Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba günlüğüm... Bu aralar sıcaktan başka birşey yapmıyorum...Öylece dinleniyorum...Düşünüyorum bazen...Çevremde insanların hayatlarına bakıyorum...Beklemediğim şeyler duyuyorum... Para istiyorum günlük...Çok çok para...Yani birinin başına birşey geldiğini duyduğumda hiç düşünmeden yardım edebilmek istiyorum...Yani keşke param olsaydı hemen verirdim demememek istiyorum artık...Bazen o kadar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-07-2008, 02:07 PM   #281 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Merhaba günlüğüm...
Bu aralar sıcaktan başka birşey yapmıyorum...Öylece dinleniyorum...Düşünüyorum bazen...Çevremde insanların hayatlarına bakıyorum...Beklemediğim şeyler duyuyorum...
Para istiyorum günlük...Çok çok para...Yani birinin başına birşey geldiğini duyduğumda hiç düşünmeden yardım edebilmek istiyorum...Yani keşke param olsaydı hemen verirdim demememek istiyorum artık...Bazen o kadar çaresiz durumda oluyorlarki insanlar,onların o çaresizliğine öylece bakmak sinirimi bozuyor...
Kardeşim bir arkadaşının başına çok korkunç bir olay gelmiş...O kadar üzüldümki onun adına...Gencecik ya...
Bu olaydan sonra bir kere daha ailemin ne müthiş insanlar olduğunu anladım...Eğer arkanda seni koruyacak bir ailen yoksa,herkes kendi aleminde ise,savrulup gitmen çok normal...Yani şu an elimde para olsa,hiç düşünmem o kıza parayı karşılığı olmadan veririm...Elimden sadece ona ışık göndermek fln geliyor şimdilik...Umarım başına gelen bu çaresiz durumdan biran önce kurtulur...
Bunun yanı sıra yeni dilek listeleri yaptım kendime...Eskileri doldu ve dileklerimin çoğu gerçekleştide
Bu sitedeki ruheşi ile ilgili yazıları okyuncada bir liste ona ayırdım:)
Komik bir liste oldu...Süper ayrıntılı...Yani acaba bu kadar ayrıntılı olması çokmu garip olduki?... plak kolleksiyoneri olsun gibi komik maddeler var:),ama napıyım benim hayatımda ayrıntılar çok önemlidir...Geçen gazete okurken Hande Yener röportajı vardı,bi göz attım amanın secret kokuyor röportaj...Oda bir liste yapmış daha önce,zat-ı ali Romeosunu kendine çekmek için...Daha önce ilişkilerinde erkek arkadaşlarında olmayan özellikleri sıralamış...Sonracığıma bunların üstüne bide yakışıklı olursa hiç fena olmaz demiş...Sonra Romeo gelmiş:)...Ehuhe...
Neyse duruyor listelerim...Arada bir açıp bakıyorum...Daha öncede öyle yapmıştım...Ve en abuk isteklerim bile oldu valla:)
Tavsiye ederim super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-07-2008, 12:50 AM   #282 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

birşeyi isterken neden istediğimizin Allah katında önemi vardır diye düşünüyorum. çok para istiyorum birilerine yardımcı olabilmek istiyorum diyorsun ya, inşallah olur Sycorox'um

ruh eşin ile ilgili liste yapmakla çok iyi yapmışsın.
hangi kitaptan okuduğumu unuttum ama bende yapmak üzere not almışım. diyor ki: "nasıl birini istiyorsunuz? En az 20 maddelik sipariş listesi hazırlayın ve önem sırasına göre sıralayın " bütünü oluşturan detaylar olduğu için çok önemli

sevgiler
Alt 02-08-2008, 04:00 AM   #283 (permalink)
Akulina
Guest

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
"Her şarkının bir sonu vardır ama sonu var diye o şarkıdan zevk almayacak mıyız?"
Eskiden birşeyler biter diye,yada birileri gidecek diye o şeyleri yaşamaya çekinirdim...Şimdi ise umursamıyorum artık...
Keyfine bakıyorum herşeyin...
Uriah Heep-weep in silence dinledim bütün bir akşam...Evet sonu vardı,ama ben takmadım...Tekrar dinledim...

Bir pikap istiyorum...Kuantum enerjilerini harekete geçirdim...Pikabım yolda...Geliyor bana...
Bütün kült albümlerin plakları olacak...Şimdilik 2 plağımız var...
Bugün flickr da pikap görünümlü pasta yapmışlar...Bende isterim,bende isterim:)Bilimik(kardeşim)ben sana doğum gününde yapacağım onu dedi...Evet kuantum enerjim için iyi olur:)

Yaşamım keyfine doyulamayacak kadar güzel bir şarkı artık...Hani sürekli yaşayan klasikler olurya...Her nesil dinler...
Öyle...

Pasta bu...

böyle bir arşivim olacak:)

ehe istediğim pikabıda koyayım tam olsun:)

Merhabalar günlüğüm...
Bir müjdem var...Kaç ay önce istemiştim,buraya ve görebildiğim her yere resimler yapıştırdım hatta buzdolabı magnetleri bile yaptım pikaplı:)
Ve çok uygun fiyata,tam bize göre bir pikap aılyoruz:)
Oleeeeeey!
Çok sevindim yaaa...Acayip derecede sevindim...Ben hep imgeleme yaparken bu konu ile ilgili yaza alırız diye yapıyordum...Ve hakikatende düşündüğümüz zamanda alıyoruz...
Şimdi üstteki gibi arşivim olsun diye imgelemeler yapayım bari:)
Çekim yasası konusunda artık net bir şekilde inanıyorum,imgelemelerimi yapıyorum...Bana öyle şekilde geliyolarki,hem çok uygun hemde çok ucuz fiyatlara alıyorum istediğim herşeyi...
Ama çok sevindim...yehuuuuuu:)
Alt 02-08-2008, 06:48 AM   #284 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcdef is an unknown quantity at this point

Sevgili Sycorox,
uzuuuun zaman dır ilk kez online oluyorum ve saat sabahın 6 bucugu...
belki tesaduf (ben pek inanmam) su pikap haberi harika...sanin adına cok sevindim.sonra günlüğe önceden yazdıklarını okudum.çok samimi ve insana okurken güç veriyor.
"birgün çevremizi de değiştirecek gücümüz olur mu?" diye sorardım kendime : sayende artık biliyorum.birgün olumsuz olmayı ,somurtmayı,küfretmeyi ve hayattan keyif almamayı marifet sayanları da etkileyeceğiz.
iyi ki varsın Sycorox ve iyi ki yazdın.Eminim bu enerjini etrafına da yayıyorsundur.bu milletin bence en cok güzelliklere inanmaya ihtiyacı var.
Alt 02-08-2008, 09:52 AM   #285 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Bu alkışlar aslında istediğimden çok az ama sen idarelisindir,idare et.

Canım habere bayıldım harika.Ektiğin tohumlar ağaç oldu ve sen artık meyvelerini toplamaya başlıyorsun.Plak arşivinide çok geçmeden istediğin şekilde yapıcaksın,ben sana canı gönülden inanıyorum.Bol bereketli,bolçekim yasalı günler.Gel bi kocaman öpiyim seni.

(biraz fazla kocaman oldu )
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2008, 03:49 PM   #286 (permalink)
Akulina
Guest

Canlarım çok teşekkürler:)bende sizi öpüyorum kocaamaaan!:)
Sevgili abcdef çevremizi değiştirmeye ve geliştirmeye öncelikle kendimizden başlayabiliriz...Bizler değiştikçe,çevremizdeki insanlarda ya hayatımızdan çıkıyor,yada bizlere ayak uydurmak için uğraşıyorlar...Zamanında bu çekim yasası konusunda çok dalga geçildim...Her ilgilendiğim konu için bence yalnış diyenler çok oldu...Hiçbirşey söylemedim...Ama bendeki değişimi gördükçe zamanla insanlarda merak ediyorlar ne yapıyorsun diye...İnsanlar somut örnek görmedikçe inanmıyorlar...Şimdi çekim yasası konusunda mesela ben sayesinde birçok kişi merak edip araştırmaya başladılar yavaş yavaş...Yaptıklarımı biliyorlar,görüyorlar...
Çok mutlu oldum ya kaç gündür leyla formatında geziyorum...Zamanı bile tam istediğim zaman bu kadar olur...
Birde şunu farkettim ve kafama soru olarak takıldı...Yani eskiden birşey istediğim zamanlar,onu farkında olmadan 1,1'5 sene sonra kendime çekebiliyordum...O zamanda o şeye karşı hiçbir isteğim kalmadığı için bir anlamı olmuyordu...Şimdi bu süre azalmaya başladı...Yani birşeyi isteyim mesela 6-7 ay bekliyorum belki...O zamanda da kendimi çok fazla motive ediyorum,o şeyi sürekli olarak görüyorum gözü alışıyor sanki benimmiş gibi hissediyorum...Ve sonucundada.......:)
Ama bir yandanda böyle zaman biçerek ve böyle düşünerek kendimi mi sınırlıyorum?
..................
Bu pikap olayının haricinde güzel günler geçiriyorum...Güzel bir yaz ama insanı tedirgin ediyor....Yani bence çok fazla sıcak değil ve ben geceleri üşüyorum bile...Hatta dün parkta çardakta otururken resmen titredik Ağustos günü...
Bu aslına bakarsan iyi birşey ama bence normal değil...
Onun haricinde de iki nokta tekniğini sorunlarım için bir ön giriş olarak kullanmaya başladım...Önce sorunlarımı iki nokta tekniğiyle düşünüyorum,geçmişe gidiyorum iyice hissediyorum...Sonra serbest bırakıyorum...Sonrada bir tur deep peat yapıyorum ve sonuçtan memnunum...Hemde baya...
Mesela babam için yaptım geçen gün...
Babamla aram hiç iç açıcı değildi...Hatta geçen sene çok büyük sorunlar yaşadık ve ilk defa karşı karşıya geldik...Buraya onunla ilgili çok az şey yazdım,hiç anlatmadım ,o konu hakkında hiç konuşmadım...Resmen o konuyu sildim,kendimle bile konuşmadım...
Ama bunun bana zarar vediğinin farkındaydım...Ne zaman birşey yapsa ondan nefret ediyordum,aptal olduğunu düşünüyordum,onu sürekli suçluyordum...Annemle ayrılmalarını çok istiyordum...Bu o olaydan öncede çok vardı hislerimde...Hep hayatımda onunla aramda bir mesafe olmuştur...Her konudada anlaşamayız...Beni hiçbir konuda desteklemez...En çok desteğine ihtiyaç olduğum konulardan yapayalnız bırakır...
İşte bütün bunlar bana çok batıyordu...Hayatı,hayatımız,bize değer vermemesi,umursamaması fln...Onu gördükçe sinirlerim bozuluyordu...Bu sene babalar gününü bile kutlamak içimden gelmedi açıkçası...Yalandan öylesine söyledim...Anneler gününü öyle şaaşayla kutlamıştıkki,içi buruldu...Ama babalar gününüde öyle kutlayacaktık,bir gün önce o kadar moralimi bozduki içimden gelmedi...
Neyse işte böyle şeylerdi...
Bu olay için önce iki nokta yaptım...Sonra Peat...
İki nokta yaparken aramızdaki sorunları düşündüm...Sonra onları serbest bıraktım...Onların yerine güzel olan sayılı anıları yerleştirdim...Onu düşündüğümde hep aklıma onların gelmesini amaçlayarak çalıştım...
Ve sonuç...
Şu an artık saçma birşey bile yapsa farketmiyorum...Hatta beraber gülüyoruz...Kızdığında çok umursamıyorum,kafama takmıyorum,sinirlenmiyorum...Zaten bir süre sonrada kızgınlı geçip gidiyor...Eskiden yaptığı hatalara takılmıyorum...Aklıma insanlara yaptığı iyi şeyler geliyor...Aramız gayet iyi ve sürekli birbirimize takılıp duruyoruz...Hatta iltifat bile ediyorum...
O olayla yüzleştim...O olayı serbest bıraktım...Çok aptalcaydı ama yaşanması gerekiyordu ve yaşandı...Serbest bıraktım içimdeki kızgınlıkları ve kırgınlıkları...İçimdeki herşeyi temizledim...
Bu benim için çok önemliydi ve bu olayı,bu durumu temizlemeden tam anlamıyla pozitifim diyemezdim...
Şimdi burada bunları birçok kişiyle paylaşmak bile benim için büyük cesaret...Çünkü ben yıllarca hep içime attım,konuşmadım...
Sizde ailenizde biriyle yada birileriyle aranızda sorunlar varsa kesinlikle o olayı kendi içinizde masaya yatırın...Çünkü arkadaşlarınızı silebiliyorsunuz,kolayca yapıyorsunuz bunu ama ailenizi silmeniz çok zor ve çok acı...
Ben olayımı ameliyat masasına yatırdım ve operasyon tamamlandığında o masadan zaferle ayrıldım...
Şimdi ona ışık yolluyoruz annemle...Bayada işe yarıyor...Hayal ablam demişti İzmirde, onlara ışık yollayın diye...Uyguluyoruz ablacım,dediğin gibi...Ve bayada etkili oluyor...
Yani çözülmeye başladım bağlarımdan,beni sınırlayan herşeyden...Kırgınlıklarımdan,kinlerimden,nefretle rimden...
Yani mutluyum...Huzurluyum...Bunun için sessizliğe fln ihtiyacım yokmuş...Ruhum sessiz değilmiş...Sürekli konuşuyormuş ve ben huzur arıyormuşum...Ruhumla konuşmaya onunla anlaşmaya başladığımda,içimde barış ve huzur geldi...
İşte pikap fln işin süsü,asıl bu yüzden mutluyum:)

Alt 02-08-2008, 04:21 PM   #287 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhabalar.
yazımın kapladığı yer için, şimdiden özür dilerim.
günlüğünüzü herfırsatta okuyamıyorum. ama bir seferinde imzanızda gördüğüm link e tıkladım, blog'unuz karşıma çıktı ve okudum...
resimlerinizde harika. super
modelist olmayı tercih ettiğiniz, aşikar... super

neyse üstteki yazınıza binaen bir kaç cümlem olacaktı...

benimde aile içerisinde affedemediğim durumlar söz konusu... mesela pederle bayağı bir mesafeliyim. bilmiyorum neden ama öyle...
son 10 yıla yakın yanlarında değilim. bu durum kendi açımdan bir nev'i rahatlama durumu. kaçış nereye kadar sürecek blirsiz ama çözüm sunulmuş. super
sanırım böyle bir yazı okumam gerekiyordu ameliyathaneye girebilmek için... bu durumlara cesaret edemediğimden midir nedir bilemiyorum ama gün geçtikçe çığ gibi büyüyen bir şeyler var. ve her fırsatta patlamaya hazır...

gösterdiğiniz yol için teşekkür ederim...

sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2008, 04:47 PM   #288 (permalink)
Akulina
Guest

Teşekkür ederim...
Sizi günlüğümde gördüğüme sevindim:)
bloğum için yaptığınız yorumlara da ayrıca teşekkürler...İnsanların bu yorumları beni çok mutlu ediyor...

Ben bu güne kadar hep bu yöntemleri,basit konularda kullanmıştım...Diyetler için,çikolata yememek için vs.:)...O yüzdende işe yarayıp yaramadığını farkedemiyordum...Ama şimdi,derin ve köklü problemlerimle uğraşmaya başlayınca ciddi sonuçlar aldım...
Eğer bunu yapmasaydım,gene patlayacaktım,çok üzülecektim sonucunda da...Zamanla öfkem kemikleşecekti...İçimde büyüyecekti...
Annem olmasaydı zaten şimdi aynı evde yaşıyor bile olmayacaktık...Ben çoktan çekip gitmiş olacaktım...
Ben bu sorundan çok kaçtım...Görmemezlikten geldim...Ama bir yandanda sürekli görüyordum ve gördüklerimde beni üzüyordu...
Şimdi rahatım...Huzurluyum...
Tavsiye ederim herkese super
İnsanlara karşı duyduğumuz hisler,onlardan önce bizi etkiliyor çünkü...
Alt 04-08-2008, 08:59 PM   #289 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba günlük...
Bugün baya baya yorucuydu...Ama bir yandanda güzel ve verimli geçti...Bir sürü kitap aldık...Joe Vitale'nin Çekim Yasası Sırrı kitabını aldım...
Bunun yanında biraz önce kardeşim geldi...Çok düşeş bir fiyata süper bir bilgisayar bulmuş...Onu alacağız...Daha tam belli değil ama bizim yaa o artık:)
Bunun yanında bilimik bass gitar alıyor...Geldi canım benim,çok şaşırmış ya bütün istediğim şeyleri alıyorum diye,o kadar mutluki...İlk çekim yasasını okuduğumuz ve uygulamaya başladığımız zamanlarda neler saymıştı bize:)Eeee boşuna bilimik demedik ona biz:)
Ama şimdi oda bize inanıyor...Saf bir şekilde içinden geçirdiki,pikabım olsun,bass gitarım olsun,bilgisayarı değiştirelim fln diye...
Tabi bende ve annemde yardımcı çekim yasası kuvvetleri...
Kuvvetler birliği yaptık...

Bunun yanında ben artık hergün yeni birşeyi aştığımı farkediyorum...Yani aslında bazı şeyler için bir çalışma yapmıyorum,kendiliğinden çözüldüğünü çok sonra farkedip mutlu oluyorum...
Farkettiğim şey şudur ki;eskiden genelde herkesle konuşmazdım...Genelde konuştuğum ve adam yerine koyduğum kişiler rock ve metal dinleyen,bana yakın düşünen insanlardı...İnsanları sürekli eleştirirdim,dalga geçerdim,giydikleriyle yaptıkları hareketlerle...Bunu çalışma hayatında biraz kırdım...Bugünse bakıyorumki,ben artık böyle şeyler yapmıyorum...Bunuda dolmuşta farkettim...Dolmuştaki insanlara bakıp,bunun şöyle bir hayatı vardır,evine şunları götürüyodur,şu adamın böyle bir hayatı vardır böyle yaşıyordur diye düşündüm...Eskiden olsa ııyyyy şunlara bak hepsi iğrenç derdim...Ama bugün hepsine karşı gayet güzel ve normal düşüncelerim vardı...Aferim bana...
Gerçi gene eleştiri çok yapıyorum...İnsanlara kızıyorum...Hemende bloğa bir yazı olarak not düşüyorum:),bazen hatta baya sert yazılarım oluyor...
Ama genede bugün bir gelişimimi farkettim...

Joe Vitale'nin kitabı merakla okuyacağım...The secretta çekemediklerim konusunda yada kafama takılan soruların cevapları var gibi gözüküyor kitapta...
Birde Çınlayan Sediri aldık ama artık kolye verilmiyormuş:(
Onuda kendimize çekmekye başlayayım ve listeme ekleyeyim...
Alt 05-08-2008, 04:22 PM   #290 (permalink)
Akulina
Guest

Zaman zaman çok sıkılıyorum günlük...Yani ne bileyim,canım hiçbirşey yapmak istemiyor...
Biliyormusun ben gene birşey öğrendim...Hep sana öğrendiğim yada değiştiğim konuları yazmaya başladım bakıyorumda...

Aslında yaptığımı sanıyordum ve çevremdeki insanlarada bu konuda telkinlerde bulunuyordum ama baktımki bende onlar gibi davranıyorum halen...

Konu şu;halen çevremdeki insanlara birşeyler söyleme ve anlatma çabasındayım...Yani heyecanla ve hevesle,yaptığım çalışmaları bendeki değişimi anlatıyorum...Sonuç bir ton laf yiyorum,ne deliliğim kalıyor,tekniklerim uyguladığım çabada placebo etkisi oluyor...Dün hayal ablanın bir yazısını okumuştum çekim yasası için...Placebo etkisi bile olsa ben çok mutluyum diyordu...Evet...Tamamiyle katılıyorum...Varsayalımki placebo etkisi!...Ama mutluyum işte...İstediğim şeylere ulaşabiliyorum,huzurluyum...
Bir daha anlatmayacağım böyle şeyleri...Gitsinler küçük dünyalarında kendileri nasıl biliyorlarsa öyle yaşasınlar...
O arkadaşımla aram çok iyiydi...Ama çok kırıldım...Bir saat boyunca bana hayal dünyasında yaşadığımı söyledi durdu...Bende en sonunda "evet ben hayal dünyasında yaşıyorum sana göre...Ama senin yaşayacağın bir hayal dünyan bile yok,gerçek diye tanımladığın hayatta sürünerek yaşamayı marifet sayıyorsun" dedim...Şimdide konuşmuyoruz...Belkide ağır konuştum...Ama oda çok uğraştı bunları demem için...

Bookmarks