Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   buda benim hikayem :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=423034)

Sultan 09-10-2009 03:19 PM

buda benim hikayem :)

İlkokulu bitirdim.Bulunduğumuz yerde ortaokul olmadığı için hiç tanımadığım bir şehre çok nadir gördüğüm bir yakınımın yanına gönderildim.Onların da iki kızı vardı.Onlarla beraber hiç tanımadığım bir yerde eğitime başladım.Gündüzleri pek belli etmesem de geceleri ağlardım.agl34Ben sanki kendimi terkedilmiş hissediyordum.Annemden hiç ayrılmamıştım.Babamı yılda bir ay görüyordum.Yabancı bir ülkede çalışıyordu.Tam ona alışacağımız zaman tatili bitip gidiyordu.Eğitim hayatım böyle başladı.Başarılı bir öğrenciydim liseye kadar.Derken hiçbir şeyi umursamamaya başladım.Bu arada annemde yurtdışına gitti.Ben ve iki kız arkadaşımla beraber kalmaya başladım.Birileriyle kalma sebebim şimdi anlıyorum yalnız kalmaktan korkmaktı.Ev arkadaşlarımla sanki bir aile gibi olmuştuk derken üniversite bitti herkes gitti.İş başvurular yapıyordum ama ben cumartesi çalışmayacağım bir iş istiyordum.Ama henüz yoktu.Sıkıldığım için ücretli olarak ders vermeye başladım.Sevmiştim ama yaz tatilleri sıkılmaya başladım.bad45Koskoca bir ev ve yalnız ben.Bu arada sürekli kişisel gelişim kitapları okuyordum.Bir gün hayatımın değişeceğini biliyordum.Bekliyordum o günü hiç beklemediğim bir anda bir iş başvurusunda bulundum.35 kişi alacaklardı 6000 kişi müracaat etmişti.Bilin bakalım 35 kişiden biriyim.Hafta içi zaman çabuk geçiyordu bu seferde hafta sonlarından nefret etmeye başladım.Yanlızdım ve yalnız kalmak istemiyordum korkuyordum.Arkadaşlarım vardı ama akşamları herkes kendi evine gidiyordu.Elimde bir fincan çay balkonda oturup manzara seyrediyordum.Aşağı baktım bir çift gördüm yürüyorlardı gökyüzüne kaldırdım başımı bulutlar kalabalıktı.Allah’ım bir benimi unuttun böyle yalnız diye ağlamaya başladım.actionsmileNe kadar ağladım bilmiyorum.Rüyamda hiç tanımadığım yakışıklı bir genç “ağlama artık ben geliyorum” dedi.bir ay sonra o rüyamda gördüğüm gençle tanışıp bir yıl sonra evlendim.Mutlu bir evliliğim var ama korkularım vardı yalnız kalmaktan hava karardığı zaman dışarıda korunmasız kalmaktan korkuyordum.Buda çocukluğumdan kaynaklanıyordu.Sitenizden çok faydalandım.Korkularım yok artık yada azaldı.Hayatımda önce hep kapanan kapıları görüyordum şimdi ise yanındaki diğer kapılara bakıyorum.Terk edilme duygumunda babamdan kaynaklandığını fark ettim.Aslında iş için bizi bırakıp gitmek zorunda kalmıştı.Onu affettim.Kendimi affettim mutluluğu seçtim.Geçmişimi tamamen affedip kendimi özgür bıraktım.Hayatım büyük bir değişim içinde bulunduğum bu noktada sitenizin de etkisi oldu.herkese teşekkür ederim.Şimdi sıra hava karardığında dışarıda kalma korkumu yenmek
Onu da halletmek üzereyim.Hayatım inanılmaz bir hızla değişiyor tabiki iyi yönde. yarına umutla sevgiyle bakıp bu günü yaşıyorum.sevgiler hep mutlu kalıny789

blue jaloon 09-10-2009 03:45 PM

Cevap: buda benim hikayem :)

himm ne güzel ifade etmissin duygularini
mutluluk yakani hic birakmasin arkadasim:)

Sultan 09-10-2009 03:51 PM

teşekkür ederim iyi varsınız sizde hep mutlu olun:))))))))))))))

hayatimdegisti 09-10-2009 04:30 PM

Gerçekten güzel ifade etmissiniz..
Güzel bir hayatınız var ufak tefek problemler dışında...
Mutluluk ve sevinç dolu paylaşımlarun olduğu956k bir günlük olacağını hissediyorum.

eminetan 09-10-2009 04:53 PM

motive edici bir yazı, çok tşk...

aybükem 16-10-2009 04:42 PM

gerçekten ayakta kalmanız ve hayata devam etmeniz çok güzel teşekür ederim güzel paylaşım içingirlhaha

fenn 17-10-2009 03:12 AM

Harikasınız,
Gücünüze,azminize hayranım.
Paylaştığınız için teşekkürler.
Moral-motivasyon etkisi yüksek bir hikaye.Okudum,mutlu oldum.Yaşanmış pozitif gelişmeleri okumak inanılmaz keyifli.

yeni bir hayat 17-10-2009 04:32 AM

bengusu'cuğum,hikayen oldukça etkileyici,çok da güzel ifade etmişsin canım..superhttp://img243.imageshack.us/img243/3316/6142qj.gif

Yaşadığımız herşeyde kendimizi geliştirdiğimiz şeyler var,eğer görmesini bilirsek..Anne ve babanın yanında olamayışları aslında seni kişisel olarak çok geliştirmiş..Yalnız kaldığın anlar,kendini daha iyi tanımana yardımcı olmuş..Yürüdüğün bu gelişim yolunda daha da sıkı adımlarla hayatını güzelleştireceğine gönülden inanıyorum..

Günlüğünün hep mutlu,güzel farkındalıklarınla dolmasını diliyorum,hayırlı olsun..actionsmile

Sevgiler..http://img235.imageshack.us/img235/8...1250444421.gif

Sultan 17-10-2009 11:22 PM

kiss3kiss3kiss3kiss3kiss3gerçekten anne ve babamın yanımda olmayışları sebebiyle çok küçük yaşta kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalıştım.Çok sendeledim ama yoluma devam ettim.zor günlerdi zamanım büyük bölümünü kişisel gelişim kitapları okumaya ayırdım.Kalan kısımda kişisel sergiler açtım.öğrendiklerimi arkadaşlarımla paylaştım.Biliyormusunuz tekrar dünyaya gelsem yine onların çocuğu olmak isterdim mesajınız için çok teşekkür ederim.gülleriniz yine çok güzel hep gülmeniz dileğiyle seviyle mutlu kalıny789

aybükem 18-10-2009 12:17 PM

hedefime ulaşmak için çok çalışıp yoluma devam edeceğim teşekkürlergirlhaha

Sultan 18-10-2009 08:37 PM

her pazar babamı ziyarete gidiyoruz.bahçede ağaçların altında çay içmek toprağa basmak çok hoşuma gidiyor.Malum her yer betonlaşırken nerdeyse yeni nesil toprak görmeden büyüyecek.elimde bir fincan çay kahvesmileybabamı bahçede çalışırken seyrettim.çocuklarla beraber ağaçlardan dökülen yaprakları topluyorlar.bahçeyi temizleyip ,gelecek yıl için toprağı hazırlıyorlar.bahçeye zararlı her şey toplanıp atılıyor.peki bende kendimi yarına hazırlıyormuyum? duygu ve düşünce bahçemi zararlı düşüncelerden temizledim mi?waveaslında her kes bir takım kararlar alır
bahçesine güzel düşünceler eker hemende yarın olmasını bekler, olmayınca vazgeçerler ya şimdi anlıyorum onlar toprağı sulayıp beslemeden dileklerinin gerçekleşmesi için gerekli zamanı tanımadan olsun istiyorlar.Karar verdim bu gün negatif düşünceleri tamamen temizledim.güzel düşünceleri bahçeme ektim.her gün sulayıp yabancı negatif düşüncelerden ayıklamaya karar verdim.umutla bekliyorum mucizeleri sevgiyle mutlu kalıny789

aybükem 18-10-2009 09:11 PM

smil56bahçemi olumlu düşünceleri dikmek pozitif düşünce hasadı yapmak için hazılıyorum.güzel paylaşım için teşekkürler

Sultan 19-10-2009 08:26 PM

bu gün hastaneye gittim.Anneme ilaç yazdıracaktım doktora.o kadar kalabalıktı ki hastane sanki herkes orda her kes hasta.her kes mutsuz görünüyor.asansöre bindim genç bir çocuk tekerlekli sandelyede yaşlı bir kadınla bindi asansöre.Yaşlı kadın başı düşmüs dünyadan bihaberdi.sanki yaşayan bir ölü gibiydi.
bu gün şükretmem gereken ne çok şey olduğunu farkettim.actionsmileAyaklarım tutup yürüdüğüm için,sağlıklı olduğum için her şeyi yapabilecek gücüm olduğu için kendi kendime yetebildiğim için,ayaklarımın üzerinde durduğum için binlerce kez şükretmem gerektiğini hatırladım.sağlıklı bir bedene sahip olmanın dünyanın en büyük zenginliği olduğunu anladım.Bu farkındalık için yaşlı kadına teşekkür ettim.yaşıyorum sağlıklıyım ve iyiki varım ya siz sevgiyle mutlu kalın956k

Sultan 20-10-2009 06:59 PM

bu gün eskiden olsa çok kızacağım bir olaya başka bir yönden başka bir pencereden bakmayı denedim ve kızmadım.eşim bana galiba senin amaliyatta sinirlerinide almışlar dedi.khkh56 inanılmaz bir değişim içindeyim ve değişmeye ,gelişmeye devam ediyorum.bu gün bütün güzel olayları hayatıma bir mıknatıs gibi çekmeyi seçiyorum.y789sevgiyle mutlu kalın

aybükem 21-10-2009 05:32 PM

alk78her olaya ikici bir pencereden bakmak ve yorumlamak çok güzel bunu bende yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim

Sultan 21-10-2009 11:01 PM

2 günlük tatilim bitti.yarın çalışmaya başlıyorum.bir işim olduğu için şükrediyorum.bir ailem olduğu için ,beni seven dostlarım olduğu için minnettarım.s456
değişime ve gelişmeye açık olduğum için teşekkür ederim.yarın bütün güzellikleri hayatıma çekmeyi seçiyorum.
iyiki varım iyiki varsın,iyiki varsınız sevgiyle mutlu kal
happy6

blue jaloon 21-10-2009 11:11 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 547754)
2 günlük tatilim bitti.yarın çalışmaya başlıyorum.bir işim olduğu için şükrediyorum.bir ailem olduğu için ,beni seven dostlarım olduğu için minnettarım.s456

değişime ve gelişmeye açık olduğum için teşekkür ederim.yarın bütün güzellikleri hayatıma çekmeyi seçiyorum.
iyiki varım iyiki varsın,iyiki varsınız sevgiyle mutlu kal
happy6

sizi kutluyorum cok güzel enerjiniz var
mutluluk hakedenin olmali hakedenlerdensinizt678

Sultan 22-10-2009 08:51 AM

Babam şehre bir saat uzaklıktaki ilçeden dönerken arabanın tekeri patlamış.virajı alamayıp korkuluklara çarparak durmuş.Allaha çok şükür korkuluklar durdurmuş yoksa viyadükten aşağı yuvarlanırdı araba.bad45
Babam telefon edince çok korktum onlara bir şey olmaması beni mutlu etti.düşündüm gerçekten hayatın ne zaman biteceği belli değil.onun için kimseye dargın kalınmamalı insanlar bütün sevdiklerini arayıp sormalı.
Bu gün hayatınızın son günü olduğunu bilseydiniz kimleri arardınız.küçük kırgınlıklar gerçekten önemli mi?bilerek yada bilmeyerekbütün kırdığım kişilerden özür diliyorum.geçmişte kırıldığım herkesi affediyorum.geçmişte kurduğum olumsuz inanç kalıplarımın hepsini iptal ediyor yerine sonsuz sevgiyi koyuyorum.iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varsınız sevgiyle hep mutlu kalıny789

aybükem 22-10-2009 10:57 AM

olaylara hep bir başka yönden bakmanıza verdiğiniz tepkiye ve enerjiye hayran kaldım

Sultan 22-10-2009 10:10 PM

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 550032)
olaylara hep bir başka yönden bakmanıza verdiğiniz tepkiye ve enerjiye hayran kaldım

her sabah kendime soruyorum günün nasıl geçmesi gerektiğini.
hep pozitif bir gün geçirmeyi seçiyorum.o günün mutlu geçmesini seçiyorum.zamanla alışkanlık oluyor.

sevgiyle mutlu kalıny789

Sultan 23-10-2009 12:35 PM

hayatım boyunca terminallerden ve havaalanlarından nefret ettim.sevinclihep birilerini yolcu etmeye giderdim.birileri gider ben arkada el sallayan olurdum.actionsmilebunun sebebi ise çocukluğumdan kaynaklanıyor.terkedilmişlik duygusu yada bilemiyorum yanlızlık korkusu.Bu korkunun üzerine gitmedikçede çığ gibi büyüyor.dün akşam babamı havaalanına götürdüm.yani babam gitti ben orda kaldım.birden aileden ilk ayrılışım geldi.hemen kendimi toparladım.ölümün dışındakileri artık ayrılık saymıyordum. öülde gerçi ayrılık değil hepimizin gideceği yer orası Sonuçta dönecekti.ben de kendimi terkedilmiş hissetmedim.sung66
gelişiyor ve değişiyorum.korkularımın üzerine gidince onların o kadarda büyük olmadıklarını farkettim iyiki varım iyiki varsın iyiki varsınızy789

Sultan 25-10-2009 07:56 AM

bu gün harika bir gün içim kıpır kıpır sonbaharı nedense ben çok seviyorum956k
bugün huzuru seçiyorum mutluluğu seçiyorum.bütün güzel olayları ,haberleri ,dostları hayatıma bir mıknatıs gibi çekmeyi seçiyorum saat uygulamsından dolayı iş çıkışı hava kararmış olacağından karanlıkta korkmamayı seçiyorum.
iyiki varım iyiki varsın iyi ki varsınızy789
sevgiyle mutlu kalın

Sultan 25-10-2009 03:08 PM

bu gün benim doğum günüm.actionsmileher şey öyle güzelki her olaya pozitif yönden bakma alışkanlığını edindikten sonra bütün güzel olaylar peşiniz sıra geliyor.sevinclipozitif düşünerek sağlığımı geri kazandım.evimdeki huzur mükemmel.seviyor ve seviliyorum.bu gün gazetede f vitamini alın yazıyor.Her şeye iyi geliyormuş.girlhahaf vitamini arkadaş dost demekmiş etrafımda dostlarım olduğu için teşekkür ederim.iyi gününüzde davetinize icap eden kötü gününüzde davetsiz gelen dostlardan edinin sung66 hep mutlu kalın sevgiyle

blue jaloon 25-10-2009 03:18 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 560939)
bu gün benim doğum günüm.actionsmileher şey öyle güzelki her olaya pozitif yönden bakma alışkanlığını edindikten sonra bütün güzel olaylar peşiniz sıra geliyor.sevinclipozitif düşünerek sağlığımı geri kazandım.evimdeki huzur mükemmel.seviyor ve seviliyorum.bu gün gazetede f vitamini alın yazıyor.Her şeye iyi geliyormuş.girlhahaf vitamini arkadaş dost demekmiş etrafımda dostlarım olduğu için teşekkür ederim.iyi gününüzde davetinize icap eden kötü gününüzde davetsiz gelen dostlardan edinin sung66 hep mutlu kalın sevgiyle

25889
t678

Sultan 26-10-2009 08:17 AM

doğum günü mesajları için her kese teşekkür ediyorum.blissyhatırlanmak gerçekten güzel bu gün arkadaşlarımı arayıp iyi ki hayatımda varsınız diyeceğim.her şey herkesin istediği gibi olsun sevgiyle mutlu kalıny789

aybükem 28-10-2009 09:31 AM

bu gün sizde fazlaca bulunan pozitif enerjinizden biraz almaya geldim sevincliiyiki varsınızgirlhaha

Sultan 02-11-2009 01:51 PM

Çok fazla kişisel gelişim kitapları okudum.sevincliOkuduğum bilgileri arkadaşlarımla her hafta toplanarak paylaştım.956kBu toplantı alışkanlık oldu on kişiyle başladığım grup hızla büyümeye başladı.Derken evlerin salonu bizi almaz oldu.Katılan herkes memnun kaldığı için bir arkadaşıyla geliyordu.Her kes memnundu durumdan.En son 350 kişilik bir salonda bilgilerimizi paylaşmak için çıktığımda kalbim yerinden çıkacak gibi çarpmaya başladı.Öyle mutluyum ki uçuyorum.smil56Birilerinin iyi ki varsın demesi,bende olaylara farklı bakıyorum demesi beni çok mutlu etti..herkesi seviyorum girlhahahayatım değişiyor ve gelişmeye devam ediyorum iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varız
Sevgiyle mutlu kalıny789

blue jaloon 02-11-2009 02:26 PM

damlaya damlaya göl olur misaline dönüsmüs dimi
3 5 kisi ile bilgi paylasirken salonlara tasmis bilginin gücü
korkarim bu isin sonu stadyumlara varacak neden olmasin:)

aybükem 02-11-2009 02:43 PM

Alıntı:

blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569500)
damlaya damlaya göl olur misaline dönüsmüs dimi
3 5 kisi ile bilgi paylasirken salonlara tasmis bilginin gücü
korkarim bu isin sonu stadyumlara varacak neden olmasin:)

sizi heyecanla takip ediyorum pozitif enerjiniz çalışmalarındaki kararlılığınız sizi tanımak isterim iyiki varsınız sevgileralk78

Sultan 02-11-2009 03:34 PM

stadyumlara hep beraber gideriz benim hayalim o bekliyorum o günü.teşekkür ederim iyiki varsıny789

nevresim 02-11-2009 10:27 PM

gerçekten hayran kaldım size.yalnızlık konusu bende de mevcut inşallah senin gibi mutlu sona kavuşurum.ve hayata bakışım senin gibi pozitif olur.olmaya çalışıyorum ama tökezliyorum bazen.kalkmaya çalışırkende zorlanıyorum.güçlü olmalıyım.çok mutlu oldum sizin adınıza bende sizin gibi olmak isterim:)

Sultan 03-11-2009 07:58 AM

Alıntı:

nevresim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569573)
gerçekten hayran kaldım size.yalnızlık konusu bende de mevcut inşallah senin gibi mutlu sona kavuşurum.ve hayata bakışım senin gibi pozitif olur.olmaya çalışıyorum ama tökezliyorum bazen.kalkmaya çalışırkende zorlanıyorum.güçlü olmalıyım.çok mutlu oldum sizin adınıza bende sizin gibi olmak isterim:)

ben çok tökezledim ama asla vazgeçmedim.hep pozitif bakmaya çalışıp kapanan kapıların yanına açık bir kapı daha vardır diye baktım.sende dene canım ve vazgeçme sevgiyle mutlu kalıny789

Sultan 05-11-2009 02:04 PM

Kayın validem kafasına koyduğu hedeflerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor.havalar soğuduğu için yürüyüşe çıkamıyor evde spor yapmaya çalışıyor.bir bacağında platin var.benim okuduğum kişisel gelişim kitaplarını benden sonra o okuyor.sevincliolumlama kartlarından ve kitaplardan okuyup beğendiği olumlamaları 2 sayfa halinde yazmış.her sabah bu olumlamaları okuyor.girlhahaasla ihmal etmiyor.ben bazen yarın yaparım diye bir işi ertelemeyi düşünsem ondaki azmi görüp hemen harekete geçiyorum.956kseminerlerde kayın valideden bahsettim ondaki azim herkesi harekete geçiriyor beni anında hareket ediyorum.Kızımla ders çalışması görülmeye değer.oyun oynar gibi kızım başarılı bir öğrenci ondaki emeği inanın büyük.tarihte görülmemiş gelin kaynana ilişkisi sevinclisevincliiyi ki varım iyiki varsın iyiki varsınız. Sevgiyle mutlu kalınny789

Bilge İnan 05-11-2009 02:34 PM

Harikaymış! :) Hem ilişkiniz hem de onun azmi... Allah daim etsin :)

Sultan 11-11-2009 07:55 AM

pazartesi çocukları doktora götürdüm.hastaneler oldukça kalabalık.insanlar sıra beklemekten sıkılmışlar.bu arada doktoru arayıp hemen muayene olmak isteyen açık gözler çok fazla.kızım ne kadar yanlış biz saatlerdir sıra bekiyoruz dedi.her kes maskelerle dolaşıyor.
benim çocukların iyileşmesinde sevginin rolü çok büyük oldu.benim yanlarında olmamda artısı oldu.bu dünyada bana göre en büyük ve yan etkisi olmayan en etkili ilaç sevgi her kese burdan sevgilerimi gönderiyorum sevgiyle mutlu kalınny789

aybükem 11-11-2009 08:06 AM

geçmiş olsun sevgiler956k

Sultan 13-11-2009 02:26 PM

Bu gün yağmur sesleriyle uyandım.sevincliöyle güzel yağmur yağıyor ki.şu an kırlarda olsaydım mis gibi toprak kokusunu ciğerlerime çekseydim diye düşündüm.her yer betonlaşıyor.hazırlanıp işe gitmek için evden çıktım.yağmurun güzelliğine dayanamadım yürümeye başladım actionsmilehafiften ıslandım yağmuru hissettim.yağmurun şehri temizlediğini düşündüm.ve üzerime düşen her damlanın bende kalmış benim farkında olmadığım kırgınlıkları çözemediğim bilinçaltında olumsuz beni kıran ne varsa temizlediğini hayal ettim.ve vücudumun %80 su olduğunu hatırlayarak vücudumdaki suya seslendim onu sevdiğimi bedenime iyi bakmasını söyledim.blissykuş gibi hafif hissettim kendimi enerji dolmuştu bedenime sanki.bu gün huzuru,mutluluğu sağlığı seçerek yoluma devam ettim.iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varızy789

blue jaloon 13-11-2009 03:18 PM

tekrar tekrar gecmis olsun...

Sultan 16-11-2009 10:40 AM

Bu gün sabah kalktığımda her şeyin güzel geçmesini seçtim.aynanın karşısında bengusucum seni çok seviyorum ve yaptığın her şey için seni onaylıyorum.sen her şeyi güzel yapıyorsun harikasın dedim ve bu sözler kendim de söylesem beni inanılmaz motive etti ve düşündüm ki bay olsun bayan olsun herkes takdir edilmek istiyor sen harikasın denilmesini bekliyor. sevincliYa siz? sevgiyle mutlu kalın iyiki varım iyiki varsın iyiki varsınız.y789

Sultan 17-11-2009 04:24 PM

bu gün o hamile kadınla karşılaşmam ve üç yıl önce ki yaşadıklarımın tekrar su yüzüne çıkması beni düşündürdü.demekki o olayı tamamen duygularımı temizlemeden gömmüsüm.o an ne yaşadıysam aynı duyguları bütün canlılığıyla hissettim.canım yandı.sanki şimdi oluyormuş gibi üzüldüm .ertelemeden sakin bir köşeye çekilerek bu duygu durumuna eft yapıp özgürleştim.rahatladım duygumun üstüne gidip çözdüm.olay ne kadar kötü olursa olsun üzerine gidip çözdünmü küçülüyor.oooh derin bir nefes aldım geçmişte yaşadığım tüm olumsuz duygularımı inaçlarımı iptal ediyor yerine sonsuz sevgiyi koyuyorum.sevincliiyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalınnnnny789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:46 AM.