Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

değişim başlasın...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri değişim başlasın... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 3 yıl önce bu siteyi ziyaret etmiştim. o zmanlar ego ve suçluluk dinlemiştim. sonra ne oldu ise umudumu yitrdim bi gelişme görmediğimden olsa gerek. bir çok kişisel gelişim kitabı okudum. secret , beynine format at, evrenden torpilşm var, siyah süt, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

değişim başlasın...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2018, 08:53 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 7
8 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fizy is an unknown quantity at this point
Standart değişim başlasın...

3 yıl önce bu siteyi ziyaret etmiştim. o zmanlar ego ve suçluluk dinlemiştim. sonra ne oldu ise umudumu yitrdim bi gelişme görmediğimden olsa gerek. bir çok kişisel gelişim kitabı okudum. secret , beynine format at, evrenden torpilşm var, siyah süt, kuantum lar vs. bir çok teknik de denedim. nlp, eft, olumlama, nefes , hoppa hopp (ismi yanlış olabilir :)aynada kendinşze söyledikğiniz olumlamalar. affetme çalışması v.s. bunlarda da pek düzeldiğim söylenemez. sonra uğur koşar allah de ötesini bırak onunla karşılaştım. o kitapta iç sesismi durdurmayı öğrendim. ister nefs deyin, ister şeytan, isterseniz iç ses bana olumsuz bişey söylediğinde mesela bak işte bunu yaparsan böyle olacak gibi .dediğinde hıı demek öylee .anlat bakalım seni dinliyorum başka neler olacak.susuyor. şimdiye kadar konuşup duruyordun bana gelecek ile ilgili haberler veriyordun şimdi izin veriyor seni dinliyorum hadi anlat ben peygmber değilim sende cebrail değilsin gelecekten bilgi veremezsin. Allahtan başkası geleceği bilmiyorken bire melun sen kim oluyorusn da bana gelecek ile ilgili bilgiler veriyorsun. seni yakaladım işte fark ettim şimdi ne yapacaksın bakalım diyorum. iç sesim susuyor.
tabi bunu her zaman yapmıyorum insanın alışkanlık haline getirmesi lazım .bazen yapıyorum. işte geçenlerde yine siteya bakayım dedim hayatım değişti com a girdim. formu okudum tamam dediim bu sefer çekirdek inanç çalışması alıcam. nitekim 10 ocak günü özlem hanım ile çekirdek inançlarımızı tespit ettik. dallarımın büyük ama ana gövdedin bunu kaldıramayacağı kadar küçük olduğunu söyledi.yani hayatta var olamdığımı benşmde isteklerimin olabileceğini ve önce kendin için yaşamalısın dedi. dişilik kimliği ve içimdeki çocuğu büyütme de çıktı. bununla ilgili mail atacağını söyledi. cd lerde gelecek tabii .. ben şimdi maili döt gözle bekliyorum. ön hazıklık olsun diye ego ve suçluluk dinliyorum. 3 gün oldu. rüylarımda resim yaptığımı falan görüyorum belli belirsiz bi gelecek sunuyo sanki .çümkü konuşmamızda bana özlem hanım elinde siirli değneğin olsa herşeyi değiştirebilecek yapabilecek gücü olsa ne yapardın? ben buna cevapveremedim çünkü kendim için bişeyler istemeyi unutmuşum. haa şimdi biliyor muyum tabiki hayır. bana gelecek olan cd ler ile bulmayı umut ediyorum. bir an önce iş bulmayı diliyorum. bakalım bende günlük tutacağım. umarım yeni başlayacak olanlara bi ışık olur.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fizy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 06:18 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: değişim başlasın...

O halde herşey istediğinden daha güzel olsun. Ve öyle de oldu.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2018, 03:55 AM   #3 (permalink)

teşekkür ederim sweet
Alt 13-01-2018, 04:13 AM   #4 (permalink)

Evet bugün beklediğim maili aldım özlen hanımdan..:) ilk önce ego kendine güven ve suçluluk bu telkinleri 21 gün boyunca 8 saat dinlememi istemiş. 8-10 gün içerisinde gelecek olan cd deki atalrdan özgürleşmeyi bunlar ile birlikte bir hafta dinleyeceğim.
sonra ilk tur başlayacak . 21 gün dinle 3 gün ara ver. bana olumlamalar da göndermiş. olumlamaları okurken kurban rolü diye bişey vardı şöyle bidüşündüm gerçekten de öyle idi. gerek çocukluğumda gerek iş yaşamımda gerekse evliliğimde gerekse çocuklarım ile ilişkilerimde hep bu rolü üstlenmişim.baya bi düşündüm ne kadarda haklı....
sonra beni etkileyen şey duygularımın sorumluğunu almak.. şöyle bi düşündüm evet yada birisi bişey yaptıgında bizim duygularımız hissettiklerimiz bizim sorumluluğumuzda biz istemez isek yaptıklarından etkilenmez üzülmeyiz. onların yaptıkları kendi sorumluluğunda hissettiklerimde benim problemim...? kendi yaptıklarımdan ve kendi duygularımdan sorumluyum .. bu cümlede çok çarpıcı geldi bana...
sonra kaybettiğim kardeşim için bir metin göndermiş onu okurken bile ağladım....yanlızo olumlamayaı önermiş olduğu 2 kitabı okuduktan sonra yapacağım böyle söylemiş ilk kitabım çekirdek inanç basılı kitap ikinci kitap ise sevginin kökleri bunlarıda en kısa zamanda okuyacağım.
nefes tekniği var var birde burnumuzdan nefes alıp ciğerlerimizi dolduruyoruz sonra aldığımız nefesten daha fazlasını yine burnumuz ile yavaş yavaş ve verdiği cümleleri kullanarak geri veriyoruz.
diğer cd ler geldiğinde tekrar paylaşacağım.. tespit edilen çekirdek inançlarımı temizlemeye ve yetenklerimi ve gücümü daha fazla kullanabildiğim mutlu huzurlu başarılı ve zengin sağlıklı doyumlu mutlu biri olmaya en çok da kendim olmaya niyet ediyorum...
Alt 14-01-2018, 01:53 AM   #5 (permalink)
Teğmen

romina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
romina is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: değişim başlasın...

Yazdıklarınız çok güzel.Umarım daha iyi haberlerle gelirsiniz :)

Miley Cyrus
romina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2018, 04:36 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lolason is an unknown quantity at this point

burada bir günlük yapmanızı en azından 10 günlük turlardan sonra haleti ruhiyenizi yazarsınız bahtiyar oluruz :)
iyi gelişmeler
lolason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2018, 04:23 AM   #7 (permalink)

merhaba bugün çekirdek inanç çalışması cd si geldi. :) içindekiler atalardan özgürleşme,anne-baba desteği , büyüme telkini, kadın kimliği,kendine saygı, kişisel gücü kullan,yeni başlangıç ve yok gibi.... cd için 7-10 gün denilmişti telefon görüşmesi yapalı daha bi hafta olmadan elime ulaştı teşekkür ederim umduğumdan hızlı oldu. bu arada kitaplarımın hepsini de sipariş etmiş bulunmaktayım. bir tanesi çekirdek inanç basılı kitap yine bu siteden gelecek diğer kitaplar bu sitede olmadığı için başka bir yerden sipariş verdim. heyecanla bekliyorum.

bu arada suçluluk, ego ,kendine güven telkinlerini siteden ücretsiz indirdim dinlemeye başlamıştım. ilk gün başımda acayip bi ağırlık oldu. üçüncü gün geçti. bu seferde gece rüyalarımda kabuslar görmeye başladım. şimdi ise rüyalarımda sanki gelecek görüyorum bazende yeteneklerimi nasıl kullanacağımı ama sorun şu ki sabah uyanınca hatırlamıyorum sadece geriye kalan his oluyor. bende değişiklik şu oldu. sanki içime bi mutluluk geldi. eskisi gibi söylenenleri çok takmıyorum. ben biraz takıntılıyımdır. birisi bişey söylesin kafam orda olur. bir de sabır yok bişey söyleyeceksem doğru zaman ya da doğru mekan falan beklemem yanımda değilse bile telefon eder arar söylerim. eşimi gece uykusundan kaldırıp aklıma takılanları sorduğum çoktur. resmen paranoya başlamıştı. şimdi bunlar bitti şükürler olsun.. artık kafama takmıyorum. daha bi rahatım. Galiba kendi duygularımın sorumluluğunu almaya başladım. olumlamalarımı yapıyorum. 45 gün sürecek. artık olan biteni kontrol etmeye çalışmıyorum bu benim için süper bişey. ben boş kaldıkça eskilere sararım genelde de tahmin edersiniz olumsuz olan olayları... bazende bunları; belki de çoğu zaman :) eşime pişirir pişirir önüne koyarım :) tabi bunu önüne koyana kadar bir sürü senaryo yazarım onun yerinede düşünür karar veririrm. sonra patlarım doğal olarak bu da çoktu bende çok şükür şimdilerde eskiler aklıma bile gelmiyor .ne kadar teşekkür etsem az inanın bu kadar zaman da(7 günde) bende etkileri bunlar. unutmadan saçımın rengini değiştirdim. eşim beğenmedi yakışmamış eski rengine dön. neyse hadi bir ay geçsin ondan sonra dönersin ama ısrar edip bu renkte kalırsan bana gıcıklığına yaptığını inat ettiğini düşünürüm dedi. eskiden olsa hayda kafama takardım. ne demek istiyor. niye tehdit vari konuşuyor falan der bunu büyütür sonra beni sevmeyecek artık ona kadar gelirdim. şimdi bu onun düşüncesi diyorum ben beğendim. herkes kendi duygularının sorumluluğunu alsın diyip geçiyorum. benim için dış onayda çok önemli idi. yani örnek vereyim yeni yaşadım saçımı annemde beğenmedi eskiden olsa hıı annem beğenmedi eşimde beğenmedi demek ki yakışmamış gidip değiştirirdim :) şimdi umrumda değil ben beğendim benim seçimim. bu arada spor salonundaki arkadaşlarım beğendi:)
güzel gelişmeler oluyor. şu sıralar tek sorun çabuk sinirlenme öfke hali. şimdi kitabımı bekliyorum onu okuyacağım. ardından kardeşimin ölümü ile ilgili olumlamayı yapacağım. ve şu 3 hafta suçluluk, ego,kendine güven bunları dinleyeceğim. sonraki hafta atalardan özgürleşmeyi de katıp bi hafta daha dinleyeceğim. işte esas ondan sonra çekirdek inançlarım ile ilgili olan cd ye geçeceğim ve bunun için sabırsızlanıyorum. ve büyük bi heyecanla bekliyorum . 3 telkin ile bu kadar şey değişiyor ise aman Allah ım acaba çekirdek inancımın telkinleri ile hayatıma ne gibi mucizeler girecek inanın heyecanlanıyorum.. yeni hayatıma hazırım..... gelişmelerden haberdar edeceğim tekrar görüşmek üzere....
Alt 18-01-2018, 11:19 PM   #8 (permalink)
Teğmen

romina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
romina is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: değişim başlasın...

Ben de sizin kadar umutluyum telkinler konusunda.Öfke sorunu bende de var ama ben geçmişteki öfkemi dışarı yansıtamamakla ilgili olduğunu düşünmekteyim.Bence içimizde olan hissettiklerimizi,duygularımızı ve düşüncelerimiz için bir kimlik oluşturduğuna inanmaktayım.Rüyalar da bilinç altımızdaki o kötü düşünceleri ön plana çıkartıyor.Telkinler gayet de işe yarıyor.Tabi ara ara dalgalanmalar hepimizde olacak.

Miley Cyrus
romina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2018, 02:40 AM   #9 (permalink)

Evet kitaplarım da geldi. Içinden en çok 4 anlaşmayı çok sevdim. Diğerlerini daha önce okumuş olduğum kitaplara çok benzettim belki de o yüzden...
Olumlamalarimi yapıyorum suçluluk ego ve kendine güveni dinliyorum. Hayatımda ne mi oldu sanırım farkındalık kazanmaya başladım. Söylenenleri kişisel olarak algılayıp hep bir şeyler yapma gereksinimi duyar yada kendimi savunmaya geçer yada öfkelenirdim. Şimdi bunlar yok denecek kadar azaldı çok mutluyum. Bugün doğum günümdü eşim ve kızım supriz hazırlanmışlar yemeğe gittik masada güller mumlar falan. Hediyemde yeni cep telefonu oldu.
Üçüncü olarakda işe başlıyorum galiba maaş istediğim hak ettigim den az ama 6 ay içerisinde düzelecekmiş. Şimdi ise kafamda tek soru beklemeli miyim yoksa hiç yoktan iyidir evde sıkıldım artık diyerek başlamalı mıyım. Icimden bi ses başla diyo öbürü ise neden azına razı oluyo sun. Işte böyle...bakalim ne olacak
Birde şu günlerde içime miktarı 'da sanki içime doğdu yüklü miktarda para bekliyorum. Nerden ve nasıl gelecek bi fikrim yok zaten bu benimde görevim değil 😅 ama bugün sayısal loto oynadım bakalım.... evren göndersin
Kardeşim ile ilgili gönderilen ritüeli 'de yaptım.
Bi dahaki hafta 3.haftayi dolduruyorum artık atalardan özgürleşme 'de katılacak....
Tekrar görüşmek dileğiyle.....
Alt 25-01-2018, 05:18 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

Dilerim bu calismalar size faydali olur..
Zaman zaman siteye giriyorum..yeni birilerini gormek guzel..takip edicem sizi..sizde gelismeleri yazarsiniz daima umarim..
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks