Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2008, 05:22 PM   #8 (permalink)
princess_viola

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
princess_viola is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: PRENSESİN GÜNLÜĞÜ...

Merhaba arkadaşlar bugün 6.günüme girmiş bulunmaktayım. Bende değişimler başladı şuan mesela bu aralar üzerimde gerginlik var saçma şeylere bile sinirlenir oldum babama anneme tahammül edemez oldum böyle bir garibim yani kendime de kızıyorum ne yapıyorsun diye nişanlımla tartıştım saçma bir sebep yüzünden onu da üzdüm. Ama o an düşünemiyorum söylediklerim ağzımdan çıkıveriyor ama işte ağzından çıkınca da bir daha geri dönmüyor. İnşallah bu durum üzerimden kısa zamanda gider. İyi bir değişim değil. Ve rüyalarımda değişimler oldu. Daha net yani her zaman gördüklerimden farklı daha belirgin herşey. Ah dün gece biri beni sırtımdan vurdu ve ben uyandım rüyamdan rüyalarımı yazıyorum. Umarım yardımı olur bazı şeyleri çözmem için.

İşte böyle bende bu kadarlık süre zarfındaki değişimler böyle. Baş ağrısı hissetmiyorum. Susuyorum biraz daha fazla sadece her zamankinden. Sinirli gerilim hattı gibi bişey oldum ayrıca rüyalarım netleşmeye başladıııı. Değişimleri sizlerle tekrar paylaşmaya devam edeceğim.

Herkese güzel günler dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Hayat herşeye rağmen güzel.
princess_viola isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla