Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

House'un başkalaşım günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri House'un başkalaşım günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili dostlar, ben siteye üye olduğumdan beri pek çok hikayemi paylaştım bir çırpıda ama artık hem daha istikrarlı davranmak adına hemde bir nevi tatlı ve zevk veren bir zorunluluk haline getirmek için yaşadıklarımın günlüğünü tutacağım artık burdan zorunluluk olsun istedim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

House'un başkalaşım günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2011, 10:07 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart House'un başkalaşım günlüğü :)

Sevgili dostlar, ben siteye üye olduğumdan beri pek çok hikayemi paylaştım bir çırpıda ama artık hem daha istikrarlı davranmak adına hemde bir nevi tatlı ve zevk veren bir zorunluluk haline getirmek için yaşadıklarımın günlüğünü tutacağım artık burdan zorunluluk olsun istedim çünkü tek başıma bilgisayar başına geçince word'a yazdıklarım orda kalıyor burada en azından zevkle dolaşıyorum ve yorum gelirse arkadaşlarımla yaşadıklarımı paylaşıyorum çok motive edici oluyor.

Her neyse şimdi geriye dönüp bakıyorumda hayatım düşüncelerim ve onların yarattığı dalgaların oluşturduğu bir denizmiş meğer.... Birde çevremden duyduklarım, onlara yalan yanlış anlam verişlerim bilinçaltım ve sürüngen beynimin beni korumak adına ama bana zarar veren çırpınışları.....koskoca bir 25 yıl geçmiş her şeye rağmen her dakikası için şükrettiğim bir 25 yıl....
Hayallerim ve ben, uzun zamandır birbirmine kavuşamayan aşıklar gibiydik, hayallerim bana çoğu kereler göz kırpar onu elde etmem için egoma kışkırtıcı manevralar yapardı, bir erkeği baştan çıkarmaya çalışan şuh bir kadın misali, ölürsünde, öldürürsünde yani....Egoma manevralar diyorum çünkü uzun süre hayallerimin yüzeysel kısımlarına takılıp kaldım....Para, şan şöhret, takdir edilme....yani anlık ve tamamen nefis denen şeytanın ağzını sulandıracak cinsten şeyler....Sonra bir gün saat tekrar çaldı zaten hep çalıyorduda ben 5 dakika daha uyumak için susturuyordum onu o 5 dakikalar günlere günler haftalara haftaalar yıllara dönüştü ve benden çok şey çaldı ama sonunda UYANDIM ama hala yarı uykulu ve yatağa geri dönmek için çırpınsamda...Kendimle başbaşa kaldık sonra diğer beni karşıma oturttum, onu dinledim sorguladım dizime yatırdım hatta başını okşadım bunu sonra bendeki tüm benlere yaptım, kimi ben yaralıydı, kimi ben kullanılmıştı, kimi ben kızgınlık ve nefret doluydu, kimisi ise dünyanın en mutlu en huzurlu çocuğuydu henüz günahlarla karşılaşmamış, suçluluk ve egoyla tanışmamış, içimdeki her ben'e ayna tuttum benimle var olmasını istemediklerimi çıkarıp attım hayatımdan ama teşekkür ederek ve benimle paylaştığı sürece ve öğrettiklerine şükrederek....Sonra "Bana bak..." dedi bir tanesi, "Sen şimdi korkuyorsun, endişelisin çoğumuzu hayatında istemiyosun ama biz hepimiz sana birşey öğretmek için girdik hayatına şimdi farkında ol ve diğerlerinde bu "benlerden" oluşmaması için onlara bu kez sen ayna ol" Tamam dedim seve seve....

Başkalaşım böyle başladı işte, başkalaşım dememin sebebi bu sürecin asıl olmak istediğimin başkası olması ama yine sapına kadar "ben" olan esas "ben'e" olan yolculuk olmasından ileri geliyor

Küçüklüğümden bi kare geldi aklıma ozamanlar ne desem oluyodu hayatımda şimdi şimdi idrak ediyorum ama ne zamanki büyüdük büyürkende zorluklardan ve günahlardan geçtik tekrar o çocuk masumiyetine susayan ruhum arınma istedi ama bana merhametde etti affet kendini hoyratça suçlama kimse doğuştan günahkar değildir, ağlayarak geliriz dünyaya elimizde değildir ama gülebilmek elimizde....Ölürkende arkamızdan ağlatırız ya, işte içimde benim yavaş yavaş ölüşüme ağlayan tarafımı yüksek benliğimi sonunda derinlerden çıkardım ve nefes almasını sağladım

Çok basit şeyler var küçükken başıma gelen mesela bir başkasında görürdüm burnu kanarken derdim ki benim hiç burnum kanamadı hoooop ertesi gün durduk yerde burnum kanamaya başladı hatta yakama yapıştı neredeyse damarlarımı yaktıracaktım sonra şimdi tam hatırlamadığım bir hastalık boğazla alakalı bi adı vardı unuttum neyse ben hiç olmadım hoooop yıllarca çektim o hastalıktan evren çocukca ruhumun her isteğine cevap veriyordu yani
sonra şöle dediğimi hatırlıyorum anneme birdaha başkasında gördüğüm hastalık için ben olmadımki demeycm başıma geliyo hemen! işte bu küçücük aklımla farkında olmadan çekim yasasını tanımlıyordum ama onu elde etmem yıllarımı alacaktı.....Yani burun kanamasını düşünüyor ve hayatıma çekiyordum bunun gibi daha çok örnek var...Ozamanki ruhuma saflığıma ulaşmak için bugün tatlı bir savaş veriyorum hemen hemen tüm kaleler düştü ama az kaldı fethedecemGünlüğümün ilk konusu geçmişime bakış, başardıklarımsa gün be gün buraya yazılacak, ilk başarımsa farkındalığım, ruhumun aydınlanması sadece yaşamı yemek yemek, seks yapmak, uyumak gibi hayvanca hislerle yaşamak değil aklımı ve ruhumuda besleyerek yaşamak, olumlu düşüncelerle beynimi beslemek, yaratıcı fikirlerimle seks yapmak ve huzurumu koynuma alıp uyumak artık artılarım bunlar....Şimdi ben geçmişte yaptığım her şeyi, tüm günahları, insanları üzmemi,kıskançlıklarımı,nefretlerimi,kendi değerimi düşürmemi,harisliğimi,ümitsizliğimi,küfürlerimi,ze vkime düşkünlüğümü,tüm hatalarımı yaşadığım ve bu duyguları hissettiğim için evrene ve Tanrı'ya şükrediyorum hepsi bana birşeyler kattı ve öğretti geçmişimle barışığım ve herşeyi kabul ediyorum eğer bana bu mükemmel farkındalıktanda ötesine katacaksa ki katacak, ruhumu pırıl pırıl parlayan bir güneşe çevirecekse ki çevirdi benden tüm geçmiş deneyimlerime selam olsun, şükürler olsun, yaşadığım her anı, her saniyeyi,her günü kutsuyorum seviyorum onaylıyorum kısacası BEN KENDİMİ SEVİYORUM, ONAYLIYORUM, AFFEDİYORUM,HAYATI YAŞAMAYI SEVİYORUMbAZEN belirli bir olay anlatmaya gerek yok bir affediş ve serbest bırakış bile çok şey anlatır derinlerinde anlamak isteyene çok güzel mesajlar verir, bu hikaye bir uyanışın, affedişin ve onaylamanın hikayesinin özeti sadece, dedim ya derinlerde çıkarılacak çok ders imrenilip harekete geçilecek çok güzellikler var. HERKESİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM MUTLU KALIN SEVGİYLE KALIN ARKADAŞLAR inşallah daha güzel mucizeler yazıp günlüğümde paylaşacağım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 10:13 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

İlk yazan ben olayım Yeni günlüğün hayırlı olsuun,güzelliklerle dolsun taşsın. İnşallah daha nice mutluluk, güzellik, iyilik bulur seni
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 10:19 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

canımsın maviinci çok sağollll :)))))
Alt 11-03-2011, 03:30 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

ilk yazan olamadım ama yine de üçüncüden iyi durumdayım sanırım

mutlu ve güzel paylaşımlarını görmek beni çok mutlu ediyor inan ki. sağlam adımlarla ilerleyişine buradan şahit olmak hem güzel olacak hem bizlere de cesaret vereceksin.

sevgiyle......
Alt 11-03-2011, 10:36 AM   #5 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Merhaba sevgili house,

Günlüğün hayırlı olsun :) Farkındalıklarından dolayı seni çok takdir ediyorum. Gerçekten yazdıkların hepimize ders verecek nitelikte. Bundan sonra yazacaklarını da sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgiyle
Alt 11-03-2011, 11:37 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Hayırlı olsun güzell, neşeli, huzurlu, kıpr kıpır anılarla, değişimlerle dolsun ;))
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2011, 08:14 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Öncelikle tüm arkadaşlarıma değerli yorumlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hayat her an akıp gidiyor ve ıher geçen dakika bize yeni bir hayat sunmak için önümüze sınırsız fırsatlar sunuyor, mesela ben bu yazıya başladığım o bir kaç saniye öncesine artık geri dönemem benim hayatım şimdi, şuan şu dakikada bile değişiyor ve değişecek her şey benim zihnimde ve yılmadan ettiğim dualarda, bugün çok muhteşem birşey yaşadım yaşadığım bir sıkıntıdan kurtulmak için planlar yapıyordum ççünkü farkındalığım tavan yaptığı günlerden beri etrafıma yeni doğmuş bir çocuk gibi bakıyor ve neleri değiştirebileceğimi gözlemliyordum, geçenelerde bir sitede okudum bir bilimadamının makalesiydi bir sorundan kurtulamanın mübalasız tam 21 yolu varmış ben neden elim kolum bağlı durayım dedim, bu öğleden sonra 1 saat kadar uyudum evde, rüyamda bana bu sıkıntıdan yakında kurtulacağım müjdelendi ve yaptıklarımın doğru olduğu söylendi şimdi ben bu satırları yazarken mutluluktan uçuyorum bunda rüyanın etkisi kadar artan farkındalığımında etkisi var şöyleki ; eskiden bu devam eden sıkıntı nüksettiği zaman resmen ölmek istiyodum dua etmeye bile dilim varmıyodu şimdide etkileniyorum tabi taş değilim :) ama şimdi içime öyle bir eminlik ve huzur akıyoki içimden bir ses benle konuşuyo sanırım öz benliğim olsa gerek bu, bana geçecek az kaldı sabret diyor yüzdün yüzdün kyruğuna geldin diyor yani sıkınıtdan çıkan yaralarım azaldı Allah'ın desteğini daha çok hissediyorum çünkü bence Allah'ı nasıl görürsek o bize öyle yaklaşır mesela beni unuttu dersek öle olur ben şimdi her an bana şah damarımdan daha yakın olan Rabbimden aldığım güçle ve artan farkındalığımla daha iyi hissediyorum birde enerjiyi elimde hissettmeyi başardım istediğime yolluyorum :) zaten inisiye olmuştum evvelden ama kullanamıoyrdum şu psiballa forumunuda okuyacağım :) Her neyse Arkadaşlar bugün sizinle günlüğümde rehber ve müjdeci rüyamı paylaştım ve size tekrar sölüyorumki tamamen gevşeyerek her gün azar azar dileğinize enerji yollayın ve tüm kalbinizle onu aldığınızı düşleyin sizi temin ederim güzel günler çok yakında :) buarada hadi ne duruyosunuz yeni bir dakika daha başladı hadi hemen yeni hayatımızı kurgulayalım ya da sağlam adımlarla yılmadan devam edelim :)
Alt 11-03-2011, 09:31 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

House,arkadaşım.... Günlük edindiğine senin adına olduğu kadar ,kendi adıma diğer arkadaşlar adına da çok ama çokkkk sevindim.... çünki sen arkadaşım, o derece dolu ve farklı yoğun bir karetter sahibisin ki olağan şeyleri yada hayatındaki kesitleri düşüncelerini duygularını paylaşırken bile birçok değer katıyor , birçok ışık yakıyorsun aydınlatıyorsun etrafını.... Ben kendi adıma çok teşekkür ederim zira böyle bir farkındalığı yaşama şansını tanıdın bu günlüğünle.... herşey güzel gönlünce olsun inşallah...hergün büyük bir hevesle takip edeceğim hikayeni arkadaşım... ve inan duacınınım, çünki sen gerçekten hakedenlerdensin bütün güzel olanları... sevgiyle kal....
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2011, 07:24 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Hayırlı olsun günlüğün Sevgili House,

Öyle şeyler yazmışsın ki günlüğüne, nerelere gittim geldim.

Farkındalığın ve emin adımların daim olsun.

Yaşamın güzelliklerle

Kalbin hep iyilikle dolu olsun.

Kucak dolusu sevgilerimle

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2011, 11:08 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Minnettar ve bluepebbles çoooook teşekkür ederim :) Bugün gözle görülür bir evrene mesajımı yolladım hemen geldi hikayem yok ama şükretmekle ilgili kendimce yaşadıklarımı paylaşacağım... Hani hepimiz hep sıkılırız ya; offf bi sevgilim yok, offf işimden memnun değilim, offff işsizim, offf param yok, off mutsuzum, offf o çok istediğim ayakkabı, elbise araba ev vs vs alamadım, çok şansızım offf ki offfff deriz ya, bende diyordum bunları hala daha ev yangın yeri bizim ama bugün şöyle bir durup düşündümde; kaç kez Rabbime ellerim, kollarım,gözlerim vs vs olduğu için ya da kötü bir hastalığım olmadığı için şükrettim? Hiiii çok az! Hemen gözlerimi kapadım 5 dakka sadece 5 dakka banyoya yürüyeyim dedim, imkansız! hele sokağa çıkmak! sonra bi 5 dakka ellerimden biri yokmuş gibi davrandım aman Allah'ım hayat durdu! ne ev ne araba ne para ne başka birşey ellerimi istiyordum! sonra kulaklarımı tıkadım bir daha asla müzik dinlememeyi düşündüm ya da sevdiklerimin bana ne dediğini duymadığımı offf berbat, sonra yatalak olduğumu hepsi 5er dakka fazla değil hayatım kaydı resmen! Ya da belime dek uzanan saçlarımın kemoterapi için döküleceğini ki eskiden bi avuç dökülse oturur ağlardım, arkadaşlar bunların hepsini benim gibi deneyimlemeniz gerekmez sadece gözlerinizi kapatsanız yeter! Ozaman etrafımızda şükredecek ne çok şeyimiz var, bugün anneme doya doya sarılırkende herkesin sağ olduğunu bilirkende şükrettim artı bu farkındalığa ulaştığım için şükrettim evet istemey devam edeceğiz bu eksiklerimiz yok diye öylece oturmayacağız elbette ama şunuda unutmayacağız ki elde edemediğimiz ne olursa olsun kıyameti koparmıcaz, kötülükleri sabırla ve inançla yeneceğiz çünkü herşeyden önce Allah var o bize şahdamarımızdan daha yakın....Bugünümede çoooooooookk şükür herkesi seviyorum :)

Bookmarks