Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2010, 02:12 PM   #3 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: SİZİN YETERİNCE YOK LİSTENİZ NASIL??

Sevgili WaMPiReLLa ;

Parfümlerin beni gerçekten güldürdü sanırım bu parfüm takıntısı adının baş harfi fgceker olan tanıdığım birinde daha var dı

Kilolarla ilgili sormuş olduğun soru içime dönüp düşünmeme neden oldu. Şöyle bir dönüp kendime baktım ve kilo aldığım ya da kilolu olduğumu düşündüğüm anlar aklıma geldi ve bir şeyi dank diye fark ediverdim. Ne zaman kilo alsam fark ettim ki o anda ya çok büyük bir iç hesaplaşmanın içindeyim ya da tek başıma halledemediğim bir sorunu yaşıyorum. Durum böyle olunca da çözümü hep yemek yemekte buluyorum.

Bu sanırım kendimi o anki başarısızlığım için bir tür cezalandırma yöntemim. Kendimi beğenmediğim ve kendime güvenim olmayan zamanlarda bilinçsizce bedenimi cezalandırma yöntemim sanırım bu benim Kilolu pek çok insanın röportajlarıyla ilgili okuduklarımda buna benzer şeyler yazıyordu. İçimde çözemediğim sorunlarım vardı ve hırsımı yemekten aldım

Şimdi yazarken aklıma bir örnek geldi,biraz komik olucak belki ama yazayım dedim

Hatırlarsanız Monica Lewinscy vardı kim olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur . Ve tekrar hatırlarsanız kızı ilk gördüğümüzde hafif balık etli bir bayandı ama daha sonra malum olaydan dolayı halkın üzerine gelmesi ve basının üzerine gitmesi sonucu kendini evine kapamış ve yemeğe vermişti. Ve biz onu daha sonra basında gördüğümüzde kız 100 kilonun bile üzerindeydi

Vermiş olduğum bu örnekle anlatmak istediğim şeyi desteklediğimi düşünüyorum. Yani sağlık sorunlarını bir kenara koyarsak ben insanların içlerinde halledemedikleri bir sorun olduğunda, kendilerini kişiliklerine yakıştıramadıkları bir işi yapmış olarak bulduktan sonra kendilerini yaptıkları şey için bu yolla cezalandırdıklarını düşünüyorum. Bana göre alınan aşırı kilolar içimizdeki huzursuzluğun bir yansıması

Hazmedemediğimiz davranışlar bize hazmedemediğimiz kilolar olarak dönüyorlar
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla