Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar efenim,günlüğüm,kıymetimis:) Moralim çok güzel,kafam güzel ama içmedim,bu durum dahada güzel... Tlkinleri bu hafta fazla dinliyemedim,ama yinede kendimi iyi hissediyorum...Bugünden itibaren tekrardan başladım... Sabah gördümki kilo vermişim ben...O kadar belliki,herkes söylüyor...Sen çok kilo vermişsin diye...Çok mutlu oluyorum...Ve cidden şaşırıyorum...Bir yıl ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-12-2007, 01:49 PM   #41 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Merhabalar efenim,günlüğüm,kıymetimis:)
Moralim çok güzel,kafam güzel ama içmedim,bu durum dahada güzel...
Tlkinleri bu hafta fazla dinliyemedim,ama yinede kendimi iyi hissediyorum...Bugünden itibaren tekrardan başladım...
Sabah gördümki kilo vermişim ben...O kadar belliki,herkes söylüyor...Sen çok kilo vermişsin diye...Çok mutlu oluyorum...Ve cidden şaşırıyorum...Bir yıl boyunca rejim,diyet,spor herşeyi yap ama ancak 4 kilo ver,bıraktıktan sonra 1 hafta sonunda geri al...
Şimdi ise böyle bir sorunum yok...Rejim ve diyeti NilGün'ün dediği gibi kilo almak durumunda olan insanlar yapmalı...
Şimdi ne yapıyorum peki?
Bi kere ben sağlıklı beslenen bir insanımdır...Çok fazla fastfood yemem,hiç aram yoktur...Ağır yağlı yemekler yemem...Kırmızı etide çok az,gerekli olduğu kadar yerim...Hamurişi olayını aşırı abartmam,bir tek çikolatayı severim,onuda bitter sevdiğim için onunda pek zararı yoktur...
Ama benim yalnışım acıktığımda değil,tok olduğumda yemek yememdi...Belli yemek saatlerim vardı ve ben hep o saatlerde kurulmuş gibi yemeğimi yerdim...Bunun tamamen hata olduğunu gördüm...Şimdi acıktığımda,vücudumun enerjiye ihtiyaç duyduğu ve bunun sinyalini verdiği zamanda yiyorum,doyduğumdada bırakıyorum...Ve tamamen farketti,inanılmaz derece inceldiğimi görüyorum...
İdeal kilo tablosu yaptım kendime powerpointte,çok eğlenceli oldu:)
Olumlamalarımı yapıyorum hergün...
Ve bundan sonra hayatımda bir daha diyet çilesi yaşatmayacağım bedenime...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-12-2007, 03:01 PM   #42 (permalink)
Akulina
Guest

Bloğumu kappatım geçenlerde günlük...
Sürekli neye üzülsem,neye ağlasam günlük gibi yazılarımı biriktirdiğim bloğumu kapattım...
Yazılarıma baktım,2yıldan beridir yazıyormuşum...
Acı dolu yazılar...
Mezarlık bile yapmışım kendime...
Gidenler mezarlığı...
Kanlı güller bırakmışım hep o mezarlığa...
Ve soğukmuş ellerim...
Gülüşümde yok gibiymiş...
Hepsinin arasında bir mısra çok canımı yaktı...

"27/10/2006 - "Gidenlere"
Her gidişin ardından daha bi suskunlaşıyorum...Daha bi durdurmuyorum gideni...Daha bi hissizleşiyorum...Umursamamak değil bu,sadece artık ruhum yaşamıyor...
Artık nefes alırken,ciğerlerim bile tahammül edemiyorlar bu duruma...Tahammül sınırını aşanlar arasındalar onlarda...
Unutmuşum yaşamayı...Ölü bir ruh...
Canlı cenaze veya ceset, artık ne haltsa ondanım....
Onun için gitmeniz koymuyor bana...Ben alıştım bu duruma...Hiç yabancısı değilim...Hatta yanımda kalsanız şaşardım baya baya...
Birgün hepiniz benim gidişimi izleyeceksiniz belki...."

İçim acıdı bu mısraya...Gerçekten sürekli ölümü düşünmek berbat birşeydi...Büyük bir yalnıştı...Ama bazende umutsuzluğun içinde umt yeşermişte haberim yokmuş...

"24/11/2006 - Kanlı Güller...
Ellerim kanıyor....
Sevdiklerim,sevdiklerini sanlıklarımı tutan ellerim kanıyor...
Ne yapsamda durduramıyorum akan kanı...
Bakamıyorumda...
Ama bu sefer,tutmasından değil,
İçimi acıtmasından...
Ruhumu acıtmasından...
Ruhum paramparça...
İçimde gidenlerden oluşmuş bir mezarlık var...
Kapkaranlık...
Koyu kesif bir ağırlık...
Sisler içinde yalnızlık...
Bense her sabah;
Kanlı ellerimle, gidenlerin mezarlarına bembeyaz güller koyuyorum...Çok saçma ve de aptalca....
Neden bunu yapıyorum diye sorduğumda kendime,onları halen sevdiğim gerçeğiyle karşı karşıya geliyorum...
Bir gün onlardan tamamen kopunca;mezarlardaki kanlı güller kuruyacak..."

Sanırım onlardan koptum...Yada ellerim kanamıyor...
Yada;
O mezarlık yok oldu...

Artık yeni bir bloğum var

Daha tam anlamyla inşa olmadı ama insan alışkanlıklarından kurtulamıyor işte...Yazı yazmayı fln seviyorum...Aslında burasıda blog gibi...
Bu arada birilerine teşşekür ettiğimde buraya ilk üye olduğum nickimle ediyorum.."Akulina",değiştirmeye uğraştım ama olmadı...Akulina diye biri teşekkür edince o kişi ben oluyorum:)

Alt 15-12-2007, 03:46 PM   #43 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

enerji değişimi denilen durumun harika bir örneğisin...

sözünün üstüne seni kutlamak ve alkışkamaktan başka yapılacak bir şey yok canım...

ne kadar harika bir adım attığının haytında ki renkleri nasıl canlandırdığın fevkalade...

dibe vuran insanlar yükseğe daha rahat sıçrarlar... dipe vuruşun anlamını kavradıkları andır bu...

yeni yaşamın yükselişlerle devam etsin..
ışık dolsun yüreğinden tüm dünyana.. dünyandan dünyalarımıza yansısın renklerinde ki sevgi...
sevgin çiçek olsun açsın kelimelerinde...

sevgiler..
Alt 15-12-2007, 05:22 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

hayatindaki degisimleri olmasi ne kadar guzel, senin adina sevindim dogrusu!!!

iyi gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2007, 08:32 PM   #45 (permalink)
Akulina
Guest

Teşekkürler arkadaşlar...
Öyle kolay olmadı bütün bu hayatımdaki değişimler ama uğraştım,en önemliside değişeceğime artık olumsuz,mutsuz ve o asabi kız olmayacağıma inandım...
İlk adımı attım sonra gerisi geldi...
Ama dikkat ettim bizlere olumsuzluk bilinci istemesekte veriliyor...Mesela tv izlerken...Dizi izliyorsun,aman tanrım...O dizilerde kahramanların başına gelmedik kalmıyor...İnsan tv neden izler?Çünkü stres atmak,rahatlamaktır amaç...Ama daha çok stres oluyorsun artık:)Birde o kahramanların başına birgünde iyi şeyler arka arkaya gelsin,şanslı olsunlar,mutlu olsunlar cnm...
Mesela geçenlerde yeni bir dizi başlamış,annem açtı izliyoruz...Bir adam çok feci şekilde karışını dövüyor,üstünde sigara söndürüyor...Sonra kadın adamı öldürüyor akabininde...Ben tabi dayanamadım,yeter ya geç şunu diye anneme çıkıştım...
Artık hayatımda beni strese sokacak küçük şeylere yer yok...

Alt 15-12-2007, 11:52 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Ne güzel hayatındaki değişim. Sevindim senin adına Sycorox. O bloğu kapattığında iyi olmuş, pek de iç açıcı değilmiş :)
Ama bloga yazı yazmanda iyi olmuş, dejarj eder seni. Sen yazmaya devam et, ben de okumayı çok severim; sen yaz biz okuyalım :)

Bu arada sorma yani o dizileri ya. İnsanı mutlu ediceğine daha bir bunalım, sinirli fela nediyorlar ya. Ben artık izlemiyorum ayyyyhh yani o onu aldatıyor bu öbürünü vuruyor, amca oğlu ateş ediyor felan, o ölüyü öbürü sakat kalıyo felan filan Ben artık avrupa yakası felan izliyorum yada açıyorum divx i yabancı dizileri izliyorum. lost, heroes, 4400 en azıdan biliyosun olamaz öyle şeyler :)

Ay şunların hepsinden koymak istedim :P
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2007, 01:22 AM   #47 (permalink)
Akulina
Guest

Gece gece şunu keşvettimki,benim konuşmalarım daha bir netleşti...İnsanlara karşı daha önce,birşey yapmak istemediğimde kırmamak için mazeretler üretirdim...Şimdi ise o mazeretlerin arkasına saklanmadan düşüncemi ve tavrımı söylüyorum...Da bunun güzelmi yada kötümü olduğuna kadar veremedim ...yani biraz önce bir arkadaşım bu tavrımdan dolayı çok bozuldu,ben aslında bi yerde rahatladım ama onun bozulduğuda rahatsız etti beni...Ama bu bence iyi birşey gibi..En azından bozulsalar bile benim ne düşündüğümü biliyorlar...
Alt 16-12-2007, 01:49 AM   #48 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

insanlar hep kendi duymak istediklerinin söylenmesini isterler...
öyle bir kalıp oluşturulur ki kendi istediğini söylemen suç gibi kalır bakışlarında bazen...

doğru olan sensin.. her nekadar ilk başta tepki ya da kırılmalar olsada.. sevildiklerinin farkında olacak erdeme sahip olanlar yeni olan sana alışacaklardır...

ve bileceklerdir ... dost olduğunu.. özünden geçenlerin sözüne yansıdığını...
özün sevgi oldukça sözlerin sevgi olacak kimse alınmayacak kırılmayacak..
bilecekler her sözün sevgiden geldiğini...

sevgiler..
Alt 16-12-2007, 12:25 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Bence de çok iyi yapmışsın canım. Senin tavırların ve tepkilerin hem kendini korumak için hem de karşısındakinin seni kırmaması için önemli bence. Sen mutlu ve huzurlu olduğun sğrece insanlara da mutluluk ve huzur verebilirsin. O yüzden tavırların net olmalı. İyi yapmışsın, karşındaki insanlar da seni böyle sevmeliler. Önemli olan istediklerini söylemek değil insanlara kendi doğrularınla yardımcı olmaya çalışmak. Her şey net olduğu zaman ilikilerde gerçek ve doğru olur. Dediğim gibi bence doğru yapmışsın. Mazeretlere sığınıp insanlara duymak istediklerini söylemek her zaman doğru olmaz. Duymak istenilenler gerçekler olmayabilir. Atalarımız ne demiş "dost acı söyler" :P
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2007, 03:38 PM   #50 (permalink)
Akulina
Guest

Ben hep aslında insanlara dost acı söyler mantığıyla yaklaşırım...Ama bazen insan kırmamak istiyor karşısındakini...Ama o zamanda kendisi huzursuz oluyor...Mazeretlerin arkasına gizleniyor...Artık bunu yapmamak güzel birşey...İlk başlarda bozulacaklar ama sonrasında alışacaklar...

Bookmarks