Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Dün akşam sevgilimle ayrıldık. Sabaha kadar ağladım.Bir de bugün sınavım vardı.Allah'tan barajı geçtim. Ya ben bir ilişkiye ilk defa bu kadar hızlı başladım.daha 2. günden elele tutuştuk sarıldık,sarılarak gezdik.Ki daha ilişkinin ilk zamanları bunlar benim yapacağım şeyler değildir.Ama hislerim o ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-04-2008, 07:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

Dün akşam sevgilimle ayrıldık.

Sabaha kadar ağladım.Bir de bugün sınavım vardı.Allah'tan barajı geçtim.

Ya ben bir ilişkiye ilk defa bu kadar hızlı başladım.daha 2. günden elele tutuştuk sarıldık,sarılarak gezdik.Ki daha ilişkinin ilk zamanları bunlar benim yapacağım şeyler değildir.Ama hislerim o kadar yoğunlaşmıştı ki...

Asla pişman değilim...Zaten nerde durmam gerektiğini de bilirim...

1 hafta sürdü ve bitti.ama aşkım yılların aşıklarına taş çıkarırdı.

Az önce de msn de kendimi nasıl hissettiğimi sordu.Daha akşam ayrılmıştık.Sizce bir erkek neden böyle davranır? dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 02:09 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

allah allah bir hafta içinde mi ayrıldınız dusun peki derdi neymiş söyledi mi
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 11:34 PM   #3 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

Ayrılmanıza üzüldüm Yaprak.

Bazen öyle günler olur ki yıllara bedeldir. Seni anlıyorum. Benzer bişey de ben yaşadım. İlişkinin uzunluğu değil, Yoğunluğu önemlidir. Aradığın bütün veya bir çok kriteri bir kişide bulmuş olabilirsin. Bunu da kaçırmak istememiş olabilirsin. Belki haklı da olabilirsin. Ama kesinlikle Ben Asla Bir Daha Böyle Birini Bulamam gibi bir duyguya kapılma. En tehlikeli olan budur. Kafanda öyle büyür ki gözün hiç kimseyi görmez, ve her an onunla yaşamaya devam edersin. Bunu ağlayarak, birileriyle paylaşarak atabilirsin. Sakın bastırma. İçinde tutma yani. Biraz da zaman geçsin. Görürsün ki aslında çok önemli değil. Şu da var. Yeni Başlangıçlar İçin, Sonlara da İhtiyaç var. Yoksa hiç bir zaman ilerleyemez ve aynı şeyleri yaşar dururuz. Yalnız da kalmamaya çalış. Umarım çabuk atlatırsın.

Sağlıcakla
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2008, 09:40 AM   #4 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Siz ne anlardınız bu davranışlardan??? Her şey bitti...

Erkak arkadaşımla yolları kesin bir şekilde ayırdık.

Hayat bana bir kez daha şu dersi verdi demek ki.bir insan ne kadar yakışıklı-güzel olursa olsun.En önemli şey karakter.

Ben içi dışı bir olan duygularımı tamamen içtenlikle ifade eden bir insanım.(ilk defa çok kısa bir sürede birisine bu kadar kapılmış gördüm kendimi, adeta kişilik değiştirdim...) Neden böyle oldu iç alamadım.Ben normalde bir erkeği iyce tanımadan,hemen sevgili olacak biri değilimdir.Zaten bu ilk ve sondu...( iyice tanımadan asla sevgili olmam artık!!! )

hep sarışın ,yeşil göz diyordum.Tanrı da dedi: Al sana sarışın yeşil göz... Sanki bir sınav atlatmış gibi hissediyorum kendimi...

Ayrılma nedenizmiz de şu:Ben dedim ki ona insan bir ilişkiye başlar,paylaşımlarda bulunur.Ve ilişki zamanla ciddi boyut kazanabilir.Ben öyle günümü geçirmek için ilişkiye başlamam.beni böyle kabul edersen ok!

o da dedi ki:Ben uzun süreli ilişkilerde bulunabilecek bir karakterde değilim. Ve bu söz her şeyin sonu oldu...

Ve sanki gizlediği bir şeyler var gibiydi.Sanki tam bir şey diyecekti vazgeçti.Gözleri kan çanağına döndü...Ve bana karşı sevgisi o kadar içtendi ki.Gözlerime bakarken gözleri doluyordu.Sevgisini hissedebiliyordum...

Acaba problemi neydi ki?Bağlanma korkusu falan mı.Msn'e pek takılmayan insan ayrıldıktan sonra bir baktım.Sürekli msn 'de.Karşılaşıyoruz ama asla slm vermiyorum... Ben bu erkekleri anlamadım gitti... dusun
Alt 25-04-2008, 10:07 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Siz ne anlardınız bu davranışlardan??? Her şey bitti...

yaprakçığım ben ilişkiye başlanırken bu lafın söylenmesini anlamıyorum valla.önce birbirinizi bir tanısaydınız canım zaten ondan sonra ilişkinin nereye gideceği belli olur ki.bu mesaj bence erkekte kız benimle hemen yarın evlenmek istiyor sinyali veriyor.hem daha tanımamışsın etmemişsin bekle sende yaşa ve gör nasıl biri olduğunu.belki sen beğenmeyeceksin bazı tavırlarını ve ciddi birşey düşünmeyeceksin.
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2008, 10:24 AM   #6 (permalink)
Teğmen

yok özlem'cim,öyle değil.Ben zaten dedim.zaman ne gösterir belli olmaz öyle evlilik lafları edermiyim hiç.daha tanımıyorum etmiyorum.Ben sadece gerçek amacın nedir eğlenmek midir diye sordum?

Bunu da sormamın nedeni,o kadar görüşmüşüz,hem yüzyüze hem msn de,ama hiç kendini açmıyor.insan biraz kendinden bahseder değil Mİ? ee o böyle davranınca bu sefer.ilişkiye bakışını sorma gereği hissettim?

Benim zaten yakın bir zaman da evlilik ibi bir niyetim yok 24 yaşındayım ben .nerden baksan 28-29 falan olabilir belki evlilik için.
çünkü onun amacı sanki gezmek eğlenmek arabayla dolaşmak...öylesine bir şey gibi geldi.Bende günlük takılacak tarzda bir kız değilm mesajını vermek istedim...Umarım anlatabilmişimdir...
Alt 25-04-2008, 10:30 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

tebrik ederim seni yaprakçım doğru karar vermişsin

Bookmarks