Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız temizlik yapan hanımlara ufak bir öneri.. diyelimki ütü yapıyorsunuz bunu olumlamaya çevirin.. düzelmesini istediğiniz konu ne ise onu arındırıp harika bir hale getirdiğinizi düşünün.. yada çiçekleri sularken.. dileklerinizi sulayıp büyüttüğünüzü.. etrafı toparlarken içinizde ki ve geçmişteki dağınıklıkları düzenlediğinizi... bişeyler yıkarken ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2008, 11:00 PM   #31 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

temizlik yapan hanımlara ufak bir öneri..

diyelimki ütü yapıyorsunuz bunu olumlamaya çevirin..
düzelmesini istediğiniz konu ne ise onu arındırıp harika bir hale getirdiğinizi düşünün..

yada çiçekleri sularken.. dileklerinizi sulayıp büyüttüğünüzü..
etrafı toparlarken içinizde ki ve geçmişteki dağınıklıkları düzenlediğinizi...
bişeyler yıkarken yada ovarken kötü anılarınızı ışıl ışıl yaptığınızı düşünün...

hem daha keyifli bir temizlik olacak.. hemde bilinçaltınızı rahatlatmış olacaksınız...

bende evimde çok titiz ve düzenliyimdir..
bu kadar özenli olmamızın malesef bilinçaltında farklı kodları oluyor..
bir arınma isteğinin dışa vurumu..

tabii arınmak istediğimiz konu kişiler arasında farklılıklar gösterir elbette ama
(ki bunun bazen farkında olmayız zamanla açığa çıkar mutlaka)
dediğim yolu izlerseniz içinizin rahatladığını göreceksiniz..

alerji olmak elbette fizyolojik sebep olarak gözüksede
buda bu arınma duygumuzu engellemeye çalışan bir set olarak
karşımıza oturur.. benzer alerji problemini 2 yıl kadar önce bende yaşadım..

kendimi titizliğim konusunda anlamaya başladıkça alerjimde kendiliğinden ortadan kalktı..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-02-2008, 11:27 AM   #32 (permalink)
Mustang
Guest

Bu gün yine erken kalkıp kahvatımı yapıyordum ki telefon çaldı.Can dostum elmasımın annesi vefaat etmiş.Oda benim gibi anne özürlü ama inanıyorumki çok üzülmüştür.Onunla yazışmalarımızda annesinin 20 gündür hastanede olduğunu bay-pas ameliyatı olduğunu söylemişti.Dünde beyin kanaması geçirdiğini öğrenmiştim.Bu anneme birşey olursa ne yaparım diye düşündürdü.Şu an okadar nötür bir haldeyim ki artık ona kızgın bile olmadığımı fark ediyorum.Af etmişmiyim onu bilmiyorum. Bu aralar kendimi hafiflemiş gibi hissediyorum.Geçmişi düşünerek veya geleceğe kaygılanarak yaşamayı bırakıyorum.Sadece bu gün ,şu anı yaşamak vekendimi mutlu etmeye çalışıyorum.Güzel bir kitap,iyi bir kahveve sesizlik.Gamze ,Mustafa vesohbet.Erken kalkma,şükür ve huzur.

Alt 11-02-2008, 12:14 PM   #33 (permalink)
kutalmisoglu
Guest

doğru söylüyosun.insan geçmişine üzülüp gleceği için fala kaygılanmamalı.
şuanı yaşamaya bakmalı.anıdan keyif almalı.

Alt 11-02-2008, 05:29 PM   #34 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

başınız sağolsun...

iyi ve ya kötü bir anneyi kaybetmek daima hüzün verir..
arkadaşınıza büyük sabır diliyorum..

dilerim bu dünyadan bedenen ayrıldığımızda iyi enerjiler bırakacak kadar güzel bir yaşam yaşarız...

sevgiler..
Alt 12-02-2008, 12:48 PM   #35 (permalink)
Mustang
Guest

Dostlar sağ olsun ...İnsan hayatı kendine uzun gelsede aslında kısa bir andır.Önemli olan ne kadar uzun oldugu değil nasıl yaşandığıdır.Arkamızda güzel bir iz bıraka bilmişsek ne mutlu bize.Yaşlı bir teyze bir soh bet sırasında biznedense en sevdiklerimize hiç değer vermeyiz hiç sevmediklerimizide çok önemseriz.En değerli varlıklarımız çocuklarımız ama onları ne misafir sofralarına otutuk,nede salonlara soktuk demişti.Bende çocukluk anısı olarak hatırladığım şey annemin misfir geleceği zaman bizeoraya oturmayı ,buraya basmayın ,yaramazlık yapmayı sözleridir.Oysa annemle olan anılarımın okudğumuz kitaplar hakkında olmasını isterdim.Ancak hayal çünki kitap okuyan birinden hiç hoşlanmazdı.Hayatı temizlik yemek le geçti.onlarda suya yazı yazmak gibi birşey.Ben hayatımda hiç yurt dışına gitmedim ama gitmek istediğim yerler hakkında gezi kanalları seyrediyorum bir gün gittiğimde hiç yabancılık çekmiyeceğim. Biyografi okumayı severim insan hayatları beni etkiler.Yaşanmış yerler, eşyalar ,kitaplar busitede her birinizin hikayesi bana hayatımın bir yerinden dokunuyor.Yaşadıklarınız veçözümleriniz ayrı bir deneyim.İyiki varsınız.

Alt 13-02-2008, 09:15 AM   #36 (permalink)
Mustang
Guest

Dün akşam okuduğum kitabı bitirdim .Esma Ocak'ın Münier isimli romanı.Çok iyi yazılmış,1. dünya savaşı zamanını çeşitli yerlerini özelliklede doğuda yaşananları anlatmış .Kadın erkek ilişkilerine o dönemin zorluklarına değinmiş. Şimdi içinde bulunduğumuz şartların o zaman düşte bile görülemiyeceğini düşündüm.Kuzenim Amerikada ama sanki burada imiş gibi birbirimizle görüşüyoruz.O zamanlarda ülke içinde haberleşmek bile çok zormuş.İyiki bu devirde yaşıyorum deyip halime şükretim.Her sabah yaptığım gibi bu sabahta şükürlerimi yaptım bugün biraz daha fazla şeye şükretim.Bazen ne kadar gereksiz şeylere kafa yorup üzülüyoruz.Çakıl taşları ile oynarken dağları görmüyoruz.Karamsar olunamayacak kadar güzel bir gün dışarda pırıl pırıl bir güneş var,içim kıpır kıpır. 96

Alt 14-02-2008, 04:49 PM   #37 (permalink)
Mustang
Guest

Allaha milyonlarca şükürler olsunki bana çocuklarım gibi iki tane pırlanta nasipetmiş.İkisinide çok seviyorum.İkiside içlerinde insanlığın en yüce vasıflarını barındırıyorlar.Hayata insani değerler açısından hazırlar.Ben onlara daima bir yol gösterici oldum onlar kendi yataklarında akmaya devam ettiler.Bu gün Gamzenin doğum günü kuzum 24 yaşına giriyor.Dün beşik başında iken bu günleri hayal etmek bile ne kadar zordu .Şu anki en iyi arkadaşım iyiki varsın.Seni iyiki doğurmuşum.SENİ ÇOK SEVİYORUM...

Alt 16-02-2008, 03:47 AM   #38 (permalink)
Mustang
Guest

Secret kitabını okuduktan sonra kendimi nasıl olumlaya bilirim diye düşünüyordum .Öncelikle kullandığım kelimelerle işe başladım. Kulandığım kelimelerden beni koru ,beni esirge ,yokluğa düşürme,hayat çok zor gibi kelimelerin listesini yaptım.Olumlu okadar az kelime kullanıyormuşumki şaşırdım.Olumsuz kelimeleri olumlularla değiştirmekle işe başladım.Ayıp,günah ,yasak üçlemesinden vazgeçtim gerçi bundan çocuklar soru sormaya başladıklarında vazgeçmitim ama derindekileri yokluyorum .Hayatı yasaksı z, günahsız,ayıpsız yaşayalım demiyorum elbete hepsinden mantık çerçevesinde olacak sınırlarımız olacak kendi içbenliğimizde değil.Toplum zaten sınırlar getiriyor.Çekim yapabilmek bana çok iyi geldi.Ben parayı hep araç olarak görmüştüm vehiç önemli değil öncelik sırasının en altına koymuştum.Bu yüzden evlendikten sonra çok maddi sıkıntı yaşadım taki paranın çok büyük bir güç olduğunu anlayıncaya kadar.Şimdi kendime parayı çekiyorum ve para banageliyor.Ben hep ay bugün hiç iyi değilim diye güne başlardım.Şimdi güne sağlıklı kalka bildiğim için şükrederek kalkıyorum.Geçen sene müthiş diz ağrılarım vardı ne yaptı isem geçiremedim.Ben çekim yaptığımdan beri zaman zaman ağrısa bile eski halimden eser kalmadı.Çok şükür Allahım o günleri geride bıraktım.Her ne yaşarsak yaşayalım evimde bolluk ve bereket var dolapta hiç bir şey yoken bir bakıyorum eşim eli kolu dolu geliyor ve bir çok herşeyi var olan insandan daha iyi yaşıyoruz.Dün duşa girdiğimde tepemden dökülen suları benim üstümdeki bütün olumsuzlukları arıttığını ta derinlerdekini bile dedim.üstümdeki olumsuzlukları atıp yeni doğmuş bir bebek kadar ön yargısız olduğumu hissetim olumlama işe yaradı .Bu günü hiç bir şeye fazla tepki vermeden geçirdim .Anneme gitmeme rağmen gayet iyi geldim. Bundan sonra her duşta uygulamaya karar verdim suyun arındırma gücünü hayatımdaki tortulardan kurtulmak içinde kulanacağım.Bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Alt 16-02-2008, 05:05 AM   #39 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

banyo yaparken deniz tuzu kullanmanızıda öneririm..

deniz tuzu yoksa iyotlu normal tuzda olur...

bir kabın içerisinde tuz ve suyu ertiterek tüm vucudunuzu bu su ile durulayın..
hem cildiniz güzelleşir (ki duş sonrası nemlendirici yağ yada krem kullanın ) hem enerjiniz güzelleşir..

duş alırken bunu bir ritüele çevirirseniz yaşadığınız farklılığa inanmakta güçlük çekebilirsiniz..

ve niyet her şeyden öenmlisi bu galiba...

niyet ediyorum üzerimden akan bu sularla bedenimdeki zihnimdeki auramdaki tüm negatiflerin arınmasına...
pozitif enerji ile dolmasına.. bu güzel enerjinin en derinimdeki noktamdan en dış noktama kadar tüm varlığımı sevgi ve huzur ile doldurulmasına.. ...

su ile iletişimde olmak.. suyun bilincinden yararlanmak ta ayrı bir keyiftir..
üzerinizden akan suyu her anlamda hissederek varlığını onurlandırmak..
akan suya gözleriniz kapalı bakarken ışıl ışıl sihirli küreciklerin başınızdan aşağıya tüm vücüdunuzda hissetmek
v.b gibi daha da genişleterek kişsel bir niyetiniz ve imgelemeleriniz olabilir..

ayrıca tütsü ve mum yakarak ta aldığınız duşu bir enerji terapisine dönüştürebilirsiniz..

sevgiler..
Alt 16-02-2008, 04:46 PM   #40 (permalink)
Mustang
Guest

Merhaba herkese, shamanic sana teşekürederim bana bu konudaki katkından dolayı.Sitede gezerken tuzla ilgili olan konuyu okumuştum.Ben çabuk unutuğun içinde yazmıştım .Bu aralar yoğun olduğum için okumayı unutmuştum hatırlatığının için sağol deneyeceğim.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks