Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2008, 12:29 AM   #162 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

insanları şucu bucu diye asla ayırma gibi bir fikrim olmamıştır, kimseyi incitmek istemem, ama ben bu duruma çok incindim, bana inanıp gelenlerde incinecek, ben kendi görüşümü belirtmedim bile, ilk sözüm zaten biz doğarken önce insan olarak doğarız, sonra kadın erkek, diye ayrılırız, sonra asyalı avrupalı vs. vs. milyarlarca yıldır insanlar doğup yaşayıp ölüyor, devr daim ediyor bu, yaşarken huzurlu yaşasak, hakça paylaşsak, şucu bucu değilde biz olsak,eğitim, sağlık, barınma, iş imkanlarına hepimiz sahip olsak, topu topu 20 kişi yüzünden tüm insanlık savaşın içine sürükleniyor, birileri zengin olurken, birileri yok oluyor, neyse kusura bakmayın, şevkim kırıldı, ne yalan diyeyim,
ama pes etmeyeceğim, benim mücadelem bu, ve devam edeceğim, darağacında sallasalarda yola devam edeceğim....ve emeğimin karşılığını alacağım, başkan olmak gibi bir derdim hiç olmadı, hayalini kurduğum şeyleri hayata geçirmeye çalışıyorum,
ve bu arada dünya için yapılacak şeyleri herkesin acilen harekete geçerek yapması gerekiyor, tarım, ülkemizin tarımını lüfen inceleyin, 20 yıl sonra kullanılan bu kimyasallar yüzünden artık topraklarımız bir daha eskisi gibi olmayacak,
ve psikolojilerimizde içten içe nasıl bir çöküntüye gidiyor, lütfen forumum hepimiz çok iyi olmalıyız, biz çok iyi ve bilgili olalım ki, etrafımızıda aydınlatalım, 96