Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Harika aslında bunlar dönüşüyorsun kontes bu harika. Bende de vardı fiziksel anlamda söylediğin belirtiler bak şimdi sen yazınca farkına vardım sanırım ben pek dinlemiyorum kendimi. dikkat etmeli bundan sonra teşekkür ederim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-01-2012, 09:42 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Harika aslında bunlar dönüşüyorsun kontes bu harika. Bende de vardı fiziksel anlamda söylediğin belirtiler bak şimdi sen yazınca farkına vardım sanırım ben pek dinlemiyorum kendimi. dikkat etmeli bundan sonra teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 09:48 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point

BEN BENİ SEVİYORUM.BEN BENİ SEVDİĞİMİ ONAYLIYORUM.BEN BEN OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM VE HER GEÇEN GÜN BUNU İÇİMDE HİSSEDİYORUM.BEN VARLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE ONAYLIYORUM,HERKES BENİM VARLIĞIMI KABUL EDİYOR,BENİ SEVİYOR VE BENİ ONAYLIYORLAR.BENDE HERKESİN VARLIĞINI KABUL EDİYOR VE ONAYLIYORUM.
KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ HER HALİMLE SEVİYOR KABUL EDİYOR ONAYLIYOR VE DEĞERLİ BULUYORUM.MUTLU HUZURLU VE SAKİN OLDUĞUMU KABUL EDİYORUM VE ONAYLIYORUM.
HAYAT BANA AŞK SEVGİ VE TÜM GÜZELLİKLERİNDEN CÖMERTÇE SUNUYOR VE BEN TÜM BU GÜZELLİKLERİ SEVGİYLE KUCAKLIYOR ONAYLIYORUM. HAYATTA EN GÜZEL OLANI EN DOĞRU OLANI KENDİME ÇEKİYORUM,BEREKET ŞANS SEVGİ VE HUZUR TÜM KANALLARIMDA COŞKUYLA AKIYOR VE BU AKIŞI KABUL EDİYORUM.

TÜM BU GÜZELLİK COŞKU AŞK SEVGİ HUZUR VE BEREKET İÇİN RABBİME ŞÜKREDİYOR VE KENDİMİ TEBRİK EDİYORUM.
BEN BENİM BEN SEVGİYİM BEN AŞKIM BEN GÜZEL VE MUTLUYUM.HAYATIMDAKİ TÜM GÜZELLİKLERİ MUTLULUKLA VE GÜLERYÜZLE KARŞILIYORUM.
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 09:49 AM   #23 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ben sana teşekkür ederim evet bu gün daha iyiyim aslında bu kadar sarsılıyor olmamın nedeni dediğim gibi hayatımdan çıkarmam gereken kişiyi çkarmamla telkinleri dinlemeye başlamam hemen hemen aynı vakitlerde oldu muhtemelen ondan. ama dediğin gibi daha az endişe halim var. Sevgiler.
Alt 11-01-2012, 09:52 AM   #24 (permalink)
Teğmen

İyi ki varsın ve değerlisin. Her nefes alış ve verişinde ne kadar değerli olduğunu hissediyorsun ve her ismini duyduğunda bu his artarak devam ediyor:)
Alt 11-01-2012, 09:56 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Önce kendimi hep ve daima, sevilmek istediğim gibi seviyorum.
Alt 11-01-2012, 12:17 PM   #26 (permalink)
Teğmen

:) uzun bir aradan sonra Metallica videoları izlemeye başladım tekrar. iyi miyim ne:)
Alt 11-01-2012, 02:53 PM   #27 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

secdiğin bir etkinliğe döndüysen ne mutlu demekki iyileşiyorsun.ben öğlen çok kötü olldum yine. eski ilişkim aklıma geldi ararmıki dönermiki,niye böyle oldu soruları dolaşıyor kafamda aynaya baktığımda çirkin görüyorum sonra ağlamaklı oldum huzursuz sıkkınlaştım birden.
Alt 11-01-2012, 07:43 PM   #28 (permalink)
Teğmen

İyileştiğimi söylemek için erken henüz kontes ama sanırım daha az düşünüyorum geçmişi. Gelgitlerin olması normal ben de yaşıyorum aynını biliyorsun. Bu gün ağlamaklı oldum ama ağlamadım ki senin aksine çok kolay ağlarım ben. Ama biliyor musun ağlamak sanki iyi geliyor ağladıktan sonra rahatlıyorum ben belki sen de sıkmamalısın kendini. Yani önceden ağlayınca bak işte işe yaramıyor mu yoksa onca yaptığım olumlama boşa mı gitti yani sil baştan mı başlayacam derdim kendime ama hayr sonra farkettim ki bu değil. Sadece bilinç altı tepki veriyor ve bu da iyi bir şey biliyorsun.onca yıllık düşünme alışkanlığından vazgeçirmeye çalışıyoruz onu kolay değil kontes. Kardeşim çok endişeli mesela benim için ve yakın arkadaşım. yanıma yaklaşamıyorlar bile nerdeyse. Yalnız kalmak istiyorum daha çok.
Eski ilişkinle ilgili ne diyebilirim bilemiyorum ama ben kendime şunu söylüyorum artık, diyorum ki aslında sorun hem bendeydi hem değildi. Eğer bilinçaltım olumsuz şekilde işliyorsa ilişkisel anlamda sonuçlarının böyle olması benim hatam değil çünkü olumsuz düşünce kalıplarından kaynaklı ben çektim bu türden insanları diyorum kendime. Bu anlamda benim hatam ama diğer taraftan benim hatam değil çünkü ben bilmeden yaptım ne yaptıysam. Yani düşünüyorum da ilişkimin iyi gittiği zamnalarda bilr aaba ne olacak nasıl bitecek ya da bitmeli diye düşünürdüm kendi kendime ve nitekim sonuç ortada:) Her sözde bir ima ya da alında sevilmediğime dair bir düşünce. yani düşünüyorum da ne olabilirdiki başka zaten. Ama tüm bunların dışında kişi olarak yanlış bir kişiydi bilmem nasıl anlatabilirim başka türlü.yani cidden gitmesi gerekiyordu. Bu arada ilginç bir şey oldu bu gün olunca hemen sen geldin aklıma bunu söylemeliyim dedim kontese. Bundan bir önceki giden kişi:) aradı bu gün. Çok şaşırdım aramasına. Ama biliyor musun o gittikten sonra ona söylemek istediğim, bunun hayalini defalarcs kurduğum kötü sözlerin hiç biri gelmedi aklıma. Sözlerimle canını acıtmayı çok hayal etmiştim ama yapamadım daha doğrusu yapmadım. Sanırım bu bir gelişme sen ne dersin? Keşke burda olsaydın. Aklım bu gece sende kalacak umarım huzurlu bir gece olur senin için. Sevgiler.
Alt 11-01-2012, 07:54 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Bu arada değer görme ya da görmemeyle ilgili bir şeyler düşündüm senin de fiikrini almak isterim bununla ilgili. Hani söyleriz ya hep değerli olduğumu bana hissettirecek birini istiyorum hayatımda. Bana sorarsan bu düşünce kalıbı başlı başına yanlış zaten. Çünkü böyle olunca kendi değerimizi başkasının ya da başkalarının insiyatifine bırakmış oluyoruz, düşünsene hayatımızdayken değerli hissediyoruz ama gidince değersiz.Bana değerli olduğumu hissettirecek değil benim ne kadar değerli olduğumu görebilen birini istiyorum şeklinde düşünmeli aslında insan aksi halde karşı tarafın hegemonyasına girmiş oluyoruz ister istemez ve akabinde kaybetme korkusu, tedirginlikler, mutsuzluklar, tatminsizlikler ve sonuç kocaman bir gidiş ve ardından kendini değersiz,çirkin ve korkmuş hisseden biri kalıyor bize. Yani birinin gidişi ya da kalışı olmamalı bizi değerli kılan biz hissetmeliyiz bunu önce bence biizm hatamız bu yani hata olmasa bile en azından bilinçaltımızın bize oynadığı bu. Ben ce biliçltımızla artık dost olmanın zamanı geldi. Merak etme herşek düzeliyor senin için de benim için de. Huzurlu ol ve oluyorsun zaten ve her geçen gün her geçen dakika sevgili kontes.
Alt 11-01-2012, 10:34 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nympa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu arada değer görme ya da görmemeyle ilgili bir şeyler düşündüm senin de fiikrini almak isterim bununla ilgili. Hani söyleriz ya hep değerli olduğumu bana hissettirecek birini istiyorum hayatımda. Bana sorarsan bu düşünce kalıbı başlı başına yanlış zaten. Çünkü böyle olunca kendi değerimizi başkasının ya da başkalarının insiyatifine bırakmış oluyoruz, düşünsene hayatımızdayken değerli hissediyoruz ama gidince değersiz.Bana değerli olduğumu hissettirecek değil benim ne kadar değerli olduğumu görebilen birini istiyorum şeklinde düşünmeli aslında insan aksi halde karşı tarafın hegemonyasına girmiş oluyoruz ister istemez ve akabinde kaybetme korkusu, tedirginlikler, mutsuzluklar, tatminsizlikler ve sonuç kocaman bir gidiş ve ardından kendini değersiz,çirkin ve korkmuş hisseden biri kalıyor bize. Yani birinin gidişi ya da kalışı olmamalı bizi değerli kılan biz hissetmeliyiz bunu önce bence biizm hatamız bu yani hata olmasa bile en azından bilinçaltımızın bize oynadığı bu. Ben ce biliçltımızla artık dost olmanın zamanı geldi. Merak etme herşek düzeliyor senin için de benim için de. Huzurlu ol ve oluyorsun zaten ve her geçen gün her geçen dakika sevgili kontes.
nympa okuduklarımla hayran bıraktın kendine bu akşam beni. nerden başlayım bilemedim. yazdığın anda burda olabilseydim keşke.her iki yazındada düşünce tespitlerin ve çözümleri o kadar güzel yorumlamışsın ki bir daha okuyorum. bugün sendeki gelişme tavan yapmış,ben bugün mutsuzluk yoğunlukta yaşadım kafamı tam toparlayamıyorum onun için tam anlamıyla düşüncelerimi aktarmıyorum ifade edemiyorum yorgun hissediyorum vücudumuda kendimide. biraz toparlarsam yarın daga net birşeyler yazmak istiyorum düşümcelerimi aktaramıyorum şuan. tek bildiğim düşümcem şu an için seni çok çok çok tebrik ediyor yürekten kutluyorum kalbim duam seninle.çok mutlu oldum bunları okuduğuma. geri döenen vatandaş içinse çekim ve tştreşim asası diye düşünüyorum sen frekansını düzelttin ki o sana döndü ve gayet sakindin çünkü alevli dönem geçti külü bile kalmadı. sakin olman onu daha çok mahcup etmiştir. süpersin :)

Bookmarks