Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok etkileyici gerçekten ..Bayıldım ..vede imrendim güzel bir aşkı aramak bulmak ve mutlu olmak ne kadar güzel şey varsa hepsine sahipsin sevgili sweet ...çok etkileyici.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Like Tree12Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-08-2012, 03:09 PM   #71 (permalink)

Tesekkür: 5
10 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chacharel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Çok etkileyici gerçekten ..Bayıldım ..vede imrendim güzel bir aşkı aramak bulmak ve mutlu olmak ne kadar güzel şey varsa hepsine sahipsin sevgili sweet ...çok etkileyici..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

chacharel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2012, 02:19 PM   #72 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bugün kendim için ve herkes için istediğim şey bu. Şükürler olsun. Sahip olduğum ve olamadığım her şey için.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2012, 02:37 PM   #73 (permalink)
Teğmen

nurrayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
30 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurrayy is an unknown quantity at this point

bu gercekten cok guzel sweeet.inşallah hep mutlu olursun.
sevgiler..
nurrayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2012, 04:12 PM   #74 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Teşekkürler nuray'cım. Hayatım boyunca herkesin mutlu olmasını istedim. Ama bunu isterken aşırı fedakarlıklar yaptım ve kendimi arka planlara düşürdüğümü fark etmedim. Şimdi ise durum farklı artık önce kendim mutluyum. Mutluluğum içimde. Dışsal nedenlere çok bağlı kalmadan mutluyum. Böylece hem benim için mutluluk daha kolay hem de başkalarını mutlu etmem daha kolay doğrusu bu bence de.

Bir de şunu öğrendim kendimizi hiçe sayarak mutlu olduğumuz zaman başkalarından da aynı şeyi bekliyoruz. Bu bize hayal kırıklıklarından ve mutsuzluktan başka bir şey getirmiyor. Kendi mutluluğum için bencil olmadan savaşmayı seçiyorum. Bu diğerlerinin isteklerini hiçe saydığım anlamına da gelmez. Ortak noktayı bulmak mutluluk getiriyor insan ilişkilerinde de. İkinizin de geleceği noktaları bulabilmek...

Alt 16-08-2012, 09:59 PM   #75 (permalink)
Administrator

Her şey her zaman planlandığı gibi gitmiyor. B planı bile işe yaramıyor bazen. Yine de bugün sakin kalabildim. Şükürler olsun. Bugün çalışma ortamında hepimiz dökülüyorduk. Herkesin bir sorunu çıktı. :) Buna rağmen düşük ama belli bir hızla bir şeyler yaptık. Ortamımı seviyorum. Yakında oradan uzun süreli ayrılabilirim. Yinede sevgili iş arkadaşlarımla paylaştığım güzel anılar zihnimde ve sevgileri kalbimde kalacak.

Çalıştığınız ortamda uyum sağlayabilecek iş arkadaşlarının olması çok değerli. Takım ruhu. Birinin eksiğini diğerinin tamamlaması. Liderliğin tek elden çok, demokratik bir ortamda ve paylaşımlı olması güzel. Sevdiğim ortamda sevdiğim insanlarla sevdiğim işi yapıyorum. Yeni işim de bu beklentilerimi fazlasıyla karşılayacak olmasına niyet ediyorum.

Hayatıma girip bana bir şeyler öğreten ve benden bir şeyler öğrenen herkes iyi ki varlar. Onlara varlıkları için teşekkür ediyorum.

Şimdiden bayram tatili başladı benim için. İşlerin çok az bir kısmını bayram ertesi tamamlamak üzere topladık.

Şimdi tatil yapacağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Tek istediğim şey tezimi tamamen son haline kavuşturabilmek. Tabi bayramda ziyaret etmem ve ağırlamam gereken bir kaç aile ve arkadaşım var. Olsun onların canları sağolsun. Hepsine yeterli vakit ayırabilirim.

Ramazanın sonuna doğru yaklaştığımız için hüzünlüyüm biraz. Başlarda alışmak sonra da vedalaşmak zor oluyor. :)

Bu yıl Ramazan benim için bambaşkaydı. Zorluklarına severek katlandım aşk için, aşkla. Şükürler olsun. Nice Ramazanlar olsun.

Alt 16-08-2012, 10:10 PM   #76 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

başkalarını mutlu etmek..ya da yaşamımızda tutmak için.onların ihtiyaçlarını değerlerini ya da bütünlüğünü.. kendi ihtiyaçlarımızın..değerlerimizin.. ya da bütünlüğümüzün önüne geçirirsek...
alacağımız sonuç.. nem mutlu etmek.. ne mutlu olmak.. sadece kendi mutluluğumuzu feda ederk. kendi değerlerimizi ve bütünlüğümüzü yitirmektir..

..ki sanırım benim bu forumda bir şekilde en sık dile getirdiğim konu bu..

Bencil olmadıklarını iddia edenler;
BEN leri için istemeyi bilmeyenler değil; BENlerini ve ben lerinin ne istediğini bilmeyenlerdir........cansuyu :)
Alt 25-08-2012, 08:23 PM   #77 (permalink)
Administrator

Standart Hasat mevsimi ve Bekleyiş

Hasat mevsimindeyim. Bekleme odasındayım. Zaman geçmiyor sanki. Beklediğim şey açıklanınca ne olacak? yeni bir bekleyiş yine bir bekleyiş olacak. Bu sefer tercih yapıp sonuçları bekleyeceğim. Belki umutlarım artacak. Beklediğim sonuç gelince önümde açılacak kapıdan girdiğimde yeni yeni maceralara dalacağım.

Sabırlı olmayı seçiyorum. Sabrın sukünetini istiyorum kendime. Zaman durmuş gibi hissetmem beni biraz tedirgin ediyor. Çok az kaldı biliyorum. Ama şunu da çok iyi biliyorum her konuda belirsizlik beni her zaman yoruyor. Sabır tatlı bir meyve. Yeteri kadar sabrım var. Sabrın sonunda gelen mükafatı kollarımı sevgiyle açarak kabul ediyorum. Kendi içsel dengemi koruyorum, güçlüyüm. Bunun için de şükürler olsun.

Bekleme döneminde hissettiklerimi kimseye anlatamıyorum ya yazın ortasında boğazım acıyor. Üşütmüş gibiyim. Biraz hastayım, biraz da keyifsizim. Ama yine de sahip olduğum sağlığım için şükürler olsun. Yazmak da iyi geldi. Her an daha iyi oluyorum. İlacımı da içtim. Biraz spor yapmalıyım.

Bekliyorum. Bekliyorum. Bekliyorum. Hem sadece ben mi bekliyorum? Hayatın çoğu bir bekleyiş değil mi? Uyurken sabah olucak diye bekleriz. Yaşarken gece olacak diye. Kışın yazı bekleriz yaz olunca da kışı. Bazen baharları bekleriz. Bazen kavuşmayı bazen de ayrılığı hep bekliyoruz hep. Bazen keşfetmeyi bekleriz bazen anlamayı. Bazen değişmeyi bekleriz bazen de aynı olmayı. Bazen ay başını bekleriz bazen yılbaşını. Bazen bir yolcu bekleriz bazen de yolculuk vaktini. Bazen nikah tarihini bekleriz bazen de yıldönümlerini. Nihayetinde hep var bu bekleyişlerinmiz. Her zaman bekliyoruz. Elde etmek istediğimiz tüm güzellikleri sabırla bekleyebilmeyi diliyorum hepimiz için.

Alt 27-08-2012, 11:28 PM   #78 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point

benim gözümde sitenin en yardımsever en sevecen üyelerinden birinin günlüğünü okudum az önce.biraz baştan biraz sondan :) birazdan da "Yan odadan gelen melodiler"i izlemeyi düşünüyorum.ağlatır mı ki?
son yazında özellikle ilk paragrafta yazdıklarını çok iyi anlamakla beraber bende aynı durumda olduğumdan çok fazla beklemeyiz umarım diyorum canım, sizler sayesinde müdavimi oldum sitenin :) iyi ki varsın.
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2012, 12:11 AM   #79 (permalink)
Administrator

Ehem, kim o, ben miyim? Teşekkür ederim. Takdir edilmek çok değerli.

Yengeç burcu biri olarak filmi izlerken senin de ağlama ihtimalin yüksek olabilir. Bu senin fenemolojik alanınla da ilgili. Özellikle geçmiş yaşantıların ve yaşamak istediklerinle de ilgili. ;)

Ben hala telkin dinliyorum ara ara ama aldığım yolun farkındayım. Yine de gel gitler olmuyor değil ama ben kendimden daha emin ve daha güçlüyüm. Telkin dinlemek güvende hissettiriyor çoğu zaman, can simidi gibi. Sıkıntılar gelse de bazen er ya da geç geçecek. Onlar gelir gider. Ben iyi bir gözlemci olmayı ve soğukkanlı kalmayı seçiyorum. Yaşadıklarımdan dersler çıkarmayı ihmal etmiyorum. Böylece geliştiğimi, ilerlediğimi ve öğrendiğimi hissedebiliyorum.

Alt 28-08-2012, 12:18 AM   #80 (permalink)
Administrator

Zaman durmuş gibi hissinden kurtuldum. Zaman akıp gidiyor ve her anımı en faydalı şekilde değerlendirmeyi seçiyorum. İki gündür spor yapmayı da ihmal etmedim. Kendimi daha iyi hissetmemde etkisi tartışmasız var. Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Tam teslimiyeti seçiyorum. Hasat mevsimine en yakışır şekilde beklemeyi seçiyorum.

Bookmarks

Etiketler
gelişim, günlükler, sweeet, telkin etkileri, yolculuk