”Kontes Suzan”

0
7465

Darülaceze’ye uğradım geçenlerde. Bir arkadaşım çeşitli yardımlar bırakacaktı,yanında gittim.O asırlık bina ortasındaki küçücük yeşillik,nasıl da tamamlıyordu yapıyı. İçeri girdik,uzunca bir koridora vardık. Arkadaşım görevliyle konuşurken arkamdan biri seslendi: “Bakar mısınız?”


“Bana mı sesleniyorlar?” acaba diye içimden geçirirken,az ileride şık bir elbise içinde 70-80 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğim son derece zarif bir kadının bana baktığını gördüm. “Bakmayın öyle lütfen,gelin” dedi. Şaşırdım tabii “Buyrun” dedim. “Şu gülü…” dedi. “Takamıyorum.”Beyaz bir gül vardı elinde ve beline kadar inen saçlarının arasına takmamı istiyordu. Taktım. Aynada kendine baktı,Gloria Swanson’ın Sunset Bulvarı filmindeki haline benziyordu. Sağ elini hafifçe havaya kaldırdı ve bana “Rica etsem içeri kadar götürür müsünüz?” beni dedi.

Arkamda bir görevli olduğunu gördüm,yanlış bir şey yapmak istemediğimden sordum kimdir? Sorun olur mu yardımım? diye. “Suzan Hanım sorun çıkartmaz” dediler.Odası aydınlıktı. Koca koca çınarlar görünüyordu dışarıda.Sabah pencereyi açtığımızda görüp şaşırdığımız karlara benziyordu.

Bazı kadınların da böyle bir tesiri oluyor insanın üzerinde. Öylesine zarifti ki camdan atla dese atlayacaktınız. Yapmazsanız sanki ondaki büyü sizi esir alacakmış gibi bir şeydi..Ben onun kadar zarif davransam,heralde nezaketten içeri atardı polis.Kendimi daha değerli hissettim.

Az sonra farkında olmadan,tıpkı onun gibi onun tonunda davrandığımı fark ettim. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Bana dönüp “Adınız nedir genç adam?” Adım neydi ki? dedim ilk önce ama sonra hatırlayıp “Tekin” dedim. “Ne güzel,Refik Fersan’ı tanır mısınız?” diye sordu.

Refik Fersan’ı elbette tanıyordum. Müthiş,çok sevdiğim bir bestekâr. Nasıldı o harika şarkısı: “Rüzgar uyumuş, ay dalıyor her taraf ıssız Ölgün ışıyor varsa henüz bir iki yıldız Gel çıt bile yok, korkma benim bahçede yalnız…” Ah ne güzel şarkıdır. “Evet” dedim “Tanıyorum…”

Sanki elinde bir sigara tabakası varmış gibi bir hareket yaptı.Eski bir alışkanlık olacak heralde dedim içimden. “Refik Bey’in yanında bir kanuncu vardı. Ahmet Muhtar Paşa’ların köşkünde tanışmıştık. Onun adı da sizinki gibi Tekin idi” dedi. Sonra “Beni tanıyor musunuz?” dedi.

“Maalesef” dedim. “Doğru” dedi “Eskidendi..” Bir tebessüm etti sonra sustu. Yanındaki çekmeceden bir fotoğraf çıkartıp gösterdi. “Bak işte…” dedi. Gencecik bir kadın fotoğrafı,belli ki kendisinin gençliği. Arkasında şöyle yazıyor: “Safiye Hanım’larla.Taksim Bahçesi…”

1935 yılı. Soldan ikinci kişi Suzan Hanım. Saz heyetinin içinde...

“Kontes Suzan..” derlerdi bana… Bu adı ona Yahya Kemal takmış. Bir gün Park Otel’de oturuyormuş Yahya Kemal. Bir Mısır Hidivi’nin ailesi mi ne gelmiş o gün. Herkes Saray eşrafından birilerini bekliyor. Suzan Hanım kapıdan girince herkes ona bakmış. Yahya Kemal de elbette.

Suzan Hanım,salına salına Park Otel’in barındaki masasına,tam da Yahya Kemal’in karşı sırasına oturmuş. Herkes etrafında pervane Suzan Hanım’ın. Yahya Kemal de malum büyükelçi idi. Diplomasi gereği bir merhaba demek istemiş. Suzan Hanım’ın masasına gelmiş.

Evvelce Yahya Kemal’e “Hidiv’in büyük kızı Fransızca bilir yalnızca” demişler. E Suzan Hanım da tam Paris sosyetesi. Yahya Kemal de uzun yıllar Paris’te tahsil gördüğü için bu dile hakim. Kendsini tanıtmış,hoşgeldiniz beş geldiniz vs demiş ama Suzan Hanım anlamamış tabii…

Garsonlardan birini çağırıp “Bey kim? Turist mi? ” demiş. Garson da gülmüş duruma. Yahya Kemal’in kulağına eğilip anlatmış vaziyeti. Yahya Kemal de şaşkın ve mahçup tabii… O gün arkadaş olmuşlar. Bir kraliçeye benzeyen Suzan Hanım’ın adını kontes koymuş Yahya Kemal o gün.

Kontes Suzan,çekmeceden bir güzel mercan kolye çıkarttı. Bayıldım sahiden.Bunu ona Meşhur Foto Sabah’ın sahibi hediye etmiş. Buranın adı da malum SEBAH & JOILLIER olarak geçiyor. Şair Can Yücel’in babası,devrin Milli Eğitim Bakanı Hasan Ali Yücel ile anısını da o ara anlattı.

Suzan Hanım,devrin ünlü aktrislerinden Zozo Dalmas ile meşhur Markiz Pastahanesi’nde oturuyomuş. Az sonra içeri Hasan Ali Yücel girmiş. Zozo ile evvelce tanışıyorlarmış. Hatırlayamadığı bir konuda dert yanmış Zozo Dalmas. Hasan Ali Yücel de “Meraklanmayın hallederim ben” demiş.

Birer kahve içip çıkmışlar Cadde-i Kebir’e. SEBAH & JOILLIER’gelmişler.Hasan Ali Yücel,dükkân sahibine “Yahu şu tabelayı değiştir artık. Foto Sabah yapsana. Daha iyi olmaz mı? Bak müşterin artar. Zaten milletin dili dönmüyor” demiş. Ertesi hafta SEBAH & JOILLIER olmuş Foto Sabah

Küçük bir dosya içinden saman kâğıdı bir dergi çıkarttı. Bir de baktım “Yaprak” dergisi. Sevindim. Fakat az sonra şaşkınlığım daha da arttı çünkü dergisinin arasından küçük bir el ilânı çıktı. Şaka gibi ama D Grubu’nun açılış duyurusu… Şaşkınlığımı görünce güldü Suzan Hanım

O elindeki dergiyi de el ilânını da bana aynı kişi verdi. Ressam bir oğlandı. Saçları da biraz kıvırcık. Cavidan ile Narmanlı Han’ın girişindeki Mimoza Şapkacısı’nda şapka bakacaktık. Bu delikanlı geldi “Adı neydi?” o elindeki küçük ilanı verdi. Resim sergisi yapacaklarmış.

Heyecanla telefonumdan Abidin Dino’nun bir fotoğrafını gösterdim. “Evet işte bu Bey idi” dedi. Abidin Dino, Orhan Veli’lerin Yaprak Dergisi’nin Taksim Tünel’de satarmış. Yani sokak ortasında. Sonra Elif Naci,Nurullah Berk gibi isimlerle D Grubu isimli bir ekip kurmuşlar.

O anlatırken,gözüm sürekli bana taktırdığı beyaz güle gidiyordu. Sorsam mı sormasam mı diye tereddüt ettim. Nihayetinde dayanamayıp sordum. “Bu gül…” dedi “Benim için çok kıymetlidir,talihimin en en güzel hediyesidir” Heyecanla dinlemeye koyuldum…

“1936 yılında,Dolmabahçe’de bir eğlence tertib ediliyor. Ben de çömez sayılırım. Müzeyyen Hanım ile Safiye Hanım giderlerdi bu davetlere. Fakat o gün Safiye Hanım ateşler içinde,Müzeyyen Hanım da Bursa’da. Ne yapalım ne edelim derken,Selahattin Bey ( Pınar ) beni önermiş”

“Bana soru sorulmuyor tabii… Bir çeşit emrivaki artık bu. Ne demek Paşa’yı reddetmek. Kuş olur uçar insan ama büyük sorumluluk.İçimi derin bir telaş ve korku kapladı. Saray’ın girişinde ayağım tökezledi.Tamam dedim içimden,bugün her şey ters gidecek.. Öyle de oldu…”

“Kocaman bir masa var şarkı söyleyeceğimiz yerde. Masada kimler kimler yok ki.. Sigara dumanından hafif sisli salon. Ben de körpeyim daha. Gözlerim acıdı biraz. Zaten yüreğim küt küt atıyor. Atatürk’ü göremedim. Gözlerim onu arıyor. Az sonra fark ettim ki tam önümde duruyor.”

“Herkes ona bir şeyler anlatıyordu sanki… Başı çok kalabalıktı. Derken elime bir kâğıt tutuşturdular. Paşa bir şarkı istemiş. “Manastırın ortasında Var bir havuz Canım havuz Bu yurdun kızları hepside yavuz Biz çalar oynarız” Şarkıyı biliyordum ama sözler uçtu gitti.

“Adımı sorsalar söyleyemeyeceğim. Selahattin Bey arkadan ‘Kızım hadi şarkıya gir’ demek ister gibi öksürdü. Taksimi uzattıkça uzattılar ama yok benden gık çıkmıyor. Durumun farkına varan Paşa bana baktı. O bakınca ben içimden bir ‘Eyvah’ çektim. Dizlerim de nasıl titriyor..”

“Suzan Hanım” dedi Atatürk. O “Suzan Hanım” diyince aklım iyice gitti. Paşa benim adımı biliyor. Şaşkınlığım ve heyecanım büsbütün arttı. Tebessüm edip,son derece zarif bir ses tonuyla “Rahat olun lütfen,burada dostlar arasındasınız.Yabancılık çekmeyin,rahat olun…” dedi.

“Sonra masadaki büyük vazodan bir beyaz gül çekip aldı. Ucundan kırdı ve bana uzatıp “İstirham ederim,bunu alınız. Saçlarınıza takın.Sonra saza devam edelim…” Gülü aldım,saçlarıma taktım. Gül,şevkatli bir el gibi saçlarımın arasında duruyordu. Müthiş derecede rahatlamıştım.

“O gün 9-10 şarkı söyledim Paşa’nın huzurunda. Kontes Suzan neden beyaz gül takar ki saçlarına? İşte bu aziz hatıranın yüzü suyu hörmetne takar. Bir milletin yetiştirdiği en büyük evlatlarından birinin iltifatına mazhar olmak,yüreğimi tarfsiz bir sevinçle doldurmuştu.”

105 yaşındaydı Kontes Suzan. Fakat 70 demek için bile tereddüt ederdi insan. Eski bir şarkı şöyle diyordu: “Sevda denilen şey / yaşayan hatıralardır” Ölmez bir hatıra gibi durmuştu sanki zamanın bir yerlerinde. Zaman onun için oturup soluklanmıştı sanki. Gözleri ışıl ışıldı.

Meşhur “Martı” kitabından bir alıntı geldi aklıma. Suzan Hanım’ı dinlerken ve seyrederken… “Mekânı yendiğimizde hep aynı yerde / Zamanı yendiğimizde hep aynı anın içindeyiz” Böyle bir şeydi galiba… İnsan ne zaman yaşlanırdı? Hatırlamaya değer hiçbir anısı kalmayınca mı?

Fotoğrafların tarih bilgisi sıfırdır Onlar zannederler ki sen hâlâ Eyüp’te bir bayram sabahısın…

Özlemeyi unuttuğumuzu fark ettim. Sahi,nasıl özlüyorduk bir kır yemeğini? Bir yaz günü? Bir kış sabahını? Bir akşam üstünü? Artık özlemiyoruz. Gidip hemencecik alıyoruz. İnsanlar,birer “anlık” fotoğrafa dönüştüler. Fakat kimse o fotoğraflarla konuşmuyor. Alıp göğsüne bastırmıyor.

Küçük bir çocuk gibiydi aslında Kontes Suzan. Yaşlanınca böyle mi oluyor insan? Öyle güzel elleri vardı ki şaştım kaldım. Odasındaki her nesne,her eşya birer insandı sanki. Köşedeki şalı sorsam,kim bilir kimler çıkacaktı içinden. Aynayı sorsam,kim bilir neler neler…

Ben de bazı giysilerimle duygusal bağ kurarım.Hafızaları vardır benim için. Başkasına alâlade gelen bir eşya,benim için de çok büyük anlamlar ifade eder. Suzan Hanım ile tanışmak,bu anlamda yalnız olmadığımı hissettirdi. Artık ne vakit beyaz bir gül görsem,Kontes Suzan’ı anarım..

kaynak: https://twitter.com/TekinDeniz_


Okuduğunuz için teşekkürler!

Okuduğunuz için teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez burasi hayatimdegisti.com. Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve türkiye'de ilk subliminal telkin mp3 uzmanıyım.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı . 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu.

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak değil.Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur.Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız.Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

 

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım? 

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa.İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız..Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse.Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız.Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız.Hayır demekte zorlanıyorsanız.Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız.İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız.İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa.Ertelemeleriniz fazla ise.Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanızÇocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

Hangi sorunlarda faydalı olur?

Hiçbir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yaptıranlar da vardır.İş başarısı bolluk ilişkiler kaygı depresyon takıntılar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz kızarması sigara vb. bağımlılıklar dahil bir çok konuda faydalı olur.

Okumaya devam etmeden önce zorunlu  bir hatırlatma .

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri marka patent tescili yapılmış yaşam boyu garantili bir çalışmadır. Bu isimde sitemiz dışında başka bir çalışma eğitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

Çekirdek inanç 5 dakikalık ön tespit ücretsizdir. Telefonla arayınız 05424475050

Neden Farklı?

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesine girdiğimde hayatımda bütün engellerin kalktığını hissetmiştim.Ancak derslere odaklanmakta sorun yaşıyordum mutsuzdum.Okulu bırakmak zorunda kaldım ve işe başladım.

İş hayatımda da sorunlar yaşamaya devam ediyordum.Kitaplar okudum olmadı.Hipnozu denedim olmadı.Daha pratik olan uykuda dinleyebileceğim İngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da işe yaramadı.2000 li yılların başlarında  kendi yaptığım kayıtları dinlemeye başladım.Bir gün bir kayıt esnasında mikrofonum da bir arıza oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kayıtları dinlediğimde ses yükselmelerini ve alçalmalarını doğru kullandığımızda telkin cd lerinin daha etkili olduğunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve aynı yıl biri Boğaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdim.

 Boğaziçi Üniversitesinden almış olduğum ses frekansları üzerine eğitimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

 

 

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım. Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

 

2008 de telkincd.com u kurdum, bu sitede 400'e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...

 

Peki Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı? Peki bu telkinler kişiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yapılsa nasıl olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında kurdum. Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bilinçaltımız 7 yaşına kadar gerçek ile hayali ayırt edemez ve o dönem her şeyi kayıt eder. Bu kararları telefonla  ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz. Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Yurt dışında yaşıyorum, Çekirdek İnanç Çalışmasını nasıl yaptırabilirim?

Dünyanın her yerinden Çekirdek İnanç Çalışması için bizleri, +905424475050 nolu numaramızdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan danışanlarımızın en çok tercih ettiği çalışmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekleşen çalışmada seansınız tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekleşir. Ayrıca Vodafone olan bazı ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İsviçre, İtalya, Avustralya vb. telefon hattı üzerinden aramayı biz yapıyoruz

Nasıl tespit ediliyor, ne faydası var ve çözüm için neler yapılıyor?

Çekirdek inanç çalışması telefonla  da online bir form ile yazılı tespit edilir. Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; iş başarısı, ilişkiler, kaygı, panik atak, depresyon, takıntılar dahil birçok konuda faydalı olmaktadır.

 
 

Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?

Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem de dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.

 

Çocuklar için çekirdek inanç var mı?

Ağaç yaş iken eğilir. Bu nedenle çocuklarda ders başarısı,matematik zekası odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapılır. Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.

25.  yıla özel bugun arayanlara 5 dakikalik çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir.Ön tespitte size engel olan bir kaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 .Türkiye dışındakiler whatsapp dan arayabilir.

 

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir. İlk 10 gün değişimleri siz fark edeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temasınız kuvvetlenir, endişenin yerini mutlu hissetme hali alır. İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır. Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

 

5 dakikalık ön tespit nedir? Telefonuma ücret yansıtılır mı?

5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur. Aşağıdaki butona basarak ya da +905424475050 den yurtdışındaysanız whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz. Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Detaylı çalışmalar ücretlidir.

Çekirdek İnanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz. İki ay içinde randevunuz gerçekleşir, ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanlarımız çekirdek inançlarınızı belirler ve buna yönelik çözüm için çalışmalar yaparlar. Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde değişimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün. Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.
 

Bilgilerimiz gizli mi?

Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

 

Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım. Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.

 

Kitabınız çıktı mı?

Çekirdek İnanç kitabımız geçen 2 yıl önce çıktı…Ve 3. baskısı tükendi.. Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz. Yakında tekrar  güncellenmiş basımı ile tüm kitapçılarda olacak.

 

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden birkaçını okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

 

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Danışmanlık Ltd firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce  bir yıl boyunca ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır. Bu iade  sistemi sözde değil gerçektir.

 
 

 

------------------------------------------------------------------------------ 11  Başlıkta ve yorumla çekirdek inanç

1-Sadece siz değil çevrenizde faydalansın

Ben psikolojik danışmanım ...mesleğim gereği birçok seminere katıldım setifikalar aldım...ama 5 yıl önce girdiğim şiddetli depresyon aralıklarla devam eden ilaç tedavileri...aile içi karmaşalar...özel hayatımla ilgili sonu gelmeyen sorunlarım vardı..cesaretim kırılmış....istemeden de olsa cesaretim kırılmıştı sanki yaşıyor olmak için yaşıyor....görev icabı nefes alıp veriyordum sanki...ilk arkadaşım söylediğinde...hem umutlandım hem de tedirgin olmuştum itiraf ediyorum....ama müziği ilk duyduğum anda hatta neyde gözlerim oldu...gerçekten biticekti olumsuz herşey..bunu hissettim...üçüncü gündeyim...tüm ailecek dinliyoruz...babam genelde önyargılı olduğu için çaktırmadan dinliyor...sokağa çıkmayan küskün adamın neşesi yerine geldi))..kendimi güçlü... mutlu ve cesur hissediyorum... Deniz Çevik, psikolojik danışman *************

2-Telkine yatkınsanız 24 saatte bile etki görebilirsiniz

başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkin müzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın Zübeyde Karacan, Öğrenci *********************************************************** 3-Çekirdek inanç çalışması telefonla ve internet ile nasıl yapılır ücreti nedir  

Çekirdek inanç tespiti  internet üzerinden ve telefonla yapılır.Sonrasında 20 adete yakın subliminal telkin mp3 isminize özel hazırlanır.Bu mp3'leri uykuda yada uyanıkken dinlersiniz. Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 1 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

4-Neden bir şeyler bizi engelliyormuş gibi gelir.

Neden hayatımızda hep aynı şeyler tekrar eder.Bu sizi de yormuyor mu? Neden bir girişimci her şeyi doğru yapmasına rağmen çok iyi bir yerde muhteşem yemekleri çok iyi fiyatlarla veren bir restoran açsa bile müşterileri az olurda tam yanında bulamaç gibi yemekleri olan bir çok şeyi görünürde yanlış yapan restoran tıklım tıklım dolu olur. Neden herkese iyiliği dokunan elinden geldikçe herkese yardım eden kişinin kıymeti bilinmez üstelik bolluğu bereketi kesilir . Tüm bunların nedeni bilinçaltınızdan temizlenmesi gereken çekirdek inançlarınız olabilir. Neden aşırı uyumlu iyi olan erkek karşı cins tarafında sadece arkadaş olarak görülür.Kadınlarda bir gariplik mi var.İyi doğru dürüst kişileri seçemiyorlar mı? Neden bazı kadınlar hep sorunlu ilişkileri ya da kişileri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Neden en kontrolcü garantici kişilerin başına hiç olmayacak şeyler gelir. Oldukça zeki olan bir çocuk en iyi üniversiteyi bitirip üzerine Harvard masterı yapıp nasıl 10 yıl işsiz kalabilir. (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. **************************************************************************** 5-Risk alın ve kariyerinizi değiştirin.

Atakan Bey, Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim, 5 Mayıs tarihlerinde telefonda görüşmüştük. Çekirdek İnanç tespiti yaptık. Öncesinde de zaten sitedeki ücretsiz telkinleri disiplinli bir şekilde 21 güne tamamlayarak gece gündüz dinlemiştim. Öncelikle hayattan şikayet eden iç sesim sustu, elimdeki imkanlarla en güzelini yapmayı en iyiyi elde etmeyi öğrendim, önüme çıkan imkanları algılamaya başladım.Çalıştığım bankanın yurt dışı şubesine üstelik de bu iş için bütün gerekli şartları sağlamıyor olmama rağmen (nasıl bir cesaretle başvurduysam ) kabul edildim, gelirim 3 e katlandı, üstelik çevrem istediğim gibi, bana bir şeyler katacak insanlarla çevrili, vizyonumu ve hayat görüşümü genişletecek deneyimler yaşamak istiyordum ve elde ettim. 3 aydır yurt dışındayım, Eskiden olsa cesaret edemeyebilirdim, güvenmezdim kendime. Tuba Çalık, İş kadını .******************************************************************** ******************************************************************** 6-Çekirdek inanç çalışmasını güvenle yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız. Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum. Emre Özel, Rehber Öğretmen Atakan Sönmez ile ÜCRETSİZ Ön Tespit ve 5 günlük deneme telkin mp3lerini indirip dinlemek için www.cekirdekinanc.com sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. *************************************************************************** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*************************************************************** 7-Sakın ümitsizliğe kapılmayın

Arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılmayın gerçekten süper bir yöntem bendeki değişiklikler gözle görürlür düzeyde. birtane örnekverecek olursam , ben herzaman kambur yürüyen yani kafa önde omuzlar düşmüş vaziyette gerçekten kambur olmamama rağmen ne yapsam dik yürüyemiyor çbalasam müthiş sıkıntılar ve ağrılar oluyordu tabi zamanla kemikler eğiliyo , şimdi ego güven güçlendiriciyi devamlı dinlemeye başladım 2 gün sonra kardeşim abi sen dik yürüyosun yorulmadın mı diyip espiri yapınca heycanlandın ve o an farkettim artık dikyürüyor ve bu beni yormuyordu kendimi takip ediyorum 2 ay oldu kambur duramıyorum otururken gezerken yatarken omuzlarım ve başımdik haliyle o hantal ezik korkak görüntümde kalmadı . tek kelimelyle mükemmel ve heycanverici..teşekkürler Allah yolunuzu açık etsin.saygılarımla *************** (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com 02128070142)Detaylı .çalışmalarımız internet üzerinden ve telefonla yapilir telkinler internet  üzerinden gönderilir. -****** ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (5 dakikalık ücretsiz ön tespit için arayın 05424475050 cekirdekinanc.com Deneme telkinleri icin hayatimdegisti.com - 02128070142) ***

8-Subliminal telkin müzik değildir.İçinde telkinler olduğunu bilerek dinleyin.

şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.. Burak Hoşses, Öğrenci ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-Kalıcı değişimi yaşayın

piyasada “kişisel gelişim” adı altında pek çok uğraşı ve bundan beslenmeye çalışan çok şarlatan var dünün din istismarcılığı gibi bugün de kişisel gelişim ile değişmek dönüşmek isteyen insanlardan faydalanmaya çalışan pek çok kişi ve kurum mevcut onlar güven yıkarken sizin böyle dürüstçe bu işi kotarıyor olmanız ayrıca takdire şayan çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım ve iyiki bu çalışmayı yaptım hayatımın sonuna kadar sürecek olan ve bir daha asla eskiye dönmemek üzere bir değişim yaşattınız bana bu parayla ölçülecek bir şey değil tekrar çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… **********************************************************************************

10-İnsanların size olan davranışları değişsin.

Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni edip selam söylüyoruz. Danışanınız Sevim Hanım *************************************************************************** ********************************************************************************

11-Göz temasınız kuvvetlensin 

sizller nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) (5 dakikalık ücretsiz on tespit için arayın 05424475050- 02128070142 cekirdekinanc.com Tüm çalışmalar telefonla ve internet üzerinden yapılır.Dinleyeceğiniz telkinler link olarak gönderilir. 5 dakikalik ön tespit ücretsizdir telefonla arayabilirsiniz 0542 447 50 50  Bir aylık detaylı  çekirdek inanç programı için bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here