Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kararların net olsun hep bugünkü gibi ;) Kutuyu bana yolla :D nisanda başlayacağım spora (niye nisan bilmem:) bahar ya herşey ferah ondan belki de) Ben yiyebilirim dimi :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-03-2010, 02:07 PM   #311 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

kararların net olsun hep bugünkü gibi ;) Kutuyu bana yolla :D nisanda başlayacağım spora (niye nisan bilmem:) bahar ya herşey ferah ondan belki de)
Ben yiyebilirim dimi :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 04:12 PM   #312 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sorma valla bende yetişemiyorum derslerimden geri kalmadan hepsini öğrenmeliyim
Merak ettim : matrixi yönetini gördüm onun kitabını almaya karar verdim
kitabı okursan bizimle paylaşırsan bilgileri seviniriz..
Kitap bir hafta içinde bana gelecek okur okumaz uygular uygulamaz paylaşırım aslında şimdi bile kendimce bişeyler deniyorum oluyor gibi başım ağrıyordu kafamın iki yanında nokta belirleyip o noktların arasında bişey düşünmeden baktım böyle bağlantı gibi bişey oluncada iyi olduğumu imgeledim ve hopppp ağrı durdu sanırım böyle yapıllıyor neyse bakalım kitaptan sonra görücez
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 04:15 PM   #313 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili günlük
geçen gün diyetimde kaçamak yaptığımı söylemiştim ya...bunun sebebini buldum...her ne kadar aynı kalori dahilinde de olsa değişim listesi kullanarak diyetime kurukayısı kurüzüm, fındık ve meyveli müslileri sokmak istemiştim...ancak o gün hem içime çöken üzüntü sıkıntı hem de o şeylerin evde duruyor olması beni onların yenmesi gerektiği miktarı aşmamı tetiklemişti...bunlar sevdiğim zevk aldığım yiyeceklerdi ve diyette verilen miktarla yetinmeyeceğim apaçık belliydi....yani bunlar evde durdukça bütün kutuyu bitiresim geldiğini anladım...belki bilinçaltım o kutunun tamamen evden yokolması gerektiğini söylüyordu bana...çünkü varken hepsini sınırsızca istiyorum...o yüzden bu yiyecekler ölçülü yendiği takdirde ne kadar masum olsa da...ne kadar çikolata gibi pasta gibi olmasa da bir süre daha evde bulunmaması hayrıma olacak...zaten belli bir miktarı aşınca kan şekeri dengemi de bozuyorlar biraz kan değerleri konusunda da sağlık sorunlarım var..yani şu an çok hassas terazi üzerinde gezindiğimin farkındayım...ama böyle olması daha iyi...olması gereken miktarı aştığım için bünye beni cezalandırıyor..bu nedenle kaçamak yapmak o kadar da cazip gelmiyor...o sıkıntıları çekeceğimi bildiğim için bu ihtimalden uzak durma şansım yüksek...
kilo verdikçe ve spora devam ettikçe onların da düzeleceğini umuyorum...vucut hatlarım ortaya çıkmaya başladı...bel oyuğumu belirgin bir şekilde ilk bakışta görebiliyorum aynada

hani geç kalmışlık hislerimden bahsetmiştim ve net bağımlılığının ondan olduğunu falan filan söylemiştim hatta konu olarak tartışmaya açmıştım ya....

bugün indirilmeyi bekleyen şeylerimin listesine tek tek gözattım ve kendime tek tek sordum...

bunu indirmeye harcadığım zamana değecek mi ?

çünkü bilirsin, çoğu zaman indirme süresi izleme süresinden çok daha uzun sürebiliyor..

gerçekten de zevk alarak oturup izleyecek miyim ?

tarzında sorular sordum her biri için içimden...
ve birkaç tanesi için bu sorularıma hayır cevabı verdiğimi gördüm....çünkü filmlerden bazılarının süre bilgilerinde 3 saatin üzerinde oldukları yazılıydı...ve böyle uzun filmlerden çok sıkıldığımı biliyorum....türleri ve temaları da bana hitap etmiyordu...çünkü tarihi filmler ve savaş filmleri ilgimi çekmiyor..genelde süreleri de çok uzun oluyor....bu tarz filmleri hemen indirilecekler listemden sildim....diğer geri kalanlarına da tekrar gözatıp yine kendime aynı soruları soracağım....şimdiden epey yüküm azaldı vallaha

Süper bir temizlik olmuş
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 04:16 PM   #314 (permalink)

Alıntı:
Çok güzel konuyu açtın..Şimdi kendine soru sordun ya kendini çok rahat hissettin dimi ??? yükün azaldı demekki arada soru sorarak kendini gözlemleyceksin..Bu gözlemleme davranışına sahipsin.Sedona yöntemi soru sormak gözlemci ile duyguların ayrışması binevi ayrışma uygulaması yaptın.Ve o duygunun yok olduğunu gördün .Sedona yöntemi super mutluluk için hazırlanmış sorular var arada mutsuz olunca soruları sorarsan mutlu olursun.Bu davranışı kullandığın için ve ayırt edebildiğini için tebrik ediyorum..Seni her zaman örnek alıyorum..İyi ki varsın..
Bende sizleri örnek alıyorum
Alt 17-03-2010, 08:23 PM   #315 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Süper bir temizlik olmuş

sağol canım

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 08:29 PM   #316 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
Çok güzel konuyu açtın..Şimdi kendine soru sordun ya kendini çok rahat hissettin dimi ??? yükün azaldı demekki arada soru sorarak kendini gözlemleyceksin..Bu gözlemleme davranışına sahipsin.Sedona yöntemi soru sormak gözlemci ile duyguların ayrışması binevi ayrışma uygulaması yaptın.Ve o duygunun yok olduğunu gördün .Sedona yöntemi super mutluluk için hazırlanmış sorular var arada mutsuz olunca soruları sorarsan mutlu olursun.Bu davranışı kullandığın için ve ayırt edebildiğini için tebrik ediyorum..Seni her zaman örnek alıyorum..İyi ki varsın..
teşekkür ederim sedona yöntemi de neymiş ona da bir bakıyım...yine bilmeden onu da mı uygulamışım..çekim yasasını bilmeden uyguladığım gibi bütün yöntemlere karşı ilgili olma huyunu çok seviyorum sen tanıtana kadar birçok yönteme karşı ilgisiz kalmıştım..beni bunlardan haberdar ettiğin ve sevdirdiğin için teşekkür ederim..iyi ki varsın

Alıntı:
Valla bu siteye üye olduğum andan beri facebooku arada açıyorum :D:D:D Burası daha güzel
evet burası bize çok şey katıyor..facebook ise birşey katmıyor..boş muhabbet ve kurugürültü var...bir de onun bunun özelini didiklemek var

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
facebook konusu bana hep çok ilginç gelmiştir zaten..hiç başlamadım, başlamadan da bu siteyle tanıştım çok şükür...
aman iyi yapmışsın hiç başlama derim...biz başladık da ne oldu sanki

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kararların net olsun hep bugünkü gibi ;) Kutuyu bana yolla :D nisanda başlayacağım spora (niye nisan bilmem:) bahar ya herşey ferah ondan belki de)
Ben yiyebilirim dimi :)
tamam canım kutuyu sana gönderiyorum afiyet şeker olsun
bu ayın yarısı bitmiş olduğu için belki yeni bir ayda yeni bir başlangıç yapmak istiyor olabilirsin..ondan nisana odaklanmışsındır :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2010, 09:47 AM   #317 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba sevgili günlük
dün buralara çok takılamadım...günlük işlerim yoğundu..o yüzden size zamanında cevap veremediğim için geç kaldığım için özür dilerim arkadaşlar

dün dışarı çıkıp biraz kendim için alışveriş yaptım...
gardrobumda bahar günlerine uygun renkte giyebileceğim bir ceketim veya montum yoktu...kış rengi olan koyu kahve ve siyahlar vardı...açık renk olan 2-3 kabanım vardı ancak onları sevmiyordum..birisi narçiçeği kırmızısıydı...bu renk sokakta çok dikkat çektiği için giyemiyordum..zaten sevmem yani....diğer 2 si de sert kalıplıydı ve önü kapalıyken hareket ettikçe gövde kısmı da yukarı kayıyordu...böyle ceketlere nasıl sinir oluyorum anlatamam...

ben de gittim kendime krem rengi bir trençkot aldım..düğmeleri de koyu renk...çok hoşuma gitti...ve bunu alırken şu anki gerçek bedenim olan 42 beden değil 40 beden aldım...bunu özellikle yaptım...çünkü bu güzel trençkotun ben zayıfladıktan sonra bol durup çirkin görünme ihtimali vardı....hem o giysiyi rahat giyebilmek için zayıflamama da teşvik olur diye düşündüm bir de baharlık ayakkabı aldım kahverengi renkte (bu arada hiç kahverengi ayakkabım da yokmuş zaten elimde)

ben bu arada güzel ve uyumlu giyinmeyi de öğrenmeye çalışıyorum...bu aldığım trençkot ile kahverengi ayakkabıları birarada giyip nasıl kombin ederim diye düşündüm...trençkotu inceledim önce..kendisi açı krenkti ancak üzerinde koyu renk düğmeler vardı bunu ipucu olarak kabul ettim ve trençkotun içine en çok kahverengi veya mürdüm rengi tişortun yakışacağını keşfettim...ayakkabı da kahverengi zaten....ve mürdüm de ondan çok uzak bir renk tonu değil....neyse...krem trençkot...mürdüm tişort...altına orta koyulukta mavi kotum ve nihayet ayağıma da kahverengi ayakkabılarımı giyip odada aynada baktım...çok güzel birşey çıkmıştı ortaya ama kahverengi çantam da olsa iyi olacaktı bi o eksik kalmış...olsun

öğrendiğim bilgilere ve yaptığım denemelere göre koyu kahve ve siyah giysiler ayakkabılar aksesuarlar ve çantalar sonbahar ve kışın uygun oluyor....kahverengi ve krem rengi gibi renklerdeki aksesuarlar giysiler ayakkabılar ise bahara uygun....yazın ise daha açık renkler...beyaz gibi...veya diğer açık renkler...yani mevsim ilerledikçe renkler de koyudan açığa doğru ilerliyor...ona göre eksiklerimi belirleyip tamamlamayı düşünüyorum..zamanında bilinçsizce alışveriş edip sadece 1-2 rengin üzerinde durup ona yüklenmişim yada renkli renkte birşeyler alsam da cart tonlar seçmişim..

ha bu arada artık eskisi kadar netten birşey indirmiyorum..o bağımlılığımı çözme konusunda emin adımlarla ilerliyorum sanırım....dizi ve film izleyerek yaşamadığım hayatı yaşamışım gibi kendimi kandırmanın anlamsız olduğunu anladım...çünkü izlediğim şey bile gerçek değildi bir kurguydu sadece.....yani o oyuncular da zaten orada gösterilen şeyleri gerçekten yaşamıyorlar...yönetmen ne isterse ona göre oynuyorlar...aslında onlar da gerçek hayatı kaçırıyor...eskiden izlerken özenirdim...oh millet ne mekanlarda neler yaşıyor ben de burda ot gibi oturuyorum diyordum...ama sonradan farkettim aslında onlar da yaşamıyor...ben filmde o mekanların güzelliğinin farkına varabiliyorum ancak bu film bir de aksiyon filmiyse oynayan oyuncular çevresindeki güzelliklerin farkında bile olmuyorlardır belki...ve film veya dizi çekilirken geçirdikleri zaman kadar onlar da hayatı kaçırıyorlar..ve belki kimbilir bu kaçan zamanı onlar da birşekilde benim gibi yakalamaya ve telafi etmeye çalışıyorlardır...o yüzden izlediklerime özenip de yakınmayacağım artk

Alt 18-03-2010, 12:21 PM   #318 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
OOOHHH ne güzel kıyafetler,ayakkabı felan hayırlı olsun.İyi günlerde kullanmanı diliyorum..Darısı bana artık :)
teşekkür ederim..daha güzelleri senin olsun

Alt 18-03-2010, 12:27 PM   #319 (permalink)
Yüzbaşı

aaaa inanamıyorumm
günlükler sayfasına bi baktım benim günlük sabit konu olmuş
böyle olmasına kim karar verdiyse ve sabitlediyse ona çok teşekkür ediyorum

Alt 18-03-2010, 02:44 PM   #320 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aaaa inanamıyorumm
günlükler sayfasına bi baktım benim günlük sabit konu olmuş
böyle olmasına kim karar verdiyse ve sabitlediyse ona çok teşekkür ediyorum
Rica ederim canım, istikrarlı bir yazar olduğundan dolayı bunun sana kolaylık sağlayacağını düşündüm.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks