Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kural 6:1,2,3. Buluşmanızda Nasıl Davranırsınız?: İlk üç buluşmada sizi birbirinize daha fazla yakınlaştıracağı düşüncesiyle,ona karısıymış gibi davranmayın...Bütün gün yaptıklarınızı anlatmayın...Çok ciddi ve gereğinden fazla kontrollü olmayın...Kardeşinizin yaptığı evlilikten söz etmeyi ne kadar isterseniz isteyin,"Evlilik" kelimesinin "E"sini ağzınıza almayın... Hem görünüş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-11-2008, 04:04 PM   #451 (permalink)
Antuza
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Kural 6:1,2,3. Buluşmanızda Nasıl Davranırsınız?:
İlk üç buluşmada sizi birbirinize daha fazla yakınlaştıracağı düşüncesiyle,ona karısıymış gibi davranmayın...Bütün gün yaptıklarınızı anlatmayın...Çok ciddi ve gereğinden fazla kontrollü olmayın...Kardeşinizin yaptığı evlilikten söz etmeyi ne kadar isterseniz isteyin,"Evlilik" kelimesinin "E"sini ağzınıza almayın...
Hem görünüş hemde ruhsal bakımdan benzersiz biri olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın...Aslında ilk üç buluşmanızda yapmanız gereken tek şey buluşmaya film yıldızı edasıyla gitmenzdir...Birinci kuralı tekrar okuyun,benzersiz biri olun...
İçten ve rahat davranın,esprilerine gülün,fakat kendinizi fazla sıkmayın...Bol bol gülümseyin ve sohbet sırasında meydana gelen suskunlukları doldurmaya çalışmayın...Bir konu hakkında çok ilgiliyse,o konuyla ilgilenin ve onun bu konuda en yetkili kişiymiş gibi hareket etmesine ve öyle hissetmesine izin verin...Ve yardım ettiği için çok teşekkür edin...Karşınızdaki kişi övüldükçe kendini çok iyi ve etkili hisseder...Buda sizinle daha çok ilgilenmesine sebeb olur...Gururu okşanır...Sürekli ilginizi çekecek yeni konular yaratmaya çabalar...
Buluşmayı ayarlamak,buluşma yerini seçmek,kapıyı açmak,sandalyenizi çekmek gibi işleri onun yapmasına izin verin...Yıllardır biriyle çıkmasanız bike sanki bu tür randevulara alışıkmışsınız gibi kayıtsız davranın...
Eğer ondan gerçekten çok hoşlandınızsa randevuyu ilk siz sonlandırın...

Kural 7:4.Buluşmada Nasıl Davranmak Gerekiyor?.
İlk üç buluşmaya gittiniz ve kurallara göre davrandınız...Dördüncü buluşmada hakkınızda biraz daha bilgi verebilirsiniz...Anne ve terapist rolü oynamadığınız sürece,duygularınızı açıklayabilirsiniz...Cazibenizi,sıcak duygularınızı ve içtenliğinizi ona belli edebilirsiniz...Köpeği ölmüşse,yada tuttuğu takım kaybetmişse ona yakınlık ve ilgi gösterebilirsiniz...Onu dinlerken dikkatle gözlerinin içine bakınki,sizin ilgil, birisi olduğunu düşünsün...
Fakat ona evlilik,düğün,çocuklar vs. gelecekle ilgili konularda konuşmaktan kaçının...Bırakın o konulardan o söz etsin...
Ona yakınlarınızın,arkadaşlarınızın ilişkiniz hakkında neler düşündüğünü sakın anlatmayın...
Ona "duygu seminerlerini keşvetmeden önce hayatım darmadağınızktı" gibi sözler etmeyin...Size saygılı davranan ilk kişi bile olsa ona bundan söz etmeyin...Yoksa sizin daima kaybetmeye mahkum birisi olduğunuzu düşünür...
Eski ilişkilerini yüzüne vurup onu yargılamayın...Ciddi bir ses tonuyla "Konuşmamız Gerek!" diye söze başlamayın...
Kariyerinizde ve işyerinizde kazandığınız başarıları anlatarak onu sıkmayın ve korkutmayın...Bırakın anlattıklarıyla o yıldız gibi parlasın....Takıntılarınız ve sıkıntılarınızla onu sıkmayın...
Bu gibi konuları hayatınız boyunca kendinize saklamak zorunda kalmayacağınızı unutmayın...Biraz sabredin...Zamanla dahada olduğunuz gibi davranmaya başlayacaksınız...Sizinle ilk birlikte olduğunuz zamanki sizin hakkınızda edindikleri izlenimleri hayatının sonuna kadar unutmazlar...
Çoğu terapi seanslerında insanlara karşınızdaki insana bir an önce açılmaları gerektiği öğretilir...Bu çevrenizdeki insanlarda ve dostlarınızda önemlidir ama ilgilendiğiniz kişiye böyle davranmamanızı öneririm...Kurallar bize duygularımızı yavaş yavaş belli etmeyi öğretir...Böylece karşımızdaki kişiyi ürkütüp sıkmayız...
Onu ilgilendirmediğini düşündüğünüz özel yanıtlı sorular için özverili olmayın...Sonradan pişman olacağınız hiçbirşeyi ona anlatmayın...Bazıları insanın sırlarını ortaya çıkarmaya bayılır...Karşısındaki bazı kişilerde açık davrandıkça ona daha yaklaşacakları umuduyla dikkat etmeleri gerekenden daha fazlasını açıklarlar...Sonra kendileriniz çırılçıplak kalmış ve oyuna gelmiş gibi hissederler...Kişisel soru sorarsa gülümseyin ve "Kusura bakma,şu anda bunun hakkında konuşmak istemiyorum" diye yanıt verin...
Onunla birlikteyken bağımsız davranın ki,size ilgi göstermenizi arzu ettiğinizi hissetmesin...İlk buluşmanızda bu yöntem ne kadar geçerliyse onbeşinci buluşmaızda o kadar geçerlidir...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-11-2008, 04:12 PM   #452 (permalink)
Antuza
Guest

Devamı yarına...:)
Alt 18-11-2008, 04:13 PM   #453 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

Gamze canım çok saol ya üşenmemişsin yazmışsın Hemen okumaya koyulayım
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2008, 04:19 PM   #454 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stubborn is an unknown quantity at this point

Harıkasın gamzemm.. super valla uygulanması sonuc getirecek seyler gerçekten... tabee 3 bucuk sene geçince aradan.. bazıları farklı olabılıo
paylaşımın için sagol
Alt 18-11-2008, 04:41 PM   #455 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

geri kalanını merakla bekleyeceğim
Alt 18-11-2008, 04:56 PM   #456 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çiçeğim is an unknown quantity at this point

Hımm okudukça keyif veriyo eemeeğine sağlık
Alt 18-11-2008, 07:38 PM   #457 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

çok saol canımmm

ama önce süründürecek birini bulmam lazım
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2008, 11:24 PM   #458 (permalink)
Antuza
Guest

Selam Günlüğüm...
Siteye girip yazıyordum,moralimde bir iyiydi valla süperdi...
Neyse girdim bir baktım,acayip sinirlendim moralim düştü...
Yazmak gelmedi içimden ama herkese yazın yazın bırakmayın diye bir ton laf edince bende yazayım dedim...
Bugün bir fal baktım kendime,uzun zamandır ilk defa inanılmaz doğru çıktı...Ve yaptığım hataları gördüm...Uyardı beni kartlar iyice...
İk defa böyle birşey yaşadım...Şok oldum ama mutlu oldum...Akşam plan yaptım kendi kendime...Uyarılarımıda aldım...
Mutluydum geldim buraya...
Sonrası malum...
Alt 19-11-2008, 02:45 AM   #459 (permalink)
Antuza
Guest

Gecenin sonu;hayatımda hiç üzülmediğim kadar üzüldüm bu gece...Bundan sonra hiçbir konuya karışmayı kendi adıma düşünmüyorum...Hatta konuşmayacağımda...Yalnış anlaşıldım...Ben böyle olsun istemezdim...
Çokmu konuştum diyorum ama ne biliyim ben maske takamıyorum,bişeyi açıkça söylüyorum...Belkide bende üslübuma bir bakmam lazım bilmiyorum...Ama buradaki en zor gecemdi...En zor yazdığım yazı...Ellerim titriyor yazarken...
Keşke bu kadar açık olmasaydım diyorum...Günlüğüm çok üzgünüm...Kimsenin kalbini kırmak falan istemezdim...
Ne düşüneceğimi şaşırdım...
Çok üzüldüm gerçekten...Bundan sonra hiçbirşeye karışmayacağım...
Alt 19-11-2008, 12:12 PM   #460 (permalink)
Antuza
Guest

Bugün uyandım offf üstümden tır geçmiş gibiydi...Sinir stras falan...Yataktan kalkarken olumlu ruh haline başlayıp,ayaklarımı yere koyarken "Teşekkür Ederim" dedim...Bana huzur verdi...Yok istesemde çok olumsuzlaşamıyorum artık...Gittim platesimi yaptım...Valla tavsiye ederim...Gerilen kaslarım geveşedi,rahatladı...
Ohh bi iyi oldum...Arkadaşlar tavsiye ederim,valla hakikaten Ebru hanım diyodu endorfin salgılamanıza neden oluyo diye,hadi canım diyodum...Valla canlı,neşeli ve endorfinle doluyum...
Bi rahatladımki...
Güzel şarkılar dinliyorum,açtım Rose Hill Drive'ımı...Motörheadımı...
Valla kendime geldim...Birde beklediğim kişi gelse bi iyi olduğunu görebilsem,konuşabilsem valla,çok sevineceğim...
Eski günlerime döndüm onunla konuşunca,eski gamzeyi gördüm bir anda...
O uçurumun dibindeliği gördüm...O hissi çok iyi bilirim...Bir an için ayağını attığında kayabilir herşey...
Yaşadığı şeyide anlayabiliyorum,bende yaşadım...O gün ne kadar ağır gelmişti,ne kadar üzülmüştüm...Gitmekmi kalmakmı,nereye gitmek,gidince nasıl olmak...
Çok zordu ama ben çok doğru bişey yapmıştım...
O güne flashback oldu dün...Belkide onun için çok ağladım...Ama hayır yaşadığım şeyden dolayı üzülmüyorum,onuda yaşamam gerekti...Yaşayıp görmem...Kırgın değilim bunu bana yaşatan kişiye,aksine onu seviyorum çok...
Oluyor böyle olaylar...İnsanlar her zaman güllük gülistanlık yaşamıyor...
Ama gördüğüm şey varki,güçlüyüm sağlamım,ayaklarımın altındaki yeri çok iyi hissediyorum...O arkadaşımı bırakmayacağım...Elimden geldiğince destek olacağım...Bana zamanında böyle destek olan o kadar az kişi vardıki,hatta hiç...Ben el yordamıyla çabalamıştım...
Ama birinide çok aramıştım....
Melankoliğim gene...İçimden o zamanlar geçti...Neler yaşadım neler,önümü bile göremiyordum...
Yağmur var dışarıda...Çok güzel bir yağmur...
Herşey çok güzel oluyor...Buna inanıyorum canı gönülden...

Bookmarks