Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yurtta 100 ün üzerinde öğrencimiz var. Öğretmen başına 50-60 öğrenci düşüyor. Kendimi bazen abla bazen anne bazen de öğretmen gibi hissediyorum. Bazen arkadaşça konuşuyoruz kızlarla bazen öğretmen olduğumu hatırlatmam gerekiyor. Haftanın iki akşamı orada kalıyorum. Benim için de değişiklik oluyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Like Tree12Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-10-2012, 10:32 PM   #91 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Yurtta 100 ün üzerinde öğrencimiz var. Öğretmen başına 50-60 öğrenci düşüyor. Kendimi bazen abla bazen anne bazen de öğretmen gibi hissediyorum. Bazen arkadaşça konuşuyoruz kızlarla bazen öğretmen olduğumu hatırlatmam gerekiyor. Haftanın iki akşamı orada kalıyorum. Benim için de değişiklik oluyor. Orada bazı akşamlar çok hareketli geçiyor. Kuralları uygulatma ve yerleştirme ilk haftalar sorun olsa da artık o da oturmuş durumda. Öyle hikayelerle karşılaşıyorum ki bazen anlatmak mümkün değil. Öyle olaylar oluyor ki bazen anlamak mümkün değil. Ama her türlü bir şekilde ben aldığım sorumlulukların üstesinden geliyorum. Burada hem okulda öğretmenin hem de hayatta öğrenenim.

Ol iz vel. ;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2012, 12:47 AM   #92 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Uzun bir aradan sonra yeniden merhabalar. Günler günleri kovalıyor. Yarıyıl tatilime neredeyse 8 hafta kaldı. Nişan ve düğün tarihleri belirlendi. Okulda işlerim düzene girdi. İyice alıştım. Hem hayatımı hem de harcamalarımı planlı yapıyorum.. Burada para biriktiremezsin diyenlerin aksine gayet iyi para biriktirebiliyorum. Bereket ve bolluk her geçen gün bende ve çevremde artıyor. İlk öğretmenler günüm güzeldi. Ufak tefek hediyeler aldım. Müzikli bir program vardı. Sonra eve gelip kendime ilk öğretmenler günüm şerefine koca bir tepsi etimek tatlısı yaptım. Gitar çaldım söyledim. Eylül 10 dan sonraki günler nasıl bu kadar hızlı geçti hala anlayamıyorum. Burada insanlar çok çok sıkılma modunda ama ben sıkılacak vakit bulamıyorum. Sıkılan insanları anlamıyorum. Yapacak öyle çok şey buluyorum ki bazen aralarından eleme yapmam gerekiyor. Ev arkadaşımla spora devam. Spor yaparken yanıma bir arkadaş bulduğum için mutluyum. Pilates yapıyoruz. 7. katta oturduğumuz ve asansörümüz henüz çalışmadığüı için sporun çok faydasını görüyoruz. :D Hem de spor sayesinde okulda(ben yurtta da) daha enerjik oluyoruz.

Burada arkadaşlık konusunda sabrı öğrenmeliyim. Her geçen gün yeni yeni insanlarla tanışıyorum. İlk başta insanlar böyle bir yerde benim mutlu olmamdan, güçlü bir psikoloji ile durmamdan hatta taşan neşemden beni samimi bulmuyor gibime geliyor. BurdaBelki çocukça geliyorum onlara. Ama bu benim mutlu olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Sadece özlüyorum. Ailemi, sevdiğimi, arkadaşlarımı ve İstanbul'umu... Ama inanıyorum yavaş yavaş frekansı yani enerjisi bana uygun insanları çekiyorum kendime. Ve çevremdekileri de etkileceyek bir şekilde benim ruh dünyam. Onlar beni tanıyacaklar zamanla yani sabır sabır sabır diliyorum. Tamam biraz sabırsız olabiliyorum. Yine de her durumda kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum. Bana karşı ön yargılı davrananları koşulsuz sevgiyle seviyor ve affediyorum.

Yeni bir uyumlama aldım ve 21 günlük süreçteyim. Bu süre içerisinde titreşimim artacak şimdiden güzellikler hayatıma daha fazla ve net gelmeye başladı. O ön yargıyla duran insanları bile tavrı çok daha hızlı ve net değişmeye başladı. Yeni güzelliklere ve daha yüksek pozitif enerjilere açıyorum hayatımı.

En basitinden bugün taksici bile bana hayat konusunda çok olumlu bir mesaj verdi. Kendi adıma düşen hayatla ilgili hatırlatmayı aldım. Yaşadığın hayatın tekrarı yok ve bir çok şey için kendini üzmeye ve yıpratmaya değmez. Güzel olan ise ben bunun farkındayım. Ve çevremdeki insanlardan en az birinin de bunun farkında olması uygulayamasa bile hoşuma gitti. Malesef bu çevrede yerel halk da çok olumsuz ve karamsar. Onlara olumlu olmak gösterilmemiş yaşanan olumsuzluklarla huzursuzluğu ve karamsarlığı öğrenmişler. Bense inadına kendi çizgimde kalmayı ve eleştirmek yerine örnek olmayı seçiyorum. Örnek almayı seçmek ise onların sorumluluğunda...

Bu koşuşturmaca içerisinde yaklaşık 6 aydır yeni yıllık hedef planı yapmadığımı sevgili ceko sayesinde hatırladım. Tam da yeni bir hedef günlüğü oluşturma ayı aralık ayı hadi herkes defter almaya... Geçen yıl ki hedef defterim tabi ki yanımda. Ben de yeni hedeflerimi ona yazacağım tıpki şu başlıkta anlatıldığı gibi bir defter.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...sum-oyunu.html

Hadi hep birlikte yeni hedef günlükleri tutmaya başlayalım bu yıl da geçen yıl olduğu gibi. Verim aldığım için bu çalışmayı tekrar yeniden yapmak isteğim var bu yıl da.

Yakında kar yağacak diyorlar. Dışarıda sağlam bir fırtına var ama uğultusunu dinlemek bile insanda meditatif bir hava yaratıyor. Karlı dağları bazen sis bazen gün ışığı örtüyor bu bile insana huzur ve mutluluk verebiliyor. Meditatif çalışmalar konusunda fikirlerine değer verdiğim bir kişinin bana söylediği söz bu aralar çok favorim. Dedi ki bana "Ruh ritmi sever." Ruhsal çalışmalarda düzen önemlidir. Bu tavsiyeye uymaya ve çalışmalarımı aksatmamaya özen gösteriyorum.

Bazı öğrencilerim beni ayrı bir seviyor bu da benim çok hoşuma gidiyor. Ben de öğrencilerimi ayrı ayrı seviyorum. Hepsinin yeri ayrı. Sadece yeteri kadar çalışmadıkları zaman onlara yardımcı olamıyorum. Sadece yaptıklarının sonuçlarını göstermeye ve anlatmaya çalışıyorum. Çalışırsan ne olur çalışmazsan ne olur. Özellikle 9. sınıflarımın çalışma konusunda öğrenmesi gereken çok şeyler var.

Hayatıma davet ettiğim durumları özenli seçiyorum. Hayatıma özenli davranıyorum. Buna karşılık hayatta bana öyle davranıyor. Seviyorum, seviliyorum. Mutluyum.

Geçmişten gelen hala kendimle ilgili affetmem gereken durumlar var. Bunu yeni yeni fark edebilmek de güzel. Daha affetme ve özgürleşme yolunda almam gereken yollar var. Affetme çalışmalarında kendi yaptıklarımızı da affetmeyi asla ihmal etmeyelim.

Yine uzun oldu. :D

Mutlu, huzur ve sevgi dolu, ışıklı günlerimiz olsun.

Sevgiler.

Alt 05-12-2012, 11:44 AM   #93 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

bak bu yazını okurken yazının uzunluğu hiç dikkatimi çekmedi normalde sıkılırdım ama bu yazıyı okurken uff ne zaman biticek diye düşünmedim hiç :)) hem yazının uzunluğunun sıkıcı olup olmaması sorun değil önemli olan yazdığın yazıya zaman ayırıp bize gelişmelerini yazmandır. Buna saygı duyuyorum. Çok da güzel anlatmışsın kendini. Affetme çalışmaları ile ilgili bir meditasyon var biliyorsundur. Özlem hanımın çalışması bu zamanın varsa eğer uygulamanı tavsiye ederim.

Bu çalışmayla birlikte toplam 5 çalışmayı birden yürütüyorum ve bugün 17. günüm. Bu harika eski halimde ben hala birşeylerden şikayet ederdim ama şimdi mızmızlanmanın zamanı değil 6 hafta'dan fazla sedona frekanslarını dinledikten sonra orada birşeyi farkettim. O farkettiğim şey ise çalışmamın devamını getirebilmem için çok önemli olduğunu anlamıştım.. O çalışmamda ve sonraki başlayacağım çalışmalarımda çalışmalarımın devamını getirebileceğimi anlamıştım..

Basit bir yöntemdi bu.. İşte sedona frekansında farkettiğim şey ''yaptığım çalışmanın işe yarayıp yaramadığını kendime sormakla başlamıştım'' düşündüm ve işe yaradığına karar verdim. İşte tek başına bu soru bile o çalışmayı 6 hafta sürdürmeme yetti. Aslında herşey insanın kendisinde bitiyor. Bir çalışmaya başlayacak olan güçte bir insanı yapmasını istediği şeyi harekete geçirecek olan güçte insanın kendi içinde.. İşte bu gücü kullanabilmek için biraz çaba sarf etmek gerekir.. Bu gücü sweety biliyor bence evet evet biliyor.. :))

sweeet böyle güzel haberlerinin devamını bekliyoruz senden. Harikasın :)) Başarıların devamını diliyorum Sevgiyle kal.
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2012, 12:48 AM   #94 (permalink)
Administrator

Hiçbir şeyi kişisel algılamamayı, anı yakalamayı ve yaşamayı, kendi ışığımla önce kendimi aydınlatmayı ve bu ışığın taşıp çevremdekileri de aydınlatmasını seçiyorum.

Alt 13-12-2012, 01:03 AM   #95 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

sweet kafamı kurcalıyan birşey var.. Diyorsun ya hani ''Hiçbir şeyi kişisel algılamamayı,'' burada algılamamayı kelimesindeki me-ma kelimeleri bilinçaltı ayırtedemediğini biyerde okumustum ve bunun doğru olup olmadığını bile araştırmadan körü körüne inandım.. Şimdi bu inanç telkinlerdeki olumlamalarda hep kafamda bir soru işareti bırakıyor.. Eğer bilinçaltı me-ma kelimesini ayırt edemiyorsa o zaman o kelimeyi ''algılamayı'' olarak anlıcak dicemde 2 tane ma kelimesi yer alıyor iyice karıştı kafam ..

Zaten birde sesli telkinlerin içeriğindeki cümlelere baktığımda ''Simdi ögreniyorsun...Diğer insanlarin onunde konusurken hic bir korku duymamayı'' bu tarz birkaç cümleyle karşılaştım ve açıkcası telkinlere olan güvenim sarsıldı. Neden dicek olursan korku duymamayı öğreniyorsun diyor bilinçaltına olumlu telkin verelim derken olumsuz mesaj vermiş gibi hissedip böyle bir korkuya sahip olacağımı düşündüğüm için açıkcası bidaha o telkini hiç dinlemedim.. ve birde özgüven meditasyonu vardı. Bunda da aynı sorunla karşılaştım yine aynı tarz cümleler ve yaklaşık 2 hafta kadar dinledim artık sıkılmaya başlamıştım sırf meditasyondaki o anlam veremediğim telkinler yüzünden bıraktım bana faydası dokunucağı yerde zararlı çıkaracağını düşündüğüm için senin bu konuda bir bilgin var mı ?
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2013, 03:16 PM   #96 (permalink)
Administrator

Yargılayanın sorunu yargıladığı kişi ile değil kendisi iledir. Yargılamak insanın en çok kendisi ile ilgilidir. Ve en çok insanın kendisini huzursuz eder.

Yeni yılda daha az ön yargıda bulunmayı ve insanları yargılamaktan uzak durmayı seçiyorum.

Sevgiler.

Alt 02-01-2013, 03:24 PM   #97 (permalink)
Administrator

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sweet kafamı kurcalıyan birşey var.. Diyorsun ya hani ''Hiçbir şeyi kişisel algılamamayı,'' burada algılamamayı kelimesindeki me-ma kelimeleri bilinçaltı ayırtedemediğini biyerde okumustum ve bunun doğru olup olmadığını bile araştırmadan körü körüne inandım.. Şimdi bu inanç telkinlerdeki olumlamalarda hep kafamda bir soru işareti bırakıyor.. Eğer bilinçaltı me-ma kelimesini ayırt edemiyorsa o zaman o kelimeyi ''algılamayı'' olarak anlıcak dicemde 2 tane ma kelimesi yer alıyor iyice karıştı kafam ..

Kişisel algılamama kelimesinin anlamı benim zihnimde hiç de öyle değil çünkü bu bir kalıp o duruma ben de dikkat ediyorum. Konuşmalarımda ve yazılarımda olumsuzluk eki kullanmamaya ama "kişisel algılamama" kelimesi bana başka şeyler düşündürtüyor. Kişisel algılamamak için neler yapmak gerektiğini düşündürtüyor. O nedenle ben o kelimenin olumsuzluk ekinden hiç rahatsızlık duymamıştım onu yazarken.

Alt 02-01-2013, 03:58 PM   #98 (permalink)
Administrator

Kişisel algılamama konusu kafasına takılanlara açıklamak için işte güzel bir yazı ve daha fazlası da var içinde:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ygulamaya.html

Faydalı olmasını seçiyorum.
Sevgiler.

Alt 02-01-2013, 08:34 PM   #99 (permalink)
Administrator

Hala bazen içimden sabırsızlık taşıyor bazı konularda. Oysa ben biliyorum sabrın ürünü yemesi tatlı bir meyvedir. O sabırsız olduğum bazı konularda da sabırlı olmayı seçiyorum ve diğer konularda gösterdiğim sabrım için binlerce kez şükrediyorum. :)

Alt 02-01-2013, 08:42 PM   #100 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
39 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blackstarr will become famous soon enough

ne de güzel yazmışsın sweet çok hoşuma gitti yazdıkların geçmiş öğretmenler gününde kutlu olsun inş. bir gün bende güçlü olmayı çözüm üretmeyi öğrenebilirim. bir öğretmenle konuşma imkanım varken: sen çok iyi bir öğretmensin ama lütfen sınıfta bir iki tane sessiz tip elbette vardır lütfen onlara iyi davran hatta diğerlerinden birazcık daha fazla ilgiyi hakediyorlar seviglerimle
blackstarr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gelişim, günlükler, sweeet, telkin etkileri, yolculuk