Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nurhanza Nickli Üyeden Alıntı şimdi derneği kapatmak üzere olan bu kadınıngörüş ayrılığımın olduğu bir parti için çalıştığına dair duyumlar aldım, dernek işine başlarken işin içine siyaset karışmıyacak, her partiden kadın gelip üye olabilir ama derneğimiz hiç bir partiye hizmet ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-07-2008, 11:32 AM   #161 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
şimdi derneği kapatmak üzere olan bu kadınıngörüş ayrılığımın olduğu bir parti için çalıştığına dair duyumlar aldım, dernek işine başlarken işin içine siyaset karışmıyacak, her partiden kadın gelip üye olabilir ama derneğimiz hiç bir partiye hizmet etmez diyerek yola çıkmıştım, kafam allak bullak oldu, ben kadının emeğine saygı gösterip başkanlığa devam etmesini bile önermiştim, ama bu şartlar altında eğer bir partiye hizmet edeceksek, ben bu yoldan çekilirim, ve üye yaptığım hiç kimse bu yola devam etmez, ve bu getirdiğim noktadan da görüş ayrılığımın olduğu kadınların yürüyeceğini düşünmekte beni rahatsız ediyor,
Çalışmalarınızı, yazılarınızdan takip ediyorum. Başarılı çalışmalar yapıyorsunuz.

Demokratik bir ülkede, her insan, şu ya da bu partiyi destekleyip savunma hakkına sahiptir. Siz de onu tasvip etmeme hakkına sahipsiniz. Ama burada dile getirmeniz pek hoş olmamış. Burada da, o partiye mensup bayanlar ya da erkekler vardır mutlaka. Onları, incitmiş olursunuz.

İnsanları, şucu veya bucu diye ayırmamanızı rica ediyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-07-2008, 12:29 AM   #162 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

insanları şucu bucu diye asla ayırma gibi bir fikrim olmamıştır, kimseyi incitmek istemem, ama ben bu duruma çok incindim, bana inanıp gelenlerde incinecek, ben kendi görüşümü belirtmedim bile, ilk sözüm zaten biz doğarken önce insan olarak doğarız, sonra kadın erkek, diye ayrılırız, sonra asyalı avrupalı vs. vs. milyarlarca yıldır insanlar doğup yaşayıp ölüyor, devr daim ediyor bu, yaşarken huzurlu yaşasak, hakça paylaşsak, şucu bucu değilde biz olsak,eğitim, sağlık, barınma, iş imkanlarına hepimiz sahip olsak, topu topu 20 kişi yüzünden tüm insanlık savaşın içine sürükleniyor, birileri zengin olurken, birileri yok oluyor, neyse kusura bakmayın, şevkim kırıldı, ne yalan diyeyim,
ama pes etmeyeceğim, benim mücadelem bu, ve devam edeceğim, darağacında sallasalarda yola devam edeceğim....ve emeğimin karşılığını alacağım, başkan olmak gibi bir derdim hiç olmadı, hayalini kurduğum şeyleri hayata geçirmeye çalışıyorum,
ve bu arada dünya için yapılacak şeyleri herkesin acilen harekete geçerek yapması gerekiyor, tarım, ülkemizin tarımını lüfen inceleyin, 20 yıl sonra kullanılan bu kimyasallar yüzünden artık topraklarımız bir daha eskisi gibi olmayacak,
ve psikolojilerimizde içten içe nasıl bir çöküntüye gidiyor, lütfen forumum hepimiz çok iyi olmalıyız, biz çok iyi ve bilgili olalım ki, etrafımızıda aydınlatalım, 96
Alt 31-07-2008, 03:30 AM   #163 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

çerkezköy kadınlar elele derneği olarak 29 temmuzda haydarpaşa garı merdivenlerinde istanbul' un tarihsel, kültürel ve coğrafi güzelliklerine uzanan rüya gibi bir yolculuğa gittik. piyanist tuluyhan uğurlu her zamanki gibi konsere katılanları eserleriyle, ve eserlerinde anlattığı istanbul la büyüledi, Haydarpaşa garının merdivenlerinde gerçekleşen konserde, o eşsiz atmosfer, deniz ve martıların piyanoya, bağlama ve kavala eşlik edişi, istanbul tarihinin slaytlarla izleyicilere sunulması ile 21.00 da başlayan konser 23.45 te bitene kadar vaktin nasıl geçtiğini kimse anlamadı... ve kadınlar elele derneği olarak bu muhteşem konser sonrasında, kız kulesi karşısında içilen çayların ve sohbetin tadınıda sizlere nispet olsun diye duyurmak isteriz...

2000 kişiye elden davetiye vedildi, çerkezköy, kapaklı belediyelerinde ve pazar yerinde anonslar yapıldı,trakya.tv de bir ay öncesi duyuruların yapılması ve sayısız işyerine ilan asılmasına rağmen katılım 11 kişi ile olunca, insan geldiğimiz noktaya şaşırıyor,

biz kadınlar elele derneği olarak en azından tüm halkımıza böylesi güzel bir organizasyonu, değerli piyanistimiz tuluyhan uğurlu'yu, ve dünya başkenti istanbul 'u bomba sesleri ile değil, piyano, martı ve vapur sesleri ile tanıtılması gerektiğini ve bizansa, osmanlıya başkentlik eden istanbul'umuzun hakettiği yere gelmesi ile tüm halkımızında hakettiği seviyeye ulaşacağını duyurmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. bu organizsayonumuzun gerçekleşmesinde bize katkılarını sunan akut polikliğinden doktor Marina Abuladze'ye, şöförler odası başkanı Yaşar Kuş beyefendiye, chp kadın kolları başkanı Ayfer Dönmez'e, ezgi sazevinden Hüseyin beye, muhasebecilerimizden Nurcan hanıma ve Demet hanıma, Bony çorap fabrikasından bize katılan Sevginç hanıma çok teşekkür ediyoruz, ayrıca Lemar alışveriş merkezinde gerçekleşen dünyanın en akıllı adamı Erdal Demirkıran panelimizde bize sponsor olup, maddi manevi desteğini esirgemeyen Güven hastanesine, Onur çiçekçiliğede bu vesile ile tekrar teşekkür etmeyi borç biliyoruz.

kapanmak üzere olan kadınlar elele derneğinin daha yapacak çok işlerimiz olduğunu siz değerli halkımıza göstermeye başladığını umuyoruz. 2 ay gibi bir zamanda, pazardaki sergimizle ihtiyaç sahibi bayanlarımıza bir gelir kapısı açmayı hedefledik, ve her pazar sergimizi açmaya devam ettik, evinde sarmasını kekini poaçasını yapanlar, çeyizlik örtülerini dantellerini getirenler, takılar yapıp getirenler, bizim aracılığımızla emeklerini değerlendirmeye başladılar, ve çok acil olarak lokalimizi açmamız gerekiyor, piyanist Tuluyhan UĞURLU ile konser öncesinde ve sonrasında yaptığımız görüşmelerde, çerkezköyde acilen bir sanat sokağını hayata geçirebilmek adına neler yapabileceğimizi konuştuk, ve bu konuda tüm organize sanayi bölgesindeki fabrikalardan, esnaflarımızdan, halkımızdan, siyasi partilerden, lokal için planladığımız girişimlerde bize destek olmalarını bekliyoruz, sanat sokağının ortasında kadınların el emeği, göznurunu sergileyip kazanca dönüştürebileceği, ve hayal edilebilir tüm eğitim, kültür, sanat çalışmalarını yapabileceği bir lokalimizi hayata geçirmek istiyoruz.
Alt 02-08-2008, 11:44 PM   #164 (permalink)
Yüzbaşı

http://www.cerkezkoy.com.tr/haber_de...xhaber_no=8120
eee yorum yazın hadiiii
http://www.cerkezkoyhaber.com.tr/detay.php?id=2840

işte budur hayatım değişiyor işte, neler başarabilirmişim ve daha yolun başındayız
Alt 03-08-2008, 12:22 AM   #165 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

tebrikler
pes etmedin, inandın ve başardın
Alt 19-08-2008, 12:27 AM   #166 (permalink)
Yüzbaşı

17 ağustos ve ben gene depremlerdeyim, yıkılıp inşa olmaktan yoruldum, ama pes etmeyeceğim, yaşadığım korkunç şeyleri yazıp üzüntümü, acımı kelimelere dökmek istemiyorum, ama konserden beri kendimi toparlayamadım, gene kontrolümden çıktı olaylar, artık hiç bir şeyi sevmeyeceğim, sevip bağlanmayacağım, gözümden çok sevdiğim kedilerimide bıraktım, karamelli dondurma yemeyeceğim, sadece kızımın üniversiteye giremeyişini, ve koca senelerde yaşadığımız lanet öss sendromunu atlatabilmek için, neler yapabilirim diye araştırıyorum, o kadar yüksek puan almasınıa rağmen yerleşemeyişi, kendimi suçlu hissetmem yüzünden, gerekirse tüm ömrümü feda etmeye hazırım, şimdi bir umut var umarım gerçekleşir gerçekleşeceğine inanıyorum bedeli ne olursa katlanmaya hazırım, yeterki kızımı okuması için yurt dışına yollayayım, az bir zamanımızı var, ve öss yüzünden böylesi harika bir gencin yıkılmasına izin vermeyeceğim, gerçi o çok güçlü duruyor, ama galiba ben yıkıldım, konserden beri zaten kendimi berbat hissediyordum, onca emeğe karşılık konsere 11 kişi götürmek belki eğitim seviyemiz düşünülünce başarı gibi görünüyor, binlerce insana tuluyhan uğurluyu anlattım, artık çerkezköyde tuluyhan uğurluyu tanıyorlar,vagon projeside gerçekleşmek üzereydi, ama dibe vurdum sanki, nasıl toparlanacağım bilmiyorum, sadece eski işime döndüm ve hummalı bir şekilde çalışıyorum, ve en ufak bir boşlukta hemen ağlamaya başlıyorum, allahtan yanımda bana destek olan bir arkadaşım var, kafam çok karışık, hala hızlıyım hareket halindeyim, ama yaptığım şeyler benim hayallerim umutlarım değil, ve sanki yaptığım tek şey kendimi feda etmek gibi geliyor bana, tüm enerjim kendimi mutsuz etmeye ve acıtmaya yönelik gibi, öyle saçmalıyorum ki, sanki kızım üniversiteye başlasa ancak öyle iyileşirim gibi, tüm kalbimle sadece istediğim kızımın balkan veya sofya üniversitesine başlaması, ancak ozaman toparlanırım ve sakinleşebilirim gibi,forumum size yalvarıyorum enerjinizi buna yoğunlaştırın, iki nokta yapalım ve kızım için bir şans olsun, tüm kapılar önünde açılsın, ve okumak için yurt dışından hemen bir kapı açılsın,,,,,,,,,, yoksa korkuyorum kendimi yitireceğim,,,, artık hiç bir şey sevmeyeceğim..................
Alt 23-08-2008, 09:34 AM   #167 (permalink)
Yüzbaşı

sakin ol sakin ol, sinirlerine hakim ol, büyü, olgunlaş, hükmet,
kızım ona açtığım yoldan yürümeyecek, babamda, o zaman ben kendi yolumu açmalıyım,
kendi yolumu onlara adadığım için benimde yolum yok gibi oldu sanki, yolsuz kaldım.....
kimse bana yol açmadı açmayacak, ben açmalıyım, açacağım, vakit daralıyor acele et nurhaaaaaaaaaaaaaaaannnnnn
aş kendini, boşver herkes kendi yolunda yürüyor.
Alt 25-08-2008, 07:35 AM   #168 (permalink)
Yüzbaşı

kendime birşey olsa dayanıyorum, evlat bambaşkaymış,

ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar... AYŞENUUUUUURRRRR 96
Alt 26-08-2008, 12:43 AM   #169 (permalink)
Yüzbaşı

AYŞENUUUUUUUUURRRRRRRRR, bebeğim , gözümün nuru, ışığım, bir sesini duyayım, iyi olduğunu bileyim, gene nerde hata yaptım, sadece üniversiteye giremedin diye sofya üniversitesinde okuyabilirsin yada gel beraber silivride çalışalım, iyi bir maaşla geç işimizin başına dedim, seneye daha iyi hazırlanır istediğin bölüme girersin ama yanımda ol istedim, denizi, özgürlüğü, kendine güvenmeyi, okumayı araştırmayı seversin sosyal bir insansın, bizim senle hiç problemimiz olmadıki, biz ana kız olmaktan çok kankiydik, dosttuk, üzüntünü paylaşamamak, yanında olamamak zaten çok zor, hele özlem var ya o zehir zemberek özlem, yetti canıma, bebeğim, meleğim, ben seni anlamaya çalışıyorum, enginarı sevme tamam, ısrar etmiyeceğim, ama sesini esirgeme, neler oluyor, bir anlat belki bir ucundan yetişirim, bilmemek ne zormuş, kuzum kızım canım, ağlarsa anan ağlar gerisi yalan ağlar...............
Alt 28-08-2008, 03:38 PM   #170 (permalink)
Yüzbaşı

HAMZAAAAAAAAAA
canım oğlum, ah bir bilsen annen seni nasıl özlüyor, gözleri cin gibi parlayan eşsiz çırağım benim, sen gibi kimse beni anlamıyor, miniciktin, bebeciktin, benim kahrımı çekerdin, gelip gıgımdan koklardın beni, ıhı ıhı diye dudağını emerdin, sıcaklığını kokunu sesini, seni nasıl özledim, ah bir bilsen, okuldan çıkıp atölyeye yanıma gelirdin, benle birlikte çalışırdın, ne çok eğlenirdik senli vakitlerde, uyumluydun, özveriliydin, gayretliydin, sensiz, bomboş kaldım sanki civcivlerle, kedilerle, kusla, köpeklerle avundum, artık karamelli dondurma bile istemiyor canım, gelsem, tatsızlık çıkacak diye korkuyorum, böyle olmasını istemedim, ayşenura neler oldu anlamıyorum, elimden geleni yapmaya çalıştım, ama olmadı, sizi huzursuz etmektense uzak durmayı tercih ediyorum, ama yüreğim dayanmıyor, hamzaaaaaaaaaaaa, sana kavuşmak istiyorum, yanımda kalmanı annem diye boynuma sarılmanı istiyorum, ayşenur artık eskisi gibi olmayacak sanırım, büyüdü artık bana ihtiyacı yok, ama benim sana ihtiyacım var, hemde çok var....

Bookmarks