Sağlıklı Görün!

0
2494
Sağlıklı Görün

Sağlıklı bir beden görüntüsü geliştirin, daha güvenli hissedin ve subliminal mp3 albümümüzle hayat kalitenizi artırın!

  • Negatif beden görüntünüzden dolayı üzülüyor musunuz?
  • Beden ölçünüzden ve şeklinizden, ya da kişisel görünüşünüzden mutsuz musunuz?
  • Her zaman yanlış olan başka bir şeyi, sizi hayattan geri tutan bir şeyi buluyor musunuz?

Eğer bedeniniz hakkında negatif düşünüyorsanız, egzersiz ve diyet sizin için boşa çabalamak olur. Kalbinizde negatif inanışlar varsa negatif negatifi çeker, bu da pes etmenize, diyet ve egzersize son verip eski halinize devam etmenize neden olacaktır. Bu, negatifliğinizi güçlendirecek ve bedeninize ait olumsuz görüşünüz daha da artacaktır. Bu kısır döngü defalarca tekrarlar, her seferinde son vermek isteyecek ve baştakinden daha da kötü zihinsel duruma düşeceksiniz.

Bedeninize karşı negatifliğinizi geride bıraktığınızda ve kendi pozitif ışığınızı görmeyi öğrendiğinizde, sağlıklı yiyecekler tüketmenin ve egzersizin daha önce olduğu gibi zor olmadığını göreceksiniz. Bedeninize özen gösterecek, bunu sürdürmek ,steyecek ve kendinize daha iyi bakacaksınız. Yani sizin eski negatif haliniz, sizin düşüncenize göre, bu zavallı bedeninizi yaratırken, aynı yolla bedeninize yeni pozitif bakış açınız, daha iyi görünmenize ve sağlıklı bir bedene sahip olmanıza sebep olur.

Kendinize bu şekilde davranıp acı çekmeyin! Subliminal mp3 albümümüzün gücünü, bedeninize karşı hissettiklerinizi değiştirmek ve hayatınızın kalitesinde ilerleme sağlamak için kullanın. Aşağıda nasıl etkilediğini okuyabilirsiniz:

  • Kendiniz ve bedeniniz hakkındaki düşünce tarzınızı değiştirir ve hayatınıza daha pozitif insanları ve deneyimleri getirir.
  • İçsel sınırlı inançlarınızı değiştirir ve ilerlemenize öncülük edecek pozitif düşünceleri kabul etmeye başlamanızı sağlar.
  • Subliminal, negatif geçmiş anıları, deneyimleri ve reddedilmeleri serbest bırakmanızı sağlaması için zihninize ulaşır.
  • Kendinize ve bedeninize duyduğunuz büyük güven sayesinde, karşı cinsin daha çok ve pozitif ilgisini çekersiniz.
  • Başarıya engel olan zihinsel kalıpları temizler, sürecinizi engelleyebilecek tüm negatif düşünceleri eler.

Subliminal mesajların gücünü güveninizi ve kendinize inancınızı geri kazanmak için kullanın. Bugün geleceğinizi ellerinize alın ve kendine güvenli yeni hayatınıza başlayın!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Sağlıklı Görün!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez. Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık.2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsin.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here