Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2011, 03:02 AM   #16 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: House ve Hayaller ve Yöntemler....:)

house yazını okudum.. allah herşeyi gönlüne göre versin ya da hayırlısı olsun diyelim... juger kusura bakma lütfen hayırlısı olsunu sevdim açıkçası.... cidden önceden hiç sevmezdim.....
house ben de yazını okuduktan sonra şunun farkına vardım.. abi ben bir ara hayallerimi kaybettim... gerçekten.. eğer zamanın varsa anlatayım;
öncelikle ben çok üretici bir insanım özellikle kendimi övmek için söylüyorum, yaşım 29 ve hali hazırda 2 tane yazdığım ve bir tane yazmakta olduğum ama bir yıl önce yazmayı bıraktığım bir romanım var... 1 tane şiir kitabım var.. 2 tane birisi toefl için bir tanesi genel ingilizce için hazırladığım ingilizce kitabım.. var... ama ben geçmişte bir süre ilginç bir dönem yaşadım... herşeyden özellikle kendi ailemden, çevremden toplumdan ve sevdiğim o zamanki kadından aradığım güveni bulamadım hatta aşağılanma ve dışlanma gördüm sürekli.. kimsenin beni anlamadığını hayallerimin kimse için bir şey ifade etmediğini gördüm..
hatta insanların muhammeti muhammet yapan şeylerden taviz vererek sevmek ve kabullenmek istediklerini anladım.bu arada muhammet benim. hatta bir aralar o kötü düşüncenin yani özkıyım düşüncesinin yakınlarındaydım.. ve bir gece karar verdim ve ertesi gün sisteme eklemlendim.. kötü mü oldu hayır olmadı şuan güzel bir işim var... çalıştığım yerde çok seviliyorum, öğrencilerim beni çok sever, müdürüm beni çok sever vesaire... ama ben şimdi düşününce hayallerimi unuttum... ben gerçekten hayallerimi unuttum....hatta başkalarının hayalleri için çalışıyor ve allahın izniyle olduruyorum... amacim dilbilim yüksek lisansı yapmaktı yurt dışında ama şimdi yaşım 29 oldu vesaire.... hala bir gün kendi üniversitemi açıp ders vermek gibi bir amacım.. var.. ama hayallerimden de soğudum... şuan özellikle bir hayalim yok.... hayallerimi yeniden nasıl keşfedeceğim...bilmiyorum....bir de şuan konyada yaşıyorum.. ama neden konyada olduğumu da yeni öğrendim.. başkasının hayatını güzelleştirmek için burdaymışım.. yani bizim müdürümüz moralmen ve psikolojik olarak çökmüştü.. ona yeniden hayallerini eşini çocuğu anımsattım.. artık daha mutlu daha kararlı.. ve ben de şimdi konyaya alıştım... ama benim artık bir hayalim yok.... yardımcı olabilecek her arkadaşa şimdiden sevgilerimi sunuyorum ama lütfen klasik yaşam güzel hayal kurdukça varız gibisinden tekdüze kalıplaşmış tümceleri art arda sıralamayalım...tekrar etmek gerekirse.. yazın için sağol house benim yazdığımla ilgili yanıt verecek arkadaşlara da şimdiden teşekkür ediyorum...

akıl akıldan üstündür.......iyi dakikalar hepinize