Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Işıkyolu'nun Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Işıkyolu'nun Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Günlüğün hayırlı olsun mutlulukla dolsun inşallah.. bu arada nickin çok güzel...çok beğendim günlüğünün de nickin kadar parlak olmasını diliyorum Nickim okuyanlara umut versin ve banada misyonuyla hem güç hemde duruluk versin diye bir anda düşünürken ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Işıkyolu'nun Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-02-2010, 11:07 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Işıkyolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
40 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıkyolu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Işıkyolu'nun Günlüğü

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun mutlulukla dolsun inşallah..
bu arada nickin çok güzel...çok beğendim günlüğünün de nickin kadar parlak olmasını diliyorum
Nickim okuyanlara umut versin ve banada misyonuyla hem güç hemde duruluk versin diye bir anda düşünürken aklıma geldi hayatta tesadüfe tesadüf etmiş kimse yoktur diye bir söz var buna inanıyorum .. Bu güzel paylaşımlarımız bizlere fayda sağlaması dileğiyle,teşekkür , iyi ki varsınız..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-02-2010, 01:54 PM   #12 (permalink)
Teğmen

40 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Dostlarım canlarım sizleri tüm yüreğimin ışığıyla selamlıyorum tüm sevgimle , Sabah 09:30 gibi uyandım meditasyon ve çakra çalışmalarımı yaparkende dinlediğim suçluluk ve EGO mp3 leri şu saate kadar dinlemekteyim,bu arada bir konuk hep masamdaydı halada yazdıklarımıda görmekte .. Bu konuk cam şişedeki SU kristalleştiğini hem gözlemleme hemde tadına bakma fırsatı buluyorum , o kadar yumuşamış ki su babamada denettim tadı çok yumuşamış dedi , bunun dışında hissettiğim içtikten sonra bana güç , olumluluk , zihin açıklığı ve daha duru bir şekilde sorgulamamı sağlaması üçüncü gündeyim ve şuan saatim 13:46 yı göstermekte içimde rahatlık ve sakinlik var herhangi bir kaygı ve suçluluk duygusu hissetmiyorum ki yoğun yaşayan biriydim o duyguyu ..Artık Ego anlamında kendime hiçliği örnek alıp üzmüyorum kendimi bu adım adım üzerimden kalkmakta hissediyorum , farklı bir rüya gördüm hayır olsun gerçekten güzeldi .. Gün devam etmek içimde gün doğmaya başlıyor bunuda hissediyorum , yollarımız aydınlık ve ışık dolu olsun , sizleri seviyorum , iyi ki varsınız..
Alt 28-02-2010, 11:54 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Selammmm , dün gece 03:00 a gelir netteydim seminerlerden sonra yapılan videoyu izledim , yorumlarınızı okudum , yani ; sizi tanımak için bile aranızda olunabilinir kanaatine vardım , sizleri çok tanımak istedim , gözlerimi kapadım ve o seminerde olmak istedim bir an çok duygusal güç verici bir enerji var içinizde .. Sonra puan sistemine göre telkin cd si haberine baktım , sanırım hala fikir aşamasında yinede gerçekleştirilirse muazzam güzel birşey olacağı kesin.. dinlediğim telkin mp3 lerinin bugün 4.günü ve daha yeni dinlemeye başladım iyiyim , dimağım açık ve değerlendirmelerim yerinde ve bilinçli .. Hava durumu uzun zamandır neşemi ne yerine getiriyor nede beni bozuyor hatta hava durumu benim içimde günlük güneşlik çok mutluyum ..
Alt 01-03-2010, 04:03 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Selam,bugün 5.gün son iki gündür fırtınalar çatışmalar karmaşalar , istemediğim misafirlerle geçsede akşam ve gece arası yoğun bir depresyon atlatsam da , Olumlu düşünerek ve manevi yardımlarla sağlığım yerinde şükürler olsun .. Kendimdeyim , rahatım bana gelecek en olumlu şeyleri yüreğimde heycanla beklemekteyim çok büyük bir mutluluk içimdeki tüm hücrelerimde hissettiğim , şükürler olsun .. Olumlu haber gelecek bir işi bekliyorum diğer olumlu şeyler içinde çok mutluyum .. Bu arada ay bedirdi dün gece dilekler dilemiş olanların dileklerinin dualarının olumlamalarının kabul olmasını tüm yüreğimle diliyorum , aşk , sevgi ve mutlulukla kalın .. Gün devam ediyor haberler ulaşacağı zamanı bekler , onları duymak isteyenlerde geleceği anı .. GElecek haberleriniz şans dolu ,uğurlu ve mutluluk dolu olsun .. Sevgilerimle .. IŞIKYOLU
Alt 02-03-2010, 11:47 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Gün gibi selamlıyorum sizleri sevgimle , ışığımla .. Bu gecede mp3 ler çalarken uyudum bugün 6.gün oldu büyük deprem etkisi yapacak olaylar gelişsede tüm olgun ve bilinçle üstesinden otomatikman gelindiğini gözlemliyorum Kendime yürekten güveniyorum ve olduğum gibi olmanın mutluluğunu yansıtıyorum,şükürler etmeye başladım..........................Sizlerde şükür edin daha mutlu olacaksınız,sizleri çok sevdim..
Alt 02-03-2010, 08:22 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
Işıkyolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gün gibi selamlıyorum sizleri sevgimle , ışığımla .. Bu gecede mp3 ler çalarken uyudum bugün 6.gün oldu büyük deprem etkisi yapacak olaylar gelişsede tüm olgun ve bilinçle üstesinden otomatikman gelindiğini gözlemliyorum Kendime yürekten güveniyorum ve olduğum gibi olmanın mutluluğunu yansıtıyorum,şükürler etmeye başladım..........................Sizlerde şükür edin daha mutlu olacaksınız,sizleri çok sevdim..
Bu gibi zamanlarda zorlukların özellikle insanın karşısına çıktığına inanıyorum...neden mi ? yeni halini denemen ve gelişmeyi farketmeni sağlaman için çünkü o zorluklar çıkmasaydı yeni halini göremeyecektin...görebilmen için evrenin yarattığı bir bahane bence bunlar
"kontrolsüz güç, güç değildir" işte bu laf tam da bu durumu anlatıyor...kendini kontrol edebildiğini görmen çok güzel bir gelişme.. mutlu haberlerini tekrar görmek dileğiyle

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2010, 01:28 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tünaydın , bugün gelişimi seven gün yine güneşli ve aydınlık ..(7. gündeyim) Yedi günün değişimi tüm olumluluklarla devam ediyor , bu kadar gün dinledim durmalımıyım dediğimde annem ve babamda da bu gelişimleri gördükten sonra DEVAM diyorum..İçim içimi yiyen bir mutluluk , iş anlamında da beklentilerim var , bu arada girdiğim görüşmeler gerek telefonla gerek internet üzerindeki yazışmalarda çok daha rahat ve çok daha açığım Olumlu yada diğer türlü cevaplarıda çokta alınganlık göstermeden karşılıyorum , Herşey olması lazım olduğu gibi oluyor çok mutluyum
imported_Angel Teşekkür ederim .. Böyle bir analiz olması da mutluluk verdi yanımda olduğunuzu bilmek güzel iyi ki varsınız ..
Alt 03-03-2010, 01:43 PM   #18 (permalink)
Sultan
Guest

nasıl bir iş istediğine karar ver.nasıl bir iş seni mutlu edecek.o işe sahip olduğunda ne hissedeceksin.etrafındakiler ne söyleyecek.bütün bunları imgeleyip gönder.istediğin gibi bir iş adresine teslim gelsin.her şey gönlünce güzel olsun.iyi varsınız
Alt 03-03-2010, 02:06 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nasıl bir iş istediğine karar ver.nasıl bir iş seni mutlu edecek.o işe sahip olduğunda ne hissedeceksin.etrafındakiler ne söylecek.bütün bunları imgeleyip gönder.istediğin gibi bir iş adresine teslim gelsin.her şey gönlünce güzel olsun.iyi varsınız
Anthony Robbins 'in Sınırsız Güç kitabında karşılaşmıştım ilk buna ..Meditasyon yaparken ve dileklerimi sunarken aklıma gelmişti , şimdi birde bu şekilde gönderdim .. Gelişini keyifle bekliyorum geçmiş bilgilerimi hatırlattın , teşekkürler , iyi ki varsın Bengusu
Alt 03-03-2010, 02:39 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılıyorum işte bu yüzden günlükleri okumaya özen gösteriyorum okuduğum her günlükte ders çıkaran yazı olduğu zaman çok mutlu oluyorum..Bu düşünceler aslında bizler için yol...
Işıkyolu mutluluğun daim olsun ...İyi ki varsınız...
Sizler mutluluğu çoğaltan neşe kaynaklarısınız sizlerde iyi ki varsınız düzelmenin ve gelişim yollarında yürürken dikenli diye adlandırılan başarı yolunun güzel ve eşsiz çiçekleri gibisiniz sizleri gördükçe ve iyi niyetliliğiniz kokusu güç veriyor , iyi ki varsınız değerli insanlar , sevgilerimle

Bookmarks

Etiketler
aile, anlayış, gelişim, yaşam, ışıkyolu