Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

KISACIK Bİ HİKAYE !

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları KISACIK Bİ HİKAYE ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız BİLGE BİR KİŞİ SABAH YÜRÜYÜŞÜNE ÇIKMIŞ MEDİTASYON İÇİN SAHİLDE GEZİYORMUŞ,HAVA HENÜZ YENİ AYDINLANIRKEN UZAKTA BİRİNİ GÖRMÜŞ,ACELE TAVIRLARIYLA NE YAPIYOR DİYE MERAK ETMİŞ.YAVAŞ YAVAŞ YANINA YAKLAŞMIŞ YAKLAŞTIKÇA GENÇ BİRİ OLDUĞUNU VE YERDEN BİRŞEYLER ALIP ACELEYLE DENİZE ATTIĞINI GÖRMÜŞ.YANINA GİTMİŞ FAKAT GENÇ ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

KISACIK Bİ HİKAYE !

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-02-2007, 01:38 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough
Standart KISACIK Bİ HİKAYE !

BİLGE BİR KİŞİ SABAH YÜRÜYÜŞÜNE ÇIKMIŞ MEDİTASYON İÇİN SAHİLDE GEZİYORMUŞ,HAVA HENÜZ YENİ AYDINLANIRKEN UZAKTA BİRİNİ GÖRMÜŞ,ACELE TAVIRLARIYLA NE YAPIYOR DİYE MERAK ETMİŞ.YAVAŞ YAVAŞ YANINA YAKLAŞMIŞ YAKLAŞTIKÇA GENÇ BİRİ OLDUĞUNU VE YERDEN BİRŞEYLER ALIP ACELEYLE DENİZE ATTIĞINI GÖRMÜŞ.YANINA GİTMİŞ FAKAT GENÇ ADAM ONU FARKEDEMEMİŞ BİLE.
BİLGE SORMUŞ:
- NE YAPIYORSUN EVLAT?

-GÖRMÜYOR MUSUN GÜNEŞ ÇIKMAK ÜZERE VE BU DENİZYILDIZLARINI DENİZE ATMAYA ÇALIŞIYORUM,BENİ MEŞGUL ETME

-İYİ DE EVLADIM SAHİL BOYUNCA BİNLERCE DENİZYILDIZI VAR , SEN 3-5 TANE ATSAN NE FARKEDER?

GENÇ ADAM DAHA DA SİNİRLENMİŞ VE CEVAP VERMİŞ

- O BİRKAÇ DENİZYILDIZI İÇİN ÇOK ŞEY FARKETTİ
!!!!!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-02-2007, 06:12 PM   #2 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simsiyahhh is an unknown quantity at this point

bunu bi diziede görmüstüm bunun canlandirmasinida yapmislardi sanirim ... evet evet...

izledigim an anladim ... cok güzel bi hikaye..
her defasinda krildimda krildim ufaldimda ufaldim.. simdi gecmis karsima ..MUTLULUK diyorsunuz.. waz gecin artik benden !!!!<br /><br />herkezin surati binbir soguk rüzgar, ve ben mecburmuyum sizce bunca soguk yüzlerin arasinda üsümeye ?<br />[size=20pt]<br />HAYIR DILIM !!![/size]<br /><br />....FoR yoU...<br /><br />anliyorsun bitecek gözlerin renkten renge düsecek<br />yalnizlik henüz bir bebek günden güne büyüyecek..
simsiyahhh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2007, 03:02 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Korkunc is an unknown quantity at this point

Merhaba mügee. Sitede forum sayfalarını dolaşırken bu forumu da okuyayım dedim. İlk satırı okumaya başladığım sırada bir yandan da acaba ben de bildiğim anlamlı bir hikayeyi yazsam mı diye içimden geçti. Tam o sırada yazının geri kalanını da okumaya başladım. Sonra benim de yazmayı düşündüğüm hikayeyi senin yazdığını anlayıp çok şaşırdım.

Korkunc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2007, 05:57 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Korkunc Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba mügee. Sitede forum sayfalarını dolaşırken bu forumu da okuyayım dedim. İlk satırı okumaya başladığım sırada bir yandan da acaba ben de bildiğim anlamlı bir hikayeyi yazsam mı diye içimden geçti. Tam o sırada yazının geri kalanını da okumaya başladım. Sonra benim de yazmayı düşündüğüm hikayeyi senin yazdığını anlayıp çok şaşırdım.

hımmm ben önce davranmışım demek
Alt 07-03-2007, 06:17 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Korkunc is an unknown quantity at this point

belki de sen yazmasaydın benim aklıma bile gelmezdi. Belki bilinçaltım ilk cümlende bana bunu anımsattı. Bilmiyorum. Belki de sayfayı açtığım anda beynim ben gördüğümü farketmeden yazıyı bir bütün halinde algıladı. Bilmiyorum ama ilginç birşey oldu.

Herneyse. Gökyüzünü seyredip orada sürekli bekleyen bu deniz yıldızı için zaten farketmezdi hikayenin ortaya çıkışı. Çünkü bu deniz yıldızı etrafından gelip geçen bilgeleri çok gördü.
Korkunc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2007, 06:24 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

ağla
Alt 18-03-2007, 01:14 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

gerçekten benimsenmesi gereken bir felsefe kendi mutluluğunu diğer insanların huzurun da aramak
Alt 03-05-2007, 10:02 AM   #8 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KISACIK Bİ HİKAYE !

Merhaba
Kendinizi erinmeden deniz yıldızlarını denize atan bilge adamın yerine koyun kapatın gözlerinizi deniz dalgalar harika bir esintidesiniz çıplak ayaklarınızın altı yanıyor ama siz eğilip eğilip yıldızları denize atıyorsunuz içinizde huzur sevinç belki merhamet işte yaşama umudu var içinizde ve yaşama umudu dağıtıyorsunuz içiniz nasıl da müsterih bir düşünsenize mutlu elinden geleni yapma şevkindesiniz dudaklarınızda tatlı tebessüm; mutlu olan sizsiniz; başkalarına saçma gelmesi umurunuzda bile değil ...Aklınıza bile gelmez böyle ihtimal kovarsınız şeytanın duy dediğini zaten fısıldamasın kötü sesler yüreğinizin sevgisi aşar onun sesini
Peki bir de kendinizi o deniz yıldızlarının yerine koyun ve sizi bire el almış sıcaktan kumlardan kurtarıp özlediğiniz sulara atıyor ... hoop suya düşüyorsunuz serin serin tuzlu suların dalgaların iniş cıkışları sizi hayata kavuştuyor mutlusunuz zor zamanlar atlattınız kızgın kumlarda unutabilir misiniz?
Zaman zaman herkes deniz yıldızıdır ama zaman zaman da o bilgeliği tatmış erinmeden deniz yıldızlarına yardım eden olmalı sanırım ... Ama önce kendine yardım edebilmeli eskilerin dediği gibi kendine hayrı olmayanın çevresine ne hayrı olabilir ki? Öncelikle kendi sorunlarından arınabilmeli çağın verdiği bunalımlardan eksilerden özgürleşebilmeli sanırım
Gözümün önüne seriliverdi güzel örnekler. Osmanlı ruhu, cihanın örnek aldığı medeniyet geliyor dayanışmayla iyilikler ve sayısız hayratlar geliyor aklıma; çeşmeler yoksullara yardımlar ,aş evleri hatta kuşlara bile kuş evleri yapan hasenat bilinc gözlerimizi doldurmaya yeter Sosyal dayanışmayı arttıran köklü vakıf kültürü yabancı değil bize bu eylemler; İçimizde silkelenecek sadece tozlanmış tavan arasında kalmış sandıktan çıkmayı hatırlanmayı bekliyor çürümemiştir merak etmeyin iyi muhafaza edilmiştir içimiz
iyi saklamıştır genetiğimizde saklı kodlarımız
Hem deniz yıldızıyız hem de kurtarıcı adamız sanırım hayatta bazan da onu sorgulayan yada anlamayan
tepki veren kişi oluyoruz Ne düşerse payımıza _ortak mutluluk için fedakar olmak düşer umarım mutmain olalım_

Değişsin bakışlarımız aciz olana güçsüze, kurda kuşa böceğe bile haydi huzura gerçek içsel manevi anlamda huzura yolculuk var Açılsın beyaz umut yelkenlimiz rüzgarlar esecek ardımız sıra bizi sürükleyecek aslında hiç de uzak olmayan göremediğimiz sahillere Haydi deniz yıldızları bulmaya ...

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 07:02 PM   #9 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KISACIK Bİ HİKAYE !

sevgili lerzan güzellikler aynaya vuran suretin aksi gibi bana göre... Herkes aktardığı yazılarda yazı aktarsa da akislerde okuyan kendisini görüyor olmalı bulaşıcı bir güzellik bu derdini paylaşabildiğince içindekileri aktarabildiğince güzelleşen işte gerçek terapi bu olsa gerek içten bir teşekkürle ;) aaa bu arada elma sirkesini aç karnına olacak ilk uyandığınızda mideyi büzüp sıkıştırdığı için çok faydalı kiloya ve güne dirençlik katıyor hemen ayılamayanlara bire bir bunu okumuştum ben de bir haftadır kullanıyorum bilginize selamlar
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks