Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2008, 03:38 PM   #170 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

HAMZAAAAAAAAAA
canım oğlum, ah bir bilsen annen seni nasıl özlüyor, gözleri cin gibi parlayan eşsiz çırağım benim, sen gibi kimse beni anlamıyor, miniciktin, bebeciktin, benim kahrımı çekerdin, gelip gıgımdan koklardın beni, ıhı ıhı diye dudağını emerdin, sıcaklığını kokunu sesini, seni nasıl özledim, ah bir bilsen, okuldan çıkıp atölyeye yanıma gelirdin, benle birlikte çalışırdın, ne çok eğlenirdik senli vakitlerde, uyumluydun, özveriliydin, gayretliydin, sensiz, bomboş kaldım sanki civcivlerle, kedilerle, kusla, köpeklerle avundum, artık karamelli dondurma bile istemiyor canım, gelsem, tatsızlık çıkacak diye korkuyorum, böyle olmasını istemedim, ayşenura neler oldu anlamıyorum, elimden geleni yapmaya çalıştım, ama olmadı, sizi huzursuz etmektense uzak durmayı tercih ediyorum, ama yüreğim dayanmıyor, hamzaaaaaaaaaaaa, sana kavuşmak istiyorum, yanımda kalmanı annem diye boynuma sarılmanı istiyorum, ayşenur artık eskisi gibi olmayacak sanırım, büyüdü artık bana ihtiyacı yok, ama benim sana ihtiyacım var, hemde çok var....