Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları House ve Hayaller ve Yöntemler....:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı Deneyim önemlidir Hause.. Kimse mükemmel değil senden benden de alınacak çok şey olabilir tek sorun yanlış yönlendirme olabilir burada.. Ben aile, eş, dost, akraba ile ilgili deneyimlerini de bekliyorum. Lakin ben çok dertliyim o konuda.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-11-2011, 01:31 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

Alıntı:
kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Deneyim önemlidir Hause..
Kimse mükemmel değil senden benden de alınacak çok şey olabilir tek sorun yanlış yönlendirme olabilir burada..
Ben aile, eş, dost, akraba ile ilgili deneyimlerini de bekliyorum.
Lakin ben çok dertliyim o konuda..
Bir şey yok ama ruhumu sıkıyorlar, anlayışlarını beğenmiyorum
Sevgili kuzeygüney yorumun için çok teşekkür ederim lakin benim kimseyi yanlış yönlendirmek gibi bir amacım yok eğer yanlış yönlendiriyorsamda sevgili moderatör arkadaşlarım konuyu kapatırlar olur biter ben sadece uzunca bir süredir bu foruma üyeyim beni tanıyanlar bilir ben burda en büyük dertlerimden en ışıklı hayallerime kadar herşeyimi paylaştım yardım istedim ve yardımda ettim zaman zaman kendimce lakin artık birşeyleri (tamamen olmasada çünkü ben kusursuz değilim sadece Allah kusursuzdur) aştığım için hikayemi paylaşmak istedim bu yöntemleri kendinize uyarlayın site yöneticilerimiz daha iyi bilir yazmıştım oraya sadece bende iyi etki etti diyede uyardım yazıyı dikkatli okumamışsın dolayısıyla ben kimseyi yanlış yönlendirdiğimi düşünmüyorum vebal altına gireceğim herhangi olumsuz yada abuk subuk bir yöntemdende bahsetmedim sadece herkesin artık çok iyi bildiği bir takım olumlama imgelem ve telkin yöntemlerini nasıl kendime göre yorumladığımı anlattım eğer senide yanlış yönlendirmiş olduysam ki sen aklı başında bir insansın yönleneceğini hatta kimsenin yönleneceğini sanmıyorum konunun dışında kalabilirsin kusura bakma diyorum o halde sana ben tamamen iyi niyetli açmıştım bu konuyu sevgili moderatörlerime sesleniyorum kuzeygüneyin dediği gibi sizde insanları yanlış yönlendirdiğime inanıyorsanız konuyu kapatın lütfen gerçekten çok üzüldüm herşeye rağmen sevgiler dilerim
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks