Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız "Hiç iştahım yok anne,hiç:) " Sen bu triplerimi iyi bilirsin eskiden...Eskiye dönüş yapayım bari...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-10-2008, 03:03 PM   #541 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

"Hiç iştahım yok anne,hiç:) "
Sen bu triplerimi iyi bilirsin eskiden...Eskiye dönüş yapayım bari

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-10-2008, 08:08 AM   #542 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın, ben bu aralar telkinleri dinlemeyi bıraktım .Ben telkinlerin bana yan etkilerini görmemiş biriyim .Bana ne baş ağrısı ne mide bulantısı nede dalgalanma yaptı .Ben bu aralarlar neredeyse bir aydır telkinleri dinlemiyordum hani rahatlayınca ben oldum deriz ya işte öyle bir kendine güven ...Bu ara yine karamsar halim gelmeye başladı en ufak şeylere tepkilerim arttı.Kendimi suçladığım konularda yine depreşmeye başladı sözcükleri kullanırken zorlanmaya başladım .Bu yüzden yine dün telkinlerime başladım .

Dün bazı konularda yine depreşti ve nelere EFT yapmam gerktiğini anladım .Ben meğerse bu kadar sağlam durabilmek için kendimi ne kadar zorlamışım .Hala çocukluğumdan çıkamadım ve hala temizlemem gereken çok şey var .Ben arındıkça beni dolduranlar çıdırıyor ve buda bana çok güzel bir duyguyu yaşatıyor bağlarından kurtulmanın ve özgürlüğün hazzı ve birdaha hiç aynı olmayacağım hissi...

Canım kuzum bana o günleri hiç hatırlatma ne zor günlerdi benim için bilemezsin .Senin o küçük halinle verdiğin isyanı benim inatçı yanıma dokunup dahada zorlamam ve galip ben sonunda seni rejim yapacak hale getirdim ya ohhhhhhhh...

Biz şimdi Gamzeyle yeni bir rejime başlıyoruz altı öğün rejimi ve ben inanıyorumki ben kendi içimdekileri çözdüğümde kiloda vermeye başlıyacağım .Buda çok güzel olacak kilolarımı sorun etmiyorum aslında ama sağlık açısından beni zorlayabilir endişesi taşıyorum .Ben hayatım boyunca hemen hemen her kiloda oldum ve insanların bana hepsinde söyleyecek bir sözleri oldu bu yüzden onların ne düşündüğünü takmamaya kararverdim ve uzun zamandır takmıyorum.

Dün yine benim anneler bana tavan yaptırdılar ve kendimi sakinleştirmem zaman aldı .Kendimi suçlu hissetmeme sebep oluyorlar ve ben suçluk telkinini dinleyince kendimi rahatlamış hissediyorum .İkisinede pabuç bırakmayacağım.

Hiç iştahım yok Gamze canım birşey istemiyor.

Alt 06-10-2008, 11:20 AM   #543 (permalink)
Akulina
Guest

Canım benim,kendini hiç bunaltıp sıkma,biliyorsunki su yoluna doğru akar her ne olursa olsun...
Böyle huzurlu,huzurun içinde muhteşemliği olan bir hayat bize bakıyor...
Bize huzur vermemeye çalışan insanlar,en büyük kötülüğü başta kendilerine yapıyorlar...Bizlere birşey yapmıyorlar aslında...

Yeme düzenimizi düzenleme diyelim,biz şu 6 öğün işine...
Diyet olarak bakmamak en iyisi...
Zaten hiçde aham şaham iştahımız yok:)

Sana güzel resimler buldum...
Günlüğüne etiketleyim dedim...

Güzel bir göl kıyısı ve tahta bir ev...Tam istediğimiz gibi...

Orada meditasyonlarımızı,Eft'lerimizi yapıyoruz...

Veee sonra yeşil çayımızı yudumluyoruz...

İşte huzur budur...

Alt 06-10-2008, 02:42 PM   #544 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Merhaba Sevgili Serpil bayram ertesi buradayız ne güzel... Çok çok uzun zaman sonra ilk defa güzel bir bayram geçirdim. Sıkıntılı alanlara EFT uygulamaya devam ediyorum bunu kilo verme konusundada uyguluyorum ve bu bayramı çok az tatlı ve şeker yiyerek geçirdim. Bu EFT gerçekten muhteşem birşey yanlız sanki elimde karışmış bir ip yumağı var açtıkta dolaşıyor dolaştıkça tam açtım dedikçe başka karmaşa çıkıyor karşıma çok kolay ve bir o kadar karmaşık şeyler çıkıyor karşıma... Aslında herşeyin bir günde çözümlenmesi belkide sözkonusu değil ama daha az canım yanıyor daha güçlü hissediyor daha farklı bakış açıları yaşıyorum. Vücudumdaki her fazlalık bir acının bir katlanışın bir birikmiş acının kendini sevmeyişin vücudunu sevmeyişin ifadesi... Yinede EFT nin hayatıma kattığı değişim gücünden çok çok memnunun. Sevgiler
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2008, 02:26 PM   #545 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Sevgili Hayalayaz gerçekten sevgili sevgisini hissettiğim, birden bire şimdi nasıl diye düşündüğüm insan. Bu o kadar garipki bunu çok yakınımdaki insanlara hissederim. Hissettiğimi zannederdim.
O kadar sıkı kapatmışımki yüreğimin kapılarını tekrar incinmememek ve incitilmemek adına içeriye kimsenin sızmasına izin vermeyecek kadar yüksek duvarlarla hapsetmişim kendimi... Şimdi bu duvarları yıkmaya çalışıyorum...
Sende yüreğime sızan bu ışıklardan birisin...
Sevmekte güçlük yaşıyorum, güvenmekte zorluk yaşıyorum ama işte bu noktada EFT girdi uygulamalarıma...
Üç günlük bir bayram tatili yaptım ilk defa kendimi bu kadar dinlenmiş bu kadar mesut ve bahtiyar hissediyorum. Vee kendi maskelerimi farkettiğim bir dönem içine girdim... Her gün bir kilit açıyorum... Kendimi dünkü kadar yaşlı üzgün ve yitirilmiş hissetmiyorum...
Eşimle yeni tanışıyor gibiyim onu ilk defa görüyor gibiyim sanki yıllarca yanımda yaşamış ve ben birgün onun içine dönüş bakmamışım. Öylece yanımda yaşamış gitmiş. Çocuklarımın şikayetlerine onlardan, yaramazlıklarından sözedip sızlanmanmaktan başka birşey yapmamışım. Yaramazlık yapmayan çocuk, beklentisi olmayan bir eş bolca boş zaman istemişin kendime acımak için...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 08-10-2008, 08:36 AM   #546 (permalink)
Mustang
Guest

Sevgili siyah ne güzel yine bizlerlesin başkalarını düşünmekten vazgeçip kendini bulmaya başlaman ne güzel ...
Bazen hayatı ne çok başkaları için yaşarız ve ne çok şeyi boşa harcarız fark ettiğimizdede ne çok acıtır bizi...
Seni kutlarım bunu en azından fark edip herşeye yeniden başlaya bilecek kadar güçlüsün .
ya hiç fark edemeyip aynı kısır döngü içinde devam ettseydin.
Ben EFT yapmanada çok mutlu oldumçok güzel bir mucize ...

Alt 10-10-2008, 08:01 AM   #547 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın ,bu aralar biraz yoğun yaşıyorum ya bir yere gidiyorum ya iş yapıyoarum yada birileri geliyor .Ben hayata olumlu baktıkça bütün her şey daha güzel geliyor.Dün çarşıda çok yorulmama rağmen yinede güzeldi .Çocuklarım ve ben uzun süredir birlikte çıkmamaıştık iyi geldi.İstediğimiz kitapları aldık veyorgun mutlu geldik .

Bu aralar kendimle ilgili birşeyler yapamıyorum EFT yapmam gereken konular birikti.Ben kendimi ihmal ediyorum ve buda beni üzüyor.Kendimden başka lüzumsuz herşeye vakit ayırıyorum .Demeki bazı şeylerin zamanı var ve zamanını bekliyor demekki.

Bu pazardan beri eşim çok huzursuzdu ve beni çok yordu .Ben ona olumlama yapmayı bırakmıştım .Şimdi yeniden başladım çünki beni çok yordu...Ay benin eşim ne yumuşak bir adam ve biz ne istersek yapar diyorum ve şimdi çok iyiyiz oda rahatladı.

Bu gün güzel bir gün olacak ve ben kendimi mutlu hissediyorum.Sizleri seviyorum iyiki varsınız.

Alt 14-10-2008, 09:38 AM   #548 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın , buralar pek yazamadım ikinci sayfaya düşmüşü .
Dün yine anneme gittik artık eskisi gibi bana zor gelmiyor kızlarla gülüşüp eğleniyoruz.Bizlerin cıvıltısına samimiyetine bile katlanamıyor.Bizleri yanlız bırakmak kimseyiyi birbiriyle görüştürmemek bütün gayesi .Bu ne biçim bir benciliktir aklım almıyor.Baabmda bizlere daima birbirimizi kollamamız gerktiğini söylüyor ikisi arasındaki fark .Artık annemi afetmem gerekiyor etmezsem obeni yok edecek .Kendini yok etti herkese muhtaç bir halde yatakta ama hala herkese kök söktürme çabasında .Beni daha çok etkilemesine izin vermemliyim .Sanki aramızda pamuk ipliği ile bağlı bir bağ var yakında onuda kopardığı zaman hiç bir şey kalmayacak ne acı ki böyle ...

Ben bu ara çok ne yaptığını bilmez bir haldeyim çok yapmam gerken şey var bir yerden başlasam çok şey çözeceğim ama henüz başlayamadım .Yine bir duraklama devri yaşıyorum külerimin arasından çıkmam gerekiyor.Bu site ve sizler olmasaydınız çok daha uzun sürerdi.

Şu anda Boleyn kızlarını okuyorum güzel bir aşk hikayesi bu kadar ciddiyeten sonra çok iyi geldi .Her türlü kitabı kolayca okuyan ben kişisel gelişim kitaplarına gelince zorlanıyorum .Bu neden kaynaklanıyor bilmiyorum yoksa içimde gelişmeye direnen bir ben mi var.Bunu çözemedim bu konuyu araştırmalıyım.

Ay ne güzel Ankara toplantısıda yapılacak sizlerle yeniden bir arada olmak ne hoş olacak .

Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 17-10-2008, 09:37 AM   #549 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın dün tamda yazmaya başlamıştım ama acil çıkmam gerekti .Bu gün dününü biraz anlatayım benim birtane teyzem var ona kızkardeşimle gittik .Ben 6yıldır evine çeşitli sebeplerden beni kızdırdığı için gitmemişim.Ben dün bir 6yıl daha gitmemeye karar verdim .
Ben şöyle iyiyim böyle bilgiliyim diye karşısındakini bir aşağılama çabasına girmiş sanısınız nirvanaya ermiş .İnsanlar ağızları ile söyledikleri şeylere inanmışlar ve kendilerini öyle gösteriyorlar vaybe diyorsunuz az sonra yaldızını kaldırıp içine baktığınızda sadece kaplama varak olduğunu görüyorsunuz içi kokuşmuş anlatığı insanla alakası yok .Dün kendimde şunu gördüm ben kendimle okadarçok şeyi hallettiğimi gördüm ve kendimle gurur duydum .Ben Allaha beni bu tür insanlarla bir araya getirme diye yalvarıyorum .
Eeeee şaşamamak gerek ne de olsa annemin kardeşi bu daha beter annem gibi baskın bir abla tarafından ezilmiş ve onun acısını üstünden atamamış bir insan kelimelerden bile mana çıkarmaya çalışıyor vaybe kendi melek diğerleri şeytan...
Aman bunları düşünmek bile istemiyorumbenim enerjimi düşürmekten başka bir işe yaramıyor.Dün bir kezdaha herşeyime şükrettim en azından kendimle barışıp kendimi bulduğum için ve bana verilen herşeyi iyi ve güzel bir pencereden bakabildiğim için kendime iyilik çektiğim için .Kimseyle sorunum olmadığı ve kimseninde bana sorun çıkarmasına izin vermediğim için kendimi tamamen ve derinden kutluyorum ve kendimi seviyorum .Bu arada hepinizi çok seviyor ve
iyiki varsınız diye şükrediyorum. 96
Bizler burada birbirimize yaptığımız eleştirilerde olsun destekte olsun hep yapıcı olmayı ve birbirimizi incitmemeyi öğrendik ve saygının nekadar önemli olduğunu gördük .Birbirimizi tanımadan sevdik karşılıksız sevgimizi herbirimize gönderdik ve güzel paylaşımlar yaşadık bu büyük bir şansve bizler şanslı kişileriz ve kendi şansımızı kendimiz yaratmayı öğrendik .Hepimizi yürekten kutluyorum
Hepimizn yolu aydınlık ve açık olsun.

Alt 20-10-2008, 08:50 AM   #550 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın ,yorucu bir hafta sonundan sonra yine sizlerleyim .Bu ara yazlık kışlık olayına girdim ve yıka ütüle iki gün canım çıktı ama sonuç iyi oldu .Bu sene her yaptığım iş bana kolaylık sağlayacak şekilde iyi sonuçlar veriyor .Ben olumlu oldukça işlere angarya değilde hayatımı kolaylaştıracak düzenlemeler olarak baktıkça hem daha az yoruluyorum hemde daha iyi sonuçlar alıyorum .Ben değiştikçe hayatım da değişiyorbu bana kendimi geliştirmek için daha fazla zaman kazandırıyor.

Ben insanlarla tartışmaktan hiç hoşlanmam ama insanlar benle tartışmak için fırsat kollarlar .Ben tartışmadan kaçtıkça kendime tartışmayı çekiyorum herhalde .......bu sene İzmir seyahattinden sonra bunu gördüm .Ne seyahatti be sonuçları hala bşımı ağrıtıyor insanlar hem beni üzdüler hemde şimdi benimle tartışmak istiyorlar .Bende bayramlık ağazımı bir açacağım görecekler...

Sonra teyzemle ilgili mesele hiç üstüne vazife olmayan konulara giriyor ve beni üzmek incitmek için elinden geleni yaptı .Eski ben olsydım onunla tartışırdım .Ben onunla tartışmak yerine kale almamayı seçtim sorularına bir daha o konuyu açamacağı şekilde cevaplar verdim ve kendini benim yanımda çok gereksiz işlerle uğraşıyormuş gibi hissetmesine neden oldum .Bu benim için kendimle olan savaşımı ne güzel bir noktaya getirdiğimi görmeme neden oldu .

Kendimi seviyorum ve hayat bana iyi dostluklar ve iyi günler getircek .Ben kendimi geliştirip büyüttükçe huzur bulacağım ve bu huzur bana hiç kimsenin veremeyecegi bir mutluluk getirecek .

İçimdeki benle yaşlarımız büyük bir hızla birbirine yakalşıyor ve ben kendimle dost oldukça sorun olarak karşıma çıkan bir çok şeyden kurtuldum .Bu şimdiye kaar yaşadığım her şeyden daha büyük bir haz verdi bana.

Bu ara kendimle ilgili hiç bir şey yapamamaktan şikayetçi idim ama sanki bir sindirme hazmetme dönemi geçirdim .Bu yaşadığım değişimleri yavaş ve farkında yaşamak için bir şeyeler yapamadığımı fark ettim .Yavaş ve sindirerek gitmekten çok hoşnuttum.

Öncelikle olumlu düşünüp olumlu şeyleri kendime ve çevreme çekmeye başladım .Sonra şükretmeyi ve nekadar önemli olduğunu gördüm ve daha sonra EFT beni içimdeki kalıplardan kurtarıyor .Bütün bu şeyleri içime sindirdikten sonra kendimi tanımak ve kendimi sevmeyi öğrendim kendimle dostoldum ve çok mutluyum.

Buradaki herkesi çok seviyorum iyiki varsınız .Sizlerin sayesinde kalıplarımdan kurtulmam kolay oldu desteklerinizden dolayı size çok teşekür ederim. 96Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks