Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Emy 'nin Sevgili Günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün kısa zaman önce fark ettiğim çekim yasası konusunu yazılanlar doğrultusunda incelemeye başladım. Konu hakkındaki bütün yorumları okuduktan sonra yaşadığımız dünyanın ne kadar farklı bir boyutta olduğunu düşünmeye başladım. Yaşadıklarımı ve ya anlık bir durumu çekim yasasıyla değerlendirmeye başladım ister ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-04-2011, 04:15 PM   #1 (permalink)
emy
Teğmen

emy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 38
54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emy is an unknown quantity at this point
Standart Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

Bugün kısa zaman önce fark ettiğim çekim yasası konusunu yazılanlar doğrultusunda incelemeye başladım. Konu hakkındaki bütün yorumları okuduktan sonra yaşadığımız dünyanın ne kadar farklı bir boyutta olduğunu düşünmeye başladım. Yaşadıklarımı ve ya anlık bir durumu çekim yasasıyla değerlendirmeye başladım ister istemez.
Yaklaşık 6-7 ay önce bunalımın doruklarında dolaştığım zamanlardı:) Sürekli bir arayış içerisinde buluyordum kendimi. Tarihe merak sarmıştım. Bu sayede 9 kitap daha eklemiştim kültür zincirime:) Ama bir süre sonra o da beni oyalamaya yetmedi. Her şeyden sıkılıyor üstüne sadece odamda vakit geçirmeyi kabul ediyordum. Asla dışarı çıkmıyordum.
Annem bu ruh halimden etkilenmiş olacak ki elime bir kitap tutuşturdu. Kişisel gelişim kitabıydı. Hastalıklı düşüncelerimi zihnime öyle sabitlemiştim ki değiştirmek için en ufak bir adım bile atamıyordum. Kitabı binbir ısrarın üzerine okudum. O da 5-10 dk. Bugün çabalıyorum. Bilinçaltımdaki olumsuzluklarla savaş içerisindeyim. Olumlularıyla transfere geçiyorum.
Çekim yasasını okurken ara verip odama geçtim. Bir anda zamanında annemin okumam için önerdiği o kitabı gördüm. İsmi %100 Düşünce Gücü . Çekim yasasıyla da ilişkilendirdiğim için büyük bir hevesle aldım elime. Bir oturuşta yarısına geldim. Bugün.. Düşüncenin kudretini öğrenmeye bir adım daha yaklaştım. Hayatımı nasıl yaşamak istediğime sadece benim karar verebileceğimi
büyük bir şaşkınlıkla okudum. Eylemden önce düşünce gelir. İlk başta düşüncede başlıyor her şey. Düşüncem ne kadar olumlu ve sağlam bir inançla doluysa hayatım o derecede şekil almaya başlıyor. Okuduklarım düşünce boyutumu alt üst etti.Bundan sonra her şeyi istediğim boyuta taşıyacağım. Değişimin ayak seslerini şimdiden duyuyorum..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

emy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2011, 07:33 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

Süpersin öncelikle günlüğün hayırlı olsun umarım idrak ettiğin şeyleri yaşar ve farkındalığının hakkını verirsin sana mutlu paylaşımlar diliyorum ama daha şimdiden belli sen olayı çözmüşsün geriye tek bir şey kalıyor o da istikrarla çalışmalara devam etmek :))))) sevgiler
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2011, 08:28 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

tebrik ederim..
hayatın sihrine hoşgeldin...
çekim ve gelişim maceralarını takip edeceğim ;)

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2011, 10:18 PM   #4 (permalink)
emy
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

house ve bussraster..İkinize de sonsuz teşekkürler.Beni gerçekten yüreklendirdiniz.
Alt 23-04-2011, 03:18 PM   #5 (permalink)
emy
Teğmen

Saat 13.45 te uyandım. Annem ekmek kızartmış yumurtalı hemde.. Güzel bir kahvaltı yaptım.Tabi herzamanki gibi vücudumun bir uzvu olmakta diğerlerine açık ara fark atan telefonumu ve kulaklıklığımı aradım. Sabah olumlamalarımı kendi sesimle dinlemeye başladım.Sonra Tv de zap yaparken telefonum çaldı.
Arkadaşlar kahve içmeye bana geleceklermiş öyle karar almışlar :) Neyse bol sohbetli ve uzuun uzun yolu olan fallar beni bekliyor:)
Alt 24-04-2011, 12:35 PM   #6 (permalink)
emy
Teğmen

Dünden kalma, bir köşeye karaladığım not;
Düşünebildiğiniz,inanabildiğiniz ve güvenle beklediğiniz herşey mutlaka gerçekleşir.Allah herzaman bizim için en iyi olanı ister,hiçbir şeyi bizden esirgemez.Biz kendimiz bizim için iyi olana kapılarımızı kaparız.
Alt 25-04-2011, 09:12 AM   #7 (permalink)
emy
Teğmen

Dün gece nöbetçiydim. Saat 02.00 sularıydı yanılmıyorsam. Ayakta kalan bütün personel perişan bir haldeydi. Uyumamak için birbirimizi dürtüp duruyorduk:) Bu saatlerde en yapılası şey muhakkak felsefe olur. Ben startını verdim sonra doktor hanım devam etti. Söz dönüp dolaşıp benim kulaklıklarıma geldi yine. Sürekli telkin dinlediğim için yapışıp kalıyorlar bir süre sonra:) Sonra niye bu insanlarla paylaşmıyorum bu bildiklerimi dedim ve başladım anlatmaya. Çekirdek inanç,ritrotrans,matrix,olumlama,düşünce gücü.. Derken saat 5 i buldu. Başta tereddüt içindeydim anlatıp anlatmama konusunda. İnsanlar malum.. Alışılagelmiş olanın dışına çıkamıyor,çıkanı da oracıkta soyutlama çabasına girişiyor. Ama korktuğum gibi olmadı aksine onlarda merak ve heyecan uyandırdı. Doğru söylüyorsun aslında hayatı biz zorlaştırıyoruz tarzında şekil almaya başladı sohbetimiz. Sonra yanımda %100 düşünce gücü kitabımı da getirmiştim, onu da bir güzel incelediler. Olumsuz en küçük bir detay olmadı. Dünkü misyonum bilmeden de olsa harika bir etki bıraktı üzerimde. Okumaya,öğrenmeye,araştırmaya ve farkındalığın yüzdesini arttırmaya devam diyorum.
Doğru yoldayım ve doğru olanı yapıyorum..
Alt 26-04-2011, 01:28 PM   #8 (permalink)
emy
Teğmen

Altını çizdiğim bir anekdot;

ENDİŞELERİNDEN SIYRILMAYI BAŞARAN BİR KADIN;İşte bir kadının endişelenme alışkanlığını nasıl yendiğinin hikâyesi. Onu öylesine etkili karşılamış ki, hayata yaklaşımını tamamen değiştirmiş. Endişe duyma eğiliminde olduğu şey ne olursa olsun meseleyle ilgilenecek iki küçük sözcüğü vardı: "Tanrı orada."
Parayla ilgili endişeler duymaya başladıysa şunu düşünüyordu: "Tanrı orada. Sınırsız Bolluk orada. Doğru ve tam zamanında ne yapmak gerektiğini bilen Zekâ ve Bilgelik orada. Tanrı sınırsız Bolluğun Kaynağı'dır. Atmam gereken adımlar varsa ilahi Zekâ ne yapmam gerektiğini bilir ve bana doğru yolu gösterir. Tanrı ihtiyacım olabilecek tüm fikirlerin Kaynağı'dır ve Tanrı oradadır. Endişelenmeme hiç gerek yok."
Sağlığıyla ilgili endişeler duymaya başlarsa, kendisine aynı ruhsal ilacı veriyordu "Tanrı orada". Onun için bu cümle şu anlama geliyordu: "Tanrı'nın Mükemmel Hayatı benimle birlikte. O Öz'le birlikte yaşıyor, hareket ediyor ve var oluyorum. Tanrı benimle yaşıyor ve ben bir bütünüm. Korkmama hiç gerek yok".
Kadın bu küçük dualara minik tedaviler adını vermiş. İşe yaradığını söylüyor. O günden sonra endişelenme alışkanlığından vazgeçmiş. Bir gün, endişelenmenin Tanrı'yı inkar etmek olduğuna, Tanrı'nın ona göz kulak olamayacağını düşünmek olduğuna, Tanrı'nın varlığını anlamak için harcamak yerine endişelenerek harcanan her dakikanın bir kayıp olduğuna karar vermiş aniden. Tanrı'nın varlığını inkâr etmek, insanı yalnızca tüm iyiliklerden uzaklaştıran bir aptallık değil, aynı zamanda, tüm iyiliklerin yaratıcısını aşağılamaktır. Bilimsel duayla; O'na tam olarak güvenerek; O' nun Mükemmel Yaşantının, Mutlak Varlığının, Mutlak Gücünün ve Alimliğinin, yaşamının her anında ilahi doğru hareket olduğunu bilerek Tanrı'yı en yüksek noktaya çıkardığını söylüyor kadın. Mutlak Varlığa inanarak bugün olduğu gibi gelecekte de her şeyin yolunda gideceğini biliyordu. Bu düşünce yapısına sahip olduktan sonra endişeyi kapı dışarı etti. Aynı anda endişelenmek ve güvenmek olanaksızdı.
ENDİŞELENMEKTEN VAZGEÇİP YAŞAMAYA BAŞLAMANIN ÜÇ GÜZEL YOLU

Kısaca anlatmak gerekirse endişelenmekten vazgeçmenin üç güzel yolu vardır.

1.) Tanrının orada olduğunu anlamak
2.) Olumlu düşünmeye çalışmak
3.) Yol gösterilmesi için dua ettikten sonra olumlu tavır takınmak.

Kendinize şunları söyleyin:

“ Hayatımda doğru hareketlerin yer aldığına inanıyorum.”
“ Tanrı'nın Mükemmel Hayat ı benimle yaşıyor.”
“ Tanrı'nın hayatımdaki Gücü ne inanıyorum.”baktabul

Düşüncelerinizin geleceğinize şekil verecek kalıbı sağladığını unutmayın. Bugün hakkında düşündüklerimiz bilinçaltına verilen “ İş Emirleridir” ve yaratıcı süreç onları gerçekleştirmeye başlar. Ne düşündüğümüz önemlidir. Geçmişteki yanlış düşünceleriniz için kendinizi suçlamayın; bugünkü düşüncelerinizi olumlu yönde kullanmaya çalışın. Endişelenmeye başladığınızda Tanrı' yla konuşun; sorunlarınız hakkında değil gerçekleşmesini istediğiniz şeyler hakkında

alıntıdır.
Alt 26-04-2011, 09:16 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

günlüğün hayırlı olsunnnnnnn

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2011, 09:57 PM   #10 (permalink)
emy
Teğmen

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlı olsunnnnnnn
teşekkür ederim

Bookmarks