İlişkinizde ilerleme kaydettiğinizin 10 önemli sinyali

0
1072
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.com/ontespitTelkin nedir mi?Hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik cıktığım bir tv programı..

“Aşk iki insanın birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmasıdır.” – Antoine de Saint-Exupery

İlişkinin geldiği noktayı tanımlayabilmek birçoğumuz için oldukça zorlayıcı bir süreç. Kendi ilişkimiz için de çevremizdeki ilişkilerle ilgili de yapılan yorumların tamamı göreceli, yani kişiden kişiye değişebilen değerlendirmeler. Bazılarımız ilişkinin neye evrildiğini anlamak için iki tarafın birbirlerinin kişiliklerini ne kadar anladıkları üzerinden değerlendirirken bazılarımız için ilişkinin geldiği nokta iki tarafın birbiri için ne kadar çaba sarfettiğiyle ölçülebiliyor. Hatta günümüzde ilişkinin ne kadar ileri boyutta olduğunu alınan hediyelerin parasal değeriyle ölçümleyen kişilerin sayısı da bir hayli fazla. Bu saydıklarımız dışında da bir ilişkinin bulunduğu yeri değerlendirmenin sayısız yolu var.

Zaman, en değerli anlarınızı size hiç uygun olmayan, birlikte olmaktan keyif almadığınız ve kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir ilişkiyle geçirmek için çok kısa. Bu nedenle zaman zaman ilişkinizle ilgili değerlendirmeler yapmak gelecekte ilişkinizle ilgili alacağınız kararlar üzerinde son derece etkili olacaktır. Mutlu bir ilişkinizin olup olmadığını öğrenmek ve ilişkinizin ilerleme kaydettiğini anlamak için 10 işaret bu yazımızda.

Karşılıklı güven varsa…
Güven, ilişkinin boyutu ne olursa olsun (anne, baba, arkadaş, çocuk, sevgili, eş vb.) herhangi bir ilişkinin gelişmesi ve ilerlemesi için olmazsa olmazlardan. Ancak ilişkinin sağlıklı şekilde ilerleyebilmesi için hayati önem taşıyan bu olgunun inşa edilmesi ve korunması zaman ve emek gerektiriyor. Yavaş yavaş gelişen ve olgunlaşan güven duygusu, anlık bir hatayla kırılabilecek kadar da hassas.

Eğer ilişkinizde karşılıklı güven duygusu varsa, birbirinizin sadakatinden ve bağlılığından hiç şüphe etmiyorsanız doğru yoldasınız demektir. Günümüzde ilişkide güven inşa edilmediğinin en büyük göstergeleri, çiftlerin birbirinin cep telefonunu, ajandasını, sosyal medya hesaplarını gizlice karıştırması ya da gizli olmasa da sürekli kontrol etmek istemesi. Bunun dışında sosyal çevresindeki karşı cinslerle olan görüşmelerine kısıtlama getirilmesi, arkadaşlık ilişkilerinin sorgulanması ve birlikte olunmadığında sürekli telefonla aranarak rahatsız edilmesi de ilişkide güven eksikliği olduğunun ve gelecekte daha büyük problemler yaşanacağının sinyallerinden.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Birbirinizin yanında sizi siz yapan her şeyle var olabiliyorsanız…
İlişkinin ilk aşamalarında hepimiz olduğumuz kişi olarak değil, olmak istediğimiz kişi olarak görünmeyi tercih ediyoruz. Ön planda olmasını istediğimiz özellikleri parlatarak sunuyor, hoşlanmadığımız yönlerimizi mümkün olabildiğince gizlemeye çalışıyoruz. Bu nedenle özellikle ilişkinin ilk zamanlarında ilişkinin geleceğiyle ilgili yapılan tahminlerin neredeyse hiç bir geçerliliği yoktur. İlişkinin nereye gittiğiyle ilgili değerlenirme yapılabilmesi için her iki tarafın da gerçek benliklerini sahneye koyabildikleri, tüm şeffaflıklarıyla ilişkide olabildikleri zaman beklenmelidir. Kişi tüm güçlü yanları, eksiklikleri ve zayıflıkları ile var olabildiğinde, en derin duygularını ve düşüncelerini güven içinde paylaşabildiğinde, birlikte olduğu kişinin karşısında ağlama cesaretini gösterebildiğinde, yani gerçekten olduğu kişiyi ön plana çıkarmaktan çekinmediğinde ilişkinizin nereye ilerlediği ile ilgili çıkarımlar yapabilirsiniz.

Birbirinizi destekliyorsanız…
İyi bir partner olmanın en büyük gerekliliklerinden biri de çok iyi iki arkadaş olabilmektir. Bu nedenle ilişkinizde partnerinizin yaşadığı problemler karşısında iyi bir dinleyici ve sırdaş olmalı, karşılaştığı zorluklar karşısında ona motivasyon ve cesaret verebilecek kadar sağlam durmalısınız. Siz de herhangi bir zorluk yaşadığınızda onun daima arkanızda olduğunu bilerek hareket edebilmeli, kendinize olan güveninizi kaybettiğiniz anlarda bile size güvenen birinin olduğunu bilmenin rahatlığını taşımalısınız. Bu nedenle ilişkinizde iyi bir sevgilinin yanı sıra birbiriyle çok iyi zaman geçiren, zor zamanlarda birbirinin yanında olabilen iki dostsanız ilişkinizin gelişme kaydettiğini söyleyebilirsiniz.

Ne olursa olsun birbirinizi güldürebiliyorsanız…

Birbirini hangi koşul altında olursanız olsun güldürebilecek ve gülümsetebilecek potansiyele sahip olmak ortak bir dile sahip olmayı, aynı şeyi görebilmeyi, yani birlikte uzunca zaman geçirmeyi gerektirir. Birlikte olduğunuz kişi sizi tanır. Ruh halinizdeki değişimleri, neyi sevip sevmediğinizi tek bakışla anlayabilir. Bu yüzden hiç kimsenin sizi güldürmeyi başaramadığı anlarda, aranızdaki özel iletişim yolunu kullanarak kimsenin gülmeyeceği şeylerle sizi saatlerce güldürebilir.

Karar alırken ‘ben’ değil ‘biz’ diyebiliyorsanız…
İlişkide kendinizi yarış halinde görüyor, kendinizi sürekli partnerinizle karşılaştırıyorsanız yanlış yerdesiniz. Ben’den biz’e geçmek ilişkiyi ileriye taşıyan adımlardan biridir. İhtiyaçlarınızı düşünürken, hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken sadece kendinizi değil, partnerinizi de düşünerek hareket etmeniz ilişkinizin ciddi bir boyuta ulaştığını gösterir.

Birbirinizin eksikliklerini kabul edebiliyorsanız…
Kimse mükemmel değil. İnsan, doğası gereği eksiksiz ve hatasız olamayacak bir varlık. Eksiklikleri ve hataları fark etmek ve eleştirmek çok zor değil. Ancak iyi bir ilişkide olması gereken bu hataların ve eksikliklerin farkında olunsa da karşıdaki kişiyi bu eksiklikleriyle kabul edebilmek. Üzerinde çalışılması gereken, iki tarafın da düzeltmek istediği kısımlar üzerinde yapıcı önerilerle çalışabilmek.

Küçük detaylara önem vermek…
Küçük detaylar adı üstünde çok dikkat edilmeyen ancak dikkat edilirse büyük farklar yaratan şeylerdir. İlişkinin başlarında küçük detaylar üzerinde pek fazla durulmasa da, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilişkideki küçük detaylar önem kazanmaya başlar. Üzerinde durulan, daha fazla irdelenen küçük detayların etkileri sandığınızdan da büyük olacaktır. Örneğin, alacağınız hediyeye onunla ilgili küçük bir detay katmak, onunla ilgili küçücük şeylere bile dikkat edip önem verdiğinizin göstergesi olabilir ve ilişkinizi güçlendirebilir.

Birbirinizin her hareketinden bir anlam çıkarabiliyorsanız…
İlişkiniz gerçekten ilerleme aşamasındaysa ve ciddileştiyse birbirinizin en küçük hareketini bile anlayabilir, ruh halinizdeki değişimleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Birbirinizin nelerden hoşlandığını, nelerden hoşlanmadığını bilmek aranızda sözsüz bir iletişimin oluşmasını sağlayacak ve iletişiminizi kolaylaştıracaktır. Örneğin, birlikte olduğunuz kişi sevgisini dokunarak ifade ediyorsa ona dokunmadığınız zamanlarda sevilmediğini ve değer görmediğini hissedebilir. Ancak zamanla sizi tanıdıkça ve iletişim tarzınıza alıştıkça, sizin sevginizi gösterme biçminize yavaş yavaş uyum sağlayacak ve sizden sürekli dokunma beklentisi içine girmeden de sevildiğini ve değer gördüğünü hissedebilecektir.

Geçmişi ardınızda bırakabildiyseniz…
Geçmişten getirdiğiniz çözümlenmemiş meseleleriniz sizi ileri gitmekten alıkoyar. Arkanıza bakarken ileri yürüyemezsiniz. Yürüseniz de daha sık engellere takılır, daha yavaş yol alırsınız. Bu nedenle eğer ikiniz de geçmişi geride bırakabilmiş ve ardınıza bakmadan, rahatlıkla ilerleyebiliyorsanız ilişkiniz ileri bir seviyeye doğru yol alıyor demektir.

Geleceğe baktığınızda aynı şeyi görebiliyorsanız…
Geçmişi geride bıraktınız ve emin adımlarla ileri doğru yürüyorsunuz. Peki nereye gidiyorsunuz? Partneriniz yanınızda ama sizinle aynı yere mi gidecek yoksa ileride yollarınız ayrılacak mı? Bunu anlamak için kendinize şu soruları sorabilirsiniz:

Hedeflerimiz ve beklentilerimiz aynı mı?
Kişiliklerimiz birbiriyle uyumlu mu?
İkimizi de motive eden ve ilham veren şeyler benzer mi?
Onunla olduğumda gündelik yaşantımı rahatça sürdürebiliyor muyum?
İlişkiniz başlangıç aşamasındaysa bu sorulara vereceğiniz cevaplar muhtemelen çok net olmayacaktır. Ancak birlikte hareket etmeye ve yol almaya devam ettikçe bu sorulara verdiğiniz cevaplar netlik kazanacaktır.

Kaynaklar:
Thought Catalog
Huffington Post
wealthnlove

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle subliminal sesli telkinler yerleştiriyorum.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek isterseniz sürpriz hediyelerim var... 1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.

Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

1-Bu yorumların gerçek olduğu ne malum belki kendileri yazmışlardır.

2-Gerçek olsa bile ayıp olmasın diye yazılmadığı ne malum?.Bir çok kişi ayıp olmasın diye yazar.

3-Diyelim ki yorumlar gerçek ve samimi zorla da yaptırılmamış.O zaman onlarda işe yarayan bende yaramaz.

4-Etkili olsa bile kim uğraşacak muhtemelen yarım bırakırım telkin dinleyemem.

Bir de başkalarının başarı hikayelerini okumak bazı kişiler için sıkıcı olabilir.

Gelelim bizim sitemize...

Biz seminerler dahil hiç kimseye gelin bize yorum yapın demedik.Belki bu yüzden yorumlarımız samimi ve içten.

Sitemizdeki yorumların tamamı danışanların yorumlarıdır.Zaten bir çoğunda gramer hatalarına bile dokunmadık.

Bir çoğunda kişilerin isimlerini ve bilgilerini vermedik ya da değiştirdik.Zaten samimiyet doğruluğu açıkça ortaya koyuyor.

Telkin dinleme uygulaması en kolay yöntem bir liste oluşturun ve mp3 leri tek bir tuşa basarak dinleyin.Üstelik uykuda film izlerken kitap okurken hatta çalışırken açık bırakabilirsiniz.

Peki ya sizde etki etmezse?

O konuda şunu söyleyebilirim ki telkinlerimiz yaşam boyu garantilidir.Etkileri de oldukça güçlüdür.Önyargıları bırakıp denemenizde fayda var.

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek inanç www.cekirdekinanc.com sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yüzde yüz gerçek ve samimi başarı hikayelerini okumanızı tavsiye ederim.

işte 10 dakikalik cıktığım bir tv programı..

Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız.
Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla tüm dünyadan çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz.

Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız...

Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ?
Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı,panik atak,fobiler, sınav başarısı,kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır.

Diğer yöntemlerden farkı ne ?
Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir.Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.
Çekirdek inancım nasıl temizleniyor?
Telefonda soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir.

Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com

Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız

Başarı Hikayeleri
İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM

SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR..
SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR

Size minnettar bir KADIN:)

--------------------------------------------------------------

Ben Çekirdek inanç çalışmasından fazlasıyla fayda görenlerdenim.Bu siteyi 2010 senesinden beri biliyorum. Çekirdek çalışmamı 2 sene önce yaptırdım(Hayatımda aldığım en doğru karardı) Dinleme sürem yani 52 gün bittiğinde hamile kaldığımı öğrendim(telkinler hayatımı değiştirmeye başlamıştı). Hamileyken dinlemeye ara verdim ve şimdi yavrumu büyütüyorum bi yandan da telkinlerime kaldığım yerden devam ediyorum. En yakın arkadaşım çekirdek inanç çalışması sayesinde hayatının aşkıyla tanıştı ve 2 ay sonra evlenecekler. Şuan kızkardeşim dinliyor 2. turda ve hayatı şimdiden çok güzel değişimler yaşıyor.

Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorum hatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR!
Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum.

Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sılzere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;)
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Atakan Bey Merhaba,

Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım.
Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim .

Sevgiyle...Görüşmek üzere.
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Kendimi artık tükenmiş hissettiğim bir anda elimin gittiği bir telefon görüşmesinin beni ve hayatımı bu kadar hızlı ve yoğun bir biçimde değiştireceğini hayal bile edemizdim.İçimdeki son umut kırıntısının, çelimsiz bir çabamın
beni çok uzun zamandır özlemini ve açlığını çektiğim, mutluluk, iç huzuru ve aşk dolu bir okyanusa açılmamı sağlayacağını hiç tahmin edemezdin.Aslında sitenizi çok önceden görüp aramaya cesaret edememiştim.Henüz benim için yaptığınız Cd'ler elime geçmemişken ve ben sadece internet sitenizdeki mp3'lerinizi dinlerken ruhum bu kadar huzurla, kalbim mutlulukla dolmuşken, aklım,vicdanım, bedenim ve düşüncelerim bu kadar hürleşmiş ve özgürlük hayatımın tam ortasında bayrağını göndere çekmiş dalgalanıyorken, Cd'leri dinledikten sonra neler olabileceğini düşünmek bile beni inanılmaz heyecanlandırıyor.İç dünyamı düzenleyen, temizleyip , pırıl pırıl, berrak aydınlık yapan, her bir zerremi aşkla tutuşturan olağanüstü emekleriniz sonucunda ortaya çıkmış bu olağanüstü çalışmalarınız için yürek dolusu teşekkürler.Kalbimdeki hayat aşkının fitilini yakan, içimdeki sönmeye yüz tutmuş son mum ışığını harlayıp onunla milyonlarcasını tutuşturan değerli niyetlerinizle canı gönülden içtenlikle yaptığınız çalışmalarınızın, harcadığınız her bir anın her zerresi için milyonlarca teşekkürler.Size minnettarım, yolunuz daima açık, şansınız bol olsun. Sevgi ve saygılarımla..
Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com
Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için...
0542 447 5050 arayabilirsiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.telkincd.com

Çekirdek inanç çalışması yaptırdım oldukça fayda gördüm.Başka bir çalışma daha yaptırmak istiyordum. Nasıl olsa çekirdek inanç iade garantili diye fayda göremediğimi söyleyip ücret iadesi istedim.İadeden aldığım paranın üzerine oldukça yüklü bir miktar ekleyip bir başka çalışma yaptırdım. Diğer çalışmadan hiçbir fayda göremediğim gibi kendilerine ulaşamadım. Bu mesajı yazma nedenim biraz vicdan yapmam.Garanti sisteminizi kötüye kullanmış oldum. Ancak sorgusuz sualsiz bir gün içinde ücret iadesi yaptınız. Bu zamanda sizin gibi işini iyi yapan dürüst, insanlar yok. Bence örnek alınması gereken işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız.Telkinlerinizi halen dinliyorum ve güzel sonuçlar aliyorum.

Çekirdek inanç çalışması birden fazla kez karşıma çıktı.Ben de aramaya cesaret edemeyenlerdedim.Abartmıyorum 2 yıl bekledim.Saniyordum ki aradığımda bir ürün satılmak için ısrar edilecek.Defalarca telefonuma mesajlar atılacak.Şimdi bu düşündüklerime aklıma gelince kendi kendime gülüyorum.Çalışma sonrası yapılan cd lerimi dinledim.Bir çok arkadaşıma önerdim.Bu bir yıl süresince aradığımda tüm sorularıma yanıt aldım.Herhangi bir şekilde sizden ne bir sms ne tanıtım maili almadım.. Deneme telkinleri için www.hayatimdegisti.com Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz. www.cekirdekinanc.com www.telkincd.com Atakan bey cumanız mübarek olsun biz Akkürek ailesi olarak size teşekkür ederiz şu an yaşadıklarımızı size anlatmak istiyoruz pazartesi elimize 20 milyar para geldi bugün cuma ve bu para şu an 50 milyar oldu inanın sanki bütün dünya bizim hayrımıza çalışmaya başladı. Biz bir ton mal almaya gidiyoruz bize yirmi ton mal vermeye kalkıyorlar gücümüz yetmez diyoruz önemli değil yeter ki biz sizinle çalışalım diyorlar dahası tüm kumaş alıcıları da anlaşma yapmış gibi telefon yağmuruna tutuyorlar inanın gece gündüz sürekli bolluk bereket ve mutluluk yaşıyoruz kaç yıldır bize soğuk davranan ebeveynler toplanıp memleketten sadece bizi görmek için evimize geldiler artık Allah bize olan sevgisini sanki yeryüzüne indirdi biz bu güzelliklerin daha fazlasını sizler için temenni ediyoruz. Danışanımız Sevim Hanım Bilgi ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için... 0542 447 5050 arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here