Steve Jobs Hakkında Bilmeniz Gereken 20 İlginç Bilgi

0
608

Steve Jobs’un kim olduğunu bu yazıyı okuyan herkes biliyordur muhtemelen. Modern teknolojiyi ve yaratıcılığı harmanlayan ve bugün pek çok kişinin elinde ya da evinde gördüğümüz Apple markasının arkasında yer alan isim Steve Jobs.

2007 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs’un hayatı hakkında pek çok ilginç bilgi bulunuyor. Şimdi gelin Apple’ın arkasındaki isim olan Steve Jobs’un hayatına bakalım.

1. Evlatlık Verildi

Steve Jobs’un biyolojik babası Suriyeli Abdulfattah Jandali. Annesi ise Joanne Schieble. İkili Wisconsin Üniversitesi’nde okurken tanıştı. 23 yaşındayken çocuk sahibi olan bu ikili, henüz çok genç oldukları ve bir çocuk yetiştirmeye hazır olmadıkları gerekçesiyle Steve’i, Paul ve Clara Jobs ailesine verdi. Onlar da okutmak şartıyla Steve’i evlat edindiler.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Budizm İnancına Sahipti

1974 yılında bir hepimizin çocukluğuna damga vuran Atari video oyun şirketinde çalışan Steve Jobs, kafasını dağıtmak ve dünyayı görmek amacıyla 7 ay boyunca Hindistan’ı gezdi. Orada sürekli meditasyon yapan, çıplak ayakla yürüyen Steve Jobs’ın budizm inancına sahip olduğu düşünülüyor.

Ayrıca Jobs, çok nadir duş alması ve şirket içinde yalın ayak gezmesi nedeniyle sürekli olarak gece vardiyasına verildi.

3. Hewlett Packard Ona Dönemlik İş Teklif Etti

Ünlü bilgisayar ve yazılım şirketi HP, Steve Jobs’a 3 aylık bir iş teklif ettiğinde o henüz 12 yaşındaydı. Steve Jobs’un çocuk yaştayken mühendisliğe ve yazılıma ilgili olduğu zaten bilinen bir gerçek.

4. Apple’dan Kovuldu

Pepsi yöneticilerinden John Sculley, Steve Jobs’u çok genç olması nedeniyle Apple’dan çıkardı. Halbuki John Sculley’in Apple’a girmesine Steve Jobs ön ayak olmuştu. Daha sonra NeXT adlı bir bilgisayar üretimine girişen Steve Jobs, bu işte pek başarılı olamadı. Çünkü NeXT çok pahalı olduğu için satışlar da oldukça düşüktü.

Apple, NeXT’i satın aldıktan sonra Steve Jobs Apple’a geri döndü. Ayrıca belirtelim: NeXT’in donanımı ve Apple’ın yazılımı iPhone’larda kullanılan iOS’un çekirdeğini oluşturur.

5. Gençliğinde LSD Kullandı

LSD bilindiği gibi halüsinatif etkileri olan bir tür uyuşturucu. Steve Jobs gençlik yıllarında bu maddeden kullandığını söylüyor ve herhangi bir pişmanlığı olmadığını ifade ediyor. Bir röportajında konuyla ilgili olarak:

“LSD kullanmak hayatımda yaptığım en önemli 2-3 şeyden biri. LSD, Apple’ın “farklı düşün” felsefesine katkı sağladı diyebilirim.”

6. Telefon Sistemini Hackledi

Apple’ı kurmadan önce Steve Jobs ve Steve Wozniak 100 dolar değerinde bir ekipman tasarladılar. Bu cihaz telefon sistemlerini hackleyip dünyanın her yerine telefon etmeye imkan sağlıyordu. Hatta öyle ki bu cihazı geliştirdiklerinde ilk olarak Vatikan’ı aradılar. Steve Wozniak kendini, dönemin dışişleri bakanı Henry Kissinger olarak tanıttı . Ancak Papa, telefona cevap vermedi.

7. Sadece Balık Yerdi

Steve Jobs bir peskateryan idi. Yani balıktan başka et tüketmiyordu.

8. Arabasına Asla Plaka Takmadı

Steve Jobs, gümüş renkli Mercedes SL65 aracına asla plaka takmadı. Kaliforniya yasalarına göre bir sürücü aracına 6 ay içinde plaka taktırmak zorunda. Steve Jobs ise 6 ayda bir araba değiştirerek kullandığı Mercedes’lere hiçbir zaman plaka takmadı.

9. Google’ın Logosunu Düzeltti

Steve Jobs, Google’un eski yöneticilerinden Vic Gundotra’yı arayarak Google kelimesindeki ikinci O’nun yanlış bir gölgelendirme stiline sahip olduğunu söyledi. Bunun üzerine Google logosunda düzeltme yapıldı. Steve Jobs, inanılmaz derecede detaycı ve mükemmeliyetçi biri olarak biliniyor.

10. Paketlemeye ve Sunuma Çok Önem Veriyordu

Steve Jobs, Apple’ın başındayken sadece paketlemeye özel bir ekip oluşturdu. Bu ekip kutu açılımı tecrübeleri tasarlamakla meşguldü. Yani insanlar yeni bir Apple ürünü alınca kutuyu açarken nasıl bir deneyime sahip olacaklar diye çalışıyordu bu departman. Apple’ın çok iyi yaptığı bir şey varsa o da deneyim tasarımıdır diyebiliriz…

11. Yıllık Maaşı 1 Dolardı

Steve Jobs’un Apple’dan aldığı yıllık maaş 1 dolardı. Tabii ki 5.5 milyon adet Apple ve Pixar hissesine sahip olduğundan yokluk içinde değildi ancak bu tavrıyla bile sadeliğe ve minimalizme verdiği önemi görebiliriz.

12. Hayırsever Biri Değildi

Bill Gates, hayırseverliği ve yaptığı cömert bağışlarla bilinirken Steve Jobs hakkında böyle bir durumu hiç duymadık. Öyle ki Apple’ın ilk günlerinde şirketin bağış programlarını iptal ettirdi. Zira bağış programlarını şirket daha çok kar ettiği zaman devreye sokacağını söylüyordu. Ancak Apple olağanüstü bir başarı yakalamasına rağmen bağış programları asla devreye sokulmadı.

13. Evlilik Dışı Bir Çocuğu Var

Steve Jobs, 23 yaşındayken bir çocuk babası oldu. Lisa Brennan adlı bu çocuğu senelerce reddetti. Öyle ki Lisa’nın annesi, çocuğu büyütmek için devlet yardımlarıyla idare etti. Sonunda Jobs, Lisa’nın kendi çocuğu olduğunu kabul etti ve Lisa Brennan soyadına Jobs’u ekledi. Lisa Brennan Jobs şu an çeşitli dergilerde yazıları yayınlanan bir yazar.

14. Medyayla Arası Pek İyi Değildi

Steve Jobs, gazetecilerle ve medyayla pek sıkı ilişkiler kurmadı. Çünkü Apple markasının insanların gözündeki izlenimini sıkı sıkı kontrol etmek istiyordu. Öyle ki Nicholas Ciarelli adlı bir genç tarafından yönetilen Think Secret adlı blogun kapatılması için dava bile açtı. Zira bu sitede yeni çıkacak Apple ürünleriyle ilgili çeşitli teoriler ve dedikodular üretiliyordu.

15. Joan Baez ile Flört Etti

Steve Jobs, 1970’li yılların ünlü folk müzik şarkıcılarından Joan Baez ile bir süre flört etti. Ancak Baez, Bob Dylan ile birlikte olmak için Steve Jobs’u terk etti.

16. Apple Eşyalarını Stanford Üniversitesi’ne Verdi

Steve Jobs, 1997 yılında Apple’a geri dönünce şirketteki tüm bilgisayarları ve mobilyaları Stanford Üniversitesi’ne bağışladı. O dönemler sendeleyen şirketin geçmişi unutup geleceğe temiz bir sayfa açma için yapılmış bir hareketti bu.

17. Toplam 458 Patent Sahibi

Steve Jobs 2011’deki ölümünden bu yana 141 farklı tasarımın patent sahibi oldu. Apple III, Macintosh gibi ürünlerden onlarca patent sahibi olan Jobs, Apple’ın New York 5. Cadde’deki mağazasının cam küp şeklindeki tasarımından da patent sahibi oldu. Bu cam mağazanın 2018’in sonlarında hizmete girdi.

18. Mezar Taşında İsmi Yazmıyor

2003 yılında pankreas kanserine yakalanan Jobs, modern tıp yöntemlerini reddetti. Vegan oldu, akupunktur yaptırdı, bitkisel ilaçlara yöneldi ancak kanser ilaçlarını kullanmadı. 5 Ekim 2011’de Palo Alto’daki evinde hayatını kaybeden Jobs’ın son sözleri “Oh wow. Oh wow. Oh wow.” (Vay canına. Vay canına ) oldu. Steve Jobs’un mezarı Alta Mesa Memorial Park’ta bulunuyor, ancak mezar taşında ismi yazmıyor.

19. iPhone Lansmanlarında Saat Hep 09:41

Apple tarafından internete sunulan iPhone görsellerinde saat daima 9:41 şeklinde. Bunun nedeni Steve Jobs’un sabah 9:41’de hayatını kaybetmesi.

20. “16 Ekim” Steve Jobs Günü İlan Edildi

Ölümünün ardından o zamanki Kaliforniya Valisi Jerry Brown, 16 Ekim’i Steve Jobs Günü olarak ilan etti.

alıntıdır.

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site  ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi  Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel  bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50  telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
     Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
    Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine  ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu  ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız  geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar  güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
  Dünyada bir çok başarılı  insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan  çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden   kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit  deneme programı ücretsizdir. Deneme TELKİNLERi BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here