Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2011, 09:12 AM   #7 (permalink)
emy
Teğmen

emy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 38
54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

Dün gece nöbetçiydim. Saat 02.00 sularıydı yanılmıyorsam. Ayakta kalan bütün personel perişan bir haldeydi. Uyumamak için birbirimizi dürtüp duruyorduk:) Bu saatlerde en yapılası şey muhakkak felsefe olur. Ben startını verdim sonra doktor hanım devam etti. Söz dönüp dolaşıp benim kulaklıklarıma geldi yine. Sürekli telkin dinlediğim için yapışıp kalıyorlar bir süre sonra:) Sonra niye bu insanlarla paylaşmıyorum bu bildiklerimi dedim ve başladım anlatmaya. Çekirdek inanç,ritrotrans,matrix,olumlama,düşünce gücü.. Derken saat 5 i buldu. Başta tereddüt içindeydim anlatıp anlatmama konusunda. İnsanlar malum.. Alışılagelmiş olanın dışına çıkamıyor,çıkanı da oracıkta soyutlama çabasına girişiyor. Ama korktuğum gibi olmadı aksine onlarda merak ve heyecan uyandırdı. Doğru söylüyorsun aslında hayatı biz zorlaştırıyoruz tarzında şekil almaya başladı sohbetimiz. Sonra yanımda %100 düşünce gücü kitabımı da getirmiştim, onu da bir güzel incelediler. Olumsuz en küçük bir detay olmadı. Dünkü misyonum bilmeden de olsa harika bir etki bıraktı üzerimde. Okumaya,öğrenmeye,araştırmaya ve farkındalığın yüzdesini arttırmaya devam diyorum.
Doğru yoldayım ve doğru olanı yapıyorum..
emy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla