Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gece gece geldim yine günlük... Kendimi yorgun ama mutlu hissediyorum... Bazen hayatımdaki eski giden kişileri çok özlediğimi farkediyorum...Anları düşününce...Zaten kimseye kinim nefretim kalmadı...Ben kendimle çok uğraşırken bütün kin ve nefret duygularımı içimde biriktirdiğim farketmeden yoketmişim... Onun için aklıma kötü anlar,çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-11-2008, 02:06 AM   #431 (permalink)
Antuza
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Gece gece geldim yine günlük...
Kendimi yorgun ama mutlu hissediyorum...
Bazen hayatımdaki eski giden kişileri çok özlediğimi farkediyorum...Anları düşününce...Zaten kimseye kinim nefretim kalmadı...Ben kendimle çok uğraşırken bütün kin ve nefret duygularımı içimde biriktirdiğim farketmeden yoketmişim...
Onun için aklıma kötü anlar,çok ağladığım zamanlar yada paramparçalık hissi gelmiyor...
Aksine yaptığımız güzel şeyler,eğlendiğimiz zamanlar,tamamen mutluluk fotoları geliyor...Onlar gelincede bu sefer onları çok özlüyorum...
Bu aralar birçok kişi beni çok sevdiğini söylüyor...Ben beklemiyordum bunu gerçekten...O kadar garip oluyorumki...
Bugün mumlar yaktım,güzel şarkılar dinleyerek güzel bir akşam geçirdim...
Karışık bir gündü,üzüntülü başladı hatta...Çok sevdiğimiz bir yakınımızı kaybettiğimiz haberi geldi sabah...Sonra yoruldum,bir ton iş yaptık Mustang hanımla...Sonra keyif yaptık türk kahveleriyle fallarla...Ve geçen sene bana baktığında sürekli çıkan şeyin ne olduğunu anladık...
Sonra o yattı ben mumlarımı yaktım,meditasyonlarımı yaptım...O kadar mutlu oldumki...İmgeledikçe sanki gerçekmiş gibi çok mutlu oldum...
Güzel şarkılar dinledim...
Hayatımın böyle olacağını söyleseler bana ciddi kim söylüyorsa bir ton küfredebilirdim eskiden...Dalgamı geçiyor derdim...Ama ben hayatımı değiştirdikçe,hiçbir çalışma yapmasam bile git gide dahada çözülüyorum...
Bağlarımdan,zincirlerimden sıyrılıyorum...
Yüzleşmeyi çok beğendiniz sanırım...Evet o benim için çok özel bir resim...
Benim hayatımdaki eski benle,şimdiki benin karşı karşıya geçip tam anlamıyla yüzleşme yaşaması ve bağlarının çözülmeye başlaması konu aslında...
Bazı şeylerle yüzleşmeye başladıkça daha çok rahatlıyorum ve huzur buluyorum...Ama yüzleşmem gerekende çok şey var...
Zamanla olacak ve çözülecek herşey...
Herşey Çok Güzel Olacak!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-11-2008, 08:08 AM   #432 (permalink)
Mustang
Guest

Pamuk'çuğum ilişkilerinde hep aynı şeyi yaşıyorsan ve aynı yerde olmuyorsa kendinle ilgili geçmişe dön ve takıldığın noktada bir çalışma yap .Bence EFT yap EFt'nin filim metodunda takıldığın yeri bula bilirsin ve EFT eylede çözersin .Bir dene istersen .Bazen öyle saçma olaylar bizleri çok ağır bir şekilde etkileye biliyor .Bu olayları illaki senin yaşamanda gerekmiyor tanık olduğumuz olaylarda bizleri etkilemiş olabilir.
Alt 16-11-2008, 11:21 AM   #433 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Tamam Serpil Ablacım ,EFT yi deneyeceğim bunun için haklısın ..bu benim pek deşmediğim deşmeye korktugum bişey nedense..Ama üzerine gitmek gerek Çok teşekkür ederim çok sevgilerimle
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2008, 03:00 PM   #434 (permalink)
ÖZLEMBOZ
Guest

canımSycorox hani the secret videosunda kadın, ressama olmasını istediğin şeyleri resmet diyorduya işte senin yaptığın çalışmada aklıma ilk o sahne geldi. çok güzel gidiyorsun doğrusu. yeteneğini, hayal gücünle yoğurup, istediğin kıvama getiriyorsun. süpersin sen süper
Alt 17-11-2008, 12:38 PM   #435 (permalink)
Antuza
Guest

Günaydın günlüğüm...
Bugün görsel olarak imgeleme yapayım dedim kendi kendime...
Şimdi o çardakta oturmuş sana yazıyorum mesela...En sevdiğim müzikler olmazsa olmazım...Faith No More ve The Cure eşliğinde sana yazıyorum...
Sonbaharın en güzel günlerinden bir günde,güneşin ışığıyla ısınırken,hayatın küçük zevklerde gizli olduğunu düşünüyorum mesela...
Mesela en sevdiğin şarkı...Mesela küçük bir çikolata parçası,mesela güzel biten bir kitap...İnsanın içini ısıtacak bir film...
Gördüğün anda heyecan içinde kaldığın bir fotoğraf...
Onlar olmasa napardım diye düşünüyorum...
Güzel bir şarkı gibi hayat...

Alt 17-11-2008, 01:51 PM   #436 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çiçeğim is an unknown quantity at this point

Bu güne ne güzel bir başlangıç benimde içimi ısıttın nerelere götürdün sycoroxcum sevgiyle ve ışıkla kal
Alt 17-11-2008, 02:29 PM   #437 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

selam canım
ne harika bir yer aldı götürdü beni ruhumun derinliklerine ne güzelde yazmışsın sakin bir aşk mutlu biten bir kitap güzel hayaller biz bunun için varız bu dünyada özümüz bu bizim ohh valla huzur doldum
sana sevgi ve ışık gönderiyorum canımmmm
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2008, 03:30 PM   #438 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

[/quote]
selam canım, bende çok şaşırdım. bu mektup yazma olayını hepimize detaylı olarak yazarsan çok sevinirim ki aydınlanalım. merak ettiğim mektubun içeriği değil elbette tatlım. yazarken ki hislerin, imgelemelerin, uyku durumun v.s. kısacası teknik detayları alabilir miyiz?sevgiler..
[/quote]
Yav denedimde öyle birşeyler hissetmeden örnek bir mektupta yazılmıyorki canımcım...
Ya o mektupta ben kendi adıma onun bana gösterdiği ve yaşattığı iyi şeyler,olumlu bana mutluluk veren yönlerini onda sevdiğim şeyleri,küçük detaylar mesela ilgisini çektiğim zamanki heyecanlı şaşkınlığı ve şirinliği gibi,onda sevdiğim ve beni mutlu eden şeyleri sanki o karşımdaymışta onlan konuşuyormuşumda ona anlatıyormuşum gibi yazdım...
Sizde hissettiklerinizi ona hitap ederek,sanki karşısındaymış gibi yazın...Eğer fotoğrafı varsa onuda alın karşınıza...Mutlulukla bakın...Onun size kattığı küçücük detayları,güzellikleri atlamayın...Mutlu olduğunuz anları,eğer öyle anlar yoksa bile onu gördüğünüz zamanki mutluluğunuzu katın mektubunuza...Hep olumlu şeyler düşünün...Zaten bunları düşününce havaya giriyorsunuz otomatik olaraktan...Mutlu oluyorsunuz,karşınızdaki kişi dahada güzel görünüyor,dahada seviyorsunuz...
Sevginizden parçaları katın...Ona söylemek istediklerinizi içinizden geçen herşeyi akıtın...Gerçek hislerinizi...
Sevgiler canlarım benim...
[/quote]

Selam Gamze
canim benim zaman zaman senin gunlugunu okuyorum, duygularini bi kere cok net ifade ediyorsun, ve yazini okurken hic sykilmiyorum, ve severek takip ediyorum.
gelelim bu mektup olayina.. senin yazini okudugum aksami bende bir mektup yazdim.. onun adini X diyelim.
simdi ben mektubuma soyle basladim. onunla ilk tanistigimdan bugune kadar yasadigim guzel gunleri imgeliyerek, o anda hissetiklerimi, mutlulugumu,saygimi,sevgimi, sevincimi, ozlemimi katarak boyle bir mektup yazdim, ve yazarkende adeta bir dizi izler gibi ikimizi izledim, aman Allahim nasilda duygulandim, o kadar duygu yogunlugu hic yasamamistim, basladim aglamaya, ama bu gozyaslarim mutluluk gozyaslariydi...
ertesi gun aksam yatmadan once tekrar ben mektubu okumaya basladim ve yine gozyaslari,, 3cu gun okudum ve tekrar duygulandim ve basladim aglamaya... ve aglarkende aklima hic negatif biseyde gelmiyorki ona baglasam sebebini
bu sefer dusunmeye basladim.. iyide ben neden herseferinde agliyorum...ve burda takildim, sebebini bilmiyorum.
ve bugun mektubu okumama karari aldim..
sen boyle bisiyler yasadinmi? benim bu deneyimimi sen nasil yorumlarsin cok merak ediyorum
ayrica gamze benim turkcemde cok yanlisimi bulacaksindir..ama idar et canim benim 44

Sevgiler
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2008, 03:46 PM   #439 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim bazen dualarımızı içten ettiğimizde duamız kabul olursa insanda bazı belirtiler olurya .Kimi ürperir kimi ağlar kimi çok heyecandan yerinde duramaz .Belki sende duygularını yoğun yaşadığın için bu sebepten ağlıyorsun .Bence bırakma devam et.
Alt 17-11-2008, 04:08 PM   #440 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Canım benim bazen dualarımızı içten ettiğimizde duamız kabul olursa insanda bazı belirtiler olurya .Kimi ürperir kimi ağlar kimi çok heyecandan yerinde duramaz .Belki sende duygularını yoğun yaşadığın için bu sebepten ağlıyorsun .Bence bırakma devam et.
Serpil ablacim cok sagol..ablam dualarin kabul oldugunda belirtiler hissedildigini hic bilmiyordum..hergun yeni bisiyler ogreniyorum sayenizde....iyiki varsiniz
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks