Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   buda benim hikayem :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=423034)

Sultan 18-12-2009 04:26 PM

Cevap: buda benim hikayem :)

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 574454)
sevgili Bengusu gecmis olsun.acil sifalar diliyorum.t678

canımsın teşekkür ederim iyiki varsınız ve bizmlesinizy789

Sultan 18-12-2009 10:37 PM

her kes bir takım dilekte bulunuyor ve hemen olmasını bekliyor.olmayınca hiç bir teknik işe yaramıyor diye düşünüyor.bazı dileklerimizin gerçekleşmesi için sürekli bir tekrar gerekir.düşünsenize ağzımızdan çıkan herşeyin anında gerçekleştiğini.kızdığımız anda ağzımızdan neler dökülüyor.onun için dileğimizle gerçekleşmesi arasında tanpon bir süre oluyor.tanpon sürede dileğin tekrarı çok önemli...bilinçaltının dileğin benim için emirdir demesi için. sürekli tekrar edin....sevgili günlük her kesin dileğinin isteğinin gerçekleşmesi dileğiyle....
sevgiyle mutlu kalınnnny789

fgceker 18-12-2009 10:42 PM

Sürekli kalbimden dileğimi tekrar ediyorum canım girlhaha girlhahabiliyorum ki yarın kurulun karşısına çıkacağım ve o kış stajını kapıp bu yaz gerçekleşecek olan Türkiye turuna bende katılabileceğim girlhaha girlhaha girlhaha Haydi pamuk kalpler bu gece bana çalışsın ,dileğimi oldurmaya utananadam cilgin897 utananadam cilgin897

Sultan 22-12-2009 10:38 PM

merhaba günlük her zaman her şeyi kendim yaptım.hep ayaklarımın üstünde durmaya çalıştım.şiddetli esen yaşam rüzgarında kırılacak kadar sallandım ama ayakta durmaya çalıştım.sonunda başarı ve mutluluk rüzgarı hayatımda esmeye başladı.öğrendiklerimi paylaştıkça kendimi daha mutlu hissettim.mutluluğum arttıkça etrafımdaki her keste bir değişim rüzgarı başladı.bulunduğum bu noktada her şey öyle güzelki.benim doğum günüm anneme göre 25 ekim.nufus cüzdanıma görede 25 aralık.gerçek doğum tarihimi bilmeyen arkadaşlar bu cuma için plan yapmamam için arıyorlar.sevilmek gerçekten çok güzel 956kherkesin mutluluğu daim olsun.mutluluğu ve huzuru seçiyorum.iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalıny789

Sultan 24-12-2009 10:31 PM

yarın dostlarım göreceğim için çok heyecanlıyım.956k25 aralık önemli bir gün yıllarca doğum günüm olarak kutladım.yeni yaşımı karşıladığım gün.25 sayısı benim için çok uğurludur.25 de işe girdim.25 de doğdum 25 eşimle tanıştım 25 de eşimle evlendim.huzurlu ve mutlu yaşamayı seçtim.farkındalıklarımın artmasını seçiyorum.bolluğu bereketi düşlerimin ötesinde mutluluğu seçiyorum...içim kıpır kıpır blissymutluluktan havalara uçuyorum.blissybütün site sakinleri iyiki varsınız actionsmilehepinizden bir şey istiyorum mutlu olun iyiki varım iyiki varsın iyiki varızzzzzy789

spestnaz 24-12-2009 10:48 PM

ablacığım sen de iyi ki varsın sevincli mutluluğun bizi mutlu ediyor blissy ben de senin gibi olmaya karar verdim artık actionsmile senin gibi her şeyi görmem gereken gibi göreceğim music45 bu arada doğum günün kutlu olsunn ilk kutlayan ben olayım actionsmile

astroerol 25-12-2009 12:24 PM

harika bir yaşanmışlık. üstesinde gelebildiğin için seni tebrik ediyorum umarım sonrası için daha güzel ve kalıcı gelişmeler yaşarsın...

bayşegül 25-12-2009 12:51 PM

http://img27.yukle.tc/images/9851127.gifbengusucum sende iyiki varsın iyiki beraberiz iyiki buradayız tatlım benim dogum günün kutlu olsun sana ve sevdiklerine güzellikler getirsin

seta* 25-12-2009 03:17 PM

956k Nice sağlıklı, mutlu, ışık dolu yıllar...

İyi ki doğdu Bengusu

Bugün benim kardeşimin de doğum günü..

Kutlu olsun!u859

ZEYNEP2 25-12-2009 04:10 PM

iyi ki doğdun bengisu

Allah yeni yaşında kalbinden geçen herşeyi ama herşeyi hayırlısı ile sana versin inş.

iyi ki varsın şekerim :))

zynp0 25-12-2009 06:33 PM

hepi börtdeyysevincli iyiki varsınız iyiki doğmuşsunuz iyiki bize iyiki var olduğumuzu hissettirmişsinizk8908

momismyhope 26-12-2009 03:27 PM

Sevgili bengusu iyiki doğdun.İyiki varsın.
İyi ki burada yolumuz kesişmiş.
Nice yıllara kızınla eşinle birlikte mutlu uzun ömürlü sağlıklı bir hayat sürmenizi diliyorum.
happy6girlhahagirlhaha

ATILGAN 26-12-2009 04:06 PM

ne kadar güzel ifade etmişsiniz yılmadınız ve amacınıza ulaştınız allah mutluluğunuzu daim etsin art56art56

çok_mutlu:) 26-12-2009 04:50 PM

ayy ben geçiktim doğum gününü kutlaymadım nice mutlu yıllara:))

fgceker 26-12-2009 09:51 PM

Yeni yaşın kutlu ve mutlu sevdiklerinle birlikte olsun canım benim....İYİKİ DOĞDUN VE İYİKİ VARSIN,İYİKİ HAYATIMIZDAKİ...

Sultan 27-12-2009 03:50 PM

bu gün annemi görmeye gittim.biraz daha iyi ve iyiye doğru gidiyor.25889çocuklar anneannesi ve dedeleriyle oynadılar.ankaradan ağbim gelmiş evde bayram havası var.sevincliher şey çok güzel oluyor.dışarda bir bahar havası bhçede dolaştım.nerdeyse ağaçlar yalancı bahara inanıp çiçek açaçak.bahçede menekşe gördüm.annem küçük saksıya alıp balkona getirmiş.ben inanılmaz huzurluyum.mutluluğu bolluğu bereketi sağlığı hayatıma akması için seçiyorum. inanılmaz değişimler yaşıyorum.imgeleyip serbest bıraktığım bütün istekler gerçekleşiyor.umarım yılbaşı çekilişinde yaşam koçluğu seansı bana çıkar.daha doğrusu çıkmasını seçiyorum.bütün site sakinleri mutluluğumuz daim olsun.iyiki varım iyiki varsın iyiki varız sevgiyle mutlu kalasınızy789

momismyhope 27-12-2009 05:10 PM

Sevgili bengusu bu çok güzel bir haber.
Aynen bizde babamında hastalığınla uğraşıyoruz.Pazartesi ciddi bir ameliyat geçirdi.Çok şükür şu anda iyi.
Hayatımızda kendimiz ve sevdiklerimiz hep sağlıklı olalım.

Sultan 27-12-2009 05:57 PM

Alıntı:

momismyhope Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576507)
Sevgili bengusu bu çok güzel bir haber.
Aynen bizde babamında hastalığınla uğraşıyoruz.Pazartesi ciddi bir ameliyat geçirdi.Çok şükür şu anda iyi.
Hayatımızda kendimiz ve sevdiklerimiz hep sağlıklı olalım.

canım en kısa sürede baban iyileşir sevgiyle mutlu kaly789

aybükem 27-12-2009 06:39 PM

canım benim annenin iyi olduğuna sevindim .iyiki varsın
blissyblissyblissy

Sultan 28-12-2009 07:55 PM

yeni yıla bir kaç gün kaldı.içim kıpır kıpır yerimde duramıyorum.blissyblissyyarın annemi doktora götüreceğim.dizlerinden iğne yapılacak bu ona iyi gelecek biliyorum.onunda pozitif düşünmesine sağlamaya çalışıyorum.annemi çok seviyorum.bana küçükken söylediği sen yaparsın sen halledersin sen başarırsın sözü olmasaydı belki daha farklı bir durumda olabilirdim.kendime güvenim kendi ayaklarımın üstünde durmamı ona borçluyum.bütün site sakinleri hepinize yeni yılda mutluluk sağlık ve huzur diliyorum.iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varızy789

Sultan 29-12-2009 08:26 PM

annem biraz daha iyi iğneden sonra ağrıları azaldı.canım annem tamamen iyileşmesini diliyorum.yeni yıl kapıda zile bastı basacak ama hala kar yok ortada.yeni yılda kara alışmıştık.her kes umutla bekliyor yeni yılı umuyorum her kes gerçekten istediklerine sahip olacak.kızlar heyecanla yeni yılı bekliyor.enerji dolular.bence insanlar çocuklarla vakit geçirmeli onların enerjileri olaylara bakış tarzları mükemmel.çok dikkatliler.2010 sevinçle huzurla mutlulukla bollukla kapımızı çalmanı bekliyoruz şimdiden hoş geldiny789iyiki varsınız ve sevgiyle mutlu kalasınız956k

gvdfl 29-12-2009 09:19 PM

hayatında inşallah hep böyle güzel değişiklikler olur :D:D

Sultan 06-01-2010 02:42 PM

hoş geldin yeni yıl .sevincli
eminim bana bolluk bereket sağlık huzur ve mutluluk getirdin.365 gün keyifle zevkle mutlulukla geçireceğim gün.bu gün mutluyum enerji doluyum eminim yarınımda öyle geçecek.incir çekirdeğini doldurmayacak olaylara üzüldüğüm gün gereide kaldı.ben üzüldükçe üzüleceğim başka bir olay oluyordu.şimdi öyle mi ben mutluyum.bu pozitif enerji başka pozitif olayları hayatıma getiriyor.çocuklar grib oldu.hemen önlemini alıp ilaçlarını verdim.çok şükür şimdi iyiler.hayat öyle güzel ki geçmişe üzülmek geleceğe endişelenmekle harcanmayacak kadar değerli ağzımızdan çıkan her sözün bir kapı açtığını farkettim.ama çöplük manzarasına ama sahil manzarasına bakar.ben hep güzel manzaralara bakmayı seçtim sevgiyle mutlu kalın iyi ki varsınızy789

aybükem 10-01-2010 09:10 PM

yeni yıl sana ailene her kese mutluluk getirsin. sevgiler956k

seta* 11-01-2010 01:07 PM

Bengüsu,
Sana bayılıyorum.
Harikasın!
İyi ki varsın arkadaşım f678h
Ya sanki Polyanna 'sın sens456

Sultan 11-01-2010 01:17 PM

canım sende iyi ki varsın.eskiden çok üzüldüğüm günler olmadı değil.ama ben dünyaya bir kere geliyorum.benden başka yok.bu hayatımında tekrarı yok.bende hep güzele odaklandım.insan neye odaklanırsa hayatına inan onu fazlasıyla çekiyor.mutluluğa odaklan mutluluk kötüye odaklan kötülük artıyor.ağzımından çıkan sıkça söylediğimiz her şeyin meyvesini alıyoruz ama çürük ama güzel seçim senin güzelim.iyi ki varsın hep mutlu kalasıny789

seta* 11-01-2010 01:38 PM

ben biraz pessimist yapıdaydım.
artık olumlu olmaya çalışıyorum.
negatife odaklandıkça oluyor gerçekten..
bu özelliğimi değiştirmek ilk hedefim ve kendimi sevmekk8908
örnek aldığım kişilerin başında da sen varsınsuperxy

aybükem 14-01-2010 08:20 AM

bengusu cüzdanımı senin dediğim gibi yaptım hiç boş kalmıyor sağolasın
iyi ki varsınblissyblissyblissy

Sultan 19-01-2010 10:09 AM

27 ocak kızım doğum günü 12 yaşına girecek.bluğ çağınada girdi.şuan ne desem sonunu dinlemeden hemen itiraz ediyor.birazda küçük kardeş geldiği için saltanatının sarsıldığını düşünüyor.onun sevebileceği bir hediye bulmam lazım.ne de olsa genç bir hanıma alınacak.bu gün mutluluğu huzuru sağlığı bolluğu seçiyorum sevgiyle mutlu kalın iyi ki varsınız...y789

cansin sen 19-01-2010 12:23 PM

ablam benim teklifim şu;ilk yürümeye başladığında aldığınız ayakkabılar ona güzel bir doğum günü hediyesi olabilir.ömrü boyunca saklayabileceği bir hediye ve ileride çocuklarına gösterebilir.not olarak:ilk göz ağrım...küçük kızım şimdi artık bir genç kız...956kyazılabilir...

sevgiyle kal...

seta* 19-01-2010 12:25 PM

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579115)
bengusu cüzdanımı senin dediğim gibi yaptım hiç boş kalmıyor sağolasın
iyi ki varsınblissyblissyblissy

ne yapmamız lazım?44a

YESHAPPY 19-01-2010 12:44 PM

genelde süslü kıyafeleri severler. Onun sevdiği renkte bir elbise alabilirsin belki.Mutlu, sağlıklı, hayırlı yaşlar ;)

Sultan 19-01-2010 01:45 PM

Alıntı:

cansin sen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580152)
ablam benim teklifim şu;ilk yürümeye başladığında aldığınız ayakkabılar ona güzel bir doğum günü hediyesi olabilir.ömrü boyunca saklayabileceği bir hediye ve ileride çocuklarına gösterebilir.not olarak:ilk göz ağrım...küçük kızım şimdi artık bir genç kız...956kyazılabilir...

sevgiyle kal...

çok teşekkür ederim iyi ki varsınsevincli

Alıntı:

seta* Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580153)
ne yapmamız lazım?44a

canım biz cüzdanımıza 100 tl koyduk.ve o paraya dokunmuyoruz.o parayla neler yapabileceğimizi düşünüyoruz.istersen yazabilirsin de (iyi bir yemek yiyebilirim beğendiğim kazağı alabilirim taksiye binebilirim vs)o paranın cüzdandaki varlığı güvende hissettiriyor ve dene inan o cüzdanda hiç para eksik olmuyor...

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580158)
genelde süslü kıyafeleri severler. Onun sevdiği renkte bir elbise alabilirsin belki.Mutlu, sağlıklı, hayırlı yaşlar ;)

çok teşekkür ederim iyi ki varsınızy789

Sultan 20-01-2010 11:05 AM

Çalışırken annemide arayım dedim.Annem biraz rahatsız oduğunu söyledi başım dönüyor düştüm dedi.o an sanki dünya durdu yaşam durdu çok üzüldüm.hemen gelip doktora götüreyim dedim.şimdi rahatladım dedi.sürekli arıyorum anne nasılsın diye.insanlar anne ve baba olunca anne ve babasını daha iyi anlıyor diye düşünüyorum.bu gün annem ailem bütün her kes için sağlığı mutluluğu seçiyorum .iyi ki varsınız sevgiyle mutlu kalasınızy789

aybükem 20-01-2010 11:38 AM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580332)
Çalışırken annemide arayım dedim.Annem biraz rahatsız oduğunu söyledi başım dönüyor düştüm dedi.o an sanki dünya durdu yaşam durdu çok üzüldüm.hemen gelip doktora götüreyim dedim.şimdi rahatladım dedi.sürekli arıyorum anne nasılsın diye.insanlar anne ve baba olunca anne ve babasını daha iyi anlıyor diye düşünüyorum.bu gün annem ailem bütün her kes için sağlığı mutluluğu seçiyorum .iyi ki varsınız sevgiyle mutlu kalasınızy789

canım ne diyeceğimi birden bilemedim.çok ama çok geçmiş olsun.seni seviyorum iyi ki varsınO0

cansin sen 20-01-2010 12:33 PM

çok geçmiş olsun ablacığım.inşallah kötü bir durum yoktur.iyi ki varsın

Sultan 20-01-2010 01:15 PM

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580335)
canım ne diyeceğimi birden bilemedim.çok ama çok geçmiş olsun.seni seviyorum iyi ki varsınO0

Alıntı:

cansin sen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580346)
çok geçmiş olsun ablacığım.inşallah kötü bir durum yoktur.iyi ki varsın

teşekkür ederim iyi ki varsınızy789

aybükem 20-01-2010 06:44 PM

sende iyi ki varsınO0

prenses1 21-01-2010 08:18 AM

dün akşam ve bu gün günlüğünüzü okudum size ve yaptıklarınıza hayran kaldım.anneniz içinde çok geçmiş olsun.mutlu kalınO0

Sultan 05-02-2010 10:00 AM

kar yağıyor lapa lapa.soğuk hava.yerler buz gibi buna rağmen benim gönlümde güneş bütün ihtişamıyla parlıyor.her kesin bütün isteklerinin hayallerinin gerçekleşmesi diliyorum.hava aydınlandı.artık karanlıkta dışarda olmaktanda korkmuyorum.
ben çok özelim benden bir tane daha yok.bu hayatında tekrarı yok dünü yarını bırakıp bu günü gönlümce doya doya yaşamayı seçiyorum.sevgiyle mutlu kalınnnny789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:56 AM.