Güçlü Kadınların İlişkilerinde Diğer Kadınlardan Farklı Yaptığı 15 Şey

0
2656

Güçlü bir kadın ilişkiyi yürütmekte her zaman başarılıdır. Verilen tavizleri, zorunlulukları ve sözleri her ilişkinin bir parçası olarak görür ve tamamen anlar. İlişkisinde zekice hamleler yapar, aynı zamanda sağlıklı ve tatmin edici bir ilişki için partnerine nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir.

1. İlişkilerini ya da Partnerlerini Garantiye Almazlar

Biriyle uzun zamandır bir ilişki içindeysek genelde bazı şeyleri garantiye almaya başlarız. İlişkimizi büyük oranda etkileyen küçük şeylerden memnun olmayı ve bunlara değer vermeyi unuturuz.

Olgun kadınlar hiçbir şeyi asla garantiye almazlar; ne hayat arkadaşlarını ne de ilişkilerini. Mutlu hayatlarının her bir anının değerini bilirler. Büyük önem verdikleri diğer yarılarına ve paylaştıkları hayata samimi bir şekilde değer verirler.

İlişkiye getirmek zorunda olduğunuz her şeyi kabullenirler. Onları mutlu etmek için yaptığınız ince şeyleri görmezden gelmezler ve bu iyiliğin karşılığını vermek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Bu aranızdaki aşkın çok daha güçlü bir şekilde büyümesini sağlar çünkü ilişkiniz karşılıklı anlayışa dayanır.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Partnerlerinin Kötü Özelliklerine Odaklanmazlar

Olgun kadınlar kimsenin mükemmel olmadığı gerçeğini tamamen anlarlar. Eşlerinin yapamadığı şeylere ve hatalarına odaklanmazlar. Hayat arkadaşlarının olumlu özelliklerine odaklanırlar ve ilişkilerine karşı her zaman olumlu bir yaklaşım sürdürürler.

Eksiklerinizi ve öz güven eksikliğinizi görmezden gelmeye çalışırlar. Olabildikleri kadar destekleyici olmaya çalışırlar, hatta hayatın gerisinde kalsanız bile kendisine yetişmeniz için gerekli gücü sağlarlar. Zor konularda size tavsiye vermeye çalışırlar ve daha iyi bir insan olmanız için çaba gösterirler.

3. Takdir Etmeyi Unutmazlar

Olgun bir kadın eşine karşı her zaman müteşekkir ve minnettardır. Ne kadar bağımsız olursa olsun, eşinden yana gelen küçücük bir çabanın bile farkındadır ve teşekkür etmeyi asla unutmaz. İlişkide tasdik etmenin ve kadirşinaslığın öneminin farkındadır. Olgun kadınlar hayat arkadaşlarına “teşekkür ederim” demeyi asla unutmazlar.

Sizi hayatınızdaki zor durumlardan çekip çıkartacak gerekli motivasyona sahip olduğundan sağlayacağınız tüm takdiri hak eder. Bazen, sizi hayatta aşağı çeken şeylerden dolayı moraliniz bozulur. Bu dertlerin hayatın bir parçası olduğunu ve önemli olan şeyin bu problemlerden kurtulmak için sürekli kendinizi teşvik etmek olduğunu size hatırlatırlar. Hiçbir şekilde takdir edilmeyi hak etmediğinizi düşündüğünüz zamanlarda bu kadın sizin ilham kaynağınızdır.

4. Diğer İlişkilerini Gözden Çıkarmazlar

Olgun bir kadın, partneri ve diğer ilişkileri arasındaki dengeyi koruma sanatını çok iyi bilir. Ailesi, arkadaşları ve sevdiği diğer kişilerle arasındaki bağı koparmaz. Onun hayatındaki her ilişki önemlidir.

Olgun kadınlar arkadaşları ve aileleriyle ayrı vakit geçirmekten hoşlanırlar. Bu, partnerlerini daha az sevdikleri anlamına gelmez.

Sizin geleceğiniz olacağını ve sizinle ilgili her şeyin kendileriyle bağlantılı olduğunu bilirler. Ailenizin her bir üyesiyle sağlam bağlar kurarlar. Onları daha iyi tanımak için ekstra bir çaba sarf ederler ve onlarla daha fazla zaman geçirmeye çalışırlar. Erkek kardeşinizle ya da annenizle kurmaya çalıştıkları bu bağ sizi mutlu eder. Kişisel hayatınıza olan ilgisi onları daha çok sevmenize sebep olur.

5. Kendisiyle Aileniz Arasında Bir Seçim Yapmanızı İstemez

Genç ve olgunlaşmamış bir kız, sevdiği erkeğe kendisi ve ailesi arasında bir seçim yapması için teklifte bulunabilir. Bu tarz beklentiler ilişkide anlaşmazlık yaratır. Bunun tam tersine, olgun bir kadın hayat arkadaşından böyle taleplerde bulunmaz. Bir adamın hayatında ailenin ve eşin eşit derecede önem arz ettiğinin farkındadır. Olgun kadınlar eşlerine bu tip gerçek dışı taleplerde bulunmazlar.

Bu tür seçimlerin eşini kendisinden uzaklaştıracağının farkındadır. İlişkide farklı koşulları empoze etmek yerine ailenize ve arkadaşlarınıza ayak uydurmaya çalışırlar.

6. Kişisel Alanlarından Vazgeçmezler

Olgun kadınlar, bir bireyin gelişmesi ve uzun dönemde ilişkinin filizlenmesi için kişisel alanın ne kadar önemli olduğunu tamamen anlarlar. Hayat arkadaşlarıyla olan ilişkileri ne kadar iyi giderse gitsin kişisel alanlarından asla vazgeçmezler. Kendileriyle vakit geçirmekten ve kişisel zamanlarını yaşamaktan zevk alırlar.

İlişkinin dışında bir hayatınız olduğunun farkındadırlar. O ya da şu zamanda dışarıda bir erkekler günü geçireceğinizi ve bazen patronunuzla vakit geçirmek zorunda olduğunuzu bilirler. Böyle küçük meselelerden sebeple habbeyi kubbe yapmazlar. Her zaman sizi desteklerler ve programlarını olabildiğince size uydurmaya çalışırlar.

7. İlişkilerini Önüne Gelen Herkesle Paylaşmazlar

Güvenilirlik başarılı bir ilişkinin temel taşıdır. Bu gerçeğin tamamen farkında olan olgun bir kadın, ilişki sırlarını diğer insanlarla asla paylaşmayacaktır. Olgun kadınlar ilişkideki problemlerini sosyal medyadaki durumlarında paylaşıp güncellemez.

Bunun bilincinde olurlar ve partneriyle kendileri arasındaki işi her zaman kendilerine saklarlar. İlişkide yaşadıklarını tüm dünyaya duyurmaktansa, bu yaşadıklarını sorunları partnerleriyle çözmek için tüm enerjilerini buna yönlendirirler.

Bugünlerde birçok insan, ilişkilerini partnerleriyle paylaşmaktansa sosyal medyada paylaşmakla ilgileniyor. Bu da ilişkide doldurulması zor bir boşluk yaratıyor. Olgun bir kadın böyle şeyler yapmanın ilişkinin özelliğine bir tür saldırı olduğunu bilir ve hayatının önemli anlarını sosyal medya sitelerinde yaşamaktansa sizinle yaşamaya odaklanır.

8. Hayallerinden Vazgeçmezler

Olgun kadınlar sağlıklı ve başarılı bir ilişki yaşamaktan keyif alsalar dahi hayallerinden vazgeçmezler. Hayallerin bir insanın büyümesinde hayati önem taşıdığını anlarlar. Bu gerçeğin farkında olduklarından hayallerinden asla vazgeçmezler. Bir ilişkinin, o insanı arzularından ve hayallerinden koparmaya çalışmaktansa o ilişkideki insanın hayallerine ulaşması için desteklenmesi ve yardım edilmesi demek olduğuna inanırlar.

Bireyin gelişmesi, ilişkiyi beslemek kadar önemlidir. Tabii bu ikisinin yolları bir yerde bağlantılıdır. Eğer hayallerinize ulaşmak için gerekli tüm her şeyi yapıyorsanız, o zaman hayatınızdaki zoruna gitme unsurunun kökünü kurutmuşsunuz demektir. Bu sizi mutlu eder, aynı zamanda bu mutlu ve pozitif tavrı ilişkinizde de takınırsınız.

9. Öz saygılarından Vazgeçemezler

Tavizler ve barışmalar ilişkilerin en doğal parçalarıdır. Ancak olgun kadınlar ne olursa olsun öz saygılarından asla izin vermezler. Bir ilişkinin yürümesi için ellerinden gelen tüm çabayı ve enerjiyi gösterirler ancak konu öz saygılarına gelince asla taviz vermezler. İlişkilerinden hiç kimsenin onlara değersiz davranmasına ya da hak ettiklerinden daha azını göstermesine izin vermezler.

Bu onlara daha da saygı duymanızı sağlayan şeylerden biridir. İlişkide kendini kum torbası yerine koyan bir kadın tehlikeli sularda yüzüyor demektir. Trajediye razı oluyordur. Güçlü kadınlar, erkeklerin onlara düzgün bir şekilde davranması gerektiğini, yoksa kendileri gibi bir kadını hak etmediklerini bilir.

10. Duygularını İfade Ederken Tereddüt Etmezler

Olgun kadınlar, ilişki bağını kuvvetlendirmek için duyguların ifade edilmesinin ne kadar önemli olduğunu bilirler. Bir ilişkide ne istediklerinden, neyden hoşlanmadıklarından ya da ne beklentilerinin ne yönde olduğundan açıkça bahsedebilirler. Parterlerine “Seni Seviyorum” u söyleyen ilk kişi olmaktan tereddüt duymazlar. Olgun kadınlar sevgilerini ifade ederken tereddüt etmez ve gerçekten ne hissettiğini söylerken utanmaz.

Tüm meseleleri masaya yatırmanın ilişkideki problemleri çözmekte tek yol olduğunu bilirler. Kalbinin en karanlık ve derin köşelerine saklanmaya çalışmaktansa, anlayacağınızı ümit ederek onu neyin rahatsız ettiğini sizinle paylaşmaya çalışır.

11. Benliklerinden Vazgeçmezler

Olgun kadınlar benliklerinden vazgeçmezler. Sevdiği kişiyle sağlıklı bir ilişki yaşamanın keyfini sürerken eşsiz benliklerini kaybetmemeye çalışırlar. Partnerlerinin hobileri ve ilgi alanlarında yer alırlar ancak aynı zamanda kendi hobilerinden ve ilgi alanlarından da zevk alırlar. Başka biri için kemdi benliğinden vazgeçme fikrine inanmazlar.

12. Gerçek Dışı Beklentileri Yoktur

Olgun kadınlar, hayat arkadaşlarından gerçek dışı şeyler beklemezler. En sevdiğinin TV yıldızı kadar zeki olmanızı, rol yapabilmenizi, dans edebilmenizi ya da en popüler şarkıcılar, aktörler gibi şarkı söylemenizi beklemezler. Hayatlarına ve partnerlerine karşı çok gerçekçi bir yaklaşım içindedirler. Her insanın benzersiz ve kendi haliyle özel olduğunu anlarlar, size siz olduğunuz için değer verirler.

13. Partnerlerinin Başarısı Zorlarına Gitmez

Olgun kadınlar kendi bencil sebepleri yüzünden partnerlerini aşağı çekmeye çalışmazlar. Değer verdikleri insanın başarısı zorlarına gitmez. Bunun yerine olgun kadınlar cesaretlendirici bir şekilde davranarak eşlerinin her başarısını kutlarlar.

14. Her Zaman Partnerlerinin Yönetmesine İzin Vermezler

Bazı kararları erkeklere bırakmayı sevmelerine rağmen olgun kadınlar hayatlarındaki tüm büyük kararları hayat arkadaşlarının tek başına almasına izin vermezler. İlişkisindeki her karara eşit bir şekilde katılmayı isterler.

15. Partnerlerini Günün Her Saniyesi Kontrol Etme İhtiyacı Hissetmezler

Olgun kadınlar sevdikleri kişiyle sürekli olarak iletişimde kalma ihtiyacı hissetmezler. Kendi yapacakları işleri vardır. Her şeyi bir kenara bırakın, partnerlerine güvenirler ve istedikleri kişisel alanı onlara sağlarlar.

alıntı:

Filoji.com

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.   Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız... ;) ;) ;) ;) Yaşamınızda aynı olaylar tekrar tekrar gerçekleşiyorsa telefonla çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz. Çekirdek inanç ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı engelleyen duyguyu bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip bilinçaltımızdan temizletmezsek hep aynı şeyleri yaşarız...   Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ? Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Daha dik yürürsünüz ses tonunuz değişir.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı, panik atak, fobiler, sınav başarısı, kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır. . Çekirdek inancım bilinçaltımdan nasıl temizleniyor? Telefonla, Bireysel yüz yüze ya da online form ile tüm dünyadan internet üzerinden yazılı da tespit yapılabilir. Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum ben de bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız. Yorumlar samimi ve gerçektir.Sitelerimizde ve forumda yaklaşık 5500 kişinin yorumu vardır. Başarı Hikayeleri İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözeceğim diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar www.hayatimdegisti.com ve www.cekirdekinanc.com olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey de Özlem hn da inanılmaz yardımcı oldular ve MP3 TELKİNCD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM   SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR.. SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR -------------------------------------------------------- SANIRIM BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM herkese merhabalar.30 yaşındayım ve fazla uzatmadan konuya gireceğim.alkol,düzensiz uyku ve depresyon ile neredeyse 15 yılımı geçirdim...kısacası bitmiştim.evde boş zamanlarımda internet ile uğraşırken bu siteye denk geldim.reklam ve vurgun amaçlı bir site olduğunu düşünüp salladım.ardından bir iki yorum okudum ve kesinlikle inanmadan sitede gezmeye başladım.tamamen tesadüf eseri bulduğum sitede ücretsiz telkin mp3 gördüm.dinleyince ilk başlarda sadece müzik sesi duydum ve aldatmaca olduğunu düşündüm.tam 2 gün boyunca sırf o kuş ve Deniz sesleri hoşuma gidiyor diye dinledim.geçen bir kaç gün sonra inanımaz şeyler olmaya başladı.hiç abartmadan bir şok geçiriyordum.inanamıordum.hayatım bir anda öyle bir düzene girmiştiki korkmaya bile başlamıştım.böyle birşey olamazdı.toplumda konuşurken insanlar bana uyuşturucumu aldın diye alay ediyordu.bazen ağzımdan çıkan kelimelere ben bile inanamıyordum.aradan 15 gün geçti.şimdi beni adam yerine koymayan insanlar bile saygıdan hergün beni arar oldular.insanların gözünün içine baktığımda bile seni artık tanıyamıyoruz diyorlar ve hayretler içindeler.korkuyorum çünkü ben bile kendimi tanıyamaz oldum.oturuşum kalkmam konuşmam yemem uyumam herşeyim bir anda mükemmel oldu.hiç inanmadığım bir durumda bile beni böylesine mükemmel yapan şeylere halen inanasım gelmiyorum.içkiyi kökten bıraktım.artık uyuyorum hemde bebekler gibi...... -------------------------------------------------------------- Nasıl oldu sorusunu cevaplayayım Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2018 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlanarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne deişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu. Çekirdek inancı yaptırın arkadaşlar o zaman buzdağının görünmeyen kısmına ulaşıyor oradaki kodları değiştiriyorlar verdiği cd lerle.Sonuç olarak ben bu parayı işe yaramadı diyip geri alabilirdim sorgusuz sualsiz geri veriyorlar tabi böyle etik olmayan davranışı eğerki değişim olmussa burada bulunan bir çok arkadaşımın yapmıyacağına eminim. Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi ben ondaki ve kendimdeki değişimleri o farkına varmasa bile gördüğüm için çok mutlu oluyorum.Bunları telkinleri dinleyipte bende işe yaramıyor diyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı için yazdım.  
********************************************************************** "Öncelikle bir gönül borcu olarak bu yorumu yapmak istedim.Geçen yıl sitenizden sipariş verip sadece 2 hafta dinleyip ön yargılı bir şekilde davranmıştım.Ücret iadesi istediğimde hiç bir sorun çıkarmadan ücretin tamamını iade ettiniz.Hatta cd leri geri almadınız.Cd leri dinlemeye devam ettim ve 4 yıldır atanamadığım bölüme atandım.İlk maaşımla kabul ederseniz tekrar ödemenizi yapacağım.Hakkınızı helal edin. Ben de diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım. İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek Özlem hn'a ulaştım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey'le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda 3-02-2018 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Sesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bendeTelefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede. Konuşmamızın sonucunda bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verildi bana. Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ben eşinden gizli yaptırdım çekirdek inanç telefonla çalışmasını.çok da memnun kaldım.1 ay sonra eşim öğrenince tartıştık ve hemen ücreti iade ettiniz.CD leri dinlemeye devam ettim.eşim dahil çevredeki herkes değişimi fark etti. 2 ay sonunda o da yaptığının farkına vardı ve ücreti tekrar ödemek istedi.öyle yerlerden hic umulmadık paralar geldi ki ona ihtiyaç duymadan kendim ucretinizi gönderdim.bu süreçteki anlayışınız gösterdiğiniz kolaylık için milyonlarca kez tesekkur ederim. sizler nasıl insanlarsınız yaa!!!öncelıkle sızlere sonsuz tesekkurlerr her bırınızee hepinizeee! yklasık 4 gundur dınlıyorum ego sucluluk ve kendıne guvenıı yorumlarımı ara ara yazmaya calıstım sıze bugun cok daha ıyıyım ınanılmaz seyler olmaya basladı hayatımda..sındırımım sıtemım ve bagırsaklarım cok guzel calısmaya basladı bugun,daha pozıtıf baktım bugun herseye..mesela yagmur yagdıgında hemen semsıyeyı acan ve yagmurdan nefret eden ben bugun yagmur damlalarının yuzume damlasından buyuk keyıf duydum..Aksam ıs cıkısı eve gelırken herzamankı kullandıgım yolu kullandım bılın bakalım ne oldu?? meger sımdıye kadar fark etmedıgım ne kadar mekan varmıs farkındalıgım arttı ınanamadım hatta bır ara yanlıs yolamı gırdım dedımm:)) sızın yuzunuzden bugun kesın yolda herkes bana delı demıstır engel olamadıgım bır sırıtmaa hakımdı yolda bana:)) ınsanlarla bugun ıtıbarı ıle sureklı goz temesı kurdum kı kurmayan gozlerını kacıran ben yaptımm bunuu:))sohbet bıle etmeyen ben sohbet etmeye basladımmmmm..SİZLER BENIM MUCIZEMSINIZ BEN ALLAHTAN MUCIZE ISTEDIM ONLARDA BANA SIZI GONDERDIII SIZLERII TEK TEKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMM AYYYYYY COK MUTLUYUMM BEN YAA:))Not:bu arada ılkgunlerde olusan o bas agrım cok cok hafıfledı artık;)bu arada ruyada gormeye basladım hemde cok farklı ruyalarr.herkess denesınnnnn Insanlar kendı mucızelerını kendılerı yaratırlarrr;) --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Atakan Bey Merhaba, yaklaşık 4 ay önce görüşmüştük. Uzun zamandır size yazmam gerektiğini düşünüyordum ve sonunda o 1 saatlik görüşmenin ardından hayatımda oluşan olumlu gelişmelerdeki etkiniz için teşekkürlerimi iletmek adına size yazıyorum. Çok değil sadece 3 hafta sonra kariyerimde gerçek anlamda bir basamak atladım. Evet, sizden tarafıma ulaşan telkin müziklerini dinlemeye başladıktan 3 hafta içerisinde, telefonum çaldı ve bir iş teklifi aldım. Hayal gibiydi, hem de bir anda çok hızlı şekilde oldu. Bazen hayal gibi görünen şeylerin gerçek olabileceğini ve her şeyin zihnimiz ile olabileceğini bire bir şahit oldum. Olabilecek tüm olumlu gelişmeler sanki de benim için bir araya gelmiş gibiydi ve şimdi çalıştığım firmada Yönetici pozisyonunda 3. ayımı doldurmuş bulunmaktayım. Size o dediğim cümleyi daha dün gibi hatırlıyorum.'Uzun bir süredir iş hayatımda ilerleyemediği-mi hissediyorum' ve siz de bana başarı için gerekli telkinlerin de olacağını söylemiştiniz. Tabi ki de sizi arama ihtiyacını bu sebeple duymamıştım. En somut örneklerden biri olduğu için paylaşmak istedim. Daha size kendimi anlatmak için kurduğum ilk cümlemde beni anlayarak bana beni anlatmanız ve tespitlerinizin doğru olması da bir o kadar şaşırtıcıydı.Kendimi tanımak için başvurduğum onca danışman ve psikolojik yöntemlerin yanında sizin kullanmış olduğunuz bu yöntemin hızlı ve etkileyici bir şekilde doğru tespitlerle olması inanılır gibi değil. Her fırsatta söylediklerinizi hatırlıyor ve kendime dışarıdan bakabiliyorum. Telkin cd'lerinizi hala ara ara dinliyorum. Özellikle de 'Mükemmeliyetçililik' üzerine daha çok yoğunlaşmam gerektiğini biliyorum. Ama yine de bana o kadar çok faydası oldu ki, bu doğru tespitleriniz için size çok çok teşekkür ederim     Nedir ne değildir bilgi çekirdek inanç uzmanlık ve 5 dakika ücretsiz ön tespit için www.cekirdekinanc.com www.cekirdekinanc.com/magaza Uyurken bile dinleyip bir gecede sizi değiştirecek ritmotrans telkin cd leri indirmek için www.hayatimdegisti.com www.telkincd.com Telefonla çekirdek ön tespit bilgi amaçlı 5 dakika ve ücretsizdir. +90 212 4816645(sabit no tüm dünyadan arayabilirsiniz) +90 542 447 50 50 (vodafone ve whatsup )

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here