Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Yoga

Uyarılar

Yoga hatha yoga, iyengar yoga, ashtanga yoga, flow yoga, vinyasa yoga, yoga meditation, yoga instructor, yoga teacher, yoga retreat, lotus yoga, yoga classes, yoga pilates, yoga mats, yoga mat, yoga centre, yoga, prenatal yoga, yoga asana, yoga postures, yoga poses, yoga asanas, yoga positions,

Tibet Yogası

Alternatif Kişisel Gelişim ve Yoga Tibet Yogası Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ayyyy bütün sırtım tutulmus durumda kafamı geriye atamıyorum.topu topu 5 gündür düzenli tibet yogasının hareketlerini yapıyorum,ilk gün hareketleri cok rahat yapan ben 5.günde zorlanıyorum.yaşlı teyzeler gibi oldum.acaba hakeretlerden mi yoksa üşüttüm falan da suçu tibet yogasına mı atıyorum.yapan arkadaslardan ricam ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yoga telkin cd indir izle İstanbul Yoga nerededir kimdir Yoga çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yoga hipnoz Yoga olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yoga hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yoga kuantum düşünce kitap haberi

Tibet Yogası

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2008, 03:13 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

ayyyy bütün sırtım tutulmus durumda kafamı geriye atamıyorum.topu topu 5 gündür düzenli tibet yogasının hareketlerini yapıyorum,ilk gün hareketleri cok rahat yapan ben 5.günde zorlanıyorum.yaşlı teyzeler gibi oldum.acaba hakeretlerden mi yoksa üşüttüm falan da suçu tibet yogasına mı atıyorum.yapan arkadaslardan ricam acaba böyle bir etki varmı.aaa hemen hareketleri cok yapmıstır demeyın sadece söylenildigi gibi 3 er kez yaptım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 07:07 PM   #12 (permalink)
Teğmen

körebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
18 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
körebe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayyyy bütün sırtım tutulmus durumda kafamı geriye atamıyorum.topu topu 5 gündür düzenli tibet yogasının hareketlerini yapıyorum,ilk gün hareketleri cok rahat yapan ben 5.günde zorlanıyorum.yaşlı teyzeler gibi oldum.acaba hakeretlerden mi yoksa üşüttüm falan da suçu tibet yogasına mı atıyorum.yapan arkadaslardan ricam acaba böyle bir etki varmı.aaa hemen hareketleri cok yapmıstır demeyın sadece söylenildigi gibi 3 er kez yaptım
etkiler normal,bana da olmuştu.tibet yogası günlük hayatta fazla kullanmadığımız kasları çalıştırdığı için hareketler basit gibi gözükse de zorlayabiliyor.biraz sabret geçecektir.hatta ilerleyen zamanlarda hareketleri yapmadığın zaman bir yerlerin tutulabiliyor.geçmiş olsun

'gül verenin elinde gül kokusu kalır..'

körebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 07:13 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
körebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
etkiler normal,bana da olmuştu.tibet yogası günlük hayatta fazla kullanmadığımız kasları çalıştırdığı için hareketler basit gibi gözükse de zorlayabiliyor.biraz sabret geçecektir.hatta ilerleyen zamanlarda hareketleri yapmadığın zaman bir yerlerin tutulabiliyor.geçmiş olsun
bende seni bekliyordum.cok agrı yaptı be körebe,sen şimdi bırakma devam et diyosun,valla yarından itibaren sayıyı 5 e cıkarmam lazım.bakalım umarım cabuk gecer iyi dilegin ve yardımın için sagol
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 10:28 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 359
66 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough

Ayşegül eğer vücut ısındıktan sonra yaparsan fazla ağrın olmaz. Sanırım hamsın. Başlamışken bırakma bencede. Bende de fiziksel ağrılardan çok, çakralar açılmaya başladığı için boğaz ağrısı, baş dönmesi falan oldu, genede pes etmedim. Bilgin olsun diye söyleyim, bende bu hareketlerin yan etkisi diye ilk 1o gün doktora gitmedim. Sonra baktım geçmiyor doktora gitmek zorunda kaldım. O yüzden eğer rahatsızlığın devam ederse, umarım olmaz önlemini al bence. Daha sonra ise bir ay gibi faydalarını görmeye başlarsın.

Bir şey daha söyleyecim, eğer birinci ayinde - kendi etrafında dönme- zorlanıyorsan ki beni en çok bu zorladı, şimdilik yapmayabilirsin. Kitapta öyle yazıyor. Kolay gelsin, sevgiler
01nisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 10:35 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
01nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayşegül eğer vücut ısındıktan sonra yaparsan fazla ağrın olmaz. Sanırım hamsın. Başlamışken bırakma bencede. Bende de fiziksel ağrılardan çok, çakralar açılmaya başladığı için boğaz ağrısı, baş dönmesi falan oldu, genede pes etmedim. Bilgin olsun diye söyleyim, bende bu hareketlerin yan etkisi diye ilk 1o gün doktora gitmedim. Sonra baktım geçmiyor doktora gitmek zorunda kaldım. O yüzden eğer rahatsızlığın devam ederse, umarım olmaz önlemini al bence. Daha sonra ise bir ay gibi faydalarını görmeye başlarsın.

Bir şey daha söyleyecim, eğer birinci ayinde - kendi etrafında dönme- zorlanıyorsan ki beni en çok bu zorladı, şimdilik yapmayabilirsin. Kitapta öyle yazıyor. Kolay gelsin, sevgiler
ayy o benim enkolay yaptıgım hareket bıraksalar semazen gibi dönerim hatta kendi kendime bu sayı az daha cok döneyim falan diyorum ben köprüde zorlanmaya basladım ki ilk basladıgımda cok rahat yapıyordum bence tamamen hamlıktan oldu cünkü geriye dogru zorlayınca kendimi boynum agrıdı ama söyledigin gibi bırakmaya niyetim yok.tesekkür ediyorum ilgin için.sevgiler
Alt 11-02-2009, 02:42 PM   #16 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

bu konudan gecenlerde bi arkadasım bahsetmisti, büyük amcası uzun bir süredir bu hareketlere devam ediyormus ve ciddi ciddi genç göründüğünü söyledi ilgimi cekmisti, bugun aklıma geldi bi arastırayım dedim.. Annemin bacak ağrıları var spor yaptığı dönemlerde ağrısı olmuyordu, bikac yıldır spordan cok uzak evde biseyler yapmaya calısıyor ama torunlarından fırsat bulamıyor maalesef.. Cok fazla vakit alıcak hareketler olmadığı icin bunu bende her sabah annemle birlikte yapmayı düşünüyorum yalnız biraz erken kalkmam gerekecek.
asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 05:01 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough

Alıntı:
aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen benimde öyle oldu ilk haftamın 5. gününde sabah uyandığımda sırtım ve boynum tutulmuştu.müthiş ağrı çektim size yemin ederim 7 gün sağımdan soluma kafamı çevirerek dönemedim.kas gevşetici krem hap ve ağrı kesici ile 10 günde iyileştim.halbuki hergün 50 dk aerobik sonrası yapıyordum.yani ısınıp yapıyordum.şimdi hem çok istiyorum hem çok korkuyorum yapmaya.ne tavsiye edersiniz
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 05:15 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen benimde öyle oldu ilk haftamın 5. gününde sabah uyandığımda sırtım ve boynum tutulmuştu.müthiş ağrı çektim size yemin ederim 7 gün sağımdan soluma kafamı çevirerek dönemedim.kas gevşetici krem hap ve ağrı kesici ile 10 günde iyileştim.halbuki hergün 50 dk aerobik sonrası yapıyordum.yani ısınıp yapıyordum.şimdi hem çok istiyorum hem çok korkuyorum yapmaya.ne tavsiye edersiniz
tek bir tavsiyem olabilir yapmaya devam et cünkü benim agrılarım kayboldu gerci ara verip yeniden basladım bir süre önce yine agrı çektim ama inatla devam edersen geçiyor benim geçti
Alt 12-02-2009, 12:16 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough

[QUOTE=aysegul_tirtil;309189]tek bir tavsiyem olabilir yapmaya devam et cünkü benim agrılarım kayboldu gerci ara verip yeniden basladım bir süre önce yine agrı çektim ama inatla devam edersen geçiyor benim geçti[/QUOteşkkür ederim cevabınız için.siz hareketleri buradan öğrendiğiniz kadarıyla mı yaptınız yoksa kitabını aldınızmı.benacaba yanlış birşey zmi yaptım diye kitabını almak istiyorum
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 12:19 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

kitabı okumadım ama bence agrının sebebı hareketlerin günlük hayatta yapmadıgımız hareketler olusu zamanla geçecektir

Bookmarks