Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-02-2008, 03:47 AM   #38 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Secret kitabını okuduktan sonra kendimi nasıl olumlaya bilirim diye düşünüyordum .Öncelikle kullandığım kelimelerle işe başladım. Kulandığım kelimelerden beni koru ,beni esirge ,yokluğa düşürme,hayat çok zor gibi kelimelerin listesini yaptım.Olumlu okadar az kelime kullanıyormuşumki şaşırdım.Olumsuz kelimeleri olumlularla değiştirmekle işe başladım.Ayıp,günah ,yasak üçlemesinden vazgeçtim gerçi bundan çocuklar soru sormaya başladıklarında vazgeçmitim ama derindekileri yokluyorum .Hayatı yasaksı z, günahsız,ayıpsız yaşayalım demiyorum elbete hepsinden mantık çerçevesinde olacak sınırlarımız olacak kendi içbenliğimizde değil.Toplum zaten sınırlar getiriyor.Çekim yapabilmek bana çok iyi geldi.Ben parayı hep araç olarak görmüştüm vehiç önemli değil öncelik sırasının en altına koymuştum.Bu yüzden evlendikten sonra çok maddi sıkıntı yaşadım taki paranın çok büyük bir güç olduğunu anlayıncaya kadar.Şimdi kendime parayı çekiyorum ve para banageliyor.Ben hep ay bugün hiç iyi değilim diye güne başlardım.Şimdi güne sağlıklı kalka bildiğim için şükrederek kalkıyorum.Geçen sene müthiş diz ağrılarım vardı ne yaptı isem geçiremedim.Ben çekim yaptığımdan beri zaman zaman ağrısa bile eski halimden eser kalmadı.Çok şükür Allahım o günleri geride bıraktım.Her ne yaşarsak yaşayalım evimde bolluk ve bereket var dolapta hiç bir şey yoken bir bakıyorum eşim eli kolu dolu geliyor ve bir çok herşeyi var olan insandan daha iyi yaşıyoruz.Dün duşa girdiğimde tepemden dökülen suları benim üstümdeki bütün olumsuzlukları arıttığını ta derinlerdekini bile dedim.üstümdeki olumsuzlukları atıp yeni doğmuş bir bebek kadar ön yargısız olduğumu hissetim olumlama işe yaradı .Bu günü hiç bir şeye fazla tepki vermeden geçirdim .Anneme gitmeme rağmen gayet iyi geldim. Bundan sonra her duşta uygulamaya karar verdim suyun arındırma gücünü hayatımdaki tortulardan kurtulmak içinde kulanacağım.Bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.