Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Nil de Değişim Denizine Atladı:)))) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir dileğim var...Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin belli olmasına o kadar az kaldı ki; heyecanla bekliyorum...Nolur artık her şey çok güzel olsun ve biliyorum olacak :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2013, 11:57 PM   #81 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road
Standart Cevap: Nil de Değişim Denizine Atladı:))))

Bir dileğim var...Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin belli olmasına o kadar az kaldı ki; heyecanla bekliyorum...Nolur artık her şey çok güzel olsun ve biliyorum olacak :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2013, 11:22 PM   #82 (permalink)
Teğmen

103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Heyoooo lay lay lom tey tey de hey :)))) Kazandım :)) Beklediğim dileğim gerçek oldu; hem de mucizevi bir şekilde :)) Hayatıma sihirli bir değnek mi dokundu ne :)))) Bugün eski işimden istifa ettim (artık eski :p ) ; yeni işime de başladım...Çoook çook mutluyum şu an :)) Umarım her şey istediğim şekilde devam eder ve biliyorum öyle olacak:)) Anlatacak çoook şey var; biraz hayatımı toparlayım da:))
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2013, 09:32 AM   #83 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Adina cok sevindim, yeni isnde basarilar seninle olsun...

UMarim yaptigin calismalarin mukafatini kat be kat alirsin...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2013, 11:48 AM   #84 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

ne güzel devamını diliyorum her alanda
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2013, 11:00 PM   #85 (permalink)
Teğmen

azraist_24 ve Işıklı yol çook çok teşekkür ederim:))) Ben burada ki etkileşime, enerji geçişlerine çok inanıyorum. Ben burada birinin günlüğünü okuduğumda gerçekten onun iyi olmasını ya da iyi bir şey yazdığında onun devam etmesini yürekten diliyorum ve biliyorum ki benim için de yazılan ya da yazılmasa da okunurken ki iyi niyet hep gönülden :))))Tekrar desteği için herkese sonsuz teşekkürler :))))Seviyorum hepinizi:)))
İşime başladım; 2 haftam doldu. Her şey mükemmel. Çevremdeki arkadaşlarım diyor ki senin sayende bizim de hayata olan inancımız arttı. Demek ki insanlar emek verdiyse er ya da geç o emeklerinin karşılıklarını alıyorlarmış...Ne güzel insanların umutlarının yeniden yeşermesine vesile olmak:) Her şey sanki bir anda oluverdi:)) Çalıştığım kurumun servisi var ve durak apartmanımın önünde duruyor. Yemeğim var. Yemekte çavdar ekmeği bile var :))) İş arkadaşlarım aşağı yukarı benle aynı yaştalar. Dolayısıyla çok iyi anlaşabiliyoruz. Hepsi de benim gibi çok sıkıntılar çekmişler; bu yüzden de beni çok iyi anlayıp yardımcı oluyorlar. Hiç adaptasyon sorunu yaşamadım...Sabah gidiyorum akşam çıkıyorum. Hafta sonları izinliyim. Maaşım tatmin edici ve işim insanların sorunlarıyla ilgili. Aslında yıpratıcı bir iş gibi ama psikolog olmayı çok istediğimi düşünürsek sanki bu saatten sonra okuyamazsan onla alakalı en yakın iş bu der gibi :)))Telkinlerime devam ediyorum. Şu an 3 gün ara verdim hissi olarak. Bilinçaltım dinlen dedi, ben de ok dedim... Şimdi çavdar ekmeğine kadar neden saydın derseniz, telkinlerimin en güzel etkilerinden birinin pozitife odaklanmak olduğunu keşfettim. Yani ekmek sadece bana özel çıkmadı hatta ben başlamadan da vardı zaten:)) Ama çoğu kişi onun farkında bile değilken ben onun bana özel olduğu fikrine kapılıyorum :))) Komik di mi :)))Ama öyle hissediyorum yani suyun tadını aslında beğenmedim ama onu bir terslik olarak görmüyorum ama ekmeğin olmasını bir artı olarak görüyorum :))) He heee heeeeeee ne diyo bu kız yaa:))))
Artık katılmak istediğim kurslara katılabileceğim; dans edeceğim; her şeye zamanım var. Heyooo heyooo :))))İnsanların beni sevdiğine inanıyorum. Artık insanların çok değiştiğini, çıkarcı, kötü niyetli olduğunu anlatıp durduğu şu devirde ben karşıma çıkan herkesin mikemmmeeel olduğunu söyleyebilirim :))))
Bugün lise arkadaşımla buluştum. Liseden mezun olalı yaklaşık 10 yıl olduğunu düşünürsek ve hatta lisede de çok görüşemeyip orta okul yıllarımızdan yanı taaaa çocukluktan beri oluşan bir dostluğun hala sanki dün ayrılmışız gibi sapasağlam olduğunu gördüğümü düşünürsek inanılmaz mutluyum :)))
Meleklerimle iletişimim devam ediyor :)) Kendi kendime inandığım bir şey bu da:)) Ne kadar doğru savunamam ama buna inanmak bana çok iyi geliyor:)))
Şimdilik bu kadar anlatmak istediğim başka şeyler de var ama bilinçaltım izin vermiyor:)))Çok iç sesini dinleyen bi hatun oldum yav:)))
Alt 03-03-2013, 12:37 PM   #86 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Senin adına çok sevindim. Fakat bir şey var ki biz zaten bilinçaltının sözlerine kulak asmıyoruz. Bilinçaltı zaten, başa dert olan. Eğer bilinçaltında her şey yolundaysa iş bitmiş demektir. Yani çözmüşün olayı. En güzeli, bilinç ve bilinçaltının işbirliği. Konuştuğun bilinçaltı değil yüksek benlik olmalı. Yüksek benlik evrensel akılla işbirliği içindedir. Evrensel akıl yani Allahtan gelen ilahi mesajlar. Bir nevi ilham yani. Mutlu görünüyorsun, işler yolunda gibi. Yine de telkin dinlemede zamana sadık kalmaya çalışmak en iyisi bana göre. Bu arada işini merak ettim. sevgimle
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2013, 09:12 PM   #87 (permalink)
Teğmen

Işıklı yol teşekkürler yorumun için :)) Aslında yüksek benlik konusunda söylediklerine katılıyorum. Yukarıda yazdığım ''Meleklerimle iletişimim devam ediyor '' cümlesiyle de aslında onu kastediyordum ama çok dillendirmek istemedim... Telkinlerim konusunda da aslında zamana sadık kalıyorum. Yani Özlem Hanım'ın söylediği döngüyü tamamladım. O yüzden artık çok da günleri saymıyorum yaklaşık 3-4 haftada bir 3 gün ara vermeye özen gösteriyorum. Bilmiyorum hatalı mı yaptığım???İşim konusunda da bir süre yazmak istemiyorum; çok fazla özele inmek istemiyorum artık; ilerde belki:)))))İlgin için sonsuz teşekkürler :)))
Bu arada bir şey keşfettim, ne zaman telkinlere ara versem hasta oluyorum...Bu sene hastalandığım kadar hiç bir sene hastalanmadım doğrusu ve bu kadar da uzun süreli...Bir de bu aralar sanki yeniden içime kapanmaya başladım. Daha doğrusu insanlarla konuşmam da sıkıntı yok da topluluk ürkütüyor yine beni :))))Çok kaynaşamıyorum sanki insanlarla...Ama ben çok cana yakın biri olmak istiyorummmm:)))))
Odamı yeniden toparladım; tertemiz yaptım, gereksiz her şeyi attım çöpe :)))Enerji geçişlerine izin vermek lazım :)))Bir de liderlik, yöneticilikle ilgili telkin yaptırsam mı diye düşünüyorum ama listem çok kalabalık; çok mu ağır gelir, bilemiyorum...
Alt 07-03-2013, 10:10 PM   #88 (permalink)
Super Moderator

Bir takım davranış değişiklikleri normal. Belki de artık daha temkinli hareket ediyorsundur. Ne dersin? Yani dinlediğin telkinler sonucunda daha farklı davranıyor olabilirsin bana göre. Daha mesafeli, daha temkinli, bence hemen kötüye yorma. Bilinçaltının kendini koruma mekanizması olabilir bu. İçine kapanmak olarak yorumladığın şey acaba, daha sakin davranmak olabilir mi? Yeni davranış biçimi geliştirmen normal. bence acele etme, kendini ölç bununla ilgili. Yani insanlar arasında huzursuz musun, yoksa mesafeli mi? İnsanların davranışlarını tartıyor olabilirsin belkide daha mantıklı hareket ediyorsun.
Alt 23-03-2013, 10:04 PM   #89 (permalink)
Teğmen

Işıklı yol aslında kastettiğim huzursuz olmak ya da mesafeli olmak değil; enerjisiz olmak :))) İçimden hiç konuşmak gelmiyor; kendimi inanılmaz yorgun bitgin hissediyorum. Canım kimseyle tanışıp kaynaşmak istemiyor... Neyse durumu biraz toparladım, şimdi canayakın moduma tam dönemesem de konuşkan moduma döndüm biraz. Artı kendime güvenim de tekrardan arttı. Aslına bakarsanız bu durum da biraz da yeni bir ortama girmem, yeni iş, yeni insanlarla falan alakalı sanırım. Ortama alıştıkça rahatlamaya BAŞLADIM ve çenem de düşmeye başladı :))))
Gelelim telkinlere yaklaşık 4,5 aydır çekirdek inanç telkinlerimi dinliyorum. Ama listem çok kalabalık. Ücretsiz telkinlerden de dinlemek istediklerimi listeye ekledim. Böylece yaklaşık 20'ye yakın telkinim var. Dolayısıyla dalgalanmaların sonuçlanması için uzun zamana ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Belki de 1 sene belki de daha uzun :(( Artı alıcılarımın ne kadar açık olduğunu düşünürsek yani bilinçaltımın ne kadar dolu olduğunu sürenin uzaması normal geliyor.
Bu aralar gece kabuslarım yeniden başladı. Sanırım işe girmemle birlikte insanların sorumluluğunu daha çok üstüme aldım. Belki de gereğinden fazla... Sürekli herkese hediyeler alma gereği duyuyorum. Evde tamirat planları falan yapıyorum. Ve en önemlisi kardeşim ve annem çok mutsuz onları nasıl mutlu etsem bilemiyorum...
Veee heyoooo yeniden:))))) Doğum günüme 1 ay kaldı. Yeni başlangıçlar için yeni tarih:))) 1 ayda neler yapabilirim bir plan yapacağım :)) Ruhsal, fiziksel, duygusal......Listemi buraya da yazacağım. Mutlu kalın:)))
Alt 27-03-2013, 08:40 PM   #90 (permalink)
Teğmen

Yine hastalandım...Günlüğümü geri dönüp okuduğumda kaç defa hastalandım yazdığımı sayacağım...Valla en çok bunu merak ediyorum. Artık yaz gelsin :))))))))))))

Bookmarks