Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

PRENSESİN GÜNLÜĞÜ...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri PRENSESİN GÜNLÜĞÜ... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi dün keşfettim tesadüfen. Okudum yorumlarınızı, düşüncelerinizi, değişimlerinizi bende bugün saat 15.00 itibari ile telkinleri dinlemeye başladım. İlk olarak ego ve suçluluk duygusu telkinleri ile başlamam gerektiği için onları dinliyorum. Benim new age olan formatı hoşuma gitti ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

PRENSESİN GÜNLÜĞÜ...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2008, 03:38 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
princess_viola is an unknown quantity at this point
Standart PRENSESİN GÜNLÜĞÜ...

Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi dün keşfettim tesadüfen. Okudum yorumlarınızı, düşüncelerinizi, değişimlerinizi bende bugün saat 15.00 itibari ile telkinleri dinlemeye başladım. İlk olarak ego ve suçluluk duygusu telkinleri ile başlamam gerektiği için onları dinliyorum. Benim new age olan formatı hoşuma gitti suçlulukta da klasik müziği tercih ettim. Ortaya bir karışıkta yapacam sanırım devamlı aynı müzikleri dinlemek sıkıcı olabilir bende diye düşünüyorum o yüzden. :D

Öncelikle kendimde gördüğüm problemleri yazayım ki değişimleri farketmek açısından. Ben kendimi iki arada sıkışmış gibi hissediyorum uzun zamandan beri böyleyim. Yani bişeyler yapmak hayata adapte olmak istiyorum fakat devamlı birşey oluyor ve kendimi salıyor yapamıyorum mesela; resim yapmayı seviyorum (öyle sanıyorum yapınca beğeniyorlar) bugün resim yapayım diyorum hazırlıyorum kendimi sonra birden isteksizlik halsizlik geliyor ve bu beni delirtiyor. Kendime sinir oluyorum fakat bişey sanki beni çekiyor bişey yapamıyorum. İkiye bölünmüş durumdayım bir yanım hayata katıl diyor devamlı evdesin diğer yanımsa boşverrrr ve ben ortada kalıyorum ve boşveriyorum doğal olarak. İçimde bir cevher var diyorum ama çıkaramıyorum herşeyden orta halde kalıyorum. Mesela resim yapıyorum ama ilerletmiyorum. Yabancı dilimi geliştirecem diyorum kitabımı defterimi hazırlıyorum. Pat bir gün sürüyor bu durum ertesi gün ve sonra yok. Offf ya anlayacağınız böyle bir durumdayım. Onu yapıyorum yarım kalıyor bunu yapıyorum yarım kalıyor sıkıldım bu durumdan artık kurtulmak istiyorum. Başkaaaaaa....
Bir de mesela biriyle tartışmaya başladım karşımdaki kişi ağzına geleni söylüyor fakat ben kısık ses tonuyla mırın kırın yapıyorum ve istemsiz olarak gözyaşları yüzümden süzülmeye başlıyor bu durumdan nefret ediyorum çünkü karşımdaki kişi haksız olsada ben ezik duruma düşüyorum bundan kurtulmak istiyorum. İşte benim kendimde gördüklerim bunlar. Bu siteyi tesadüfen buldum ve bende ne değişiklikler göstereceğini çok merak ediyorum. İnşallah bu durumdan kurtulurum çünkü gerçekten çok sıkıcı bir durum. Kendime çok kızıyorum bu düşüncelerimden dolayı BEN DEĞİŞMEK İSTİYORUM ARTIIIKKKKKK....

Eveetttt sizlerle bu günden itibaren gözlemlerimi, bendeki etkilerini ve değişimlerimi paylaşacağım (Umarım bunları yapmaktan da vazgeçmem bu konuda açıkçası kendimden emin değilim şuan ama savaçacam)

Şuan bir yandan telkinleri dinlerken diğer yandan bunları yazıyorum hadi bakalım hayırlısı..... Herkese güzel günler dilerim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

princess_viola isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 04:09 PM   #2 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: PRENSESİN GÜNLÜĞÜ...

Merahaba Prenses. Tekrar Hoşgeldin

Senin durumun anladığım kadarıyla özgüven eksikliği. Bu da muhtemelen yetişme tarzından ve yapından kaynaklanıyor muhtemelen. Diğer vazgeçmelerin de kararsızlık ve buna bağlı olarak da ümitsizlik. Sanırım bir de boşsun. Sürekli oyalanacak bişeyler yapmanı tavsiye ederim.
Benim de seninkine benzer çok problemlerim vardı. Ama işim sayesinde ki işim sosyallik gerektiren bir iş bunları aştım. Sosyalliğini yitirme bence. Eve de kapanma. Bunlar insanlarla konuştukça, değişik şeylerle uğraştıkça kendiliğinden yok olacaktır. Umarım İstediğin sonuçlar için Azmini yitirmezsin ve çabalarsın. Telkinleri dinlemeye devam et. Başarılar
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 06:26 PM   #3 (permalink)

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı
Merahaba Prenses. Tekrar Hoşgeldin

Senin durumun anladığım kadarıyla özgüven eksikliği. Bu da muhtemelen yetişme tarzından ve yapından kaynaklanıyor muhtemelen. Diğer vazgeçmelerin de kararsızlık ve buna bağlı olarak da ümitsizlik. Sanırım bir de boşsun. Sürekli oyalanacak bişeyler yapmanı tavsiye ederim.
Benim de seninkine benzer çok problemlerim vardı. Ama işim sayesinde ki işim sosyallik gerektiren bir iş bunları aştım. Sosyalliğini yitirme bence. Eve de kapanma. Bunlar insanlarla konuştukça, değişik şeylerle uğraştıkça kendiliğinden yok olacaktır. Umarım İstediğin sonuçlar için Azmini yitirmezsin ve çabalarsın. Telkinleri dinlemeye devam et. Başarılar
Sana da merhaba hoşbulduk

Evet doğru tetkik şuan çalışmıyorum ve boş bir insanım aslında çalışma azmi de yok içimde şuan o yüzden hayatıma renk katayım diyorum ama olmuyor bir türlü umarım bu problemi atarım üstümden çünkü gerçekten canımı sıkıyor. Özgüven eksikliği olabilir telkinlere devam diyorum bende. Dinlediğimde rahatlattı beni normalde bir müziği ardarda dinleyemem sıkılrım ama bugün 2 saat dinledim ve daha da dinleyebilir halde buldum kendimi.
princess_viola isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 06:35 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

ablam günlüğün hayırlı olsun, değişim ve gelişim haberlerini sevinçle okumak dileğiyle...diğer arkadaşlarımız müziklerden sıkılma ihtimalini göz önünde bulundururarak, iki ayrı müzik dinliyorlar..örneğin birinde su sesi çalıyor diğerinde kendi sevdikleri başka bir müzik..tabiii kara bahtım kem talihim diyen şarkıları seçmiyorlar..sıkılırsan böyle bir alternatif dinleme şeklide var..aklında bulunsun..
Alt 07-04-2008, 11:06 PM   #5 (permalink)

teşekkür ederim saoğlasın. Bende ortaya bir karışık yaptım bakalım bugün 2.günüm bakalım neler değişecek bende
Alt 08-04-2008, 07:41 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

günlüğün hayırlı olsun..

dilerim sayfaların mutluluk haberlerinle dolar...

değişmelerini ve gelişmelerini bizlerle paylaşacak olduğun için teşekkür ederiz..

sevgiler..
Alt 09-04-2008, 03:29 PM   #7 (permalink)

Teşekkür ederim bende onu ümit ediyorum. Haykırmak istiyorum hayatım değişti diye inşallah o günleri göreceğim.

Evettttt bugün 4.günüm 3.gün pek dinleme imkanım olmadı yalnız yaklaşık 1 saat dinleyebildim. Ama şuan dinliyorum bugün baya dinlemeyi düşünüyorum. 2.günün gecesi uyuyamadım bir türlü bütün gece bir sağa bir sola döndüm durdum sanırım bedenimin pes ettiği saatler sabahın 6 sıydı :D
ve saat 10 da uyanabildim. 4 saat uykuyla bütün gün dinçtim yalnız normalde baya uyuyan uykuyu seven bir insanımdır. :D

Şuan telkinleri dinliyorum ego suçluluk ve zihinde uyanma olanları dinliyorum 10 gün kadar bunları dinlemeyi düşünüyorum gelişmeler bekliyorum kendimde
ve hepsini sizlerle paylaşacağım.

Sevgiyle kalın.
Alt 11-04-2008, 05:22 PM   #8 (permalink)

Merhaba arkadaşlar bugün 6.günüme girmiş bulunmaktayım. Bende değişimler başladı şuan mesela bu aralar üzerimde gerginlik var saçma şeylere bile sinirlenir oldum babama anneme tahammül edemez oldum böyle bir garibim yani kendime de kızıyorum ne yapıyorsun diye nişanlımla tartıştım saçma bir sebep yüzünden onu da üzdüm. Ama o an düşünemiyorum söylediklerim ağzımdan çıkıveriyor ama işte ağzından çıkınca da bir daha geri dönmüyor. İnşallah bu durum üzerimden kısa zamanda gider. İyi bir değişim değil. Ve rüyalarımda değişimler oldu. Daha net yani her zaman gördüklerimden farklı daha belirgin herşey. Ah dün gece biri beni sırtımdan vurdu ve ben uyandım rüyamdan rüyalarımı yazıyorum. Umarım yardımı olur bazı şeyleri çözmem için.

İşte böyle bende bu kadarlık süre zarfındaki değişimler böyle. Baş ağrısı hissetmiyorum. Susuyorum biraz daha fazla sadece her zamankinden. Sinirli gerilim hattı gibi bişey oldum ayrıca rüyalarım netleşmeye başladıııı. Değişimleri sizlerle tekrar paylaşmaya devam edeceğim.

Herkese güzel günler dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Hayat herşeye rağmen güzel.

Bookmarks