Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Saol canım...Valla götürdük lokumu,burun kıvırdılar lokum getirmişler diye:)ama maşallah hepsinide miğdeye indirdiler:) Sandolozu pazar sakaryadan edineceğim...İnşallah etkisini görürüm......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-07-2008, 01:16 AM   #261 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Saol canım...Valla götürdük lokumu,burun kıvırdılar lokum getirmişler diye:)ama maşallah hepsinide miğdeye indirdiler:)
Sandolozu pazar sakaryadan edineceğim...İnşallah etkisini görürüm...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-07-2008, 10:04 AM   #262 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point

selam!
blog'una bayıldım
daha önce de gezmiştim günlük yazını okuyunca yine gezdim.
çok güzel olmuş ellerine sağlık

yazılarını takip ediyorum, beğeniyle

sevgiler
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2008, 10:11 AM   #263 (permalink)
suzzy
Guest

sycoroxcum canım ellerine sağlık...

harika izmir resimleri çekmişsin...bayıldım... izmirde yaşadığım halde ağzımın suyu akarak baktım fotoğraflara....

izmir ancak bu kadar güzel resimlenebilirdi...bloğunda çok güzelmiş canım...bayıldım... super
Alt 17-07-2008, 03:14 PM   #264 (permalink)
Akulina
Guest

Teşekkürler arkadaşlar..Bloggerlığı sevdim ben...İnsanın saçma sapan düşüncelerini bile dökebileceği bir mekan...Yurt dışındaki bloglara bakıyorum,inanılmaz işler çıkarmışlar,süper yararlı bilgiler bulabiliyorsun içlerinden...Türk blogları daha halen biraz muallakta kalıyor...Tabi süper bloglarda yok değil...İnsanın başka birinin bir yazısını okurken,hakikaten aynı şeyleri düşündüğünü görüp gülümseyebilmesi güzel birşey:)...Türk bloglarının en başarılıları yemek blogları şüphesiz...Marifetli eller,başarılı fotolar fln birleşince,baktıktan sonra bir ton şeyi canınız çekebiliyor:)
Yalnız eğer bir blog sahibi olacaksanız kesinlikle blogger'dan edinin...Blogcuda maalesef blogu bir daha silme imkanınız yok...Kapatamıyorsunuz...
Nese bu kadar blogger reklamı yeter:)
Bugün boğucu bir hava var...Gerçi olsun artık temmuz ortalarındayız:)...
Dün aylar önce yaptığım dilek listeme baktım,çok şaşırdım bir çok dileğim olmuş...Tavsiye ediyorum,bir sayfaya istediğiniz şeyleri yazın madde madde...Arada bir açın gözatın...Zamanla maddelerin üstü karalanmaya başlıyor:)
Bugün enteresan birşey oldu...Sabah annem elimi tuttu ben uyurken...Enerji fln birşeyler yapıyordu...Elimi sıkmaya başladı...O sırada onunda elimi tutarken bileği sancımaya başlamış...Matrix'e hükmedinde buna benzer birşeylr okumuştum...Peki beni bileğimden tutup,sınırlayan şeyler neler?
Bunları bulmam lazım...
Alt 17-07-2008, 03:51 PM   #265 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

bloguna ben de şöyle bi bakayım dedim ve her satırını okumak zorunda kaldım...

zorunda kaldım diyorum çünkü bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim...

süper...

acayip güzel... samimi ve sürükleyici...

artık takip edeceğim haberin olsun...

Alt 17-07-2008, 03:53 PM   #266 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

"hayat dağınıktır" super
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2008, 04:01 PM   #267 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point

izmir fotoları süper olmuş super çok özlemişim izmir'i
MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2008, 04:03 PM   #268 (permalink)
Akulina
Guest

-HAYATIMIN SON BİR YILINDA GEÇİRDİĞİM DEĞİŞİM-
*Bu yazıyı yazmak gibi bir amacım yoktu...Ama bir yazı okuyunca buralarda tepem attı resmen...Onun için yazmak istedim...

Bir yıl önce bu günler...Hayatımın belki en dibe vurmuş günleri olabilir...Perdeler kapalı sıkı sıkıya...
Odam kapkaranlık...
Yazya hani bir yere kazara çıksam,güneş inanılmaz bir şekilde rahatsız ediyor...
Ne yapacağımı bilmez bir haldeyim...Hiçbir amacım,hiçbir isteğim yok...
İşte bunlardı hissettiklerim...
İntahar etmek bile içimden gelmiyordu,çünkü ölsem ne halt edeceğim konusu baya zihnimi kurcalıyordu...Nereye gidecektimki?
Gene bir yerde bulunacaksam eğer ne diye öleyimki diye düşünüyordum...
Yok olmalıyıdım...Ve hiç olmalıydım...
Geçen yaz belkide hayatımın en acayip yazıydı...Hem çok üzüldüğüm,hayatımda belki hiç yaşamayı hak etmediğim şeyler yaşamıştım...Ama bir yandanda değişim tohumlarının içime atıldığı zamanlardı...
Ama şimdi bakıyorum bazı insanlara ve ben güçlü biriymişim demekki diyorum...Çünkü en dipte olan halimle bile kendimi hep korumuş ve kollamışım...Akıp gitmemişim,kaybolmamışım...Sadece kendimi kapatmışım herkese ve herşeye...
Bir keresinde bir arkadaşıma mail atmıştım...Keşke o maili bulabilsem,bakıyım bulursam burada paylaşırım...
Şuna benzer birşeydi;
"Hayatım o kadar boşluktaki,bundan sonra hayatıma insanlar girecek,çıkacak...Onlar yaşayacaklar...Ama ben sadece bakacağım...Gelişlerini ve gidişlerini...Böyle devam edecek...Hayatım son bulana kadar..."
Çocuk sabaha kadar uyuyamamış bu mailime...1 saat uyudum ondada kabuslar gördüm senle ilgili demişti...
Böyleydi işte...Bir amacım yoktu...Tek amacım ölümü beklemekti...
Sonra birgün baktım...İnsanlara,hayata...Balkondaydım...Süper bir geceydi...Ay vardı,dolunay ve bir karar verdim...Bundan sonra "hayatım değişecek"...Aynen bunu söylemiştim...
Ve ogünden bu güne o kadar çok büyük bir yol katetmişimki...
Bir kere ben hep sosyofobik olduğumu düşünürdüm...Hatta olabilirdim eskiden...Ama şimdiki ben'e bakıyorumda...Ben artık sosyofobik değilim...Dışarı çıkmaya,insanlarla birşeyler yapmaya bayılıyorum...Sadece önümdeki engel parasızlık olablirki,onuda kendime rahatlıkla çekerim...Artık bunun nasıl yapılacağınıda biliyorum...
Sonra bir dolu hayallerim var...Hayata beni bağlayan birçok şey var...Çizim yapıyorum,fotoğraf çekiyorum,dikiş dikiyorum,kendi kendime projeler üretiyorum...Bunlar benim hayata tutunmamı sağlıyor...
Evet ben bu bir yılda çok çok büyük adımlar attım...Devasa adımlar...Mesela geçen sene bu zamanlar öss kaygım olsaydı ve bu sonuçlar gelseydi,karalar bağlardım...Ama şimdi yolumu çizdim bile...Bu çok büyük bir değişim benim için...
Sadece kendimi değiştirmekle kalmadım,annemi zorla pc başına oturttum...Kendime ait olan ve rahat rahat kullanacağım zamanımı ona ayırdım...Uğraştım,saatlerce anlattım ona nasıl kullanılır diye...Bitmek bilmez sorularına cvp verdim:),pc'yi canavar gibi kullanması için ne gerekiyorsa yaptım...Ve oda çok değişti...
Hemde inanılmaz bir şekilde...Artık çok sakin ve huzurlu en önemliside bu...
Ve bu site...Bize o kadar çok şey kattıki..Dün bizi çekim yasası olayıyla tanıştıran komşumuz Antalyadan geldi...Kadın bir ara uygulamış,arkadaşıyla beraber...Bayada iyilermiş o zaman...Sonra araları bozulmuş,destek olan biri olmayınca artık uygulamıyormuş...Şunu düşündük;bizde öyle olurduk...İki gün uygular sonra bırakırdık...Ama bu site sayesinde,günlükler,yazıların ve insanların sayesinde bırakmadık,aksine dahada çok şey öğrendik...
Onun için şunu söyleyebilirimki,ben kendi adıma çok değiştim ve geliştim...Bu site bana örnek oldu,ablalarım,sevdiğim insanlar ve onların günlüklerini,yazılarını okumak bana örnek oldu ve oluyor...
Değişilmiyor diye vır vır konuşmak yerine,birilerinin cümlelerine takılmak yerine kendi hayatımıza bakalım...

Bu arada bloğumu okuyan arkadaşlar...Çok teşekkür ediyorum,yorumlarınız için...Ben genelde kendi çalar kendim oynar formatında kimsenin okumadığını düşünürdüm...Duygulandım...
Alt 19-07-2008, 01:58 PM   #269 (permalink)
Akulina
Guest

Günlüğüm,
Her geçen gün daha çok kendimi,"ben"i hissedebiliyorum...Ben kendimi belkide hiç tanımıyordum...Hep başkaları gibi olmaya çalışıyordum...Onların hayallerinde yaşıyordum,hayal bile kurmuyordum belkide...
Hayatımda ilk defa,kendimi hissediyorum...
İlk defa benim...
Evet,farklıyıdım belki,orjinal geliyordum herkese ama onun arkasında aynıyıdm...Kimse beni tanıyamıyordu,ben bile...
Şimdi kendimle tanıştım...
Ne sever Sycorox,bunları anladım...
Sadeleştim...İçimdeki boşluklar dolmaya başladı...O boşlukları uymayan parçalarla doldurmuyorum artık...Parçalarımı buluyorum...Ve artık sabırsız değilim...Zamanı yaşıyorum...Keyifle,huzurla...
Akşamlarım hep boş geçerdi...Aptal saptal diziler izlerdim,sevmediklerimi bile...Çünkü sıkılırdım,zevk almazdım hiçbirşeyden...
Şimdi akşamlarım seramoni gibi...Önce meditasyonlarımı yapıyorum...Peat seanslarıma geçiyorum ardından...Ve biraz kitap okuyorum...Sonrasında en sevdiğim şarkıları dinliyorum,resimler çekiyorum ay ışığına karşı...
Mükemmel ya...
Artık zamanlarımı dolu dolu geçiriyorum...
Beni kıran inciten insanları bağışlıyorum teker teker...
Her bağışlamada bir yük uçup gidiyor gövdemden...
Çok huzurluyum...Kendimi tanıyorum artık,bana uymayan herşeyi uzaklaştırıyorum kendimden...
Telkinlerimi dinliyorum geceleri...Bu gece 8,5 saat dinledim...Yani dinledik:)
Kardeşime çok etki etmeye başladı telkinler...Ben onun ihtiyacı olmadığını düşünürdüm...Çünkü çok kendine güvenli,dışadönük bir çocuktur...Ama ihtiyacı varmış demekki...Çok düzenli olmaya başladı,sorumluluklarını biz demeden kendiliğinden yerine getirmeye başladı...Düzenli olmaya başladı...Şaşırıyoruz annemle bazen:)
Bu huzur halini çok istemiştim...Sonunda olmaya başladı...
Tşekkürler
Alt 19-07-2008, 03:22 PM   #270 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

süpersiniz :=) :=)

scyrox abla,konuyla alakası yok ama ben saçlarımın arkasını uzatıyorum önler kısa enseden uzun...zibidi motorcu tarzı yani :=) :=) :=)
ensedeki uzun yeri maviye boyatacağım:=) erkeklere mavi gider mi? yada önerebileceğin bir renk varmı? bu boya kaç günde çıkıyor? ilk defa boyatacağım acaba diyorum belli belirsiz mi boyatsam şimdilik? birde saçtaki renkle kıyafetler uygun olmak zorundamı? :=) yeşil t-shirt ün üstüne mavi saç gider mi? :=)soruları cevaplarmısın:=) bye...
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks