Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

cemboli ve sevgili günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri cemboli ve sevgili günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkürler vodoo cum nerden anladın?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

cemboli ve sevgili günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-03-2009, 03:08 PM   #31 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

teşekkürler vodoo cum nerden anladın?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-03-2009, 03:14 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Yazdıkların o kadar hayat dolu oldugunu gosteriyorki cemboli.Depresyonu ezer gecersin anladıgım kadarıyla.Hep boyle neseli ol emi.O nesenden bizde sebeplenelim.

Sevgi ve selamlarımla
Alt 24-03-2009, 03:23 PM   #33 (permalink)
Teğmen

130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok teşekkürler vodoo cum gerçekten şuan çok mutlu oldum her geçen gün daha iyiye gideceğimi biliyorum zaten.
Alt 24-03-2009, 10:03 PM   #34 (permalink)
Teğmen

ruh hali:yetersiz,pasif,vurdumduymaz
merhaba günlük bugün normal bir güün geçti aslında.
sabahleyin ne mutlu ne de mutsuz kalktım bi güzel kahvaltımı yaptım oturdum bilgisayarı başına sitede gezindim diğer arkadaşların günlüklerine baktım.
özgür kankam geldi onunla oturduk biraz.yasin de geldi yasine gene kızdım:D.hep kızdırıyo beni benden 4 yaş küçük olduğu için hep kızıyorum ona daha olgunlaşmadığı için yanlış şeyler yapıyor.
kendimi normalden kötü hissetmeme rağmen telkinleri hala dinliyorum.dinleyeceğim de inşallah daha mutlu bir insan olacağım.ama telkinler kesinlikle faydalı çünkü ben çok fazla aşık olmam 19 yaşındayım ve toplam 3 kere aşık oldum.
aşk konusundan biraz aptalım ben heralde birçok kişi bana aşık olduğunu söylemesine rağmen ben onlara hiç yaklaşmadım.çok dangalağım.kendimi hiç sevvmiyorum.ben ben değiliim kesinlikle.geçen gece telkinleri dinlerken ağladım.ve kendime şöyle dedim:"ulan neydim ne oldum beni bu hale getirmeyi nasıl başardılar" dedim.insanlardan nefret ediyorum hepsinden diil ama çoğundan zaten kendimi sevmiyorum ki insanları seveyim.
play station umu kuzenime verdim beni evine davet etti ben gitmedim.
gitmememin sebebi mutsuz olmamdı onu da mutsuzz etmek istemedim.
insanlar beni çok rahatsız ediyor.hepsi yapmacık gibi geliyor.
içimden geçenleri tamamen yazıyorum ki değişimi anlayayım arkadaşlar yoksa sevdiğim insanlar da var tabi ki zaten sevdiğim insan olmasaydı aşık olmazdım.
ya nebilim ben kendimi neden bu kadar yetersiz hissediyorum bilmiyorum.
geçen mesajımda bir soru sormuştum tekrar sorayım:
ben şuan depresyon ilaçları alıyorum acaba telkinler o yüzden biraz geç mi etki edecek lütfen bu konuda beni bilgilendirirseniz berhudar olurum
bu arada ailemden bahsedecek olursam babam biraz sinirkli ve sabırsız küçükken beni hep döverdi şuan annemi aldatıyor onu hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum.
anneme gelince o melek gibi bir insan ve onu hiç kırmak istemiyorum sırf onu üzmemek için babamla iyi geçiniyorum.babamın mesajını yakaladım sevgilisiyle ondan gerçekten çok nefret ediyorum ve diyorum ki ya adam gibi biri olsun ya da ölüp cehennemin dibine gitsin.hiç umrumda değil.
telkinlerden umutluyum bakalım nasıl olacak geleceğim.
bir gelişmemi yazzayım aslında suçluluk telkini bende etkili oldu insanlarla diyaloglarımda kendimi suçlamıyorum.bir de başkalarının düşüncelerini önemsememe de etkili oldu mesela bu mesajı yazarken kimin ne diyeceği umrrumda diiil .
yasemin ablacım shamanic ablacım atakan bey ve keskin 38 bir de vodoo sizler alınmayın lütfen siz umrumdasınız sizleri seviyorum.ama ne bilim insanlar bir gün öyle bir gün böyle oluyor ben de sevmiyorum bu hayatı telkinlerin 11. günü inşallah bana da etki eder çok korkuyorum hiç etki etmeyecek diye 11 gün oldu ve pek bi gelişme yok.neyse hepinize iyi günler.içimi döktüm işte.yarın daha mutlu olmak dileğiyle iyi günler....
Alt 24-03-2009, 10:59 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

İnanır mısın cemboli. Forumu dolaşırken ismini gördüğümde yine yazdı mı acaba bu afacan aşkını diyorum ve bi bakıyorum yazmışsın
Aşık olmak güzeldir, bakış açına farklı bir pencere daha ekler. Bütün pencereler aynı yöne -hayata- bakmalarına rağmen, sen aşk penceresinden baktıgında hayatı daha bır hoş görürsün. AŞK pencerenin hep açık kalmasını dilerim...

Bu arada telkinleri 11 gündür dinliyorum demişsin ya. Günlük ortalama dinleme süren ne kadar bilemiyorum ama ego ve sucluluk telkinlerini 70-80 saat dinledikten sonra( saatlerden tam emin değilim umarım dogru yazmısımdır) diğerlerini eklememiz öneriliyor. Bir de "Acaba bende etki etmiyo mu?İnşallah eder. Etmez diye çok korkuyorum" diye dusunmekten vazgecmelisin.Bilmem farkında mısın ama böyle söyleyerek çekim yasasına tiyo veriyosun. Önceki mesajımda söylemiştim ya sana; düşüncelerin, konuşmaların olumlu olsun ki olumlu yaşantıları kendine çekebilesin. Çekim yasası biz istesek de istemesek de- farkında olsak da olmasak da çalışıyor. Yapabileceğimiz şeyse ona olumlu yönü, olması gereken yönü, gitmesini istediğimiz rotayı göstermek. Göster ve bekle. Mudahale etme-yani acaba deme- olacagına inan ve her zaman olmasını istediğin şeyleri senin ve bütünün hayrına olacak şekilde iste, mış gibi davran...

Sevgiler Aşık Afacan seni
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2009, 12:22 AM   #36 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: cemboli ve sevgili günlük

Cemoliiiiiiiiiiiiii ... napirsin ? Hahahhaaaa

Canim kardesim, a$k adami, deli yurek vb....

Super super super Bende ayni seyi dicem, degisim bekleme, beklemekten uzaklas, iste ve unut. Hersey olacak, sen iyisin, sorun yok.
Her gun yeni bir gun, her gun yeni bir sayfa, o sayfayi doldurmak senin gorevin, o sayfada kim olacak, neler yasanacak sen karar vereceksin, vermelisin...

Sevgimle kal kardesim.

DipNot: Yasin'i opuyorum
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2009, 09:53 AM   #37 (permalink)
Teğmen

118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

waveCanım küçüğüm cemboli

Bende SENI SEVİYORUM ve COK DEGERLISIN..

Hersey gececek her sey güzel olacak....
Alt 25-03-2009, 11:44 AM   #38 (permalink)
Teğmen

çok teşekkürler ablalarım benim yazdfıklarınız için telkinleri günde ortalama 18 saat dinliyorum.gece gündüz hep dinliyorum aslında şarzım bitmezse.şarzım bittiği için 15 saat dinlyorumm bazen.70 80 saati geçmiştir galiba.şuan listemde ego suçluluk topluluk kar. konuşma sosyallik artırıcı,kendine güven ve başkalarının düş. önemsememe var.etkilerini yavaş yavaş gösteriyorlar.
keskincim tamam bundan sonra kesin etki edecek diye bakıcam.
yasemin ablacım yasine söylerim onu öptüğünü çok sevinecektir eminim daha yaşı 15 birinin onu sevdiğini duyması hoşuna gider.
inanır mısınız yaşı 15 ama benden çok sakalı var hahahaha.benim daha sakalım çıkmadı ama bıyıklarım var:D.yaşımdan küçük gösteriyorum 19 diil de 17 falan gösteriyorum.aslında bu avantaj benim için yaşlandığım zaman küçük göstericemhehe.
hepinize sevgiler sizi çook seviyorum ablalarım benim..
Alt 25-03-2009, 03:10 PM   #39 (permalink)
Teğmen

ruh hali:hareketli,vurdumduymaz,çakingen
merhaba şuan öğlen ve mutluyum(hele şükür).bugün ösym kaydını yaptırma günümdü.
önce ziraat bankasına gittim orada çok kuyruk vardı sonra formun arkasına baktım halk bankasına da yatırılıyormuş gittim halk bankasına orda da kuyruk vardı çünkü öğle paydosuymuş .kuyrukta amcalarla sohbet ettim:D.bugün hiç heyecanlanmadım konuşurken falan.neyse 40 milyon kadar yatırdım parayı.sonra allahıma şükür elime para geçti hafıza kartı aldım artık telkinleri rahatlıkla dinleyeceğim geçenki 32mb dı şimdi 512 mb lık aldım.çok sevinçliyim.sonra okula gittim su ürünleri lisesine formu vermeye müdür yardımcısının odasına girdim beklemeye başladım.iki tane kız vardı sırada sonra sıra bana geldi ve form işlemllerini yaptım.sonra adam 3 milyon istemez mi:D.bende de hiç para yoktu neyse snra verirsin dedi.sıra geldi resim çektirmeye bilgisayarın webcamından çekti resmmi resme bi baktım resmen yıkıldım çok kötü çıkmışım :D.zaten bonusum saçlar bi alem biraz da şişmanladım zaten şişman çıkmışım.onu taktım kafaya.ama sonra içsel sesimle dedim ki sanki bütün resimlerde kötü çıkıyorsun olsun dedim hem webcam yani ne beklersin ki hehe.
sonra eve geldim keskin 38 ablamın profilindeki müziğii dinledim bilgisayarıma indirip.
işte bomba geliyooorrr.
açtım kolbastı müziğini başladım kolbastı oynamaya yeni yeni öğreniyorum oynamayı ama fena değildim yağlarım eridi cidden.çok seviyorum ben bu kolbastıyı yahu.
hepinize kucak dolusu sevgiler abilerim ablalarım kardeşlerim sevgiyle mutlulukla kalın.
bir de listeme kilo verme güveni de ekledim inşallah zayıflarım birazcık.kilom:79 boy:1.75
inşallah bi 70 kiloya düşerim iyi günler ...
Alt 25-03-2009, 03:15 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Sen cok yasa emi bonusummmm yine güldürmeyi basardın beni

Bookmarks

Etiketler
cemboli, gunluk, sevgili