Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

jenny'nin günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri jenny'nin günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: kendini arayan adam Nickli Üyeden Alıntı Evet jenny günlüğün hayırlı olsun. Bu siteyle tanışmadan önce problemlerim oldugunu biliyordum ama sadece bana özel problemler sanıyordum, ama artık herkesin problemlerinin hemen hemen aynı oldugunu ögrendim. Birgün çözülmiycek bir problemin olmadıgınıda ögrenecegim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

jenny'nin günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-12-2011, 02:45 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: jenny'nin günlüğü

Alıntı:
kendini arayan adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet jenny günlüğün hayırlı olsun. Bu siteyle tanışmadan önce problemlerim oldugunu biliyordum ama sadece bana özel problemler sanıyordum, ama artık herkesin problemlerinin hemen hemen aynı oldugunu ögrendim. Birgün çözülmiycek bir problemin olmadıgınıda ögrenecegim inş. Baaşlangıç için küçük bir tavsiyede bulunayım, ne kadar İLGİLİ olursan o kadar hızlı gelişim gösterirsin. Hiçbir şeyin senden daha değerl olmadıgını ögreneceksin. Bende hala ögrenmiş degilim:) Ama ögreneceğim inş.
teşekkürler desteğin için burası gerçekten çok sıcak bir ortam,herkes çok iyi,çok pozitif eminim hepimizin birbirimizden öğreniceği çok şeyi var sevgili kendini arayan adam:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-12-2011, 02:56 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bir satış sitesinden bayadan beridir takip ettiğim bir elbise vardı alıp almamak arasında kararsız kalmıştım ve sonunda aldım bugün elime ulaştı süper çok beğendim..Belki yılbaşına giyerim belli değil daha :))
bugün hava çok soğuktu dondum resmen.. Aklıma dışarıda çalışanlar,evsiz barksız kişiler geldi Allahım onlara yardım etsin:((
Buarada siteye inanılmaz alıştım mutlaka girip bakıyorum yoksa içim rahat etmiyor burdaki enerji süper gerçekten her gün başka bir şey öğreniyorum ve öğrendikçe umutlarım artıyor,mutlu oluyorum en önemliside bu olsa gerek..
Alt 25-12-2011, 11:07 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

"bugün hava çok soğuktu dondum resmen.. Aklıma dışarıda çalışanlar,evsiz barksız kişiler geldi Allahım onlara yardım etsin:(("

kendinden başkalarını düşünmen, onlar için dua etmen çok güzel bir şey :) hep unutuyoruz yardıma muhtaç olanları. halbuki dışarıda onlardan ne kadar çok var.
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2011, 03:05 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Çok doğru sölediklerin juger biz belkide görmüyoruz,bilmiyoruz ama bunlardan gerçekten çok var..Allah hepsine yardım etsin inş..:(
Alt 25-12-2011, 04:57 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point

Alıntı:
_jenny_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
the secret kitabını birkez daha okumaya başladım...O dönem okuyun hayatınız değişir yorumları dün gibi aklımda demek insanlar sırrı ozamanlar çözmüşler bende okuduktan sonra şu yorumu yapmıştm ''okudum hani hayatımmı değişti şimdi''gibi bişey demiştim..şimdi gülüyorum o hallerime tabi:)[/FONT][/B]
Sevgili jenny,

Oncelikle hayirli olsun gunlugun. Guzel degisimler ve yenilikler dilerim sana...

Alinti yaptigim cumle dikkatimi cekti cunku aynisini bende kullanmistim. 2007 de The Secret kitabini o kadar heyecanla okudum ki, bitince uygulamak icin kollari sivayacaktim. Maalesef bittiginde hic bisey yapamadim. Cunku kitabin derinliklerinde nelerin gizlendigini fark edemedim...

Illa ki hepsini uygulamak gerekmiyordu. Sadece kucuk bi seyden baslamak lazimdi ve devami gelecekti zaten kendiliginden..

Yine dedigin gibi hicbirsey icin gec degil : )
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2011, 05:39 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Isolacım...
Kesinlikle öyle artık bu cümle benim hayat felsefem diyorum,çünkü gerçektende doğru insanın bu hayatta başaramayacağı,isteyipte gerçekletiremeyeceği hiç bir şey olamaz.
Bende o yıllarda almıştım kitabı ve aldığım zaman büyük bir hevesle okumuştum ama malesefki önce insan farkındalığının farkına varmadan bu kitaplar bir işe yaramıyor yani bende öyle olmuştu genellememek lazım tabi:))
Keşke herkes bunun farkına varsa..
Alt 26-12-2011, 01:07 AM   #17 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
_jenny_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buarada siteye inanılmaz alıştım mutlaka girip bakıyorum yoksa içim rahat etmiyor burdaki enerji süper gerçekten her gün başka bir şey öğreniyorum ve öğrendikçe umutlarım artıyor,mutlu oluyorum en önemliside bu olsa gerek..
Ay eski beni gördüm sende. Burası iyi geliyor insana. Ben de girmeden duramıyordum ilk günlerde hatta girdim mi çıkamıyordum. Forumları oku oku bitmez zaten koca bir derya. Gerçi ben hala burdayım her gün giremesem de sık giriyorum.

Çalışmalarımdan dolayı okumalarıma biraz ara verdim eskisi gibi yoğun okuyamıyorum. Vaktim bol olduğu zamanlar sabahtan akşama okuyordum. Öğrendikçe öğrenesi geliyor insanın bu konularda. Öğrenmenin sınır yok biz koymadığımız sürece.

Her şeye rağmen yorumlarımı eksik etmemeye çalışıyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2011, 01:14 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ay eski beni gördüm sende. Burası iyi geliyor insana. Ben de girmeden duramıyordum ilk günlerde hatta girdim mi çıkamıyordum. Forumları oku oku bitmez zaten koca bir derya. Gerçi ben hala burdayım her gün giremesem de sık giriyorum.

Çalışmalarımdan dolayı okumalarıma biraz ara verdim eskisi gibi yoğun okuyamıyorum. Vaktim bol olduğu zamanlar sabahtan akşama okuyordum. Öğrendikçe öğrenesi geliyor insanın bu konularda. Öğrenmenin sınır yok biz koymadığımız sürece.

Her şeye rağmen yorumlarımı eksik etmemeye çalışıyorum.

çok haklısın sweetcim hep başka bilgiler keşfediyorum bu gerçekten harika bide hangi birini yapıcağımı,uygulucağımı şaşırıyorum bazen:))(zamanla hepsini inş.:))

bu arada senin paylaşımlarına denk geliyorum bazen ve günlüğünüde takipteyim umarım bende senin gibi değişimler yaşarım..Buna hem çok ihtiyacım var hemde cani gönülden istiyorum..:)
Alt 26-12-2011, 01:37 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Günlüğüm bugün evdeydim odam fazlaca dağınıktı topladım..Düzen önemli şey düzensizliğe hiç gelemiyorum ama bazen üşengeçliğimden dağınık bıraktığımda oluyor işte malesef:)neyse olumsuz cümle kurdum galiba hemen değiştiriyorum'ben düzeni seviyorum,düzeni kendime çekiyorum ve ben düzenli biri olmayı tercih ediyorum':)
bikaç eşyamında yerini değiştirdim..bu yeni haline bayıldım odamın tek kelimeyle..

Annemle uzun uzun sohbet ettik bugün bana onunla konuşmak iyi geliyor..
Geleceğe yönelik bikaç planımız var umarım bunları gerçekleştiririz...Onu çok seviyorum,insanları seviyorum,Hayatı seviyorum,nefes alıp vermeyi seviyorum yuppii bu gece enerjim tavan yaptı
neyse günlüğüm ben şimdi gidiyorum biraz kitap okuyup sonrada uyurum yarın erken kalkıcamm...

Alt 26-12-2011, 11:43 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

aklına gelen olumsuzlukları direk olumluya çevirmen de mükemmel bir uygulama. dikkat ediyorum da her şeyinle tam bir gelişim içindesin. tebrik ettim :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks