Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

House'un başkalaşım günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri House'un başkalaşım günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ya burdan arkadaşlarıma ilişki konusunda güzel paylaşımlar yaptım hatta bi üyeye akıl bile verdim naçizane ama malesef kelin ilacı olsa hesabı dün anladımki bu konuda ben sınıfta kaldım :( çok güzel bir teklif aldım ama daha önceki berbat ilişkimden ötürü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

House'un başkalaşım günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-03-2011, 07:38 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Ya burdan arkadaşlarıma ilişki konusunda güzel paylaşımlar yaptım hatta bi üyeye akıl bile verdim naçizane ama malesef kelin ilacı olsa hesabı dün anladımki bu konuda ben sınıfta kaldım :( çok güzel bir teklif aldım ama daha önceki berbat ilişkimden ötürü içimden bir his onu itti resmen aseksüel oldum birisi bana yaklaşınca kendimden iğreniyorum bana kötülük için yaklaşıyo sanıyorum bilmiyorum doğru insanı nasıl anlayacağım :( haa birde 7 yaşındaki kedimin kısırlaştırılması lazım aklım çıkıyo anesteziden sağ çıkmazsa diye onu çok seviyorum dünden beri bu iki soru aklımı kurcalıyo, hayvancağız sürekli kızgınlıkta aslında kurtulacak ama ben çok korkuyorum kedisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum birde bu ilişki korkusunu nasıl yenerim biliyorum benim gibi hep olumlu şeyler paylşan birine yakışmadı ama bende insanımmmmmmmm :) arada tökezlediğim oluyo hem akıl akıldan üstündür :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2011, 10:19 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Tüh be kimseden yardım yok ha? peki öyle olsun..... bende bir daha asla yardım istemeyeceğim forumdan....eee Deveye sormuşlar boynun neden eğri kendi işiimi kendim görürüm zaten ben şimdiye kadar kimseden yardım görmemeye ve kendi kendime durmaya alışkınım neyse zaten kimse yazmak zorundada değil ama biz burda kocaman bir aileyiz diye düşünüyodum ve herkes karınca kararınca birbirne akıl veriyo diye düşünüyordum herneyse ben genede herkesi ve bu siteyi seviyorum haa buarada cliviaf senin hakkını yiyemem saol ;) ben şimdi karşılaştığım 2 zorluk karşısında yalnız bırakıldım ya bundanda bi ders çıkarıyorum ve herşeyin üstesinden geleceğime kendime söz veriyorum benki ne zorluklara göğüs gerdim ama bazen çok basit görünen şeylerde tökezliyorum işte......
Alt 15-03-2011, 10:51 PM   #23 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

hımm...bu sitemin beni çok güldürdü..emin ol senin yardımına her zaman hazırız..ama kimi farketmedi kimide bilgisi olmadığı için yazmamıştır..kediler hakkında hiçbir fikrim yok. lütfen onu internetten araştır. ama diğer konuda bir iki şey söylemek istiyorum. bizim iç dünyamız , çevremize çektiğimiz insanları oluşturuyorsa çevremizdeki insanlara iyi ve kötü sıfatını kendimiz yüklüyoruz demektir.

karışık bir cümle oldu belki . ama ilişkilerde her şey iki kişinin ilişkiye yaklaşımına göre belirlenir.mesela iyi biriyle birlikteyken kaprislerle hayatını ilişkisini mahveden insanlar var..yani ilişkide olduğun kişi ne kadar iyi olursa olsun senin ruh halin ilişkinin gidişatını belirleyecek.kaygılarını ilişkiye bulaştırırsan kaygı dolu bir insanla birlikte olursun.. ve mutlaka o kaygıları deneyimlersin..o yüzden mutlaka kaygılarından kurtulup tertemiz bir sayfa aç her yeni insanda..

yaşadıklarını deneyimlemek için kar say..kötü insanlar seni kızdırmasın ve korkutmasın.. çünkü onlarda sana çok şey öğretecekler..Ama biz şöyle isteyeceğiz..Hayatı keyifle güven ve sevgi içinde deneyimlemeyi seçiyorum..Öğrenmem gereken şeyleri güven içinde öğrenmeyi seçiyorum.ve seçtiğim herşey en kısa sürede beni buluyor..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2011, 11:53 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hımm...bu sitemin beni çok güldürdü..emin ol senin yardımına her zaman hazırız..ama kimi farketmedi kimide bilgisi olmadığı için yazmamıştır..kediler hakkında hiçbir fikrim yok. lütfen onu internetten araştır. ama diğer konuda bir iki şey söylemek istiyorum. bizim iç dünyamız , çevremize çektiğimiz insanları oluşturuyorsa çevremizdeki insanlara iyi ve kötü sıfatını kendimiz yüklüyoruz demektir.

karışık bir cümle oldu belki . ama ilişkilerde her şey iki kişinin ilişkiye yaklaşımına göre belirlenir.mesela iyi biriyle birlikteyken kaprislerle hayatını ilişkisini mahveden insanlar var..yani ilişkide olduğun kişi ne kadar iyi olursa olsun senin ruh halin ilişkinin gidişatını belirleyecek.kaygılarını ilişkiye bulaştırırsan kaygı dolu bir insanla birlikte olursun.. ve mutlaka o kaygıları deneyimlersin..o yüzden mutlaka kaygılarından kurtulup tertemiz bir sayfa aç her yeni insanda..

yaşadıklarını deneyimlemek için kar say..kötü insanlar seni kızdırmasın ve korkutmasın.. çünkü onlarda sana çok şey öğretecekler..Ama biz şöyle isteyeceğiz..Hayatı keyifle güven ve sevgi içinde deneyimlemeyi seçiyorum..Öğrenmem gereken şeyleri güven içinde öğrenmeyi seçiyorum.ve seçtiğim herşey en kısa sürede beni buluyor..
ama gülme bana napayım çok çaresiz ve yalnız hissettim kendimi ama geçti napayım bu siteyi ve herkesi çok seviyorum insan sevdiğine alınırmışayrıca yorumuna çok teşekkür ederim evet benim hissettiklerim karşı tarafı ve yaşananları etkiliyor ama benim şaşırdığım bu konuda herşeyi hallettim sanıyodum yani kendime güveniyodum hatta yeni bir ilişkiyi çok istiyodum hayatımda hatta eskiden çok beğendiğim biri tekrar hayatıma girdi ve beni söyledikleriyle onore etti ama ben okadar korktum ve kendimi kötü hissettimki kendimi geri çektim oda hemen küstü daha 1 gün oldu yaw hemen atlayacak değildim ya o da çok aceleci davrandı azıcık zaman istedim halbuki ama çabuk pes etti hani aylarca süründürsem anlayacam yani sonuç gene hüsran ben sanırım diğer problemlerimin üstesinden gelmeye çalışırken ki geliyorum çok şükür bu konuda başarısız oldum sitem etmemin sebebide biliyorumki bu sitede yazanlar çok dolu ve bilgili insanlar o yüzden yardım istemiştim ama buda yeterli oldu çok teşekkürler
Alt 15-03-2011, 11:57 PM   #25 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Aşkolsun house sana söylediklerimi yoksaymışsın. Kimse cevap vermedi demişsin. Forumdan yazmadım diye mi öyle dedin :(
Alt 16-03-2011, 12:26 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
cliviaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aşkolsun house sana söylediklerimi yoksaymışsın. Kimse cevap vermedi demişsin. Forumdan yazmadım diye mi öyle dedin :(
aa cliviaf lütfen yazıyı tekrar oku özellikle sana kocaman bir teşekkür edip seni ayrıca andım hemen üstteki yazıyı oku tatlım :)
Alt 16-03-2011, 02:35 AM   #27 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pctelka is an unknown quantity at this point

Dostum okuduklarını takip ettim.. Aslında ona benzer bir sorun bendede var Sürekli insanlardan zarar görecekmişim gibi sürekli gardım yukarıda ... Sanki biri her an arkamdan hançerleyecek veya her an kötü bişi yapacak diye rahat değilim ... Geçmiş deneyimlerimi yönlendiriyor beni galiba...

İnsanlar aslında benim için en onemlı unsurlardan bırısı kazanmak ıcın her seyı yapabilmek olsa gerek fakat karsımdakı bır cok ınsanında bunu yapmayacagına emınım bır cok arkadas edındım fakat kendımden veren hep ben oldum ... bu dunyada tanıdıklarım kişilerin coğuna onlarınların bana yaptıgından, hep ben daha fazlasını yapmışımdır. Ornegın bır cok arkadasımın kotu gununde her zaman ben varken benım kotu gunum oldugunda hepsınde bır bosvermıslık havası vardı yanıma baktıgımda kımseyı goremedım ... o yuzden bır cok ınsanıda sılıp attım işi merhaba merhaba ya doktum . Fakat olan yıne bana oldu ... Simdide yanlız kaldım...

Sonuc olarak ,bağlamak gerekirse aslında biz bu dunyada geciciyiz ve her gunumuze sukretmemız lazım ... biliyorum bazen ısyana gelebılıyoruz (ben dahil ) bu gıbı durumlarda . Fakat dısarıda o kadr ac evi barkı olmayan ınsan varkı , ozellıkle yetıstırme yurtlarında veya huzur evlerınde kımsenızın olmadıgını bir anlıgına dusunsenıze... BEnce her seye sukretmek az da olsa halk tabırıyle polyannacılık oynamayı yapmamız lazım ... Biliyorum bazen en kucuk seyde bıle sıkısabılırız, Isyana gelip yeter bea sukredıyorum bır sey olmuyorda dıyebılırz . Mesela bende neden bende asık olamıyorum deyıp ısyana gelebılıyorum . Neden herkesın bır sevgılısı varda benım yok dıyebılıyorum . Bazen bunun gıbı bende sıkısıyorum , isyana gelebliyorum ama , ama işte cozumu bende bulamadım . Bulan varsada sevınırım ...
pctelka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2011, 03:29 PM   #28 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ya burdan arkadaşlarıma ilişki konusunda güzel paylaşımlar yaptım hatta bi üyeye akıl bile verdim naçizane ama malesef kelin ilacı olsa hesabı dün anladımki bu konuda ben sınıfta kaldım :( çok güzel bir teklif aldım ama daha önceki berbat ilişkimden ötürü içimden bir his onu itti resmen aseksüel oldum birisi bana yaklaşınca kendimden iğreniyorum bana kötülük için yaklaşıyo sanıyorum bilmiyorum doğru insanı nasıl anlayacağım :( haa birde 7 yaşındaki kedimin kısırlaştırılması lazım aklım çıkıyo anesteziden sağ çıkmazsa diye onu çok seviyorum dünden beri bu iki soru aklımı kurcalıyo, hayvancağız sürekli kızgınlıkta aslında kurtulacak ama ben çok korkuyorum kedisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum birde bu ilişki korkusunu nasıl yenerim biliyorum benim gibi hep olumlu şeyler paylşan birine yakışmadı ama bende insanımmmmmmmm :) arada tökezlediğim oluyo hem akıl akıldan üstündür :)
Selam sevgili House,

Allahım nasıl da içerlemiş hemmennn... Sakın ha... Kendi açıklamamı yapiim canım, bu aralar biraz dengesiz bir çalışma düzenim ve ruh halim var, daha ilk kez bugün görüyorum bu yazını. Dün görsem cevabını da verirdim canımcım.

Önce kedi mevzusunda seni aydınlatmaya çalışayım. 7 yaş ameliyat için geç bir yaş değil, korkma. Ama herkesin yaşındaki sağlık ve dinçlik durumu birbirine denk olmadığı gibi kedilerde de aynı şey geçerli. Onu veterinere götürüp sormalısın. Ama çok uzun bir dönem geçirtmişsin canım yahu. Neden beklettin bu kadar? Hiç çiftleşti mi şimdiye kadar??

neyse, bu soruların cevapları ne olursa olsun, bir an önce veterine gidip kısırlaştır da daha fazla çekmesin hayvancağız:))

İş duygularına gelince durum hem daha basit hem de daha karışık aslında.

Şöyle daha basit, içgüdülerin aslında sana neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyle, eğer sen iç güdülerini dinlemeyi ve okumayı biliyorsan, onlara güvenebilirsan ne ala. Suya ihtiyacı olan bünyenin susaması gibi bir tepki verir. Eğer sende çekinceli bir durum yarattıysa neden böyle hissettiğine,hangi hareketinin seni farkında olmadan rahatsız ettiğine dikkat etmeni öneririm. zaten Bir gün ertesinde naz ettin gibi davranıp aramaması aslında sana pek çok cevabı sunmuş gibi görünüyor.

(Ay böyle de kendimi gazete eklerindeki gözlüklü ablalar gibi hissettim.)

Canımcım, komplike olan, sen içindeki güvensizliği neden ve nezaman gelirştirdin, onu bulmak. Tamirini yapmak, ama yine de tedbirini elden bırakmadan, aldığın derle yoluna devam etmek.

Ama sana şu kadarını söyleyebilirim, bu dünyada tesadüflerin olmadığına inanıyorsan eğer, "olmayacak iş sen kendini yerden yere atsan da olmaz", bunu anlamana yetecektir. Korkma, korkularından temizle kendini ki korkabileceğin şeyleri etrafına çekme. Önce kendi üzerinde biraz sorgulama yapman gerekecek sanırım. Sen akıllı bir insansın. Üstelik elini attığın işten başarıyla çıktığını da görüyorum. Özgüvenini al eline, dik dur. En doğrusu gelip seni bulur ya da sen onun karşısına çıkıverirsin.

yaşadığımız her şeyin bir sebebi olduğunu unutma. Alacağın dersler elbetteki olacak ama, korkularını bul ve onları temizle. İlişkilerinin de daha stabil olacağına inanıyorum ben bu sayede.

Sevgiler canım:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2011, 07:35 PM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Alexandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam sevgili House,

Allahım nasıl da içerlemiş hemmennn... Sakın ha... Kendi açıklamamı yapiim canım, bu aralar biraz dengesiz bir çalışma düzenim ve ruh halim var, daha ilk kez bugün görüyorum bu yazını. Dün görsem cevabını da verirdim canımcım.

Önce kedi mevzusunda seni aydınlatmaya çalışayım. 7 yaş ameliyat için geç bir yaş değil, korkma. Ama herkesin yaşındaki sağlık ve dinçlik durumu birbirine denk olmadığı gibi kedilerde de aynı şey geçerli. Onu veterinere götürüp sormalısın. Ama çok uzun bir dönem geçirtmişsin canım yahu. Neden beklettin bu kadar? Hiç çiftleşti mi şimdiye kadar??

neyse, bu soruların cevapları ne olursa olsun, bir an önce veterine gidip kısırlaştır da daha fazla çekmesin hayvancağız:))

İş duygularına gelince durum hem daha basit hem de daha karışık aslında.

Şöyle daha basit, içgüdülerin aslında sana neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyle, eğer sen iç güdülerini dinlemeyi ve okumayı biliyorsan, onlara güvenebilirsan ne ala. Suya ihtiyacı olan bünyenin susaması gibi bir tepki verir. Eğer sende çekinceli bir durum yarattıysa neden böyle hissettiğine,hangi hareketinin seni farkında olmadan rahatsız ettiğine dikkat etmeni öneririm. zaten Bir gün ertesinde naz ettin gibi davranıp aramaması aslında sana pek çok cevabı sunmuş gibi görünüyor.

(Ay böyle de kendimi gazete eklerindeki gözlüklü ablalar gibi hissettim.)

Canımcım, komplike olan, sen içindeki güvensizliği neden ve nezaman gelirştirdin, onu bulmak. Tamirini yapmak, ama yine de tedbirini elden bırakmadan, aldığın derle yoluna devam etmek.

Ama sana şu kadarını söyleyebilirim, bu dünyada tesadüflerin olmadığına inanıyorsan eğer, "olmayacak iş sen kendini yerden yere atsan da olmaz", bunu anlamana yetecektir. Korkma, korkularından temizle kendini ki korkabileceğin şeyleri etrafına çekme. Önce kendi üzerinde biraz sorgulama yapman gerekecek sanırım. Sen akıllı bir insansın. Üstelik elini attığın işten başarıyla çıktığını da görüyorum. Özgüvenini al eline, dik dur. En doğrusu gelip seni bulur ya da sen onun karşısına çıkıverirsin.

yaşadığımız her şeyin bir sebebi olduğunu unutma. Alacağın dersler elbetteki olacak ama, korkularını bul ve onları temizle. İlişkilerinin de daha stabil olacağına inanıyorum ben bu sayede.

Sevgiler canım:))
çok teşekkür ederim ben aslında sitem ettiğime bile sevindim biliyomusun? çünkü bak hala atamadığım olumsuz bi tarafım var demekki alınganlık hemen temizlemem lazım buarada kedi 5 adet yavru doğurdu ve ben beklettim çünkü kıyamadım şimdide kyamaıyorum veterinerlerde bi öle diyo bi böle...İlişki konusunada gelince ben eft yapıp arınmaya çlışıyorum bakalım eminim iyi sonuç alacam bide sen demişsin ya yırtınsanda bazı şeyler olmaz diye ama çok isteyince gerçekleşmiyormu dileklerimiz? olmuyo şer olduğu içinmi? tekrar teşekkür ederim iyki varsın
Alt 16-03-2011, 07:39 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
pctelka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostum okuduklarını takip ettim.. Aslında ona benzer bir sorun bendede var Sürekli insanlardan zarar görecekmişim gibi sürekli gardım yukarıda ... Sanki biri her an arkamdan hançerleyecek veya her an kötü bişi yapacak diye rahat değilim ... Geçmiş deneyimlerimi yönlendiriyor beni galiba...

İnsanlar aslında benim için en onemlı unsurlardan bırısı kazanmak ıcın her seyı yapabilmek olsa gerek fakat karsımdakı bır cok ınsanında bunu yapmayacagına emınım bır cok arkadas edındım fakat kendımden veren hep ben oldum ... bu dunyada tanıdıklarım kişilerin coğuna onlarınların bana yaptıgından, hep ben daha fazlasını yapmışımdır. Ornegın bır cok arkadasımın kotu gununde her zaman ben varken benım kotu gunum oldugunda hepsınde bır bosvermıslık havası vardı yanıma baktıgımda kımseyı goremedım ... o yuzden bır cok ınsanıda sılıp attım işi merhaba merhaba ya doktum . Fakat olan yıne bana oldu ... Simdide yanlız kaldım...

Sonuc olarak ,bağlamak gerekirse aslında biz bu dunyada geciciyiz ve her gunumuze sukretmemız lazım ... biliyorum bazen ısyana gelebılıyoruz (ben dahil ) bu gıbı durumlarda . Fakat dısarıda o kadr ac evi barkı olmayan ınsan varkı , ozellıkle yetıstırme yurtlarında veya huzur evlerınde kımsenızın olmadıgını bir anlıgına dusunsenıze... BEnce her seye sukretmek az da olsa halk tabırıyle polyannacılık oynamayı yapmamız lazım ... Biliyorum bazen en kucuk seyde bıle sıkısabılırız, Isyana gelip yeter bea sukredıyorum bır sey olmuyorda dıyebılırz . Mesela bende neden bende asık olamıyorum deyıp ısyana gelebılıyorum . Neden herkesın bır sevgılısı varda benım yok dıyebılıyorum . Bazen bunun gıbı bende sıkısıyorum , isyana gelebliyorum ama , ama işte cozumu bende bulamadım . Bulan varsada sevınırım ...
aynen beni anlatmışsın arkadaşım bende herkese yardım ediyorum ama iş bana gelince herkes toz oluyo etraftan sölediklerini aynen yaşadım seni okadar iyi anlıyorumki....biz hep iyilik kumkuması oldukça sanırım bizi ezip kullanıyolar dün cliviaf bana herşey önce kendini sevmekten geçer dedi ve karşı tarafında bunu hissedip ona göre davranacağını söledi katılıyorum ben şimdi eft yapıp arınıyorum sonrada olumlamalar var sanada tavsiye ederim

Bookmarks