Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Oh bu gün evimdeyim ve kendimi biraz olsun dinlendire bildim.İzmirden geldiğimizden beri evin içinde soğuk bir savaş var.Ben çocuklarım ve kendimi koruma kalkanına aldım ve kimsenin kötü enerjilerinin bizi etkiemesine izin vermemeye çalışıyorum .Tehlikeyi izmir mahvetti oradan kovulurcasına gelmesine çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2008, 05:05 PM   #361 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Oh bu gün evimdeyim ve kendimi biraz olsun dinlendire bildim.İzmirden geldiğimizden beri evin içinde soğuk bir savaş var.Ben çocuklarım ve kendimi koruma kalkanına aldım ve kimsenin kötü enerjilerinin bizi etkiemesine izin vermemeye çalışıyorum .Tehlikeyi izmir mahvetti oradan kovulurcasına gelmesine çok üzüldü eşimde kendi için söylenenlere üzüldü ve evde ikiside terör estirmeye çalışıyorlar.Ben bu hafta biraz fazla dışarı çıktım .O gidecek yer bulamadığı için kendini kötü hissedip hırsını yemeklere bahane bularak geçiriyor.Her kapı çaldığında evde huzursuzluk çıkarmaya çalışıyor.

Ben aslında Tehlike izmirde kalsaydı toplantıyı bizde yapalım diyecektim ama şimdi toplantıya gelebilmek için bile çaba harcamak durumundayız.Bir insan kötü olunca kötülükten başka bir şey düşünmüyor ve çevresinin bile hayatını zorlaştırıyor.Bu gün annem hastalandı sabah beri telefon trafiği yaşadık ve şimdi biraz daha iyi umarım enfeksiyon tekrar etmez.Gamze ile babası bizim tehlikeyi hastaneye götürdüler hiç sorunu yok ama ilgi çekmek için DR gitti.Ben ve çocuklarım bu kadar sorun içinde iyi bir dönem yaşıyoruz.Eskiden çok kızacağımız olaylara bile sakin bir yaklaşım gösteriyoruz.Hepimizin yolu aydınlık olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-07-2008, 05:21 PM   #362 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mustang cim..

kendini dinlendirebildiğine sevindim. ..

epeydir koşturmacıların içerisinde böyle bir molaya ihtiyacın vardı..

gerçi her koldan çekiştiriliyorsun artık ne kadar mola denir ama rahat kaldığın her anın keyfini doyasıya çıkar.. wave

umarım her iki tehlikende biraz olsun huzur bulurlar da böylelikle sende rahat edersin canım..

tekrar geçmiş olsun..

sevgiler...
Alt 17-07-2008, 08:46 AM   #363 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın,ben bu gün yine sabahın huzuruna uyandım .Hiç lüzumsuz ses yok ve kuş sesleri alabildiğine huzur .Benim yüzümde kocaman bir tebesüm.Kendimi huzurlu hissedebilmek için erken kalkıyorum ve giriyorum siteye .Sizlerle sevinip sizlerle üzülüyorum.Ama içinizdeki azimle benimde umutlu olmama yardım ediyorsunuz .Küçücük çocuk gayretediyor ben mi ? edemiyeceğim diyorum ve başlıyorum yeniden.Bu gün kendime ıhlamurla ilgili EFT yapmayı düşünüyorum ve ondan sonra içeceğim bakalım sonuç ne olacak en etkili biçimde ıhlamurdan etkileniyorum.

Pazar günü bütün görmek istediğim herkes geliyor ne güzel herkesi görebilmek çok hoş olacak.Sanki yıllardır tanıypta ayrılmışız gibi hepinizi az çok tanıyorum ve sizleri görüncede hiç şaşırmayacağım gibi geliyor.Pazar günü çok güzel geçecek yine sabırsızlıkla bekliyorum.

Dün komşumun kızı alanyadan geldi .Geçen sene bu zamanlar gelmişti yine özlemişim ve gittim biraz.Beni secretla tanıştıran o olmuştu oda Nil günün kitaplarını okuyordu ve banada okumam için önermişti.Bizde gamze ile secreti okuduk ve uygulamaya başladık ve gerçekten çok faydasını gördük.Araştırmalarımız sonucunda bu siteyi gamzem keşfetti ve bizdeki gelişmeler süper oldu .Dün arkaaşımla konuşurken onun bu uygulamalara başladığı arkadaşı ile ayrıldıklarını ve artık tamaen bıraktığını gördüm ve kendide üzüldü .Bunu en çok şunun için anlatıyorum bizler hergün birbirimizi motive edecek bir şeyler buluyoruz ve deneyimlerimizi yazdıkça daha fazlasını yapmaya gayret ediyoruz ve böylece bırakmamış oluyoruz.Birbirimizi teşvik ediyoruz.İyki varsınız ve hepiniz çok değerlisiniz sizleri çok seviyorum.BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN HEİPMİZ BİRİMİZ İÇİN .Tabi anlayanlara....Yolumuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 18-07-2008, 09:17 AM   #364 (permalink)
Mustang
Guest

Bu gün nereden aklıma geldi bilmiyorum evlilik hakkında aklımda bir sürü soru var.İdeal evlilik nasıl olmalı ?Ben 25 senelik evliyim hala cevabını bulamadım ve hala nasıl diye soruyorum .

hayatan beklentilerimiz bazen çok farklı olabiliyor.Karşımıza çıkan insandan isteklerimiz ve hayatın bize verdikleri bazen tamamen bizim istemediğimiz ve hak etmediklerimiz olabiliyor.Ben çekim yasasını okuduktan sonrakendime geçmişte bilmeden çok kötü şey çekmiş olduğumu fark ettim .Mesela dinlediğim şarkılar ettiğim dualar ve sakındığım yasaklar hep korunma ve sakınmayı anlatmış.Ben bunları kendime çekişim.

arkadaşlar evlilik bir şeylerden kaçmak için yapılmamalı evlilik sevgi ve anlayış üstüne kurulmalı yoksa işkenceye dönüşür çok sevdiğiniz insanlara bile çok zararlar verirsiniz.Biz görücü usulü ile evlendik ama birbirimizi çok sevdik ve ailelerin hayatımıza çok müdahale etmesine izin verdik sonuçta çok şey yaşadık.Bizimle birlikte çocuklarımızda yaşadı.Hani toplum kuruluşlarının bazı anketlerinde eğitimli kadınların daha çok dayak yediği yazıyorya doğrudur.ama unutulan bir şey var evin içinde kimse avukat Dr veya öğretmen deil sadace eş ve bazen sorunlarda buradan kaynaklanıyor eskidende aileler içlerinde böyle sorunlar yaşıyordu ama bazı şeyler gizli kalıyordu.Ben bazı şeyleri salgın hastalıklara benzetirim mesela r bulaşıcı imiş bunu uzman olan bir arkadaşımdan duydum bazı okularda r eden biri olursa arkası geliyormuş ve onun tez konusu olmuş .Bende evliliklerdeki şiddeti ve boşanmaları buna benzetiyorum.Biz toplum olarak başkalarından çabuk etkilenen bir toplumuz ve kadınlar günlerde erkekler arakadşları arasında bu tür konular hakkında konuşuyorlar ve sonuç birbirimizi kötü yönde etkiliyoruz.

Ben kendi evliliğimde yaptığım hataları yeni anlıyor ve düzeltmeye çalışıyorum hiç bir şey için geç değil ve kimsenin beni yok saymasına izin vermiyorum .44 yaşındayım vekendimi 7 aydır dinliyor ve bulmaya çalışıyorum .Ben bile kendimi tanımazken başkalarının beni anlamasını artık beklemiyorum.Bu yaşımda en önemli şeyi kendini tanımak olduğunu öğrendim .
Evlik için sakın acele etmeyin .Birşeylerden kaçmak için evlenmeyin ve kendinizi tanımadan asla evlenmeyi yoksa kendinizden çok şeyler için ödün vermiş olursunuz ve buda hayatınızda kendinize yapacağanız en büyük kötülük olur.

Sizleri seviyorum ve kendinize iyi bakın yolunuz açık olsun ve ışıkla dolsun.

Alt 18-07-2008, 07:03 PM   #365 (permalink)
Mustang
Guest

Merhabalar ben bu gün kendime ıhlamur konusunda EFT yaptım ve ıhlamur kaynatıp içtim .Ben daha önceıhlamur kaynarken bile rahatsız oluyordum sanki ciğerlerimi elektirik süpürgesinin toz torbası gibi dolduğunu hissediyordum.Ayrıca ağazım su toplamış gibi kabarıyordu ve sanki otozu atabilmek için ciğerlerim patlayıncaya kadar öksürüyordum.Evde kaynamış olması bile beni bu hale getiriyordu.Bu gün EFT yaptım ve kemdimi ıhlamur içemediğim için derinden kabul edip onayladım ve sonuç ...tata ben bu gün bir kupa dolusu ıhlamur içtim ve kendimi iyi hissediyorum.Karete noktasına vururken sanki ağazım su toplamış gibi şiştiğini zannettim ve bir ara boğazımda ağrıdı ama 0 layıncaya kadar devam ettim ve bütün belirtiler yavaş yavaş geçti .Ben eskiden ıhlamuru severk içerdim sanki yine aynı duyguyu hissettim.Sizlerde deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.Herkese başarılar diliyorum.

Alt 19-07-2008, 02:28 PM   #366 (permalink)
Akulina
Guest

Canım benim o kadar çok yol katettinki...Dün çok şaşırdım...O kokunun yanında saatlerce oturdun,sonra içtik beraber keyifle...EFT'yi gerçekten çok başarılı bir şekilde yapıyorsun...Gitgide alerji denilen şey senin bünyende kalmayacak,hepsini yeneceğine yürekten inanıyorum ben...Sonrada yüksek topuklara yap bir EFT tıkır tıkır gezelim beraber...Bende yapayım hatta:)

Alt 20-07-2008, 08:20 AM   #367 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın bu gün toplatı var .Bir an için gidemeyeceğim sandım dün öğleden sonra mütiş bir karın ağrısı çektim kendime iki nokta yaptım daha öncede olmuştuda bilmeden yapmışım meğer .Sağ elimi ağrının üzerine koydum ve sen geçeceksin ve ben DR bile gitmeden sen iyileşeceksin demiştim ve iki saat sonra ağrım geçmişti.dünde yine bu sefer bilerek yaptım ve kıvranan ben bir saat sonra iyi idim.Sabah kalktığımda hiç yoktu eşim hayretetti.Ben başka sorun çıkmasından korkarken sağlık sorunu çıkıyordu.Evdekiler patlamaya hazır bomba gibiler .İnsanlar hayatlarına ne çekerlerse onu yaşıyorlar .Biz çocuklarla iyilik güzelikler çekiyoruz ve iyi yaşıyoruz .Oda hayatına kötü çekimler yaptığı için kötü şeyler yaşıyor.

hayat hiç birimiz için kolay bir şeyler sunmuyor ama ben ve çocuklarım halimize şükrediyoruz ve kimse içn kötü düşün müyoruz .Biz dolu dolu yaşarken o sıkıntı içinde yaşıyor.Ben o bizim eve gelirken kötü bir çekim yapmıştım .Biraz bencilik etmiştim daha sıcak olan odada çocuklara verim ama soğuk odanında balkonu vardı.Şimdi yazları onun odasından balkona çıkmak sorun olmaya başladı.Çekimlerinizi yaparken bencil olmayın sonunda sizde mutlu olmaya bilirsiniz.

bu gün çok merak ettiğim sizlerle tanışacağım ben sanki hepinizi tanıyorum ama yinede görmek dokunmak ve sizlerle tanışmak başka olacak.Belki birgün bütün site toplana bilirizne güzel olur .Çekelim neden olmasın ...Uzakta olup katılamayanlarda alım kalıcak hepinizi çok seviyorum ve kocaman öptüm.Yolunuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 21-07-2008, 02:18 AM   #368 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cezerye is an unknown quantity at this point

ben bu eft den maksimum nasıl yaralanabilirm benimde stresli dönemler geçirdiğimde kavga ettiğimde boğazım sanki düğümleniyor ve bi kaç hafta geçmiyor şiş gibi ama değil doktora gittim enfeksiyon dedi bademcikte yokama ne zmaan streslensem oluyor mustang abla-abla dememde bi sakınca yoktur umarım- bana yardımcı olabilir misiniz??
cezerye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 21-07-2008, 06:58 AM   #369 (permalink)
Mustang
Guest

Cezer'ye canım tabiki abla diye bilirsin .Ben EFt de kendime öncelikle her hangi bir olay belirliyorum beni üzen inciten olaylarda hep boğazımda ağrı hissediphiç bir ilaçla geçirememişimdir o olaylara EFT yaparkende boğazımda hissettim ve o duyguya bu duyguyu hieestmeyinceye kadar EFT yaptım.Ben olumlama cümlemde mesela Bütün alerjilerimden dolayı kendimi tamamen ve derinden kabul ediyorum ve onaylıyorum dedim ve bu duyguyu boğazımda hissettim ve bu duyguya 1ile10 arası bir sayı verip her turda duyguyu kontrol ettim bu 0lanıncaya kadar devam ettive ben bir çok konuda rahatladım.Sanada çalışmalarında başarılardiliyorum yılmadan azimle devam et.

Alt 21-07-2008, 07:33 PM   #370 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cezerye is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ediyorum ablacım azimle devam...
cezerye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks