Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Morliçe :) Tropikal_k

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Morliçe :) Tropikal_k Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız harikalar diyarm benimm ... uzun zamn oldu gelmeyeliii.....ole anlatacagımm şeylerr var kii sna....hangisinden başlayacagımmm şimdiii ...dusuneyimm hepsii mutlulukkk yaaa...sorun yokk .panikk yokkkkk... dostummm aradıı beiiiiii yani eski dostummmm .....yok yokkk oo hayatımda olmasaada o benim dostumm olarak kalmalııı.....1 haftaaa cok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Morliçe :) Tropikal_k

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2010, 10:29 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: mor kapaklı günlüğüm...tropikal :)

harikalar diyarm benimm...
uzun zamn oldu gelmeyeliii.....ole anlatacagımm şeylerr var kii sna....hangisinden başlayacagımmm şimdiii...dusuneyimm hepsii mutlulukkk yaaa...sorun yokk .panikk yokkkkk...
dostummm aradıı beiiiiii yani eski dostummmm .....yok yokkk oo hayatımda olmasaada o benim dostumm olarak kalmalııı.....1 haftaaa cok uzuntuluydummm....aksam yattıgımdaa rahat degıldımmm oda arkadasımmmn yanına gıdıyodummm cocuk gıbııı....neden dıyodummm neden yokkkk suann....ama ki tam vaktındeee hissettı eskı dostunun ona ıhtıyacı oldugunu ve aradııı......hımmm ama konusamadıkkk cunkuu tel kapalıydııı..geride donmedım ama o an gözlerım dolduuu..bıde ailemın yanına gelıodumm tammmm basladım aglamayaa hemen en yakınlarımı aradımm mutlulugumu paylaştımmmm......neden geri onu aramadın dersennn 4 gün oldu bilmiyorum aramadımm...veee galiba aramıcammmm :((...bu durum yakıyoo canımıı ama daha degılll....alısmalısın bu durumaaa kalbimmmm.... canın yansda...

farkındayımm cumlelerım tutarsızzz bunun sebebı ısee hala beynımle kalbımın çatışmasıı vee cok kırgın olmam............ailemin yanındayımm ama kimsesiz yaşlı bır kadın varmışşşş hastanedeee ölüme terktmişşş ogluuuu...annemde dayanamayıppp 20 gundurr onun yanında kalıyorr refakatçıı ..geldıgımden berı onun yanındayımm donusumlu olarak kalıyoruzzz annemleee....anneme yardım edıyorummm bollılee o yaşlı kadınada ..bazen gzlri dolyoooo ...oda dusunup konusmaya baslıoooo cumlesını bıtıremeden yaşlar akıoooo....vee uykuyaa dalıoooooo...bu duruma cok uzuluyorumm ...yaşlılık ne acıı ne kötüü yataktaa çürumeyeee mahkummm....25 yıl önce kocasıı..bazeen edıyoo allahım son uykumm olsunnnnnnn al canımı kurtar beııı dıoooo....kim bılır canıı nler ıstıyodurda solemıyodurrr dıee babam bırsuru sey alıooo gecen gun aldıgııı muzu gorunceee okadar cok agladıkıııı 2 yıldır muz yemedıgını soledıııı ekmek bıle bulamamaşkııı bazennn...
ey allahımm yaslılık nee zorrrrmuşş...herkese bakan bırılerıı olsunn..asla kımse bole olume terk edılmesınn...oglu cok zengınnnn hava subayıııı ..annesıne bakmıooo cunkuu karısı ıstemıooooo ..neden yaa nedennn..hastanede herksın zıyaretcısı gelıooooo ama teyzeyıı tanıyan kımsee yokkkkkkk..allahım yardımm ett o kadınaaaa....öptum gunlugun ıı gecelerrrrrrr

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2010, 11:13 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Ben_Sen_ve_Gofi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 94
62 Mesajinıza toplam 293 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ben_Sen_ve_Gofi is an unknown quantity at this point

kim bılır canıı nler ıstıyodurda solemıyodurrr dıee babam bırsuru sey alıooo gecen gun aldıgııı muzu gorunceee okadar cok agladıkıııı 2 yıldır muz yemedıgını soledıııı ekmek bıle bulamamaşkııı bazennn...

Allahım ne kadarda nankörüz aslında.. :( şükretmemız gereken o kadaaaar çok şey varki... .
teyzeye vetüm hastalara acil şifalar dılıyorum...

bu arada mutlu olmana cok sevındım yelda_k :)
Alt 06-05-2010, 02:21 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

slm gunlugum hersey yolundaa aradım konustukkk ..cok pişmannn bana ulasamıcagı ıcın cok uzulmusss ..işte bolee ayrıntısıyla anlatacagımm sonraa..kocamnöptum
Alt 06-05-2010, 02:32 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Ben_Sen_ve_Gofi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 94
62 Mesajinıza toplam 293 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ben_Sen_ve_Gofi is an unknown quantity at this point

...sabah erken kalkmayı cok severımmm ..yurtta çalarsaat dıolarr ..ben 2.ogretımınm de gece 11de okuldan gelıyoruzz 1de yemek yıyoruzz sonra baslıyoruz sohbete sabah ezanında yatıyoruzz ama ben 7 de kalkıyorum 7 sendromum varda....bugunde kalktım yıne 7 de balkonumuzu cok cok özlemısım aldım kahvemı kitabımı mukemmel bır keyf yaptımmmm

--------------
süpersin valla..erken kalkmak;uzun zamandır YAPACAĞIMA inandığım şey..Erken kalkmak gercekten BENCE çok önemli.Şuan haftanın 2 günü dersim var.EE hali ile geri kalan 5 günüm boş.Bende uzun süredir sabahları;yapacak bişi yok nasıl olsa,kalksam ne yapacağımki,hem havada bozuk(burada genelde hava bulutlu olıyorda! ) gibi sAÇma SApAn sebeplerle uyku işini abartmıştım...Ama şükürler olsun artık ;yavaş yavaş eski halime dönüyorum.Çok uyurken şunu farketttim;insan ne kadar fazla uyursa,o kadar daha uyumak istiyor(nefsani birşey sanırım) ve nekadar geç güne başlarsa;afedersınız ama kendini SAlAK gibi hissediyor.. :(
SEni bikez DAHa KOSKOCaman tEBrİk EDiYoRuM yElDa_k ;)
Alt 06-05-2010, 06:41 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

ya gercçekten sabah yapacak bir iş olmuyorr ..herkess uyuyor bıdee cıkıyorum bıraz dolasıyorumm...bı aralar kitap okuyodummm....1 aydır kahvaltı hazırlıyrummmmm kızlar bayılıyolar bu durumaa...ama geri döndugumde artrık test çözücemm kararr verdımmm ...sevgiyle kallll
Alt 15-05-2010, 03:46 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

sevgılı gunlugummm ......yakında cok zor bı donem baslayacakkk kpss ıcın son zamnlar artıkkkk satj su bu derkenn bakalım ne olackkk....malum bıdeee (..)...

yorldum artk ....kısılıgım degısmeye basladıııı olumsuz yonde 10 gundurrr kendıme gelmelıyım dıyorum ama yokkk...bılmıyorum bole ne olcakkk acıl toparlanmalıyımmm ayrıca tekrar aılemın yanına geldımmm...9 gun kalmaya sonrada zaten sınavlar varr

17 mayıs atamalar varmısss atanmaktanda atanamaktanda cok korkuyorummmm ....

karar verme asamasııı baslayacakkk ...herkese suprız yapmak ıstıyorum aslındaaa amaa atanırsam kalplerıne ınebılırr ....

bıde malummm sımdııı unı okuyorumm unıyı bırakkk eskı ısıne donnn buda ne kadar mantıklı bellı degıllll ..

allahım ne olur bana yardım etttt korkularımdan emın kıll benii....bu yıl okadar guzel ınsanlarkla tanıstım vede kardes oldumkııı artık sonuna geldımm hatta ucurumdayımmmm dogru karar vereyımmmm lutfennnn rabbbım
Alt 18-05-2010, 01:36 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

gunluklerın bitanesiii :)

canımbenımm ne oldu nasıl oldu bılınmezzzz ama kii tuhaf seyler oluoo cevremdeeee aglık baknlıgı yalan solemıss atama bıze degılmısss..bu benıı rahatlattı galıbaaa..

diş agrım felakett dun doktora gıttıkk ama dolgu altında çürük yok dedı vede gonderdıı tekarar eskı dıs doktoruma gıdıcemmm..

bugun sozde erken kalkıcaktımm zaten 7de kalkıorumm dahada erken kalkmak ıstedım telkın dınledımm ama bı tuhaflık oldu benn 10na kadar uyudummm...bu aksam tekrar denıcemmm saat 5 te kalkmak ıstıyorumm ama hıcc uykum olmadann :)

sonraaa harıka kahvaltı ve gunee baslangıcc...baya bı yazı yazdımm bakalım finalin ilk adımını attımmm

gerı kalan herseeyy guzell ....

sınıfta gerı zekalının bırıı teklıfını kabul etmedımdıeeee baska bı gerıyle cıkıomusss..vede saga solaa benımyuzumden bole oldugunuu kabul etseydımmmm oda bole bı karar vermemiş olurmuss..ne sacmalıkkkk
zorlamı sevıcemmmm hayırr sevmıcemm ıstemıyorumm onuu zorbenın bırıı bak gene sınır tavan yaptı..

nese rahat olalımm degılmıı onundısında hersey yolundaa gıbıı dershane arastırıyorumm...
baslıcamm staj dershanee derkenn bakalım ne olcak suan aılmeın yanındayımmm pazar donucemmmm...

cok casnım sıkıldı bugunnn nıeyse....of yaaaa atama olsaydıı keskee salaklarrr ıstee madem yapmıcaksınızz neden resmı acıklama yapıpp sayıı belırtıyosunuzzzzzzzzz .....nese gunlugum optum senııı rukiş hastaa onun yanına gıdıcemmmm

merak etme herseyyy ıı :) en azından bole ıstıyorumm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
Alt 12-06-2010, 10:58 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

canım benımm yınee ben geldımm forumda nıck degıstırcem karar verdımm
ruhum daralıyorr bedenım ısyandaa ferytt edıyorummm...neen yaaa dıee hıc bırsey yok ortada sorun yok basaramam korkusu kahrettsınn

Alt 13-06-2010, 11:31 AM   #19 (permalink)
Binbaşı

ayy kujum ... cok ııyım bugun dunden eser yokkkk yarın butlere gıdıyrumm ..offf ınsallah gecerım yaaa ...senı cok sevıyorummm dun baya gergındımm..yıne gelecek korkusu yasadımm bakalım bu sefer ne olcakk ....en buyuk destekcım ıs basındaydıı..hı bıde dun faruk msj atmısss cokmu kırdım senı dıee gerı yaa ....yanlıs anlama sakın gunlukk o benım arkadasım dershaneden 1 yıl bırlıkte oturduk ders calıstık en yakın arkadasımında sevgılısııı oldu sonradan....

bende yok dedım o kafaylaaa salladımmm kırmADAN gecırdım savurdumm ....tabı sesssızdıı o duymdı bılee sadecee yok hayırrr olur ole arada dedımm ..

ya ben varyaa ne dım kendımee o kadar uzuldumm sımdı de yok onemlı degıl dedımm sole dımııı ne hakkınız var bunaaa faln dıee salk gıtmıs numarasını tel ısımsız dıe kayıtlamıss sevgılısede bana msj attı kımsın nededen sevgılımın telefonunda bole kayıtlısın dedı bende zor durumda kalmasınlar dıe msj atmadımmm ...solesem fatm aben yelda dıee olmaz yanlıss anlar salak yaa neden ole kayıtladıysa duydum ama fatma tum kızları sıldırmıss o garıbımde sılmemıs benıı ole kaydetmıss..aman nesee bee dostummmm

hayat bole cok daha guzell ayrıca yasemın 12 yıllık dostum hergun arıo soruoo merak edıyooo o hayatımda ya ne yaln solım geln gelırr gıden hıderr arkadasdxlıktan dıyorumm
ona karsıda eskıssı gıbı davranmıyorum ama onu gercekten sevıyorum deger verıyorumm ...

sevgılıu konusunaa hıc gırmeden gecıyorum :)

annem rahatsızzzz bu aralarr beynınde bır sorun varr salı sonuc alıcazz balakım ne olacak artık

Alt 13-06-2010, 12:13 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

Yelda cıgım Anne'nin durumu için çok geçmiş olsun, İnşallah sonuçlar sizin ve bizlerin dilediği gibi çıkar.Salı günü güzel haberlerini bekliyoruz.

Bookmarks