Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayatta tamamen en dipteliği hissetinizmi?Yada hissettimmi? Hemde defalarca...Hatta hep oradaydım... Şu son 5aya kadar,hayatımın 7 yılını tamamen hatırlamak bile istemiyorum...Kendimi bir tabutun içine hapsedip,hayata sadece manzara olarak bakabiliyordum...Nefes almak bana işkence gibi geliyordu...İstemiyordum hiçbirşeyi...Ne iyi,nede kötü... Hep başıma kötü şeylerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2007, 03:38 PM   #1 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Sycorox'un Günlüğü

Hayatta tamamen en dipteliği hissetinizmi?Yada hissettimmi?
Hemde defalarca...Hatta hep oradaydım...
Şu son 5aya kadar,hayatımın 7 yılını tamamen hatırlamak bile istemiyorum...Kendimi bir tabutun içine hapsedip,hayata sadece manzara olarak bakabiliyordum...Nefes almak bana işkence gibi geliyordu...İstemiyordum hiçbirşeyi...Ne iyi,nede kötü...
Hep başıma kötü şeylerin geldiğiyle ilgileniyordum...Lanetlenmiş gibi hissediyordum...Daima karşıma beni kıracak,üzecek insanların çıktığına inanıyordum...Öyleydide,çünkü onları ben davet ediyordum bir nevi...Bir arkadaşımın başına kötü birşey geldiğinde,ben kendimi sorumlu tutuyordum,benim uğursuzluğum ona bulaştı diyerekten...
Defalarca ölümü istedim,denedim...Ölümden zerre kadar korkmuyordum,çekinmiyordum...Ama yaşam beni fazlasıyla korkutuyordu...Yaşamak çok ağır geliyordu...Paramparça olduğumu,her geçen gün biraz daha kanadığımı hissediyordum...
Aynaya baktığımda boş,ruhu ölü bir beden duruyordu...Ucubenin tekiydim...Kendimden öylesine nefret ediyordumki...İltifatlar aldığımda o kişilerin ağzına lafı tıkıştırırdım...Saçamaldıklarını düşünürdüm,arkasında anlamlar arardım,bu niye allahbilir beni beğendi kesin bir amacı vardır derdim...Çok iltifat alan bir insan olmama rağmen,sürekli böyle düşünürdüm...
Bi Temmuz gecesi balkonda tek başıma oturmuş yıldızları seyrederken,artık böyle olamktan çok fazlasıyla yorulduğumu hissettim...Enkaz gibiydim kıpırdayamıyordum,kıpırdadıkça bi taraflarım acıyordu,kıpırdamadan yatmak ise işkencenin en büyüğüydü...
İşte o zaman acıyı göze aldım...Her nasılsa acıya yabancı değildim...Mağdem acıyı umursamıyordum,kıpırdayıp kalkmaktan korkmanında bir anlamı yoktu...
Çevremdeki insanlar, benim aslında çok başarılı,eğlenceli,potansiyeli yüksek bir olduğumu çoğu kişiden farklı olduğumu söylüyorlardı...Ama ben o çoğu kişiye bakıp,onlar gibi olmadığımı düşünüp,dahada içime kapanıp,hırpalıyordum kendimi...
O gece yaptığım hataları düşündüm...Kendimi aslında yine kendimin paramparça ettiğini...Güneş doğarken yeni kararlar almıştım,yeni istekler,kendime inanamıyordum...O sabah başka biri vardı sanki...Asabi ve sinirli olmayan,güleryüzlü olmasada daha sakin biri...
O günden sonra kendime yardım edip,yaralarımı sarıp,toparlanmaya başladım...Psikoloğa fln gitmedim, çünkü bana yardım edecek güç içimdeydi...Ona uzanıyordum gün güne...Sanki yürümeyi öğrenen küçük bir bebektim...Bir sürü kitap okudum,çekim yasası yaptım=) planlar,umutlar...İsteklerime kavuştukça içimdeki güç dahada arttı...Aynaya baktığımda o sorunlu,asabi,umutsuz kız gün güne kayboluyordu...
Geçenlerde nette dolanırken tesadüf bu siteye girdim...Enteresan geldi...Kendi kendine telkin fln olaylarıyla bu aralar ilgilendiğimden direk ilgimi çekti...Yazıları fln okudum...Üye oluyum ya fln derken bir baktımki zaten üyeyim...Çok şaşırdım...Üye olduğumu bile hatırlamıyorum...Hemen telkinleri indirdim,şimdi gece gündüz dinliyorum,ve etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başladım...
Telkinlerin yararı olduğu aşikar...Ve bundan sonra inanıyorumki o uyumsuz,asabi,herşeyden ve kendinden nefret eden kız yok...Bunu daha önce bana biri böyle diyeceksin dese,saçmalama zaten ben öyle değilim der,aşırı derecede bozulurdum...Ama önce bunu kabullendim ve sonra bu yönümü törpüledim ve halende devam ediyorum...Daha hiçbirşey tam anlamıyla çözülmüş olmasada ben niyet ettim azmettim...Ve kararvermek başarmanın en büyük adımıdır...Ve ben bu 5ayda birçok adım attım...Ve devam ediyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-11-2007, 03:59 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

öncelikle günlüğün hayırlı olsun.. günlerin birbirinden güzel geçsin..
bu güzellikleri yazmaya bu günlüğün sayfaları bile yetmesin...

telkinler ve kişisel gelişim konularında bu kadar istekli olman çok kısa zamanda daha da güzel haberler vereceğinin müjdesi..

zor olanı tercih edip yaşamayı seçtiğin için...
ve yaşamını en iyi noktaya taşımak adına verdiğin bu güzel kararların için seni tebrik ederim..

gün geçtikçe her yazdığın mesaj ilerleme yolunda seni hep daha iyiye taşıyan satırlar olsun inşallah...

sevgilerle...
Alt 19-11-2007, 04:32 PM   #3 (permalink)
Akulina
Guest

tesekkürler:)
umarım hepimiz kendi hayat yolumuzda çok önemli,bizi dahada ileriye götürecek adımlar atarız...Mesela biraz önce facebookta daha önce çok kızdığım ve ciddenbüyük kavga ederek bir daha hiç görüşmediğim arkadaşımı ekledim...Bu benim için büyük bir başarı esasen...Artık ona kızmıyorum eskisi gibi...Ve onun ne kadar büyük bir boşlukta uçurumun kenarındaolduğunu biliyorum...Eğer beni reddetmezse,onun yanında olacağım...Beni kızdırsa bile...Saçma ve dengesiz cümleler kursa bile...İnsanları anlamaya başladım belkide...İki kişi ekledim,biri benim kırdığım,incittiğim, diğeride beni çok kıran...Bakalım ne tepki gösterecekler dusun dusu
Alt 19-11-2007, 07:00 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben senin anlattığın filmi görmüştüm..biraz farklılıklar var ama genel olarak..senelerce aynı modda yaşamışız..ben nisan ayında giridm bu siteye ve hayatım kökten değişti sevindirici bir biçimde darısı başına diyceeeeem ama su akmış yolunu bulmuş zaten..sana kocaman bir iyiki buradasın..ve iyiki vazgeçmemişsin.
Alt 19-11-2007, 07:19 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

öncelikle aramıza hoşgeldin
iyiki geldin ve iyiki varsın..anlattıklarına hiç yabancı değilim..yaklaşık 1 yıldır kendimi araştırma yolundayım..bunun için neredeyse konuyla alakalı herşeyi okuyup araştırıp,öğrenmeye çalışıyorum..buraya tesadüfen geldiğimi düşünmüyorum..zamanı gelmişti... şükür bende geldim
eğer gerçekten istersen,buranın hayatına çok şey katacağından emin olabilirsin..uyguladığımda kendimde çok şeyleri fark edebiliyorum..hayatımda hiçbirşey dün gibi değil artık..dünlerde fazla kalmıyorum..ama daha yolun başlarında olduğumunda farkındayım..hepimizin yolu açık olsun..sevgilerimle..
Alt 19-11-2007, 08:26 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Hayatta tamamen en dipteliği hissetinizmi?Yada hissettimmi?
Hemde defalarca...Hatta hep oradaydım...
Şu son 5aya kadar,hayatımın 7 yılını tamamen hatırlamak bile istemiyorum...Kendimi bir tabutun içine hapsedip,hayata sadece manzara olarak bakabiliyordum...Nefes almak bana işkence gibi geliyordu...İstemiyordum hiçbirşeyi...Ne iyi,nede kötü...
Hep başıma kötü şeylerin geldiğiyle ilgileniyordum...Lanetlenmiş gibi hissediyordum...Daima karşıma beni kıracak,üzecek insanların çıktığına inanıyordum...Öyleydide,çünkü onları ben davet ediyordum bir nevi...Bir arkadaşımın başına kötü birşey geldiğinde,ben kendimi sorumlu tutuyordum,benim uğursuzluğum ona bulaştı diyerekten...
Defalarca ölümü istedim,denedim...Ölümden zerre kadar korkmuyordum,çekinmiyordum...Ama yaşam beni fazlasıyla korkutuyordu...Yaşamak çok ağır geliyordu...Paramparça olduğumu,her geçen gün biraz daha kanadığımı hissediyordum...
Aynaya baktığımda boş,ruhu ölü bir beden duruyordu...Ucubenin tekiydim...Kendimden öylesine nefret ediyordumki...İltifatlar aldığımda o kişilerin ağzına lafı tıkıştırırdım...Saçamaldıklarını düşünürdüm,arkasında anlamlar arardım,bu niye allahbilir beni beğendi kesin bir amacı vardır derdim...Çok iltifat alan bir insan olmama rağmen,sürekli böyle düşünürdüm...
Bi Temmuz gecesi balkonda tek başıma oturmuş yıldızları seyrederken,artık böyle olamktan çok fazlasıyla yorulduğumu hissettim...Enkaz gibiydim kıpırdayamıyordum,kıpırdadıkça bi taraflarım acıyordu,kıpırdamadan yatmak ise işkencenin en büyüğüydü...
İşte o zaman acıyı göze aldım...Her nasılsa acıya yabancı değildim...Mağdem acıyı umursamıyordum,kıpırdayıp kalkmaktan korkmanında bir anlamı yoktu...
Çevremdeki insanlar, benim aslında çok başarılı,eğlenceli,potansiyeli yüksek bir olduğumu çoğu kişiden farklı olduğumu söylüyorlardı...Ama ben o çoğu kişiye bakıp,onlar gibi olmadığımı düşünüp,dahada içime kapanıp,hırpalıyordum kendimi...
O gece yaptığım hataları düşündüm...Kendimi aslında yine kendimin paramparça ettiğini...Güneş doğarken yeni kararlar almıştım,yeni istekler,kendime inanamıyordum...O sabah başka biri vardı sanki...Asabi ve sinirli olmayan,güleryüzlü olmasada daha sakin biri...
O günden sonra kendime yardım edip,yaralarımı sarıp,toparlanmaya başladım...Psikoloğa fln gitmedim, çünkü bana yardım edecek güç içimdeydi...Ona uzanıyordum gün güne...Sanki yürümeyi öğrenen küçük bir bebektim...Bir sürü kitap okudum,çekim yasası yaptım=) planlar,umutlar...İsteklerime kavuştukça içimdeki güç dahada arttı...Aynaya baktığımda o sorunlu,asabi,umutsuz kız gün güne kayboluyordu...
Geçenlerde nette dolanırken tesadüf bu siteye girdim...Enteresan geldi...Kendi kendine telkin fln olaylarıyla bu aralar ilgilendiğimden direk ilgimi çekti...Yazıları fln okudum...Üye oluyum ya fln derken bir baktımki zaten üyeyim...Çok şaşırdım...Üye olduğumu bile hatırlamıyorum...Hemen telkinleri indirdim,şimdi gece gündüz dinliyorum,ve etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başladım...
Telkinlerin yararı olduğu aşikar...Ve bundan sonra inanıyorumki o uyumsuz,asabi,herşeyden ve kendinden nefret eden kız yok...Bunu daha önce bana biri böyle diyeceksin dese,saçmalama zaten ben öyle değilim der,aşırı derecede bozulurdum...Ama önce bunu kabullendim ve sonra bu yönümü törpüledim ve halende devam ediyorum...Daha hiçbirşey tam anlamıyla çözülmüş olmasada ben niyet ettim azmettim...Ve kararvermek başarmanın en büyük adımıdır...Ve ben bu 5ayda birçok adım attım...Ve devam ediyorum...

yazını okurken daha önce gördüğüm ve beni etkileyen bir resim belirdi hafızamda

yeniden doğmak gibi... yavas yavas ayaga kalkış gibi... ışığın yüreğine yansımasını görmek gibi... hoşgeldin!!!

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2007, 11:00 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
tesekkürler:)
umarım hepimiz kendi hayat yolumuzda çok önemli,bizi dahada ileriye götürecek adımlar atarız...Mesela biraz önce facebookta daha önce çok kızdığım ve ciddenbüyük kavga ederek bir daha hiç görüşmediğim arkadaşımı ekledim...Bu benim için büyük bir başarı esasen...Artık ona kızmıyorum eskisi gibi...Ve onun ne kadar büyük bir boşlukta uçurumun kenarındaolduğunu biliyorum...Eğer beni reddetmezse,onun yanında olacağım...Beni kızdırsa bile...Saçma ve dengesiz cümleler kursa bile...İnsanları anlamaya başladım belkide...İki kişi ekledim,biri benim kırdığım,incittiğim, diğeride beni çok kıran...Bakalım ne tepki gösterecekler dusun dusu
eminim ki işe yarayacaktir..helal olsun.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2007, 11:57 PM   #8 (permalink)
Akulina
Guest

öncelikle hepinize çok tesekkürler...
bu güne kadar birçok forum sitesine yazdım...çogunda insanlarda bir sahtelik vardı...ama sizler öyle değilsiniz...günlüklerinizi,yazılarınızı okudugumda kendimden çok sey buldum...
Dogru zamanda burda oldugumu biliyorum,belki bundan aylar önce girmistim ama o zaman önümü bile göremiyordum...simdi ise hersey daha netlesmeye basladı...Artık sürekli sızlanmıyorum,insanlara sinirlenmiyorum...O kadar sakinlestimki ben bile inanamıyorum...Bu geçen 5ay hayatımın dönüm noktası oldu...birçok şey farkettim,beynimde arkaya attıklarımı...görmekten kaçındıklarıma baktım...
25emel'cim resim gerçekten çok güzel...ben daha önce onun karanlık halinde kendimi çürütüyordum belkide...simdi ise o ısık aydınlatıyor ve o aydınlıga alısabilmem içinde kendimi egitmem gerekiyor...
Evet iyiki burdayım,iyiki sizlerde burdasınız...

Alt 20-11-2007, 01:20 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

bana da tersı oldu bana kusen ıkı kısı vardı kendılerı eklemısler, o kadar sevındım kı sımdı hıcbısı olmamıs gıbı konusuyoruz, bence cok ıyı yapmıssın emınım guzel tepkı verecekler , su facebook sayesınde kaybettıgım arkadaslarım benı buldu kım yaptıysa allah razı olsun
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2007, 03:52 PM   #10 (permalink)
Akulina
Guest

Bugün hava çok kapalı...Yagmurda yağdı yagacak...Umarım yağar...İhtiyacımız var suya...
Telkinlerin etkisini hissetmeye başladım sanırım...Bugün bir dolu şey indirdim miğdeye,ama eskisi kadar suçluluk duymadan,umursamadan...Oh be,ilk defa neredeyse tadlarını çıkardım...Bir yıldır diyetlerle,birşey yedimmi duyduğum suçluluk duygularıyla yemek yemekten,mutfaktan soğudum...İrademe hakim olmaya çalıştıkça,daha çok yemek yemek istiyordum,yemiyordum,eğer yesem bile kendi kendime o kadar kızıyordumki,bi daha sıkıysa bir ye...:)Aslında o kadar kilolu bile değilim...Sporla fln halledilecek birşey,ama ben kendimi kasarak,katı diyetlerle uğraşarak kendimi çıkmaza soktum heralde...Ve sonuç sadece 3 kilo,bir yıllık yaptığım katı diyetlerin sonucu işte:)
Bugün bir dolu şey yedim,ve yediklerimi kendime zehir etmedim...Tabiki her zaman bu kadar şey yiyen biri değilim sağlıklı beslenirim,sporumu yapıyorum zaten,yeşil çayımı içiyorum,dahada kendimi yıpratamam...
Kendimi huzurlu hissediyorum en önemliside bu...
Facebookta hala eklememişler ama eklemeselerde bir önemi yokki...Eğer eklerlerse,yeni bir sayfa açarım,eklemezlerse onların taktiridir...

Bookmarks