Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Şayet ‘yetmiyor’ konuşmaları yapıyorsanız, para yetmiyor, zaman yetmiyor, yer yetmiyor diyorsanız, öğrenmeniz gereken bir şey var demektir.Yaşam usta bir öğretmendir… Kendinizi ‘Yeterince ….sahip değilim’’ (boşluğu siz doldurun) derken yakalıyorsanız şu andaki durumunuzda noksan olan bir şey var demektir .(alıntı) Gün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-07-2010, 12:11 AM   #1 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Şayet ‘yetmiyor’ konuşmaları yapıyorsanız, para yetmiyor, zaman yetmiyor, yer yetmiyor diyorsanız, öğrenmeniz gereken bir şey var demektir.Yaşam usta bir öğretmendir…

Kendinizi ‘Yeterince ….sahip değilim’’ (boşluğu siz doldurun) derken yakalıyorsanız şu andaki durumunuzda noksan olan bir şey var demektir.(alıntı)

Gün içinde kendimi yeterince yok cümlelerini kurarken bulduğumda artık kendime gülüp geçiyorum çünkü yeterince yok sızlanmalarımla nasıl başa çıkabileceğimi çok iyi biliyorum. Şimdiki zamanın gücüyle ilgili ve bu gücü nasıl kullanıp hayatımda verimli bir hale getirebileceğimle ilgili pek çok kitap okudum ve fark ettim ki hepsinde üzerine basarak durulan ana fikir bu gücün farkına vardığımızda artık onu kendi yararımıza ve hayatımızı güzele doğru yönlendirmede kullanabileceğimizdi…

Her şey öyle basit ki

Yapmamız gereken tek şey arınmak, fazlalıklardan arınmak.Ben buna kısaca AT KURTUL POLİTİKASI DİYORUM. At kurtul ki yenilere ve iyi enerjiye yer açılsın

Hepimiz kendimizi hayatımız boyunca en az bir kere offfff bu dolap bana yetmiyor,daha büyük bir dolaba ihtiyacım var cümlesini kurarken bulmuşuzdur Yada o kadar alıyorum alıyorum ama giyecek hiçbir şeyim yok Oysa sorun dolabın yetmemesi ya da giyecek bir şeyimiz olmaması değil bizim gereğinden fazla eşyamız olmasıdır. Yani aslında kısaca sorun bizim şimdiki zamanda değil de GEÇMİŞTE ve GELECEKTE yaşıyor olmamızdadır.

Lütfen şimdi gidip giysi dolabınızın kapağını açın; o zaman anlatmaya çalıştığım şeyi çok daha iyi anlayacak ve durduğunuz yerden kendinize kahkahalarla gülmeye başlayacaksınız.

Dolabın kapağını açın ve içindeki eşyalara şöyle bir bakın. Geçmişte hatırası olduğu için ya da geçmişte bir zamanda (şu an sizin bile ne zaman olduğunu hatırlayamadığınız) sırf size uğur getirdiğini düşündüğünüz için atmaya kıyamadığınız ama son bir iki yıldır da asla üstünüze giymediğiniz kıyafetlere şöyle bir bakın-ne çok yer kaplıyorlar değil mi—(GEÇMİŞ) Ve yıllar önce aldığınız modası çoktan geçmiş olan ama gelecekte belki gene moda olur diye atmaya kıyamadıklarınıza bakın –ne çok yer kaplıyorlar değil mi—(GELECEK) ve şöyle bir durup düşünün bakalım her mevsim dönümlerinde bunları tekrar tekrar o raflara yerleştirirken ne çok efor sarf edip o anı kendinize zehir ettiğinizi ve vaktinizi boşa harcamanızı sebep olduklarını…. Ve sonra bir düşünün her sabah işe giderken veya bir yere davetli olduğunuzda hazırlanmanız gerektiğinde sırf dolabınızdaki bu fazlalıklar yüzünden bir türlü giyeceğinizi kıyafeti seçemeyip bir sürü vaktinizin boşa gitmesine sebep olduğunuzu….Ve yeni bir kıyafet almak istediğinizde bir türlü gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna karar veremediğiniz için hiçte ihtiyacınız olmayan şeyleri alıp elinizde onlarla eve döndüğünüzü Ve dolabınızdaki o kıyafet yığını arasında kendinizi nasıl kaybettiğinizi Tüm bunları evet evet diyerek yüzünüzde koca bir tebessümle okuyorsanız sizin içinde alarm çanları çoktan çalmaya başlamış demektir.

O halde ne yapıyoruz, hemen şimdi de yaşamaya başlayıp bunun mucizelerinden yararlanmak için kolları sıvıyoruz.

At kurtul bizim küçük şimdide yaşayabilme sloganımız olsun.

İlk adımı dolabımızı şimdiye uyarlamakla atabiliriz. Bunun içinde dediğim gibi dolabımızdaki geçmiş ve geleceklerden kurtulmaya başlayarak şimdinin mucizesini yakalamaya odaklana biliriz. At kurtul derken her şeyi çöpe atmaktan bahsetmiyorum,lütfen bu yanlış anlaşılmasın.

Giymediğimiz ,sırf bir gün işimize yarayacak diye tuttuğumuz her objeyi ihtiyacı olan ve gerçekten onları kullanmaktan mutluluk duyacak kişilere verebiliriz. Ya da bunu bizim adımıza verebilecek kurumlara yollayabiliriz. Tercih sizin siz yeter ki şimdide yaşamayı seçin gerisi çorap söküğü gibi geliyor…

Bunu dolabınızdan başlayıp hayatınızın her alanında uygulayabilirsiniz. Şunu sakın unutmayın şikayet ettiğimiz bir konu varsa hayatımızda, bu demektir ki orda yolunda gitmeyen yanlış bir şeyler var. Bundan da ancak mücadele ederek kurtulabiliriz. Şikayet ettiğimiz konuları çözümleyip hayatımızdan çıkartmazsak yenilere ve güzellere hayatımızda yer olmaz. Ve hepimizde biliyoruz ki bir şeyin bize gelebilmesi için hayatımızda onun için açık bir yer olmalı, evinizde onu koyacak bir yer yoksa yeni bir koltuk alabilir misiniz? Olaya hep bu açıdan bakmaya çalışın. Bu hayatınızdaki giysilerden tutunda,cüzdanınızdaki paraya, arkadaşlarınıza kadar aklınıza gelecek her konuda geçerli bir durum.

Şöyle bir durup düşünün bakalım,etrafınızdaki arkadaşlardan şikayetçiyseniz ve bunu düzeltmek için bir adım atmıyorsanız yeni ve istediğiniz gibi arkadaşlıklar kurmanızın imkanı var mıdır? Bana göre yoktur çünkü o şikayet ettiğimiz arkadaşlar bizim grubumuzu oluştururlar ve onların arkadaşları da. Oysa biz şikayet ettiğimiz ya da bize rahatsızlık verdiğini düşündüğümüz ilişkilerimizi sonlandırırsak istediğimiz gibi insanların hayatımıza girebilmeleri için gerekli olan yeri onlara açmış oluruz ve böylece onlarda bizim hayatımıza girebilirler…

O yüzden ben diyorum ki şöyle bir düşünün ve bir kendinize sorun

Sizin yeterince yok listeniz de neler var????

Çok önemli dipnot: Aşk isteyenlere duyrulur Siz hala geçmiş sevgilinizi düşünürken öyle yapardı böyle ederdi derken yeni bir sevgili --hani o hep hayalini kurduğumuz beyaz atlı prens yada peri kızının -- hayatımıza girme olasılığı yüzde kaç olabilir ki ??? Bu koşullar altında sanırım 1000 de sıfır falan Yani ne yapmamız gerekiyor,eskileri atıp yenisine yer açmamız

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2010, 01:01 AM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Merhabalar fgceker,

Paylaşım için teşekkürler. Bakış açımı bir hayli geliştirdin. Doğrusu eksiklikleri bir bir sıralarken fazlalıkları baya bir gözden kaçırmışım. Eeee boşuna demiyoruz neye bakarsak onu görürüz diye...

Şöööylee bir düşününce aklıma geldi. Özellikle üniversitedeyken her gün acaba bugün hangi parfümü sıksam diye düşünürdüm. Hatta bir gün öncesinden düşünmeye başlardım. Çok az parfümüm varmış gibi habire parfüm alırdım. Stok filan yapardım. Şuan da bir hurç dolusu parfümüm var. En sonunda hurca doldurdum. Ama bu sene biraz sıkıldım. Bir kaç tanesini kardeşime verdim. Artık çantama bir tane atıp çıkıyorum evden. Önceden 3 şişe filan bulundururdum. Gerçekten takıntı gibiymiş abartmışım. Şu an rahatladığımı hissediyorum. Ama o zaman ki halimi çok garipsedim.

Bir de aklıma takıldı. Şu kilolar için de bir şeyler söylesen çok daha mutlu olacağım.

Bugün 12 saatten fazla ders çalıştım ve kafam kazan gibi olmuşken paylaşımını gördüm. Şuan dersin etkisinden tamamen sıyrılmış durumdayım. Odağımı değiştirdiğin için ayrıca teşekkür ederim.

Paylaşımlarının devamını dilerim.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Alt 03-07-2010, 02:12 PM   #3 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Sevgili WaMPiReLLa ;

Parfümlerin beni gerçekten güldürdü sanırım bu parfüm takıntısı adının baş harfi fgceker olan tanıdığım birinde daha var dı

Kilolarla ilgili sormuş olduğun soru içime dönüp düşünmeme neden oldu. Şöyle bir dönüp kendime baktım ve kilo aldığım ya da kilolu olduğumu düşündüğüm anlar aklıma geldi ve bir şeyi dank diye fark ediverdim. Ne zaman kilo alsam fark ettim ki o anda ya çok büyük bir iç hesaplaşmanın içindeyim ya da tek başıma halledemediğim bir sorunu yaşıyorum. Durum böyle olunca da çözümü hep yemek yemekte buluyorum.

Bu sanırım kendimi o anki başarısızlığım için bir tür cezalandırma yöntemim. Kendimi beğenmediğim ve kendime güvenim olmayan zamanlarda bilinçsizce bedenimi cezalandırma yöntemim sanırım bu benim Kilolu pek çok insanın röportajlarıyla ilgili okuduklarımda buna benzer şeyler yazıyordu. İçimde çözemediğim sorunlarım vardı ve hırsımı yemekten aldım

Şimdi yazarken aklıma bir örnek geldi,biraz komik olucak belki ama yazayım dedim

Hatırlarsanız Monica Lewinscy vardı kim olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur . Ve tekrar hatırlarsanız kızı ilk gördüğümüzde hafif balık etli bir bayandı ama daha sonra malum olaydan dolayı halkın üzerine gelmesi ve basının üzerine gitmesi sonucu kendini evine kapamış ve yemeğe vermişti. Ve biz onu daha sonra basında gördüğümüzde kız 100 kilonun bile üzerindeydi

Vermiş olduğum bu örnekle anlatmak istediğim şeyi desteklediğimi düşünüyorum. Yani sağlık sorunlarını bir kenara koyarsak ben insanların içlerinde halledemedikleri bir sorun olduğunda, kendilerini kişiliklerine yakıştıramadıkları bir işi yapmış olarak bulduktan sonra kendilerini yaptıkları şey için bu yolla cezalandırdıklarını düşünüyorum. Bana göre alınan aşırı kilolar içimizdeki huzursuzluğun bir yansıması

Hazmedemediğimiz davranışlar bize hazmedemediğimiz kilolar olarak dönüyorlar
Alt 03-07-2010, 02:21 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough

sevdim bu politikayı eskiyi at yenilere yer açılsın...

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2010, 02:31 PM   #5 (permalink)
Banned

Red face Cevap: SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Alıntı:
newroses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevdim bu politikayı eskiyi at yenilere yer açılsın...
Değil mi Eskileri atalım ki yenilere yer açılsın.Herkesin gecikmiş bir bahar temizliği yapmasının zamanı çoktan geldi de geçiyor bile
Alt 22-09-2010, 05:40 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,168
51 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mertmis is an unknown quantity at this point

Harikasın bizimle bunu paşlaştığın için seni seviyorum ve teşekkür ediyorum. Bugün böyle bir yazıyı okumaya o kadar ihtiyacım vardı ki içime su serptin teşekkür tekrar.

Bookmarks