Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Kendin Olmadıkça Konamaz Savaşın Adı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Kendin Olmadıkça Konamaz Savaşın Adı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle herkese selamlar Bende bir sosyal fobiliyim. Yaklaşık 4 yıldır sosyal fobiyi çekiyorum.İlk olarak sınıfta konuşmaya kalktığımda bu rahatsızlığı farkettim.Arkadaşlarım gülmüştü.Yerin dibine girmek istemiştim. Ve sürekli bu korkulardan dolayı derslerimden başarısız olmuştum.Hocalarla konuşurken sesim titriyordu.Nefesim kesiliyordu. Sözüde fazla uzatmak istemiyorum.Çünkü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Kendin Olmadıkça Konamaz Savaşın Adı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2015, 09:07 PM   #1 (permalink)
sms
Teğmen

Tesekkür: 23
29 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sms has a spectacular aura aboutsms has a spectacular aura aboutsms has a spectacular aura about
Standart Kendin Olmadıkça Konamaz Savaşın Adı

Öncelikle herkese selamlar

Bende bir sosyal fobiliyim.

Yaklaşık 4 yıldır sosyal fobiyi çekiyorum.İlk olarak sınıfta konuşmaya kalktığımda bu rahatsızlığı farkettim.Arkadaşlarım gülmüştü.Yerin dibine girmek istemiştim.
Ve sürekli bu korkulardan dolayı derslerimden başarısız olmuştum.Hocalarla konuşurken sesim titriyordu.Nefesim kesiliyordu. Sözüde fazla uzatmak istemiyorum.Çünkü bu forumdaki çoğu kişi bu ve bu gibi yollardan geçti.
Sosyal fobinin ne olduğunu biliyorsunuz.

İnternette gezinirken geçen yaz bu siteyi buldum.Telkinlerin işe yaradığını okudum .İçime umut doldu.Ama pek dinleyemedim.Başarısız oldum.
Yaklaşık 1 ay önce ego ve suçluluk telkinlerine başladım.Ama yalnız 2 hafta günde 7 , 8 saat dinledim.Daha sonra dinleme süremde azalmalar oldu .

Bu sitedeki hikayeleri okurken kendimi gerektiği gibi sevmediğimi ,kendimi yetersiz bulduğumu, kendime güven duymadığımı fark ettim.

Normalde konu açma fikrim yoktu ama hayatın insanlarla paylaşınca güzel olduğunu düşünüyorum.Ve yazmanın insana iyi geldiğini düşünüyorum.Bu nedenle bu konuyu açıyorum.

Buradaki arkadaşların başardıklarını umut ediyorum bende başaracağım Çünkü ben bunu hak ediyorum.

Sosyal Fobiyi yenmiş arkadaşlara sesleniyorum.
Sizler bana telkinlerin haricinde neler önerirsiniz. Özgüven kazanmam için en etkili yollar nelerdir.
Kendimi nasıl ikna edebilirim.

Cevaplarınızı bekliyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2015, 09:53 AM   #2 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kendin Olmadıkça Konamaz Savaşın Adı

Aynaa..aynanın karşısında sesli sunum yap. karşıdan komik gözükmediğini fark et. ve kendini izle. bunu imgeleye blirsiinde. sunum yaparken yukarıdan kendini imgele. sesine bak. duruşuna ..beğendin mii.. muhtemelen hayır..o halde değişim başlasın. .
ve kabul ediş. bazı şeyler değişmez..zaten değişmesinde.. onlar senin özünse kalsınlar. ama toplum baskısıyla ve kendini beğendirme isteğiyse değişim başlasın.

profosyonel yada kendi imkanlarınla eft çalışması iyidir..
başlıca kendimi komik görüyorum
kendimi yetersiz görüyorum.
kendimi başarısız görüyorum.

Hoopono da olabilir. sihirli cümleler.

Seni seviyorum
senden özür dilerim
beni affet
teşekkür ederim

bu cümlerelri sabah kalkınca akşam yatarken önceleri anlamsız sonra kendine sonra İnandığın İlahi GÜce söylerek bu sihire sahip olabilirsin

bakacaksın ki insanlar sana bu cümlelri söylemeye başlamışlar.

Ve sosya fobi taktir edilmeyi ister ve çok sever. ona şifadır.

Sevgiler..

en yakın zamanda kendinle barışman dileğiyle..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2015, 12:01 AM   #3 (permalink)
sms
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sms has a spectacular aura aboutsms has a spectacular aura aboutsms has a spectacular aura about

İlk başta derdimi paylaşan insanların varlığı beni mutlu ediyor.

Daha önce Hooponopono denemiştim ama eft çalışmasını ilk defa duyuyorum.

hatta ho'oponoponoyu denediğimde bilmiyorum neden oldu bi iki kere iltifat almıştım. Bu beni mutlu etmişti.

Son bi aydır sosyal fobime çok taktım.Bu sefer yenmek istiyorum.Yurtta kalıyorum.Günlerim çok boş geçiyor.
Sıkılıyorum.Yapacak bi şeyler arıyorum.Ama tek başımada yeni ortamlara giremiyorum.Yaptığım bi şeyler olmayınca
hayattan zevk alınmıyor.

Telkinler konusunda da ben telkinleri yurtta kaldığım için kulaklıkla gece uyurken dinliyorum ve pek faydalanabildiğimi düşünmüyorum.Acaba bu şekilde dinlemenin etkisi nasıl olur
Alt 20-03-2015, 10:31 AM   #4 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

eft hakkında bilgi edine bilirsin. cümlelerine dikkat et. cümlelerini düzeltince hayatın düzelir. önce kelimelerle oyna. hayatından şikayet ettiklerini yaz sonra yak. yanmasını izle. hergün olumlama yaz. yazmakta yaratır. hoop. işe yaramış.. ee sonra..işe yarayınca ne yaptın devam ettin mi.
durma ..başla.. ve doldur. yaşam amacını bul ve peşini bırakma.

Alt 20-03-2015, 05:50 PM   #5 (permalink)
sms
Teğmen

telkinleri dinlemeye başlayınca hooponopono denemelerimde başlamıştı. 10 gün sonra
bi değişim yok deyip telkin dinlemeyi azalttım o arada hoop.uda bıraktım.

2 gün önce yine telkinlerle birlikte ho'oponoponoya başladım.Bu sefer bu konuda daha sabırlıyım.

Eft yi araştırıyorum.Onuda denemeyi düşünüyorum.

Olumlamaların etkili olduğu yöntemler var mıdır yoksa her koşulda yapılabilir mi

Alt 21-03-2015, 10:34 AM   #6 (permalink)
Dolphin

Olumlama hayat ve konuşma tarzın olsun. Günlük hayattaki konuşmalarını düzelt.istediklerini vurgula.yazarak ve konuşurken. Yıllarca oluşan yanlış düşünceler 2 gün yalan yanlış tekrarlamakla geçmeye bilir. 21 gün çalışma yap .ama 21 gün her cümlene dikkat et.bana bir olumlama cümlesi yazarmisin sorunun tespiti icin

Alt 21-03-2015, 01:17 PM   #7 (permalink)
sms
Teğmen

Olumlamalar için forumda biraz araştırma yaptım.Forumda paylaşılan olumlama cümlelerine baktım.
Fakat olumlamalar en faydalı nasıl olur hala yeterli bilgim yok.

Olumlamaları şu şekilde deniyorum.
Mesela sabah kalktığımda yüzümü yıkamaya gidince ayna karşısında
veya günün farklı zamanlarında şunları kullanıyorum.

Bugün enerji doluyum.
Bugün daha çok umut doluyum.
Bugün karşıma çıkacak şeyler benim iyiliğim içindir
Bugün karşıma çıkacak engelleri aşıyorum.
Bütün engelleri aşacak güce sahibim
Ben herşeyi başarabilecek inaca sahibim
Bugün her şeyi mutluluğum için yapıyorum

Sosyal fobinin ana nedeninin kendini yetersiz görmenin olduğunu düşünüyorum.
Üniye hazırlanırken dersane bir keresinde her sınıfın birincilerine başarı belgesi verdi.
Sınıfa geldiler.İsmimi söylediler.Ben belgeyi almak için gittim.Ama adımı
ilk söylediklerinde dahi titremeye başladım.Nefesim kesiliyodu.Çıktım tahtaya alkışladılar.
Aslında başarılı olduğum için bir belge almıştım.Ama kendimi yetersiz gördüğüm için
titredim,heyecanlandım.
Ben olumlamaları da kendimi yetersiz görmemle ile ilgili yapmayı deniyorum.

Alt 23-03-2015, 09:25 AM   #8 (permalink)
Dolphin

güzel tespit yetersizlik hissi.. ama bu olumlamalar seni yeterli hissetirrimi kendini..bilemedim bir daha düşünelim ..yetersizlik hissinde kibir vardır demişti bir tasavvuf erbabı..şok ..kendini nerede görmek istiyorsun ki bu halinden memnun değilsin..hiçliğini kabul ettiğinde dünyada bir zerre olduğunu kabul ettiğinde yeterliliğini kabul edeceksin.

kendini kime neye beğendirmeye çalıştığını tekrar gözden geçirebilirsin..kimleri beğenmediğine bak..ve onlardan içsel olarak özür dile..

sana bir kaç olumlamada ben yazıyım. ayna karşısına geç hangi olumlamayı sana söylemek zor geliyorsa onu söyle. olumlama tespitini yaptıktan sonra gece yatarken ve sabah kalkınca şart olmak üzere gün içinde olumlamayı yaşamaya başla.

Düzene güveniyorum..
tam olması gerektiği gibi gözüküyorum.
Yaratan ve yarattıkları tarafından taktir ediliyorum.

Alt 23-03-2015, 12:04 PM   #9 (permalink)
sms
Teğmen

Kibir hiç aklımdan geçmedi şu ana kadar.Dediklerinizi dikkate alacağım.

Kendini yetersiz görmeyi şu şekildede açayım ;
üni hayatındayım ve şuana kadar karşı cinsten bi arkadaşım dahi olmaması bile kendimi
yetersiz görmeme neden olabiliyor.
ve ya Sf kaynaklı geçmişte yaşadığım kötü tecrübeler.

Ve bu kötü tecrübeler devam ettikçe benim için iyi olmayacak.Ama iyi şeyler tecrübe edersem kendime güven duygum
oluşacak.bi şeyler başabildiğimi görmek kendimi yeterli görmemi sağlayacak.

Ve son iki gündür daha yüksek sesle konuştuğumu fark ettim ve içimde yüksek sesle şarkı söleme isteği var.
Alt 23-03-2015, 01:22 PM   #10 (permalink)
Dolphin

işte buuu..kendi sesini duy. kendine aynada bak..mesajları okuyunca iyiki varsın butonna bas..sen ne dersen sana o dönecek..şuana kadar söylediklerin belli..ama ben seni şanslı görüyorum..sorunu kabul edip sorguluyorsun..bu demek oluyor ki çözüm zamanı gelmiş..

sevgiler..

Bookmarks