\"Hayatimdegisti.com

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=6151)

yaprakk 21-04-2008 07:13 PM

ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

Dün akşam sevgilimle ayrıldık. 88a

Sabaha kadar ağladım.Bir de bugün sınavım vardı.Allah'tan barajı geçtim.

Ya ben bir ilişkiye ilk defa bu kadar hızlı başladım.daha 2. günden elele tutuştuk sarıldık,sarılarak gezdik.Ki daha ilişkinin ilk zamanları bunlar benim yapacağım şeyler değildir.Ama hislerim o kadar yoğunlaşmıştı ki...

Asla pişman değilim...Zaten nerde durmam gerektiğini de bilirim...

1 hafta sürdü ve bitti.ama aşkım yılların aşıklarına taş çıkarırdı.

Az önce de msn de kendimi nasıl hissettiğimi sordu.Daha akşam ayrılmıştık.Sizce bir erkek neden böyle davranır? dusun

ikizruh 22-04-2008 02:09 PM

Ynt: ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

allah allah bir hafta içinde mi ayrıldınız dusun peki derdi neymiş söyledi mi

comte 22-04-2008 11:34 PM

Ynt: ÜZGÜNÜM...:'( sevgilimle ayrıldık...

Ayrılmanıza üzüldüm Yaprak.

Bazen öyle günler olur ki yıllara bedeldir. Seni anlıyorum. Benzer bişey de ben yaşadım. İlişkinin uzunluğu değil, Yoğunluğu önemlidir. Aradığın bütün veya bir çok kriteri bir kişide bulmuş olabilirsin. Bunu da kaçırmak istememiş olabilirsin. Belki haklı da olabilirsin. Ama kesinlikle Ben Asla Bir Daha Böyle Birini Bulamam gibi bir duyguya kapılma. En tehlikeli olan budur. Kafanda öyle büyür ki gözün hiç kimseyi görmez, ve her an onunla yaşamaya devam edersin. Bunu ağlayarak, birileriyle paylaşarak atabilirsin. Sakın bastırma. İçinde tutma yani. Biraz da zaman geçsin. Görürsün ki aslında çok önemli değil. Şu da var. Yeni Başlangıçlar İçin, Sonlara da İhtiyaç var. Yoksa hiç bir zaman ilerleyemez ve aynı şeyleri yaşar dururuz. Yalnız da kalmamaya çalış. Umarım çabuk atlatırsın. 956k

Sağlıcakla hismiley

yaprakk 25-04-2008 09:40 AM

Siz ne anlardınız bu davranışlardan??? Her şey bitti...

Erkak arkadaşımla yolları kesin bir şekilde ayırdık.

Hayat bana bir kez daha şu dersi verdi demek ki.bir insan ne kadar yakışıklı-güzel olursa olsun.En önemli şey karakter.

Ben içi dışı bir olan duygularımı tamamen içtenlikle ifade eden bir insanım.(ilk defa çok kısa bir sürede birisine bu kadar kapılmış gördüm kendimi, adeta kişilik değiştirdim...) Neden böyle oldu iç alamadım.Ben normalde bir erkeği iyce tanımadan,hemen sevgili olacak biri değilimdir.Zaten bu ilk ve sondu...( iyice tanımadan asla sevgili olmam artık!!! sadanim)

hep sarışın ,yeşil göz diyordum.Tanrı da dedi: Al sana sarışın yeşil göz... Sanki bir sınav atlatmış gibi hissediyorum kendimi...

Ayrılma nedenizmiz de şu:Ben dedim ki ona insan bir ilişkiye başlar,paylaşımlarda bulunur.Ve ilişki zamanla ciddi boyut kazanabilir.Ben öyle günümü geçirmek için ilişkiye başlamam.beni böyle kabul edersen ok!

o da dedi ki:Ben uzun süreli ilişkilerde bulunabilecek bir karakterde değilim. Ve bu söz her şeyin sonu oldu...

Ve sanki gizlediği bir şeyler var gibiydi.Sanki tam bir şey diyecekti vazgeçti.Gözleri kan çanağına döndü...Ve bana karşı sevgisi o kadar içtendi ki.Gözlerime bakarken gözleri doluyordu.Sevgisini hissedebiliyordum...

Acaba problemi neydi ki?Bağlanma korkusu falan mı.Msn'e pek takılmayan insan ayrıldıktan sonra bir baktım.Sürekli msn 'de.Karşılaşıyoruz ama asla slm vermiyorum... Ben bu erkekleri anlamadım gitti... dusun

ikizruh 25-04-2008 10:07 AM

Ynt: Siz ne anlardınız bu davranışlardan??? Her şey bitti...

yaprakçığım ben ilişkiye başlanırken bu lafın söylenmesini anlamıyorum valla.önce birbirinizi bir tanısaydınız canım zaten ondan sonra ilişkinin nereye gideceği belli olur ki.bu mesaj bence erkekte kız benimle hemen yarın evlenmek istiyor sinyali veriyor.hem daha tanımamışsın etmemişsin bekle sende yaşa ve gör nasıl biri olduğunu.belki sen beğenmeyeceksin bazı tavırlarını ve ciddi birşey düşünmeyeceksin.

yaprakk 25-04-2008 10:24 AM

yok özlem'cim,öyle değil.Ben zaten dedim.zaman ne gösterir belli olmaz öyle evlilik lafları edermiyim hiç.daha tanımıyorum etmiyorum.Ben sadece gerçek amacın nedir eğlenmek midir diye sordum?

Bunu da sormamın nedeni,o kadar görüşmüşüz,hem yüzyüze hem msn de,ama hiç kendini açmıyor.insan biraz kendinden bahseder değil Mİ? ee o böyle davranınca bu sefer.ilişkiye bakışını sorma gereği hissettim?

Benim zaten yakın bir zaman da evlilik ibi bir niyetim yok 24 yaşındayım ben .nerden baksan 28-29 falan olabilir belki evlilik için.
çünkü onun amacı sanki gezmek eğlenmek arabayla dolaşmak...öylesine bir şey gibi geldi.Bende günlük takılacak tarzda bir kız değilm mesajını vermek istedim...Umarım anlatabilmişimdir...

serpil22 25-04-2008 10:30 AM

tebrik ederim seni yaprakçım doğru karar vermişsin

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:22 PM.