Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ablacığım çok geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum akrabana inşallah atlatır...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-10-2008, 07:05 PM   #561 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Ablacığım çok geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum akrabana inşallah atlatır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 28-10-2008, 07:22 PM   #562 (permalink)
Teğmen

flower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
26 Mesajinıza toplam 132 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flower is an unknown quantity at this point

ne üzücü gerçekten
bir an önce şifa bulması dileklerimle
flower isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 28-10-2008, 07:47 PM   #563 (permalink)
suzzy
Guest

mustang'cim çok üzücübir olay...

acil şifalar diliyorum...bebek ne durumda canım...umarım bişey olmamıştır... ağla

Alt 29-10-2008, 12:14 AM   #564 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Geçmiş olsun mustang,
Çok talihsiz bir kaza, acil şifalar diliyorum..Hayatın bize bazen ne getireceği belli olmuyor işte..
Dualarımla yanınızdayım..En kısa sürede sağlığına kavuşur inşaallah..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-10-2008, 07:35 AM   #565 (permalink)
Mustang
Guest

Canlarım hepinize çok teşekür ediyorum inşallah iyi olur evine yuvasına döner.Dün sizlerle paylaşmak istedim heryerden gelecek duaya çok ihtiyacıvar ki .Halasıyla telefonla görüştük çok zor durumdalar sadece konuşurken dua edin diyebiliyorlar.Bizim ülkemizde hala böyle asansörler malesefki bakımsız olduğu için böyle kazalar oluyor gepegenç bir delikanlıyı bile ne hale getire biliyor işten eve trafiği atlatıp gitmiş ama evdeki canavar onu yakalamış .Bence bu kader değil düpe düz cinayet.Eşinin durumu iyi çünki asansörde değilmiş ama üzüntüden ne olur bilinmez.

Böylesine acı olaylar yaşadığımızda hayata nekadar küçük şeylere takıldığımız fark ediyorum ve biraz serbest bırakmayı öğreniyorum .Ben 99 depreminde oğlumun sünnetini yapacaktı hazırlıklar ve her kafadan bir ses çıkması ve iki küs aile ile sünnet fikri beni bir hayli bunaltmıştı .Bir gün yumoşa gitmiştik ve beni çıldırtıp göndermişti ve ben kafayı yemek üzerydim .Sabah salim kafayla birşeyler düşünmek üzere yattım gece yumoşun telefonuyla kalktık hareket oluyor diye bizi uyandırdı veelektirikler kesik ve ortalıkta bir faliyet yok küçük radyoyu açtık ve yavaş yavaş kötü haberi aldık hiç unutmuyorum sabah avcılarda bir binada enkaz altında kalan bir kızın görüntüsüyle güne başladım .Ben hayatım boyunca lüzumsuz bir şeye sinirlendiğimzaman o görüntü gelip bana kendini gösteriyor ve üzüldüğüm şeyin boşluğunu hatırlatıyor.Ben oğluma sünnet kıyafeti bile almadım sadece eşimin tarafına yemek benim tarafımada mevlit okuttuk ve o kadar insan acı çekerken ben eğlenemedim her düşündüğümü iptal ettim .Şöyle bir düşünüyorumda hiç pişman değilim .Bazı acılar var insani derinden etkiliyor .Bu olayda lüzümsuz şeyler için üzülmememi bir kez daha hatırlattı.

Dün annemlerde canım babam bizim için işe gitmemiş kalmış ve güzel ve yorucu bir gün geçirdim .Biz eve döndük evde eşim biraz zorda olsa montaj işini başarı ile tamamlamış ve sonuç çok hoş olmuş ....biraz kabaca topladım bugün temizlik günü bugünde yorulacağım güya ben toplatıya kadar fazla işyapmayacaktımda dinlenecektim ellerim felaket oldu çimentodan .

Sizleri seviyorum ve iyiki varsınız.Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 29-10-2008, 09:34 AM   #566 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

günaydınlar
bebek ve anne ne durumda canım yoğun bakımdan çıkmıştırlar umarım Rabbim onlarla birlikte tüm iyi enerjilerimi onların iyileşmesi için gönderiyorum
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-10-2008, 09:42 AM   #567 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

pardon ben hamile olan bayanın asansörden düştüğünü zannetmiştim kuzeninizin oğlunun düştüğünü anlıyorum bu son mesajda umarım en kısa sürede iyi olur ama eşininde psikolojik destek olarak biri yanında olmalı hamilelik çok hassas bir süreç
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 31-10-2008, 07:31 AM   #568 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın bu gün güzel bir güne yine gözlerimi açtım sakin geçirmeyi umduğum haftayı koşuşturmacayla geçirip durdum.

Bizim yumoş yokken kafa dinlemeyi ummuştum ama olsun yorucu ve güzel bir hafta yaşadım her halde bu gün gelir.

şöyle bir düşündümde ne kadar sevmesemde artık bizim ailenin parçası olmuş ve onun evde yeri oluşmuş .

Bunu kimi insan iyilikle kimi kötülükle kazanıyor o ayrı bir şey ama yer ediyor.

Yarın toplantı var çok güzel bir gün geçireceğimi biliyorum bütün sevdiklerimi yeniden göreceğim göremediklerimizinde kulaklarını çınlatacağım.

Bu aralar EFT ile ilgili konularla tv de bile çok rastlar oldum .Dün Derya Baykalın konuğuda bir EFt uzmanıydı ve kadınla dalga geçmeye başladılar buda insanı sinirlendiriyor.Bu işin ciddiyeti henüz kavranmadığı için saçmalıyorlar.

Ben EFT ile kendimle ilgili bir çok konuyu hallettikten sonra bu konunun önemini biliyorum.

Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 31-10-2008, 08:22 PM   #569 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

Bende çok yaşıyorum şu eft yle ilgili gereksiz diyalogları serpil abla.Gel sana EFT öğretiyim dediğim her beş kişiden üçü içinde havalenin de geçtiği şu soğuk esprilerden yapıyor Ama öğrendikleri zamanda vazgeçemiyorlar
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 31-10-2008, 08:31 PM   #570 (permalink)
Mustang
Guest

Hastayı kaybettik genç bir insanın hayatını yaşayamdan gitmesi çok acı belkide böylesi daha hayırlı oldu .Ömür ne kadar süreceği doğmadan yazılmış .Allahtan rahmet dilemekten başka bir şey gelmiyor elden.Bende hiç tanımıyor olmama rağmen çok üzüldüm.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks