Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

TANIMAK=YUZLESMEK

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları TANIMAK=YUZLESMEK Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hazırmıyızz gerceklere???? kendimizi tanımaya ve tanımak icin yuzlesmeye?? Gercekten kendıni tanıy an insanlar yuzdesı nedır? SIZCE...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Kendimizi ne kadar tanıyoruz?
cok iyi tanıyorum 7 10.45%
bazen suphe duyuyorum 25 37.31%
farkında değilim 6 8.96%
aslında tanıdıgımı zannediyorum 29 43.28%
Katılımcı sayısı: 67. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

TANIMAK=YUZLESMEK

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2007, 01:28 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadik will become famous soon enoughkadik will become famous soon enough
Standart TANIMAK=YUZLESMEK

hazırmıyızz gerceklere????
kendimizi tanımaya ve tanımak icin yuzlesmeye??
Gercekten kendıni tanıy an insanlar yuzdesı nedır? SIZCE

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-01-2007, 01:53 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: TANIMAK=YUZLESMEK

Ben kendimi değerlendirirken beden ve zihin olarak ayrı ayrı bakarım.
Beden ile bütünleşmek ve kendimizin beden olduğunu düşünmek yerine bunları ayrı ayrı değerlendirip bütün olarak değerlendiririm.
Kendimi sadece beden olarak değerlendirmemem sayesinde ölüm korkum minimum düzeydedir.
Kendimizi tanımak konusunda bu tür açılımlar yapabilir konuyu bu yönüyle de tartışabiliriz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2007, 03:38 PM   #3 (permalink)

evet buda bir yontem ama ben daha cok gercekten ne ıstedıgımızın pesındeyım..Bır cok ınsana gercekten ne ıstıyorsun dıye sordugumda cevap alamadım ve buda kısının bu dunyadakı yasam kalıtesıyle bıre bır ortusen bir sey diye dusunuyorum.
Bir cogumuz yasadıgımız hayatın ıcınde bir aksesuar gıbıyız.Akıp gıden yasamda bir yerlerde varız ama neden oralarda oldugumuzu bılmeden...Bugun baktıgımızda bir cok kısı işinden,evınden,kazancından memnun degıl..Kurulu robotlar gıbı işe gıdıp gelıyorlar vs vs vs....Sanki kendimizi iyi tanımadıgımız icin,ne istedıgımızı net olarak bilmedıgımız ıcın boyle oluyor.Sankı kendımızı cok ıyı tanısak ve isteklerımızın adını net koyabılsek daha mutlu olacagız gıbı gelıyor bana..
Alt 10-01-2007, 04:08 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Birde bu konu ile ilgili sitenin ana sayfasında hoşgeldin videosu bölümünde bir video vardı. Sır isminde..
Bu filmde de hayatımızda isteklerimizi neyi istediğimizi bilmenin öneminden bahsediyor.
Hayatın kontrolünü ele almak için belkide ilk adım rotayı belirlemek yani ne istediğmiizi belirlemek.
Genel olarak bu sitede amacımızda bu.Önce telkinler ile kişinin gerekli güveni sağlaması.Sonrada hayatında isteklerini gerçekleştirmesi.
Bunlar spor ile ilgili kurslar olabilir yeni bir dil öğrenmek olabilir bir dans kursuna katılmak olabilir.Yüzlerce seçenek var
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2007, 12:17 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Umutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Umutlu is an unknown quantity at this point

Kocaman bir yap-bozuz aslında;eksik o kadar çok parça varki yerine koyamadığımız ya da hangi parçayı nereye koyacağımızı bilemediğimiz.Kendi resminin büyük bir kısmını görmeyi başarabilenler parçaların yerlerini en doğru yerleştirenlerdir bence.Sanırım büyük bir çoğunluğumuz yanlış yerlere yanlış parçaları koymaya çalışarak,o yanlış yerlere uysun diye parçaları kalıplarının dışına çıkartmaya çalışarak beyhude çabalar sarf ediyoruz.Önemli olan bu beyhude çabalarında farkında olabilmek ve ders çıkarabilmek galiba.Acaba kaç insana nasip oluyordur ömründe yap-bozunu tamamlamak? dusun
Alt 02-03-2007, 04:53 PM   #6 (permalink)

arkadaslar,
bu anketteki şiklara verilen cevaplar ve oylamalar için çok teşekkür ederim.
Ben kendimi şu şıkta görüyorum ....diyen arkadaşlar......sebepleriyle ilgili bana mesaj atarsanız, bu konuları konuşabilir ve kendinizi daha iyi tanımak adına çok güzel adımlar atabiliriz.
Mesajlarınızı bekliyorum.....
Alt 02-03-2007, 09:35 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

bazen kendimi o kadar iyi tanıyorum ve ne yapmak istediğimi o kadar iyi biliyorum ki.Keşke o zaman diliminde kalsam hep.Hep o pozitif enerji olsa üzerimde.Çoğu insan gibi ben de sevmediğim bir işte, en önemlisi sevmediğim bir ortamda çalışıyorum.Kendimi çok iyi tanıdığımı zannederken bir bakıyorum o masada oturan kız ben değilim.Karşımdaki insanlar benim yanlarında olmak istemediğim insanlar ve ben oradan kaçıp kurtulmak istiyorum.
Sonra otohipnoz süreci başlıyo "işini seviyorsun, maaşın iyi otur oturduğun yerde,iş bulmadan çıkma".aslında bu benim değil çevreme serzerişte bulunduğum zaman onların söyledikleri şeyler. ve ben böyle mutlu değilim
ben oradan o an uzaklaşan kişiyim ama bi şeyler izin vermiyo.Bazen kendimi tanıyamıyorum
Alt 22-03-2007, 01:28 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Umutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Umutlu is an unknown quantity at this point

"İnsan, geniş bir toprak gibi, içine atılan tohumun ne olduğunu, ne zaman hasat vereceğini bilemez. İçimizde taşıdıklarımız bize bile sırdır.

Bazı tohumlar, sahibine bile sezdirmeden, hiçbir filiz vermeden toprağın derinlerinde kabuğunu bir gün dahi çatlatmadan yaşar, gün yüzüne çıkmadan sahibiyle birlikte ölür.

Bazen de, uygun mevsim, uygun iklim, uygun yağmurlar çıkar ortaya, tohum canlanır, filizlenir, toprağı yarıp büyür ve birdenbire o güne kadar tanıdığımızı sandığımız insan bambaşka biri haline gelir.

Kendisini bile şaşırtacak işler yapar.

Belki de hepimizin içinde, bizi olduğumuzdan daha iyi ya da olduğumuzdan daha kötü yapacak tohumlar vardır.

Bunu "uygun" bir iklimle karşılaşana kadar bilemeyiz."

Ahmet Altan'ın sözleri tecrübeyle sabit bende.Kendimi iyi-kötü tanıdığımı sanıyorum.Sanıyorum diyorum çünkü yazarın dediği gibi harbiden zaman zaman tanımadığım yanlarım çıkıveriyo su üstüne.Bu bilinmedik yanlarımla karşılaştığımda
o kadarda emin olamıyorum vereceğim tepkilerimden.Bilinmeyen her durum tedirginliği doğurmuştur bende.Bilinmeyen sularda kulaç atmak başka bi haz veriyo ama insana;yaşıycağın anların sonunu kestiremiyosun.Çünkü normalde senin
göstereceğin tepkiler değildir gösterdiklerin.Gün yüzüne çıkınca tohumlar, birer birer yazılınca yaşanmışlık hanenize vay be diyosun vay be ben neymişim !Kendimizi keşfede keşfede sınırlarımızı çizmeye başlarız kişiliğimizin ama bilmeyizki sonu yoktur bu keşiflerin.Bu sınırlar son nefes verilene dek çizilir, harita işte o zaman son halini alır; görebilene tabi... Sevgilerimle.

Alt 02-05-2007, 12:42 AM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

kendimi çok iyi tanıdığımı ve analiz ettiğimi düşündüğüm bir zaman diliminde elime bir kitap geçti, ışığı arayanların karanlık yüzü diye, anladımki ben beni aldatmışım, kendimi olduğumun çeyreği kadar tanımamışım,potansiyelimin farkında olmadan yaşamışım. kendimi çok iyi tanımıyorum her gün, her an benim bir başka yönümü ortaya çıkaran bir şey yaşıyorum. bazen bu kadar ince eleyip sık dokumak iyi gelmiyor bana yapmayacağım artık diye kendi kendime söz veriyorum, ama elimde değil yapıyorum. şimdi, bunu hayatla birlikte akarken, deneyimlemeye çalışıyorum,insan olarak geldim, farkındalıklarını geliştirmiş bir insan olarak gitmeyi çok istiyorum.
Alt 12-08-2007, 08:09 PM   #10 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point

Kendimi tanıdığımı sanıyordum.Ta ki, içimdeki değişim dürtüsünün sinirlerimi titremeye başlamasına kadar.Artık, başkalarının bana sunduğu hayatı sevmiyordum.Artık, başkaları için nefes almak dahi istemiyordum.Benim hayallerim vardı bir zamanlar, benim yaşam sevincim vardı, benim gerçekten gülümsediğim anlar vardı.Tümü yok oldu.Sahte tebessümlerden, kaos içinde haykıran duygularımından, yaşamaya isyan eden bir beyinden ibaret olmuştum.5 yıl süren ilaç takviyesi ile tam bir robot gibi motomot bir yaşam sürmeye başlamıştım.Bu senin için iyi diyorlardı, tamam diyordum.Siz öyle diyorsanız iyidir.Ancak son 6 aydır.İçimde, beni dehşete düşüren çalkantılar yaşıyorum.Ben başkaları için dünyaya gelmedim.Benim dünyaya geliş amacım bir kaç dakikalık zevk uğruna olmamalıydı.Tanrı bana yaşamı armağan ettiyse, bu ruhu(enerjiyi) ve bu bedeni verdiyse ona işkence etmeye hakkım yoktu.Ki, benim yaptığım tam anlamıyda buydu.Kendine işkence.

Şimdi, daha yeni olmama rağmen(yaklaşık 2 aydır bilinaltı yazılım meditasyonlarına katılıyorum) kendimi daha rahat, mutlu, huzurlu, sakin, güven ve bolluk içinde hissediyorum.Biliyorum ki, gün geçtikçe bu duygularım artacak ve ben kendimin sahibi olacağım tekrar.Tıpkı ilk doğduğum günkü gibi.
Evet kendimi hala tanıdığımı zannediyorum.Ama aslında hiç tanımıyorum.Hergün başka bir yönümle tanışıyor ve bununla gurur duyuyorum.Artık kendimi seviyorum.Artık güvende olduğumu biliyorum.Artık yaşıyorum.
Teşekkür ederim.
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks