Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu kadar azimli ve sevgi dolu olabilmene hayranım Abla. Başarıların ve değişimlerin daim olur inş. super...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-11-2008, 11:40 AM   #601 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Bu kadar azimli ve sevgi dolu olabilmene hayranım Abla.

Başarıların ve değişimlerin daim olur inş. super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 11-11-2008, 01:00 PM   #602 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
25 Mesajinıza toplam 78 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azizeg1984 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Bu kadar azimli ve sevgi dolu olabilmene hayranım Abla.

Başarıların ve değişimlerin daim olur inş. super

doğru söze ne denir, aynen
azizeg1984 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-11-2008, 07:47 AM   #603 (permalink)
Mustang
Guest

Canım sizlerin desteği ile çok daha iyi oldum hepinize teşekür ederim .

Bu gün anneme gidiyorum yine ikimiz yalnız olacağız bakalım hayırlısı .

Gelince uzun uzadıya yazarım .Yolum açık ve aydınlık olsun.

Alt 13-11-2008, 12:16 AM   #604 (permalink)
Antuza
Guest

Her acımda,gökdelenin tepesinden düşmüşçesine paramparçalıklarım...
İşte belkide bundandır yükseklik korkum...
Şimdi zemin katlarda,yeşil bahçelerde,gizli cennetlerdeyim...
Düşsem sıyırır geçer artık...

Bebek yaşta başlamış kaçıp gitme isteğim...
Eylemlerim...
Masanın altından uzanıp baktığım korkularım...
Ve hep içimdeki sinsi gezen kendimi kanıtlama isteğim...
Ve en çok sana...
Sana Anne!

Ne zaman itsen beni kendinden,daha çok kamçılanmışım sanki...
Sana yetemedimya,
Sana kimse yetemez...
Bunu çok geç anladım...
Anladımki sen bencilmişsin...
Bunu bilsem çok önceden hırpalamazdım,gökdelenlerde amaçsızca gezinmez ve beni itmelerine imkan vermezdim...
Düşmezdim...
Ne zaman yükseklere çıksam,ayaklarım kesilse yerden,içsel bilinçaltım ve senin sesin,bakışların ve varlığın...

Rüzgara karşı duramadım,rüzgarımı çaldın...
Saçlarımı savuramadım çünkü saçlarımı topladın...
Sana yetemedim...
Sadece ben'im sanırdım yetersiz...
Öyle sandırdın...
Öyle değilmiş,geç olsada anladım...
Yalnız değilmişim...
Sevdiklerin,sevmediklerin,çiçeklerin,çocukların ve bedenin...
Sana hiçkimse yetemedi...
Doldurdun boşaldı...Boşaldıkça daha çok doldurdun...
Çatlaktan sızanları hiç görmedin...
Halen öyle...
Çatlak iyice büyüdü...Herkes görüyor artık...
Bir sen hariç...
Herşey aynı sanıyorsun...Herşey 40 yıl öncesine ait gibi...
Oysaki anne,
Kır yıl sana göz açıp kapayıncaya kadar geçerken belki,
Ben büyüdüm ve gördüm...
Seni...

Birgün otururken yazmıştım...Kulağımda ney sesli telkinler vardı...Sizi düşündüm anne...Şükürler olsunki ben böyle satırlar yazmayacağım,yada çocuğum olursa senin için bu satırları kağıda dökmeyecek...
Bence senin büyük başarın burada...Kutluyorum ve tekrardan öpüyorum seni...Bunları söylemek için ticari anneler gününü bekleyemeyeceğim...Anlamışsındır okuyunca bu satırları...Kime gittiğini...

Alt 13-11-2008, 08:06 AM   #605 (permalink)
Mustang
Guest

Canım kuzum ne güzel anlatmışsın beni.Sabah sabah okuyunca çok duygulandım.

İçimdeki yükseklik korkumu masanın alatını ve yanlızlığımı .Bir çocuk için anne onayının önemini .

Ne çok şey başarmışım ne çok aşılmayacak dağ aşmışım değilmi ?Kendim ve sizler için .

Annem annanem devri bitmişi Serpil ve Gamze devrini başlatmışız.

Ben değiştim ama sana hem öğrettim hemde senden çok şey öğrendim benim akıllı kuzum .

Seni ve kardeşini çok sevdiimve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve Allaha hep şükrettim ki sizi bana verdiği için.İyki varsınız ve benim çocuklarımsınız sizi çok seviyorum.

Hiç kimseye artık rüzgarımı kesme iznini vermiyorum ben estikçe coşup taşıyorum .

Kırılmışlıklarım ,şüphelerim acınmışlıklarım ,paramparça oluşlarım ,korkularım ve bütün yorgunluklarım işte benim hikayem beni benden iyi tanıyan biri ancak bukadar güzle anlata bilirdi canım bizim için hergün anne çocuk günü hediyen bana dünyada verebileceğin en değerli şeydi çok teşekür ediyorum ve seni kocaman kocaman öpüyorum.

Alt 13-11-2008, 08:30 AM   #606 (permalink)
Mustang
Guest

Evet gelelim düne Eskiden eve 220 volta çarpılmış gibi gelen ben dün yorgun fakat daha sakin geldim .Hani matematikte etetkisiz eleman vardır ya nihayet annem benim hayatımda eski halinden etkisiz eleman haline dönmüş ne acı değilmi .Artık yaptığı veya yapacağı hiç bir şey beni acıtmıyor.

dün yine eziyet etmede bütün haklarını kullandı.Bana ve babama özel bir gıcığı var bütün hırsını en hırçın bir şekilde bizden çıkarıyor .Hoş diğerlerinede pek dostça davranmıyor ama en çok bize yönetiyor okllarını .

Bir insanın kendinden bukadar vazgeçmiş olabilmesini aklım alamıyor ve bukadar kendini donanımsız bırakmasını hiç anlamıyorum .Dün şöyle onun hayatını gözden geçirdimde hep başkaları onu sevsin diye yaşamışve sevdiği o an için birileri olmuş onlara körükörüne sarılmış hevesi geçince tepe üstü bırakmış en acısı geçekten sevdiğikimse olmamış bencil biri gözümün önünde oturdu durdu ve beni çileden çıkaranın bu olduğuna karar verdim .Anladımki başkalarını bıraktım kendi için bile birşey yapmayan insanlara tahamülüm kalmamış .Bu yüzden ona çok kıgın olduğumu fark ettim .Bizlere yaptıkları veya yapmadıklarının yanı sıra...

Bir anne ziyaretimde böyle geçti ve dün günlükleri okudum ne çok şey yazmışsınız yetişemedim kafam okadar yoğun olduğu için cevap yazmadım.Her gün aramızdaki uçurumlar gün güne büyüyor o neyaparsa yapsın yinede onu seviyorum .Sadece benim annem olduğu için okadar...

Yolum aydınlık ve açık olsun.

Alt 14-11-2008, 09:55 AM   #607 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın , bu gün yine turladım geldim ne güzel insanlar katıldı aramız ve kendilerini ne güzel ifade edip yaptıklarını anlatıyorlar .Şu ara bir çoğunu sadece okuyup biraz tanımak istiyorum .Bazen küçük bir dokunuşa ihtiyacı olana biraz dokunuyorum .

Bu ara çok yoğun geçti benim için içimde ve dışımda bir çok olay oldu .Eski ben olsa üstüne vazife olmayan her işi üstüme alırdım .Aferin bana ...

Sabah saatlerinin huzurunu yaşadım yine artık akşama kadar yetinmeye çalışaçağız.

Bu gün kendime yükseklik korkum için EFt yapmayı düşünüyorum .İlginçtir cam silerken camın dışına çıkıyorum en yukarlarda gezini yorum ama gökdelen lere yüksek yerlere çıkamıyorum .Sanalda olsa gökdelenlerin tepesinden çok düşüp kırıklar içinde çok yaşadığım için olsa gerek.Canım kuzum iyiki hatırlattın .Belkide ertelememin sebebi beni çok incitmesi olabilir .Bir çok kere kendimi böyle hissetmem ve çok incinmişolmamdan dolayı bir türlü o konuya girememiştim.

Ben ilk 17 yaşında Uludağa gitmiştik orada teleferiğe binememiştim .Ozmanlar ağaç tepelerinden hiç inmez camların kenarında bale yapardım .Herkes hayret etmişti benim teleferikten korktuğuma.Demek ki önceye dayanıyor korkum.

Alt 14-11-2008, 12:53 PM   #608 (permalink)
Antuza
Guest

Valla bencede yükseklik korkun kendini olaylardan sonra paramparça hissetmenden dolayı oluşmuş olabilir...Genelde birşey yaşadığımız zaman yaptığımız tabirleri beynimiz,mecazi olarak almayabilir...
En kısa zamanda senlen teleferiğe benip,atakuleye çıkmak dileğiyle:)

Alt 15-11-2008, 12:24 PM   #609 (permalink)
pisiii
Guest

günaydın sderpil ablam ,

günlüğümü okuyup teşekkür etmişsin bile

gördüğün gibi kıpır kıpıırm bu gün

hayat ne hoş ve süprizli
bir üzlüyoruz bir umutlarla yeniden yeşeriyoruz

sanırım bu ara telkinler çok etkili oldu

Alt 16-11-2008, 10:36 AM   #610 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın günlüğüm yine sabahın ilk sakin ve huzurlu saatlerinde başbaşayız seninle...
Bu gün günlükleri gezip yine sana döndüm ve ben nasıl bu kadar değişebildiğimi tekrar alatmam lazım herhalde .

Ben kendimin 30 yaşında farkına vardım yüce uyanış bana çok zor geldi .Çünki ben 30 yaşıma kadar hep birilerinin bana söylediklerini yapmışım .Kendim için hiç birşey yapmamışım ağır geldi sanki bir tarafım felçli idide onu hiç kullanamamışım gibi.O günden sonra değişim başladı öncelikle kitap okumaya yeniden başladım .Sırayla insanlara hayır demeyi öğrendim .kimse artık ben istemezsem birşey yapmayacağımı biliyor ve bana soruyorlar benim adıma sözler vermiyorlar.

Ben biyografi okumayı çok severim okuduğum insan hayatlarından çok dersler alıp kendimde onların yanlışları varsaonlardan vazgeçtim .

Geçen sene tamda kafayı yemek üzere olduğum bir sırada secret kitabı ile tanıştım ve asıl değişim ozaman başladı .Ben meğerse hayatıma bilerek veya bilmeyerek neçok olumsuzluk çekmişim .Meğerse hayatımda ne çok olumsuzluğu kemikleştirmişim .Bunları çözebilmem zaman aldı.Öncelikle olumsuz olabilecek bütün kelimeleri hayatımdan çıkardım.Dilim alışmakta zorluk çekti beynimkabuleninceye kadar canım çıktı .Ben direndikçe onlarda bana direndi .Sonunda ikisinide yendim ve zafer benim .Bazen ağazımdan kaçarsa hemen iptal ediyorum .

Bu secret kitabından şükretmenin nekadar önemli birşey olsduğunu öğrenmiş bulunuyorum.Eskiden de yapardım ancak şimdi daha bir düzenli yapıyorum sabah kalkınca akşam yatarken gün içinde aklıma geldikçe yemek yedikçe su içtikçe adım attıkça uzar gider.Kendime bir şükür listesi yaptım ne çok şükredecek şeyim varmış meğer görmezden geldiğim.

Bunları yaparken aşamadığım bir sürü şey karşıma çıkıyordu ben bunları yapıyorum lakin neden başarılı olamıyorum diye düşünüyordum ki bu siteyle tanıştım canım kuzum bana azimle bilgisyar kullanmayı öğretti.Tekinleri dinleyip sitede turlar attım bugüne kadar öğrenmediğim bir çok güzel bilgi ile doldum.

Telkinlerin bana duvarlarımı inceletmemde çok faydası oldu .Duavarlarım çok kalındı aşılması çok zordu.Sanki içiçe kaleler gibiydi bir çoğunu yıkabildim telkinler sayesinde .

Ancak buda yeterli olmadıve EFTle tanışmam başladı ilk zamanlar biraz bocalasamda kendimle çok açık ve tavizsiz oluşum bir çok şeyin derinine temizlenmesine nden oldu .Henüz çocukluğumdan çıkamamış olsamda çok güzel başarılar elde ettim .alerjilerimi yendim .Tekrar ederse yeniden yaparım .Sabah kalktığınızdatıkanmadan kocaman nefesler alabiliyor olmak gibisi yok veya gece nefessiz kalıp uyanmaya paydos.

Ben geçmişimi gizlemek istediğim bir yağ lekesi olarak düşünüp üstünü katkat peçeteyle örtmüşüm meğerse o çıktıkça ben kapatmışım .Ben dipte temizlik yapınca yağlekesi yok oldu ve artık hayatımda bir çok sorunun kaynağı yok .

Bunlar bir günde olmadı ben oöncelikle değişmeye karar verdim ve kendimle uğraştım azmettim ve hiç yılmadım .İçimdeki ihmal ettiğim çocuğu buldum ve sevgiyle sarıp sarmaladım .Kendime zaman ayırp çok çalıştım .Bazen yıldığım acıddığım zamanlarda buardan sizlerden çok güzel destekler aldım ve yeniden başladım .Sizleri çok seviyorum iyiki varsınız.

Birde hayatımdan ayıp günah ve yasak denen kalıpları yıktım .Bizler küçükken bu üçleme ile büyüdük .Bu gün günümüzde içi boşaltılmış kelimelerin arasında bence .Bunlar önemli kavramlardır.Ancak günümüzde bilgisizliği vecahilliğin kapatıcısı olarak kullanılıyor.Mesela ben çok soru soran bir çocuktum annem sorduğum soruyu açıklayamazsa hemen bu üçlüye sığınırdı .Bunlar bende zamanla kemikleşti.Ben bunları ancak bana çocuklarım soru sormaya başlayınca anlayabildim ve şimdi mantığıma uymayan birşey varsa güvendiğim kaynaklardan araştırıp öğreniyorum .Ben çocuklarıma elimden geldiğince ve onların anlayabileceği birdilde anlatmaya çalıştım .

Ooo yine çenem düşmüş kusura bakmayın hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks