaman söylemediğini anlamanız için içgüdülerinizi geliştirerek.

Eğer başkalarının düşüncelerine dokunmak, sezgi seviyenizi artırmak, altıncı hissinizi yüksek seviyeye getirmek ve telepatik olmak istiyorsanız, subliminal MP3’ümüz size zihin gücü verecek ve zihninizi şimdiki sınırlarının ötesine yükseltecektir.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Telepatik Olun!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez. Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık.2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsin.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here