Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız annenvejetwryanlık konusunda sevinmemekte haklı canım benim oğlumda aynı şeyi yapsaydı çok üzülürdüm dr larda önermiyorlar etin sağlığımız için önemi büyük canım böyle şeylere özenmemeni tavsiye ederim bir anne duyarlılığıyla.. anne slm iyi eğlenceler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2008, 11:04 PM   #231 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

annenvejetwryanlık konusunda sevinmemekte haklı canım benim oğlumda aynı şeyi yapsaydı çok üzülürdüm dr larda önermiyorlar etin sağlığımız için önemi büyük canım böyle şeylere özenmemeni tavsiye ederim bir anne duyarlılığıyla.. anne slm iyi eğlenceler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 03-07-2008, 01:38 PM   #232 (permalink)
Akulina
Guest

Merhabalar:)
Ooooh evimdeyim...Şunu gördükki bizim evdeki huzur,hiçbiryerde yok...Herşeyleri var,en iyi semtlerde oturuyorlar belki ama huzurları yok...O kadar sıkıldımki,kendimi gündüzün en sıcak anlarında İzmir gibi bir yerde dışarı atıyordum...Aman gezelim dolaşalım,evde durmayalım diyodum...Hayatları,temizlik ve garip bir harala gürele,huzursuzlukla geçiyor...
Alsancakta dolandık durduk kardeşimle...Özlemişim ama izmiri...Sokaklarını,eski evleri,debdebeyi,çingeneleri,travestileri,gevrek'i ,sürekli su içmeyi:),sevgi yolunu ve ordaki kitapçıları,kafeleri,ucuza en aradığın şeyleri bulup yehuuuu formatına girmeyi,kordondaki evlerin önünde durup "şurda evin olacak,kablosuz internetin laptop'un,çıkacaksın balkonda ohhhh" diye düşünmeyi,nedense bu düşünce her izmir seyahatimde olmazsa olmazım:),kordonda oturup manzaraya dalmayı,mabel çikolatacısını:) herşeyini alsancak'ın özlemişim...Onun için gezdim,dolaştım,eğlendim...
Gelelim buluşmaya...
Hayal ablayla kararlaştırdık buluşma gününü,beni heyecan bastı kaç gün öncesinden...Sonra o gün geldi çattı...Düğünde olan olaylardan ötürü o gün moralim son derece bozuktu,buluşmaya giderken...Sonra ablam geldi,pozitif ışığıyla bizi sarmaladı...O kadar genç dinamikki,ilk andan itibaren bayıldım,zaten çok seviyordum,iyice hayran oldum...Birbirimizi hemen tanıdık zaten:)
Sonra gittik oturduk kafeye,arka fonda ege müzikleri,kahvemiz geldi sakızlı,başladık konuşmaya...Saatler saatleri kovaladı,Mücevher ablam geldi,tesadüfi bir şekilde...Onuda çok sevdim,yazılarını pek takip edememiştim ama kendiside nicki gibi mücevher gibi bir insan...Kızları desen,o kadar güzellerki...Pırıl pırıllar maşallah...Çok güzel bir gündü anlayacağınız...Ayrılmak istemedik,zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık...Giderken o olumsuz,sinirli halimden eser yoktu...Eve gittik,evdekilerde iyi,olaylar çözülmeye fln başlamış...Koca bir ohhh çektim...Dedim kızım Sycorox,olumsuz düşünüp durmayacaksın artık...
Gurur duydum sitemizle...İyiki bu siteye girmişim...Belkide hayatımda kendime yaptığım en iyi şey oldu...
Yani tatilim,İzmir ve bu buluşma sayesinde,ne olursa olsun,ne kadar caınımızı acıtmaya uğraşırlarsa uğraşsınlar süper geçti...
Onlara baktım,hayatlarını ne kadar düzene sokmaya çalışırlarsa çalışsınlar,bir şekilde mahvoluyor...Çünkü karşılarındaki insanlara hiçbirşey vermiyorlar,yada veriyorlar kaşıkla verip kepçeyle gözlerini çıkarıyorlar...İnsanlar hakkında olumlu düşünmüyorlar,işlerine geldiği gibi düşünüp,hareket ediyorlar...Onun içinde hayatları berbat geçiyor,evleri huzursuz,mutsuz,evde durmak dahi istemiyorlar,kendilerini dışarı atıyorlar,günde üç öğün market geziyorlar,huzursuz ve hayatları belirsiz...
Evime geldim bunları düşündüm...Biz güzel yaşıyoruz,eğleniyoruz,ailemiz bizi harika yetiştirmiş...
Çok şükür...96
Alt 05-07-2008, 02:48 PM   #233 (permalink)
Akulina
Guest

Kendimi reklamdaki Voila kadını gibi hissetmeye başladım:)
15 gün içinde sarı,kırmızı ve siyahlı mavili saç:)
Bu sefer şunu farkettimki,bunu söyleyince annem bak ben demiştim işte tam düşündüğüm gibi diyecek ama kızıl saçı mutsuz olduğumda yapıyorum...Sanki huzursuzluğumun dışavurumu gibi birşey:)
Bu sefer huzursuzluğum kısa süreli olduğu için kızıl saçtan sıkıldım...Bu sefer sevmedim kendimde...Oysa geçen sene yaptığımda acayip yakıştırıyodum kendime...Aşırı sevmiştim hatta keşke kızıl saçlı doğsaydım diye düşünmüştüm...Annem artık büyüdüğümü söylüyor,ama bence mavi saçta büyümüş oturaklı bir insan saçı olmasa gerek:),hem büyümeyi isteyen kim ben böyle iyiyim...Geçen gün bir rozet aldım üstünde "Yaşlanacağım,ama asla büyümeyeceğim" yazıyor...Evet büyümek istemiyorum,yani akıllı,değişen,gelişen bir insan olmak güzel ama büyümüş,sıkıcı,kendini kısıtlayan biri olamam ben...Mesela halen çizgi film izleyen,dolabını yerleştirmeyen,duvarlarına ne bulduysa asan,metal dinleyen,saçını renkten renge sokan,çivili bilekliklerle gezen biriyim...Zamanında bizim yaşımızdakiler,bizim yaşa gelin böyle şeylerle uğraşmazsınız derlerdi...Eeee geldim...Halen uğraşıyorum:),seviyorum böyle olmayı,hah Sycorox'tan beklenir böyle şeyler denmesini fln...Yaşlanınca Aysel Gürel yada Betsey Johnson'a benzeyeceğim kesin:)
Alt 06-07-2008, 07:58 AM   #234 (permalink)
Mustang
Guest

Bende senin büyümene rağmen içindeki küçük kızı seviyorum .Çünki kendini sürekli yeniliyor ve uçuk kaçık olsada hayal kuruyor ve kendini beğenyor.Bunları yaparkende sonderece kararlı çocuk saflığında yapıyorsun.Hiç kimse seni yolundan döndüremiyor kendine koyduğun hedeflere doğru emin adımlarla gittiğini görmek çok hoş .

Ben bu İzmir seyahatinde sizlerleve kendimle çok gurur duydum .Sizler benim çocuklarım olduğunuzu bir kez daha kanıtladıız ve herkes size gıptayla baktı .Sonderece ölçülü ve neyaptığını bilen iki Genç insanla karşılaşmak herkesin sizlere imrenerek bakmasına neden oldu.Sizleri çok seviyorum ve iyiki varsınız .
Alt 06-07-2008, 11:08 AM   #235 (permalink)
suzzy
Guest

bayıldım yaaa... harika olmuş saçların...o resimdeki sensin demi... dusun yanlış olmasın..

benim kendi saçım kuzguni siyah...siyah saçın ifadeyi sertleştirdiği söylenir...yaklaşık 3 yıldır kızıl a boyuyorum saçlarımı...

aslında sıkıldım biraz... dusun acaba değiştirsemmi bende...
Alt 06-07-2008, 11:55 AM   #236 (permalink)
hayalayaz
Guest

çoook güzel olmuş sen mutlusun değilmi? önemli olan bu...sen neyle, nasıl mutlu oluyorsan hepsini yap..yaptığın her şey senin özelliğin ve özgün halin, darısı diğer gençlerimizin başına..saygılı sevgiler
Alt 06-07-2008, 12:43 PM   #237 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

sycorox ne güzel saçına istediğin rengi uygulayabilmek ve annen gibi güçlü bir desteğin olması

bende arada bir derim saçımı maviye boyayacağım, yeşile boyayacağım ama cesaret edemem birtürlü
neyse belki bende birgün değişik bir renge cesaret edip boyatırım
Alt 06-07-2008, 04:26 PM   #238 (permalink)
Akulina
Guest

Canlarım saolun...
Evet Suzzy'ciğim resimdeki benim:)
Sanemce şimdi dolu çıt çıtlı postişler var,rengarenk yapabilirsin bu sayede...

İzmire gittiğimizden onlardan çok farklı bir yaşamımız olduğunu gördüm...Boş yaşamıyoruz,her anımız dopdolu...Onlarsa ev temizlesinler,iş yapsınlar başka birşey yok hayatlarında...İzmirin en güzel yerinde yıllarca bomboş bir hayat sürmüşler...Düşün kuzenimin sokağında reiki merkezi vardı...Biz olacaz,merak edip dalmıştık kesin:)...Güzel sanatlarla ilgili o kadar atolye var,her sokakta bir tane gördüm neredeyse...En hoşuma gidense yaşlı bir amca akşam şovalesini almış kordona inmiş,resim yapıyordu...O kadar huzurlu bir hali vardıki...Ve kimsede şuna bak napıyo bu formatında bakmıyolardı ona...Herkes kendi alemindeydi...

Bi daha gittiğimizde onlarda kalmayacağız...Yoruyolar ya...İş yapıyolar,bakıyosun aman tanrım kendilerini paralıyolar güya ama görünürdede birşey yok...Konuşuyorsun,bin tane laf yiyorsun...Gezmek istiyorsun,para yok fln engeli...Bi dahakine bol bol para olacak,mövempickte kalıcaz,Asansörede gideceğim,karşıyakayada,kısacası gitmek istediğim her yere...Kordonun akşam mükemmel fotolarını çekicem yukarıdan...

Bu ara insanların yaşantılarını göre göre,kendimizinkine şükrettik...Valla çok şükürki dopdolu yaşıyoruz... 96
Alt 06-07-2008, 08:47 PM   #239 (permalink)
Mustang
Guest

Ay çok komik benim kuzunun altaki etiketlerde bez bebek demişler .Kendileri bez bebeğe bayılır ya çok güldüm .Her kazayla açtığımda sinir oluyordu ya çekmiş işte.
Alt 08-07-2008, 12:37 AM   #240 (permalink)
Akulina
Guest

Bazen düşünüyorumda,bazı insanlar armut piş ağzıma düş formatında hazıra konan bir hayata özlem duyuyorlar...Yani herşey anında hemen olacak istiyorlar...Çaba falan hak getire...Niye çaba harcasınlarki...Baktılar olmuyor hemen yelkenler fora...Olmuyor,diye sızlanmalar falan başlıyor...Konuşsan ne fayda,adamın içinde istek çaba yokki...
Ben 1yıldır ciddi anlamda değişme azmi ile doluyum...Ve değiştimde,gerçekten inanılmaz değiştim...Benimki çok büyük bir değişimdi...Şu anda istediğim noktadamıyım,hayır ama her geçen gün biraz daha ilerlediğimi düşünüyorum bu konuda...Bir kere o kadar sade bir insan oldumki...Eskiden boşluklarım vardı ve o boşlukları doldurmak için saçma sapan şeyler yapardım...Ama şimdi o boşlukların yavaş yavaş dolduğunu görüyorum...Ne zaman kendimi kötü hissetsem bu çok kısa süreli oluyor artık...
Ben şimdi kalksam,aman istediğim noktada değilim,ben daha çok ilerlemek istiyorum fln desem ama olmuyor desem olurmu?...Evet ilerlemeliyim,ama bunun için çaba sarfetmeliyim,istemeliyim...Sadece lafla olmuyor bazı şeyler günlüğüm...İcraatta olacak...Millet oh,hiçbirşey yapmadan hazır yemek ağzıma nasıl gelir derdinde...
Bu sitedeki birçok insan çok büyük çabalar sarfediyor,uğraşıyor ve görüyorumki emeklerinin karşılığını fazla fazla alıyorlar...
Ama nasıl,yılmayarak,herşeye karşın sapasağlam ayakta kalarak oluyor bu...
Onun için rüzgara karşı dimdik sapasağlam kalmak önemli olan...
Neyse...
Bugün güzeldi günlüğüm...Gezdik tozduk:)...Ankarayı artık sevdiğime inamıyorum...En köklü değişimim bu olsa gerek...Eskiden tahammülüm yoktu bu şehire...Sevdiğim bir arkadaşım ankarada iki iş teklifi almış,oda Ankaralı olacak yakında...Bunada sevindim...
Birde bugün bir mekandan geçerken içim çok burkuldu...Sanki kalbinde bir bıçak vardırda,birisi aniden çevirice çok acıtırya öyle oldu aynen...Bunun için EFT,PEAT,Sedona fln artık ne bulursam yapayım...Çünkü içim çok acıdı...
Bu arada bez bebek harbi nereden geldi etiket olarak bende anlamış değilim:)
Çok severim o diziyi,bayılırım:=)ehuheheheheheh

Bookmarks